Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
8. zář 2010

@katyna6 však čekám, co mi na tuhle pitominu řekne 😀 Jsem jí dáváala echo, že tu budu, ale asi jí není dobře tak bucá 😉 a nebo se věnuje manžílkovi...

@natalie77 to nevadí tak si popovídejte a jestli se ti bude pak ještě chtít tak já tu budu někde za rohem načuhovat 🙂

tercie
8. zář 2010

Jedna společná s Lukáškem 🙂

natalie77
8. zář 2010

Ahoj, tak jsem tu.....
a nějak ubulená......holky ten manža je vážně někdy divnej.....jsem mu tady říkala, jak to bude složitý všechno skloubit....že odejdu z práce a začne mi doma druhá šichta...a on na mě, jaká druhá šichta? Myslíš, že jako uděláš večeři? Tak jsem se nasrala....a říkám, že ano i to...že on si přečte noviny, řekne malýmu pohádku na dobrou noc...a občas jde s košem, ale to je jediná pomoc...ostatní tady dělám já...že se tonedělá samo, že to není samospádem....tak prej to mám omezit, tak jsem se ptala, jak? Prej nemám být tak přecitlivělá...
a že to zvládnem...ale on do školky ani ze školky vyzvednout nezvldáne....bych se posr...alespoň uznání by člověku pomohlo.....ach jo....
Jdu spát, mám poslední hodiny klidu před nástupem...jak mě se bude stýskat po Marečkovi, jak já to vydržím?
A kde najdu čas na Vás? No zvládly to jiné maminy, musím také..... snad tam dlouho nebudu...
Dobrou noc.

natalie77
8. zář 2010

Tercí, fotka krásná...Lukášek je Ti podobnej.....ale fakt 😵

farmarska
9. zář 2010

ahoj holky, včera ač jsem měla z odpoledne naspáno, jsem nějak brzy vytuhla 😅 ale vyspala jsem se do růžova a dnes je mi už mnohem líp 🙂 asi i ty léky už začly fungovat 🙂
Tak já jdu rychle dočíst a pak se ozvu 😉

wlladka
9. zář 2010

@maendy a @madormi gratuluji ke kontrolám. Držím palce, aby bylo na konci zdravé miminko v náručí 😉 😵 😵 😵

@kopa kontrola super, to je fajn. Tlak parádní. Prášky určo nebudou po porodu potřeba 🙂

@ee.liska pěkná váha. Je to pěkný, vidět menší miminko, než jsme my 🙂 Nesmím při tom ale koukat na "stáří" toho miminka 😀 😀

@katyna6 Šimonek se operaci nevyhne. ☹ Jít na ní musí, jen se budeme snažit, aby šla alespoň o pár týdnů odložit.

@tercie Lukášek je fešáček 🙂 Moc vám to sluší. Má krásný kukuč 😵

@farmarska přeji brzké uzdravení 🙂

No, a musím běžet, bo mi v posteli vrčí jeden malý hladový balíček 😀 🙂

farmarska
9. zář 2010

teda ségra! co to máš za blbé nápady! 😨 😠 Z naší kočičačky dělat vývar?!! 😕 😨 sodomagomora!! To bych snad raději podusila sebe, než nějaké žvížátko! 😀 😀
Jinak teda s tím vajíčkem bude taky problém, páč jako kohoutek a slípky už se u nás taky nechovají 😅 tak leda že bychom počkaly, jestli něco nesnesu sama 🤐 😀 no ale nevím jestli se dočkáme 😅 i když..,, jednou mi manža v hádce řekl, že jsem slepice 🤐 🙄 tak jistá naděje by tu byla 😉 😎

farmarska
9. zář 2010

ahoj Wladí 🙂 dobře, že jen vrčí, když je hladovej, horší by bylo, kdyby řval jako tur 😅 😉

farmarska
9. zář 2010

Tercí fotka krááásná 😵 😵 😵 téda ten už je velikej! 😨 už žádné malé mimi! 😕 a on čím je větší, tím ti je fatk víc podobnej! 😉 😵 😵

farmarska
9. zář 2010

Natál moc gratuluju k nové práci 😵 😵 😵 ted už to půjde jako po drátku, otěhulíš než se naděješ 😉
Já nastoupila do kauflandu a otěhulila jsem do 14 dnů 😉 a když jsem nastoupila do penáče, otěhulila jsem do měsíce 😅 😀 Ty obavy ale z práce chápu 😝 Fakt to je dost náročný skloubit s domácností, dítkem, atd.., kor zezačátku, je to nezvyk a mazec 😝 ale ty to zvládneš, páč jsi holka šikovná a navíc, jak píšu, je to jen na chvilinku a to se dá přežít cokoliv 😉 🙂
jo a s tím manžou..to je všude stejný 😠 já tomu svému taky říkala, jako že teda fakt nevím, jak to půjde, že budu mít dvě šichty, atd.. a on prej že to půjde, že si holt tu práci doma hezky rozdělíme a taky holt že začne pomáhat..no...
no a můžu ti říct, že houbeles 😠 je to pouťovej žvanil 😠 Jestli pomohl ten první týden, jako že třeba sem tam něco uvařil, nebo vyjmečně ustlal..ale jinak 😝 jasně , že to vždycky zbylo na mne..po práci, nebo před prací, před odpolední 🙄 jako a co se dalo dělat, když jsem něchtěla mít místo domova skládku 🙄 To bych se s ním leda musela každej druhej den hádat, aby to mělo nějakej smysl a on trošku zabral.., ale na to jsem se vyprdla, páč jsem si opakovala, že tu cchvilku to už nějak vydržím a pak si budu zase lebedit a v klídku uklízet doma. A ty to budeš mít taky jen na chvilinku, takže neboooj!!! 😉 😎

