Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. zář 2010

jinak to odchlupování stojí teda vážně už ted za prd 😝 já jedu zatím jen po paměti, bez zrcátka, ale budu muset nějaký vhodný taky splašit, páč jako dřív jsem si normálně, když jsem někde pořádně neviděla zmáčkla špeka 🙂 ted když si ho zmáčknu, tak to bud nejde a nebo je mi hned na blití 😝 😝

farmarska
7. zář 2010

jinak teda hlásím, že jinak u nás se zatím žádná idylka na gauči u tv nekoná, páč manža volal, že musej bejt v práci dýl, že musej něco dodělat a ještě se teda nevrátil 🙄 a to musí ještě nakoupit a synoj k babičce pro pc hry 😝 A já se doma už tááák nudím!! 😝 Jako práci bych měla, ale nechce se mi 😝 si to omlouvám tím, že nejsem tak uplně zdravotně fit, tak se nesmím přepínat 😉

sarlotta
7. zář 2010

@petroska já mám saabky doma, ale malá mi to blila..tak začni opatrně po 5kapičkách - nejlépe během jídla 😉
jinak nám pěkně zafungovali bifiform..probiotické kapičky..stojí 270,- ........................................pak jsou bio-gaia ty stojí 600,-.
@handm ty furt tu 😝 😉 😉 ale tak do Vánoc tam nebude neboooj 😉

sarlotta
7. zář 2010

@handm jestli budeš kojit, tak se na břichu nevyspíš...ale lehnout se na něj dá, na chvilku 😀

holky já byla na masážce 😎 😎 😎 aaaaaaa...a plánuju večer teplou vanu...už možu konečně 😎 po 6týdnech....

no a v poradně ok 😉 máme 4500g a 51cm...bříško klidné,napapané říkal doktor 😀 😀 , očkování na TBC z porodky má reakci - takovou ideální-je tam červená tečka..takže super...akorát slzíme furt - má zůžené kanálky..tak masírujem a kapem kapičky...ale má to čisté zatím 😉
na večerní cirkusek sem si vyptala ještě vit.B...ale říkal, že to je normálka...že malá vypadá spokojeně 😎

farmarska
7. zář 2010

sarlot nenapínej, jak jste dopadly u mudry? 😉

farmarska
7. zář 2010

aha už to píšeš 😀 😀 😀

farmarska
7. zář 2010

japak pomáhá vit.B na večerní rodeo? 😨 😕 😕

farmarska
7. zář 2010

jinak gratuluju k véééliké, napapkané a spokojené holčičce 🙂 🙂 🙂

sarlotta
7. zář 2010

tak Béčko je na zklidnění 😉 celkově a je dobré na trávící soustavu, pomáhá štěpit 😀

handm
7. zář 2010

@sarlotta 🙂 noo, tak ted ti zavidim! vsechno 🙂 i tu koupel 🙂🙂🙂 já kvuli tomu vytoku pekelnymu furt jen sprchuju ale zas horkou, jak ho vyhanim..
ale aspon na chvilku se na bricho fakt tesim 🙂 a s kojenim doufam, ze aaano...
i tu masaz ti zavidim.. i kdyz vcera jak jsme delali tu akupresuru, tak to bylo jak masaz,a le malo........ ¨
a tu sikovnou spokojenou holcicku ti taky zavidim 🙂🙂🙂 ale v dobrym!!!

@farmarska, myslis jako styl prkno?!🙂 to bude opravdu super 😀
a to je blby, ze tam manza skejsnul....:-/ ten muj tam bude dneska taky do buh vi kolik, protoze se tu rano zasek taky s tema elektrikarema...abych na uplne vsechno nebyla sama a jel asi o dve hodky pozdeji...

sarlotta
7. zář 2010

jdem se koupat papa 😉

handm
7. zář 2010

tak já jsem zde 🙂 mám snad všechno hotovo 🙂 tedy ještě jsem si nechala na zítra podkroví, kdyby zas nic 😝
ale jinak uz nevim, moc, co bych tak delala 😀😀😀😀

ikopretinka
7. zář 2010

Ahojky 😉 chci vás jen pozdravit. 😵
Tak jsem doma z práce, zítra musím zase.
Handm teda tomu se tam líbí 😀 . Jestli chceš můžeš uklidit u nás dvě patra 😀 😀 , už by to docela doooost sneslo, je tu borčus.
To je klasika, když jsem tu já, nikdo nikde a když nemám čas tak kecáte jako o život, že Farmi 😀

handm
7. zář 2010

@ikopretinka ähoj, já jsem tu 🙂 a taky nadávám, že nikde nikdo 😀😀😀
je fakt, že nabídek na úklid třeba na umývání oken mám hafo 🙂🙂 tak do fronty a já dojedu 😀😀😀

ikopretinka
7. zář 2010

tak jo až se budeš nudit , dej vědět 😀

ikopretinka
7. zář 2010

mě se tak nechce do práce, ale na druhou stranu nevím co budu celé dny dělat až budu doma. No ale ono to snad uteče

ikopretinka
7. zář 2010

A kdy budeš mít doma manžu?

handm
7. zář 2010

🙂 já jsem byla ráda, že jsem do práce chodila... doma bych se asi ukousala...
ty ale půjdeš na PN, že?!

handm
7. zář 2010

@ikopretinka to právě nevím, kdy manžel dojede, psal naposledy, že to vidí tak do sedmi, takže tak kolem půl osmé by mohl být doma...🙂
ted si tak uvědomuju, že jsem si naplánovala to znásilnování a on je dneska fotbal 😝 😠

handm
7. zář 2010

co vlastně děláš za práci, jestli to bude pro tebe hodně náročné, dkyž budeš těhu?! ty si učila, ne?! anebo to byla jiná kopretinka?!

ikopretinka
7. zář 2010

To ti už uteče,tak musíte při fotbale, hlavně ať to pomůže

farmarska
7. zář 2010

hadm, když bude nejhůř, přijeď k nám 😉 tady nebudeš vědět, kam dřív skočit 😀 😀 😀

ikopretinka
7. zář 2010

jj jsem učitelka na hudebce. Tak zatím je to v pohodě, jen dojíždím 20km tam a zase 20 zpět, tak mám strach z těch otřesů. Navíc učím na pobočkách, takže musím tahat klávesy z kabinetu a ty mají tak 10kg 😝

farmarska
7. zář 2010

tý jo, já než jsem se stihla dokopat k reaakci, tak koukám, že už mne tu někdo s uklidem předběhl 😀 😀 😀

ikopretinka
7. zář 2010

Farmi a ty normálně uklízíš nebo se šetříš?? Já z toho mám docela strach. Do toho 17tt budu mít strach ze všeho. 😅

handm
7. zář 2010

@farmarska taky do fronty 😀😀😀 co manža, už dorazil?! 😝 ten muj porad ne-e
jsem ještě taky umyla dveře, nevím na co máme kliky když fšichni sahaj zasadně na křídla, včetně mě 😀😀 😠 😠 😠

ikopretinka
7. zář 2010

tak Farmi do fronty za mě, byla jsem dřív 😀 a určo mám i větší bordel 😀

farmarska
7. zář 2010

kopretinko, no kde seš čéče celej den! 😀 😀 od kdy budeš na PN? 😕

ikopretinka
7. zář 2010

JO Handm to bude všude stejné, hlavně bílé dveře, to je něco 😀

ikopretinka
7. zář 2010

v práci farmi, někdo na tebe musí vydělávat: 😀 Nevím od kdy řekla bych tak od 8-9tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru