• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@handm Jojo z platu,ale když jsem byla na nemocenské tak jsem přišla zhruba o 6tisíc čistého :rolling_eyes: tak proto jsem zvědavá.Jsou to koumáci.
7. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@kopa ahoj kopi.já už zkoušela procvičovat a krčit mu nožky pře i po jídle i během dne ale je to furt nastejno a furt nic nezabírá tak musím do kapiček nebo chudák už nemuže.vydává u toho zvuky jak kdby tlačil někdo na vecku nahlas :slight_smile: .ale přitom prdí furt tak nevím proč ho to tak trápí bobka :frowning2:
7. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
jéé mě už došlo porodné :dizzy_face: .to je teda fofr.sem čekala že to poslou tak do 3 měsícu a oni po měsíci.takže Filíkovi nechámu udělat nábyteček do pokojíku.pak vám fotnu jak máme nádherně vymalovany pokojík a jaké sme zvolili bordurky :dizzy_face:
7. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky! Jdu vás jen rychle pozdravit a kouknout, že handm tu pořád straší 2v1! :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj, ajucho :slight_smile: no jo, když prostě naše mimo je mamanek od malinka:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

@kopa no jasny, ale tak furt snad to bude aspon TROCHA penez...

@petroska prijemne vedet, ze by to prislo takhle brzy.. pak taky neco koupime.. fusacek atd..:slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz
jdu do spršky konečně holky, dkyž už nám jde elektro a tudíž i čerpadlo na vodu a dělníci šli na oběd :grinning::grinning: a k ničemu mě nepotřebujííí:slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
kopi to s nemocenskou to známe já a terci moc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce o tom bylo i téma na "paragrafech". Mě tehdy poslali nemocenskou asi s dvouměsíčním spožděním a to jsem to měla takhle "rychle" jen díky tomu, že jsem si s nima třikrát v tejdnu telefonovala, psala a nakonec jim i vyhrožovala televizí, poslancema a já nevím, čím vším ještě :rolling_eyes: Do té doby to taky byla jen samá výmluva, jak se něco ztratilo, jak musí čekat na jeden podpis, druhý podpis, atd.. :rolling_eyes: A tercí na tom byla ještě hůř! ta čekala mnohem dýl :angry: jako akorád si tím člověk nadělá nepříjemnosti a problémy, protože hypošku a ostatní pohledávky normální člověk musí platit, tam je nezajímá, že ti něco neposlali :rolling_eyes: no a my co nemáme rezervy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak jsem zvědavá, pod jakej okrsek spadám ted, když jsem v penáči a doufám, jen, že ne pod ten samej co předtím :sweat_smile: a že to tentokráde bude lepší :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
petros přišly ti penízky, supr! :slight_smile: Filda to bude mít jistě čiňané :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky, chtěla jsem vám sem nahrát fotečku, ze už máme připravenou i postýlku :grinning: a nešlo mi to...:frowning2:
7. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@handm Jůůů, to je krásná postýlka! Se teda divím bobistovi, že do ní nepospíchá! :sweat_smile: Já bych tam hupsla hned! :grinning: Tak třeba už si to teď rozmyslí, když má rozestláno! :grinning:
7. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
tý jo a já jak bysem se tam ráda zavrtala :dizzy_face: vypadá ták hezky útulně :dizzy_face: Kde jsi sehnala ten mantinel, je božíí :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
@aja.83 @farmarska jee, díky holky!! no já se mu taky divim.. :slight_smile: sem ho tím i chtěla přesvědčit, doted jsem to nemela, aby se neprášilo na to zbytečně...no ale uvidíme, jak dlouho se mu tam bude ještě prášit
:slight_smile:

farmi, to mi dělala teta manžela, mam i stejnou rychlozavinku..takže bohužel nevím, kde tuhle látku sehnala...:frowning2:
7. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
jéé to máte ale moc pěkně šikovnou tetu :slight_smile: závidím :sunglasses: my takovou s žádným nadšením nemáme, takže si holt budu muset vybrat v nějakým obchodě.
7. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz
@farmarska :slight_smile::slight_smile: nooo, ona pracuje ve firmě, kde tohle a podobný věci dělají na export.. takže mám od ní matraci, zavinku, kojící polštář, ten mantinel a přebalovák...
super je to :slight_smile::slight_smile::slight_smile: a stálo mě to lahev ferneta a nějaký dobroty :slight_smile:
já bych si asi jinak vybrala v Ikea :slight_smile:
7. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
hmm no bodejď jen do mne, at závidím ještě víc vid :grinning: :grinning: :grinning:

7. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@farmarska ale prd !!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
7. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí jenže já to mám na ČSSZ dle zaměstnavatele a tam nemají žádné fofry,tady to vyplácí řádně.Né jako Na P8.Tak proto mě to štve :rolling_eyes:
7. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
holky tak já sednes poctivě kurýruji z rýmy, už je to mnohem lepší. a zítra mě čeká ten doktor mám z toho strach alemusím věřit, jen ty příznaky bych nějaké uvítala ať jsem kloidnější:D
7. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
@handm a ty masíruješ tu hráz? :sweat_smile: Já se toho celkem bojím,abych si ještě nezanesla infekci.Jsem právě tady četla na konovi.
7. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
@kopa ne-e, nemasíruju... nějak mi to přišlo divny :grinning::grinning::grinning::grinning:
7. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
mad příznaky bejt nemusej :wink: už jen příznak je to nachlazení..člověk kterej otěhu, zpravidla i hned omarodí :wink: :sunglasses: :grinning:
hlavně klídek a řiďme se pravidlem dvojtého N (NENERVOVAT) :sunglasses:
kopa aha, tak to jo, tak snad penízky brzy dorazej :wink:
kopi a ty masíruješ? :confused:
7. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
holky, tak jsem se konečně naobědvala a jdu na tu zbylou praci :slight_smile:
zatíím paaaa
7. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
tak já budu mít za chvilku manžu z práce doma, ještě se mi staví nakoupit, nějaký věci co jsem chtěla a pak se půjdeme válet k nějakýmu filmku :slight_smile:
Tak nakouknu zase ještě později, večer, abych věděla, jak dopadla na kontrole sarlotka, jak dopadla natálka a taky doufám, že se ozve i aronek, jak to zvládá :slight_smile:
7. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
hadm tfůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale šetři se! :angry:
7. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
@farmarska , @handm já to zkoušela o víkendu,ale přijde mi to takové divné :sweat_smile: :sweat_smile: Takže já masírovat rozhodně nebudu,já si vytrpím ten nástřih :grinning:
7. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
kopi nástřih bude tak či tak :grinning: Jako já bych třeba i jednou masírovala, ale když já už ted mám problém přes tu svojí pneumošku..tak nevím , před porodem si tam určo už nedosáhnu :grinning: :zipper_mouth: :grinning: a jako abych říkala manžoj, aby mi jí masíroval..no to asi ne :grinning: už jen pro to, že ted mu nedovolím na ní pomalu ani kouknout, sex u nás není a pak jako že bych jí na něj špulila jo.. :confused: :fearful: :grinning: to asi ne :grinning: to by se pak mohlo zvrtnout v jinou masáž :grinning: a ještě by z toho byl předčasnej porod :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
já si taky myslím, že se nástřihu nevyhnu...:stuck_out_tongue_closed_eyes: takže masírovat nemasírovat, snad nějak vyleze...:slight_smile:
a jak říká farmi, já si tam sice dosáhnu, ale je to jen tak tak... stačí, když se potřebuju odchlupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrcatko a ruce jak Saxana...:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes: holky já se těším až se vyspím na břichu :slight_smile:
dneska mě nějak bolí podbřišek a občas píchne dole... tak ještě musím něco podniknout - zatím mám jen vyluxováno, vypráno a vyžehleno, ještě kus potřebuju vytřít a utřít prach... , aby to pomohlo :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
a večer asi znásilním manžela :slight_smile:
7. zář 2010 v 16:34  • Odpověz
hadm už se na to vyprdni, páč jako tě opravdu přivezou na porodní sál a ty budeš vyflusaná :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já navrhuju nechat jen to znásilnění a to bych ještě řekla manžoj, at se snaží on :sunglasses: :grinning:
7. zář 2010 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.