farmarska
9. zář 2010

jen na nás asi moc času nezbude 😢 večer budeš po celým dnu utahaná odpadat do postele 😢 ale neboj, my si na tebe počkáme 😉 i na mne jste si počkaly 😉

aja.83
9. zář 2010

Dobré ráno holky! 😉
Tercí, Lukášek je moc krásnej a vážně ti je podobnej! 🙂
Wladi, chudák Šimonek, pořád ho musí něco zlobit! Tak to zvládněte, držím pěsti! 😉
Holky, jinak já včera ten pohovor na potenciální novou práci - nic moc, mám z toho takovej divnej pocit, chlápek mi moc neseděl a vesměs bych dělala to samé, co dělám teď, nijak mě to neokouzlilo. Uvidím, co dnes, jdu na další pohovor. Říkám si, o nic mi nejde, tak si můžu vybírat, že jo! 🙂 Práci mám a když se naskytne něco lepšího, bude to super! 😉

aja.83
9. zář 2010

@farmarska To je fajn, že ti je lépe! 😉 Jinak u nás manža ani včera moc neokouzloval - šel si sednout s kamarády na pivo, říkám mu, přijď brzo, ať mě pak nevzbudíš, navíc pes vždycky začne štěkat, když přijde, tak říkám, to budu mít budíčka někdy v půlnoci! Houbeles, manža si přitáhl ve 2h ráno, smrděl kouřem a chlastem, fůůůj! Funěl jak sentinel, lehnul a začal chrápat! 😠 No já myslela, že vylítnu z kůže! 😲 Naštěstí jsem pak na chvíli ještě usnula a v 5h jsem vstávala do práce! To je zábava, fakt! 😅

farmarska
9. zář 2010

ají díky 🙂 S prací to máš recht. To svoje máš jistý a tím, že se porozhlídneš i jinde, můžeš jen získat 😉 A co se chlapů týče no coment 🙄 I když já teda musím říct, že ten můj, byl včera(narozdíl od předvčerejška 😠) zase zlatej. Po práci jsme koukli i s Robčou na filmek, a on šel pak hned a sám od sebe vařit ledvinky na cibulce a držkovou polívku 😵 A to si to před tím ještě (a to sám od sebe) byl nakoupit u řezníka, cestou z práce. No a moc dobře navařil, pak mi drbal záda a před spaním se zeptal, copak dělá ta naše malá 😵 😵 😵 (myslel mimi v bříšku) 😵 no nesnědli by jste ho 😵 😵 😵 Takovej dnů víc! 😀 😎 😀

aja.83
9. zář 2010

@farmarska Tak to byl tvůj manža opravdu zlatej! 🙂 Já abych tomu mýmu nekřivdila, tak on taky včera uvařil. A bylo to výborný, nějakou směs mletého masa se zeleninou, mňam...To aby si mě asi navnadil, že pak přišel vopilej z hospody, tak abych tak moc nevyváděla! 😀

farmarska
9. zář 2010

ají no vidíš 🙂 To jsou ale prevíti, uplácej si nás kusem žvance 😀 😀 Jen ted, podle tvé teorie, ted přemejšlím, copak mne dnes asi čeká..čím si mě chtěl uplatit -předplatit ten můj 😀 😀 😀

natalie77
9. zář 2010

Ahoooooj, tak dneska se malej šprajcoval před školkou, že tam nejde.....ale nebrečel, jen řekl, že chce domů...tak na mě šly mrákoty...jakmile tam už byl, tak byl zase v pohodě.
Fami, jak TI je? už to čtuuu, že lepší....no a manža je zlatej, to je pravda, ten můj vařil ráno jen čaj a ten teď vařím večer, aby nebyl vařící a Mára ho mohl rovnou pít... 😝 .
@wlladka, držím mooooc pěsti, ať je Šimonek v pořádku, holka, taky si to teda vyžíráš 😔 ☹ ☹ , ale všechno bude v pořákdu a Šimonek hezky vše dohání, jen ať je zdravý....a skleníkové květinky se neboj....Marek byl také kvůli infekcím a častým zánětům průdušek vyloučený z kolektivu....to je prostě něco, co neovlivníš a musíš to brát jako nutnost...pak mi jen vždycky přišlo divné, když jsem v zimě, když všichni mají virozy viděla čerstvě narozené miminko v košíku v hypermarketu, které stálo u mrazáku bez čepičky....a u toho oba rodiče, jako chápu ještě, holky, co jsou samotné a nemají tu možnost...ale každého věc......
HOlky, poraďte, Markovi se začaly třepit nehty, čeho má málo? Jakého vitamínu? CO mu má dát? ROztřepil se mu palec u lůžka, skoro jsem se lekla, že mu slézá nehet, jak hnusně to vypadá 😕 ...
Přitom ovoce jí dost, se zeleninou je to horší, to tak okurku nebo v polévce...

