• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Já taky byla přesvědčená, že budu mít kluka, ale když řekli holku tak jsem se nehroutila, a manža si holčičku stejně přál víc... tak uvidíme, co si udělá teďka :grinning:
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
já s enehroutím ale byla jsme zaskočená :grinning: :grinning: a nemáme to jméno :angry: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
terci tak to myslím mého kundologa nezajímá vůbec :grinning: asi i kdybych tam přišla s řepou po kolena, tak by se jen decentně usmál :grinning:
bojím co mi poví, na to, jestli jsem ve vnitř už ok.
22. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
taky mě to Mury rozesmálo...buďte holky rády, že je mimi zdravé. Já doufám, že se k vám všem těhulkám taky přidám co nejdřív...
22. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
mury ještě můžeš nad jménem chvíli přemýšlet :grinning:
já bych taky chtěla holčičkuuuu!!! sem zvědavá co mi ten můj udělá.. nikdy moc nedal na můj názor :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Holky končím, musím jít vařit, živitel je na cestě :grinning:
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
přesně tak hlavně když to bude zdravý :grinning:
(a mezi nožičakama bude mít nadpičník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
i ten můj mi zachvíli zaťuká na okýnko :grinning:
takže ahooooj!!!
22. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky, snad budu mít tentokrát štěstí a někdo tu bude:slight_smile:

Jak je holky, mě teda to vedro dost ubyjí:(
22. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ach jo, takže mám zase smůlu ani noha :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si po obidku na chvilku 2h oddychla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Telefon me probudil z prace, sakra. No, zitra uz jdu do prace, nevim, jak to bez toho spani dam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj mabe, tak ty jsi takovej spáč :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
kelly, nejak me to zmaha a to jsem ma zacatku 6tt. beru utros 3x denne, tak ten asi taky prispeje.
22. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
mabe aha tak to jsem nevěděla, proč to nemáš napsané že jsi těhulka, máš tam snažení
22. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
ja to zatim nejak nechci, az po pondelnim UTZ. :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
aha tak to jo, budu moc držet pěstičky ať to všechno dobře dopadne
22. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
diky
22. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
ahojky:slight_smile: mabe tak kontrola dopadla dobře... a léčky to pěkně srovnají:slight_smile:

Kelly u nás je taky šílený pařák, máme v plánu zmrzku a procházku na ,,váté písky" ve Bzenci a pak jedem do Strážnice.

Už jsem zabalená do nemocky a chytá mě nervík jak to bude probíhat... zítra na mě myslete, ju.

Farmi na pátek Ti držím palečky, kdybych se neukázala, tak mrknu v sobotu jak jsi dopadla a věřím, že to bude dobře vyčištěno.
22. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Krásné den všem,
omlouvám svou neúčast, ale nestíhám. V práci je toho dost a teď pořád scháníme tu koupelnu. Včera jsem zase šla dom po obědě a zítra zas, protože jdeme konečně na ten návrh. Takže týden uteče jak voda.
Jinak jsem zase začala měřit, abych zbytečně nedělala testy a viděla jak tělo fukguje.

Jinak v pondělí krize- manža šel zapíjet kamarádovi dvojčata- mě to bylo tak líto a ještě jsem zjistila, že vůbec nejí ty vitamíny. Takže vše dohromady a byla velká depka. No snad už je to ok.

Takže se taky mějte krásně a já zase nakouknu.

Sarlott: budu na tebe myslet, aby byla operace brzo za tebou a ok
22. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Paajaa z krize si nic nedělej, nejsi sama... každým dnem čekáme na narození synovce, neteře... takže mě to taky chytá :frowning2: a vitamíny musím manžovi nosit se sklenkou vody.... takže buď v klidu :grinning: :grinning:
a děkuju za palečky:slight_smile:))
22. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
ahojky, jen nakukuju z práce :slight_smile:
sarlot, já se za tebou zítra stavím na jakém budeš oddělení?
a jinak kopi, NAPIŠ MI DO TABULKY 1 DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
ahojky, jen nakukuju z práce :slight_smile:
sarlot, já se za tebou zítra stavím na jakém budeš oddělení? budu ti držet palce :wink:
a jinak kopi, NAPIŠ MI DO TABULKY 1 DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
jéééé elliska má mršku:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

no budu na chirdě- na ženském....asi C , nevím to jistě.
22. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
tqk mizím, jedem na výlet, papapapa :sunglasses:
22. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
sarlot,zlato, zítra drž se!!! já se sice nestavím, mám to trošku z ruky :grinning: ale o to víc na tebe budu myslet :slight_smile:

Elíííí!!! juchůůůů!!! je to vůůůbec možný????!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak huráááááá!!!! to chce vééélkou oslavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pájí nebud smutná, no chlapi no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele a jestli tě to potěší, tak u mne můžeš bejt v klidu, u mne máš, vzhledem k okolnostem, omluveno :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Elí mně už je to všechno jasný! za tvojí mrchu vlastně můžu já! :slight_smile: jak uviděla ty moje růžky, tak se lekla, jako ještě nikdy před tím a raději si dala říct :dizzy_face:
děkovat mi nemusíš, to já ráda :dizzy_face:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
lidi za chvíli půjdu ven, stavět s mužíčkem altán, tak se na to jdu ještě vykakat, abych se mu tam u toho pak neposrala :grinning:
tak zatííím holky, mějte se! :wink:
22. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
farmíííí..ty čuněěěěě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
eliško, gratuluji k mršce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já nějak ztrácím přehled..už jsi teda nějakou měla, nebo ne? To tě ty tři měsíce nebo jak dlouho pořád jen sledovali a čekali, kdy to dopadne?! :angry:

Tobiáš si sundává plínu..nechce ji...nechce boty a ni ponožky...tptální smraďoch...navíc si stále tahá za piňďoura až z toho má stoječku...holky, je to normální?? v 15ti měsícících?!!!!

Kdo tady má taky kluka? :astonished:
22. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
paajii..nebuď smutenka, zase bude lépe ...neboj...Už se vám blíží snažící dny? :slight_smile:
Držím palečky :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.