• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
můj už dorazli, ale instaluje se synem nějakou hru :rolling_eyes: to víš maminka je až na druhé koleji :rolling_eyes: taky si už pomalu zvykej :sunglasses: :grinning:
7. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
@ikopretinka ahaa, tak jsem si to pamatovala dobře :slight_smile: a dvacet km busem?! ale 10kg klávesy nic moc.. asi si budeš muset případně zřídit otroka.. abys to netahala...:frowning2: protože to neni dobry...
jinak já jsem celé těhu chodila do práce a navíc jsme dokončovali domeček, takže jsem bílila, uklízela furt, balila byt do krabic, stěhovala... a pak se prcek vzbouřil až v 32TT... a to už jsme byli nastěhovaní, vadilo mu vybalování...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je fakt, že strach je pořád, jen když se nic nedělo, nic mě nebolelo, tak se to prostě těžko dalo vydržet, nic nedělat...
7. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
nee busem ne, jezdím autem, páč mi nic jiného ani nezbývá. Jede tam v blbou dobu, brzy ráno a brzy odpoledne. Já potřebuju aby jel na 12 a tak v 7 zpátky, no bohužel
7. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
farmi, hihihi, tak to je dobry... no zvykat si budu až po pár letech, snad... :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že ted jeste bude mimi potrebovat mě, ale je fakt, že manžel by snad i kojil, když jsem ho pozorovala u neteří...:slight_smile::slight_smile::slight_smile: tak jsem zvědavá, jaká bude realita doma :slight_smile:
ikopreti, naštěstí máme tedy tmavohnědé dveře, ale všude jsou ty prsty vidět, no... a bílou mám kuchyn, takže paráda.. taky jsem tam nasla trochu "problémků" :grinning::grinning::grinning:
7. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
kopreti já kdybych nebyla tak líná, tak normálně se nijak extra nešetřím, páč jsem jako zjistila, že u mne stejně nic nepomůže, to už vím z předchozích těhu :pensive: takže normálně funguju..teda když už se k tomu dokopu :sweat_smile: Navíc si říkám, že když přežilo to malé ten můj Penáč,ty 18tikilové banánové krabice, ty kartony potravin a tekutin, bedny s mramborama, basy s pivama, atd.. a to všechno celé první tři měsíce, tak ted je to doma ok. :sunglasses:
7. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@ikopretinka jeee, aha, autem.. mě sice každy trochu nadava, ale ja jezdim doted...:grinning: me to hrozně baví a bez auta bych nemohla byt :slight_smile: vzdycky se odvezu do porodnice na kontrolu a zpatky, mam to taky tak tech 30 km tam a zpet..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
tak my máme právě dveře bílé, no šíleně praktické, co ti mám povídat, to znáš z kuchyně :grinning: :grinning: a kuchyň máme třešeň , takže docela pohoda
jinak já budu mít teda strach i po dvacátým :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo, farmi, bohužel co se má stát se stane...
ale ted už se nic nestane!!!!!!!!!!!!!! protože tahle princezna je bojovník!!!!! po mamince!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky,jen vás jdu pozdravit a podívat se,co naše handm :slight_smile: A jak vidím,je pořád kinderko :wink: :slight_smile: -ty nám to holka ale děláš napínavý! :wink: :wink: :grinning:
Dočetla jsem a jdu s chlupáčkem ven a pak si užívat přítulka.V pátek mi asi odjede na několik dní pryč,tak mi bude smutno.Mějte pěkný večer,pa
7. zář 2010 v 18:58  •  snaží se  • Odpověz
mě taky baví jezdit autem a mooooc, hlavně v létě. V zimě je to tam o hubu, protože učím téměř na horách
7. zář 2010 v 18:58  • Odpověz
@katyna6 ahoj katynko, no jo, straším tu furt :slight_smile: hezky se vyvětrej a hezky se přitul!!:slight_smile:
7. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
@ikopretinka no, ty hory a mraky sněhu jsou vždycky naprd...:frowning2:
7. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
taky si ráda všude zajedu autem :slight_smile: ted je to v poho, ale až na tom budu jako hadm, nevím jestli se do něj ještě vejdu :fearful: ty se tam vejdeš? :confused: :grinning:
7. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
to mě už taky napadlo, jestli se tam vejdu :grinning:
7. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
fůůj zima, sníh na cestách a náledí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to taky nemusím, děssně se bojím smyků :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsem si vůbec jistá jestli bych to auto v něm pak zvládla :sweat_smile:
katušinko, tak se hezky tulínkujte a neboj ono ti to uteče a brzy bude zase zpátky :wink: a kdyby ti bylo náhodou smutno, přijď mezi nás, my tě rozptýlíme :dizzy_face:
7. zář 2010 v 19:04  • Odpověz
já jsem se tehdy s Robem vešla, i těsně před porodem, jenže to jsem měla stejně váhu nižší než mám ted :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a tehdy jsme měli warburka :dizzy_face: to byl tank :dizzy_face:
7. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
@farmarska -farminko a to já zase přijdu,sice mně o víkendu čeká zase ta hnusná práce(jak já to tam holky už nesnáším :frowning2: ),ale přijdu se na vás podívat určitě,už kvůli Haňuli :wink:
7. zář 2010 v 19:06  •  snaží se  • Odpověz
no jako kde jste zase všechny? :confused: omluveno má jen Katy :sunglasses:
7. zář 2010 v 19:06  • Odpověz
půjdu se nachystat na spaní a pak mrknu na ordinaci, třeba neusnu.
Tak se mějte
7. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
no a ta tu koukám ještě je :wink: :grinning:
katuš přijd :slight_smile: S tou prací ti věřím, ani nevíš jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo :cry:
7. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
jasně katy přijď pokecat :wink:
7. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
no prosím a ted končí v práci už i pan bobista starší, takže bude i po kecání s hadm :stuck_out_tongue_closed_eyes: a můžu si jít taky lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
Katy neboj, za chvíli se budeš nudit doma s bříškem :dizzy_face: :wink:
7. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@farmarska -jsem,ale už jdu.a taky se omlouvám,že teď málo přispívám,Sice poctivě dočítám každý den,ale jednak tak nějak nemám co novýho napsat a taky na mně už pár dní sedí nějaká hnusná depka,z miminka,i ze všech těch problémů,co pořád máme.Ale to zas přejde a budu chodit víc.Teď už vážně mizím,pa
7. zář 2010 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz
@farmarska ještě se pohodlně vejdu, mě každej říká, že mám malý pupíček.. tak nevím, mě to přijde jako obr-břuch :grinning::grinning::grinning::grinning:
já přiibrala 10 :angry: :angry: :angry: snad se toho zbavim nějak...
7. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@ikopretinka -nic si nepřeju víc! :wink: :dizzy_face:
7. zář 2010 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz
@farmarska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prý pan bobista staršííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@katyna6 nesmutni prdelko!!! určitě se to vyjasnííííííí a sluníčko zas bude!!!!!!!!!! moc ti to přeju... depku zaženeme!!!!!!!!!!!!!!
7. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
depky od katuš pryč :angry: mrchy od katuš pryč :angry: a miminko ihned k ní do bříškáááá!!!!! staneš se!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem zkusila trošku čarovat :wink: :sunglasses:
hadm 10kilo, to je pěkné :dizzy_face:
7. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.