• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jinak to odchlupování stojí teda vážně už ted za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jedu zatím jen po paměti, bez zrcátka, ale budu muset nějaký vhodný taky splašit, páč jako dřív jsem si normálně, když jsem někde pořádně neviděla zmáčkla špeka :slight_smile: ted když si ho zmáčknu, tak to bud nejde a nebo je mi hned na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
jinak teda hlásím, že jinak u nás se zatím žádná idylka na gauči u tv nekoná, páč manža volal, že musej bejt v práci dýl, že musej něco dodělat a ještě se teda nevrátil :rolling_eyes: a to musí ještě nakoupit a synoj k babičce pro pc hry :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já se doma už tááák nudím!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako práci bych měla, ale nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to omlouvám tím, že nejsem tak uplně zdravotně fit, tak se nesmím přepínat :wink:
7. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
@petroska já mám saabky doma, ale malá mi to blila..tak začni opatrně po 5kapičkách - nejlépe během jídla :wink:
jinak nám pěkně zafungovali bifiform..probiotické kapičky..stojí 270,- ........................................pak jsou bio-gaia ty stojí 600,-.
@handm ty furt tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: ale tak do Vánoc tam nebude neboooj :wink:
7. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@handm jestli budeš kojit, tak se na břichu nevyspíš...ale lehnout se na něj dá, na chvilku :grinning:

holky já byla na masážce :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: aaaaaaa...a plánuju večer teplou vanu...už možu konečně :sunglasses: po 6týdnech....

no a v poradně ok :wink: máme 4500g a 51cm...bříško klidné,napapané říkal doktor :grinning: :grinning: , očkování na TBC z porodky má reakci - takovou ideální-je tam červená tečka..takže super...akorát slzíme furt - má zůžené kanálky..tak masírujem a kapem kapičky...ale má to čisté zatím :wink:
na večerní cirkusek sem si vyptala ještě vit.B...ale říkal, že to je normálka...že malá vypadá spokojeně :sunglasses:
7. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
sarlot nenapínej, jak jste dopadly u mudry? :wink:
aha už to píšeš :grinning: :grinning: :grinning:
japak pomáhá vit.B na večerní rodeo? :fearful: :confused: :confused:
7. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
jinak gratuluju k véééliké, napapkané a spokojené holčičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
tak Béčko je na zklidnění :wink: celkově a je dobré na trávící soustavu, pomáhá štěpit :grinning:
7. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@sarlotta :slight_smile: noo, tak ted ti zavidim! vsechno :slight_smile: i tu koupel :slight_smile::slight_smile::slight_smile: já kvuli tomu vytoku pekelnymu furt jen sprchuju ale zas horkou, jak ho vyhanim..
ale aspon na chvilku se na bricho fakt tesim :slight_smile: a s kojenim doufam, ze aaano...
i tu masaz ti zavidim.. i kdyz vcera jak jsme delali tu akupresuru, tak to bylo jak masaz,a le malo........ ¨
a tu sikovnou spokojenou holcicku ti taky zavidim :slight_smile::slight_smile::slight_smile: ale v dobrym!!!

@farmarska, myslis jako styl prkno?!:slight_smile: to bude opravdu super :grinning:
a to je blby, ze tam manza skejsnul....:-/ ten muj tam bude dneska taky do buh vi kolik, protoze se tu rano zasek taky s tema elektrikarema...abych na uplne vsechno nebyla sama a jel asi o dve hodky pozdeji...
7. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
jdem se koupat papa :wink:
7. zář 2010 v 17:25  • Odpověz
tak já jsem zde :slight_smile: mám snad všechno hotovo :slight_smile: tedy ještě jsem si nechala na zítra podkroví, kdyby zas nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jinak uz nevim, moc, co bych tak delala :grinning::grinning::grinning::grinning:
7. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahojky :wink: chci vás jen pozdravit. :dizzy_face:
Tak jsem doma z práce, zítra musím zase.
Handm teda tomu se tam líbí :grinning: . Jestli chceš můžeš uklidit u nás dvě patra :grinning: :grinning: , už by to docela doooost sneslo, je tu borčus.
To je klasika, když jsem tu já, nikdo nikde a když nemám čas tak kecáte jako o život, že Farmi :grinning:
7. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@ikopretinka ähoj, já jsem tu :slight_smile: a taky nadávám, že nikde nikdo :grinning::grinning::grinning:
je fakt, že nabídek na úklid třeba na umývání oken mám hafo :slight_smile::slight_smile: tak do fronty a já dojedu :grinning::grinning::grinning:
7. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
tak jo až se budeš nudit , dej vědět :grinning:
7. zář 2010 v 18:39  • Odpověz
mě se tak nechce do práce, ale na druhou stranu nevím co budu celé dny dělat až budu doma. No ale ono to snad uteče
7. zář 2010 v 18:41  • Odpověz
A kdy budeš mít doma manžu?
7. zář 2010 v 18:42  • Odpověz
:slight_smile: já jsem byla ráda, že jsem do práce chodila... doma bych se asi ukousala...
ty ale půjdeš na PN, že?!
7. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@ikopretinka to právě nevím, kdy manžel dojede, psal naposledy, že to vidí tak do sedmi, takže tak kolem půl osmé by mohl být doma...:slight_smile:
ted si tak uvědomuju, že jsem si naplánovala to znásilnování a on je dneska fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
7. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
co vlastně děláš za práci, jestli to bude pro tebe hodně náročné, dkyž budeš těhu?! ty si učila, ne?! anebo to byla jiná kopretinka?!
7. zář 2010 v 18:44  • Odpověz
To ti už uteče,tak musíte při fotbale, hlavně ať to pomůže
7. zář 2010 v 18:45  • Odpověz
hadm, když bude nejhůř, přijeď k nám :wink: tady nebudeš vědět, kam dřív skočit :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
jj jsem učitelka na hudebce. Tak zatím je to v pohodě, jen dojíždím 20km tam a zase 20 zpět, tak mám strach z těch otřesů. Navíc učím na pobočkách, takže musím tahat klávesy z kabinetu a ty mají tak 10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tý jo, já než jsem se stihla dokopat k reaakci, tak koukám, že už mne tu někdo s uklidem předběhl :grinning: :grinning: :grinning:
Farmi a ty normálně uklízíš nebo se šetříš?? Já z toho mám docela strach. Do toho 17tt budu mít strach ze všeho. :sweat_smile:
7. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@farmarska taky do fronty :grinning::grinning::grinning: co manža, už dorazil?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten muj porad ne-e
jsem ještě taky umyla dveře, nevím na co máme kliky když fšichni sahaj zasadně na křídla, včetně mě :grinning::grinning: :angry: :angry: :angry:
7. zář 2010 v 18:49  • Odpověz
tak Farmi do fronty za mě, byla jsem dřív :grinning: a určo mám i větší bordel :grinning:
kopretinko, no kde seš čéče celej den! :grinning: :grinning: od kdy budeš na PN? :confused:
JO Handm to bude všude stejné, hlavně bílé dveře, to je něco :grinning:
v práci farmi, někdo na tebe musí vydělávat: :grinning: Nevím od kdy řekla bych tak od 8-9tt
7. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.