• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Hele kde jsou ty tropy? K nám na západ teda nedolezly, se někde zasekly... je tu pod mrakem :angry:
22. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
tercie u nás je také pod mrakem a bude asi pršet
22. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
ahoj holky,jdu vás jen pozdravit. :dizzy_face:
Večer vše dočtu a udělám tabulku :wink:
22. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
mury tak si je dělej do zásoby, kdyby náhodou :slight_smile:

Jak říká klasik, tento způsob léta zdá se mi poněkud zvláštní... nebo jak to je :grinning:
22. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky leni jen se nehon :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
noo taky si dnes připadám jak mišug.. bych měla dostat zaplaceno, za todleto nahánění vás tady :grinning:

asi si promluvím s adminem :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
kopi nazdárek, ty máš špatnou náladu z tý mrchy viď? Ale neboj, však to jednou vyjde, dočkáš se. Nebuď smutná :wink:
22. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
ségra zdar, že bysme se konečně chytily? :grinning:
22. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Holky a chcete něco říct? To prkýnko jsem vrátila a budu mít bílý :grinning: Akorát ještě nevím kdy, to je tak, když jeden nenakupuje v krámu :grinning:
22. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
tercie to není z mrchy :pensive:
Mám ted moc práce a nemám na nic náladu,tak celkově jsem dost ve stresu... :zipper_mouth:
22. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
leni to jsme dvě :frowning2: mám blbou náladu a nevím z čeho :frowning2: už od včéra.... :zipper_mouth:
22. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
mury bodejť syslíkuj! až se přestěhujete, bude oblepenej celej barák! :dizzy_face:
hele u nás je teda krásně :dizzy_face: žádnej mráček , jasno, dusno a vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tercie, ty tropy jsou asi nalezlé tady u nás (Beroun + směr Plzeň)..je tu na padnutí a asi 35 stupňů - vyměním za déšť a mraky!!!!!
22. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Mury já jí mám od pondělka :zipper_mouth: včera jsem došla z práce uplně vyřízena a s nervů jsem chytila večer průjem :sweat_smile: ráno taky :sweat_smile: ted už jsem celkem v klidu :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
holky, neblbněte, zkuste si odfrknout a kpounout se na svět nově, pozitivně :wink:

ségra ty jsi blázen!! tokový krásný prkýnko? :fearful: a kde jsi ten skvost sehnala? Mají i jiný barvy? za kolik?
mě se fakt moc líbilo :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
farmi místo kouknout jsem četla kopnout :sweat_smile:
nic pozitivního zrovna nevidím :sweat_smile: :sunglasses:
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
holky a mně včera někdy dopoledne skončila mrcha, tak jsme si to večer s manžou rozdali :grinning: jsme trénovali :wink:
tý jo to vám byla nááádhera poprvé po takový době :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
i v krku mne přestalo bolet :grinning:
na to hupsněte taky a uvidíte jak bude svět hned růžovej :grinning:
22. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
farmi mě se taky líbilo, jenže ty černý úchyty byly jak pěst na oko, takže jsem na barvičky rezignovala... Jsou od Novaservisu a stálo 14set, takovej jsem já ouchyla :grinning: Barviček pár mají, mrkni:http://shop.novaservis.cz/cz/kategorie/wc-sedatka/
22. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Farmi jako za mlada jo? :grinning:

Kopijá tě doccela chápu, ty mš depky z práce, a já mám depky, že nemám práci :grinning:

Mury to jsou teda vyhlídky, hnusně je a nezaprší a nezaprší... :grinning:
22. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
farmi já se bojím :sweat_smile: :sweat_smile: s tou placenstou na přední stěně se prý nemá zahrávat a divočit :grinning: :grinning:
no ona mne ta euforie možná přejde, až mi v pátek řekne gyndař něco eanýho :sweat_smile:
mury však to nemusí bejt žádná divočina, hezky něžně a pomalu, to má taky co do sebe :wink: A manža by si určo dal pozor aby Káje neublížil :wink:
22. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
farmi co, třeba že ses blbě oholila? :grinning:
autor
farmi já mám ještě MS,pak na to budem hupsat furt. :grinning: :sweat_smile:
razím domu,pa
tercie :grinning: :grinning: :grinning: blbě oholila :grinning: :grinning: to ěm rozesmálo :grinning: :grinning:

a máte parvdu asi mi chybí sex :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
:slight_smile: mám v práci těhu kolegyňku (asi 23 tt) a celou dobu tvrdí, že cítí kluka a o jiném neuvažuje..no a před chvílí mi volala celá "rozvrkočená", že na 90% holka :slight_smile: Tak to bude vstřebávat :sunglasses:
22. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
if to je na tom jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mury zeptej se manži, ten ti určitě taky potvrdí, že ti chybí sex :grinning:
no jo mury,tak ty si tu špatnou náladu pořeš nějak jinak.. :confused: ale jak, ti neporadím :grinning:

ségra jako zamlada a před pětatřiceti kily :grinning: :grinning: :grinning:

to já nemám depky ani z toho že nemám práci, ani z toho, že bych měla moc práce... já je mám maximálně z netěhulování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.