@aja.83 práci si pečlivě vyber, protože v ní nebudeš dlouho 😉 😀 😵 .
@handm tak včera jsem to odstartovala a dneska je 9.9. takže
Bobisto, bobisto, dnes je termín najisto. Šupej z mamky pěkně ven, ať má s Tebou krásný den.
Políbí Tě na líčku, zaspívá Ti písničku, bude jako sluníčko, budeš její srdíčko 🙂 .

Holky mažu uklízet, povlíkat...mám poslední 4 dny klidu a mám děs.....

natalie77
9. zář 2010

mělo být zazpívá, tatároš 😝

natalie77
9. zář 2010

JO a hlásím 1DC 😝 , doufám, poslední na devět měsíců 😵 .

natalie77
9. zář 2010

tady nikdo, tak jdu uklízet 😝

farmarska
9. zář 2010

Natál hlavně žádný depky z mrchy, je už poslední, tak si jí užij, pak budeš mít 9měsíců klid 😉 fakt tomu věřím 🙂 🙂
a na ty nehtíky nevím 😕 my s tím nikdy problémy neměly...a to jsme ostudy, zeleninu ani ovoce moc nejíme 😅
Tý jo a krásnou básničku jsi napsala 😵 😵

aja.83
9. zář 2010

@natalie77 Natál, pěkná básnička! 😉 Joo, kéž by platilo Farminčino pravidlo, že nastoupím do nové práce a budu těhu natotata! Ale je pravda, že už jsem to slyšela několikrát. 😉 Asi to je tou psychikou, člověk nemyslí na těhu a vlastně jakoby radši ani nechce hned otěhotnět, aby hned neodcházel a ono zrovna to vyjde! 🙂

katyna6
9. zář 2010

ahoj holky 🙂
@natalie77 -krásná básnička,pokud tohle na bobistu nezafunguje,tak už nevím? 😀 Ale handm se zatím neukázala,tak žeby....? 😵
farminko to je super,že je ti už líp a manžílek ať se pěkně stará dál! 🙂 Já měla včera taky príma večer,i když rozlučovací,přítel míslo pátku jel už včera,má novou práci,tak frčel zatím jen na dva dny na zkoušku do Prahy,tak uvidíme,jak to všechno doapdne.
@aja.83 -ahoj spolubojovnice moje milá 😀 ,jasně,že si můžeš vybírat,tak jen to,co ti sedne a kde se ti bude líbit! 😉 Pak se tam třeba budeš i vracet po mateřské,tak přece nebudeš brát něco,co ti bude protivný,ne?Já do té práce chodím teď tak s odporem.jako je to tam fajn,i holky i práce,ale už je to nějak moc dlouho beze změn.Prostě tomuz chybí to miminko a změna v podobě mateřské! 😵 😵

ikopretinka
9. zář 2010

Dobré ráno,
tak jsem letmo dočetla, sakra vy toho nakecáte, člověk tu chvíli není a už nestíhá.

Natalie na ty nehty se mi osvědčila dýňová semínka (mají hodně zinku), stačí tak 10-15ks.denně. Jako malé se mi třepily nehty a tohle pomohlo. Potom jsem měla krásné pevné a dlouhé nehty. Teď se mi asi po dvou měsících užívání prednisonu začali mírně třepit a asi po měsíci jezení semínek opět OK. Jen to chce čas, není to hned, záleží v jakém až je to stavu. Jo a krásná básnička 😎 .

ikopretinka
9. zář 2010

Katyna , Aja nám to trvalo rok a půl!!!! Určitě to vyjde 😵

aja.83
9. zář 2010

@katyna6 Katy já to říkám taky tak. Člověk prostě v určité fázi potřebuje v práci tu změnu, jakože odejde na mateřskou a zas bude mít jiný starosti, pak si i řekne, že se do tý práce bude zas těšit! 🙂 A vidím to taky u našeho vztahu s manžou, jsme spolu 6 let, nejdřív zamilovanost, pak jsme řešili barák, teď nějak pořád samý negativa, tak bychom potřebovali třeba to mimi, abychom zas měli radost ze života a nějakou změnu 😅 ...No uvidíme, kdy se dočkáme! 😉

katyna6
9. zář 2010

@ikopretinka -to já bych tomu třeba ještě i nechala volnej průběh,ale už nejsem nejmladší,víš.Takže jak dáme dokupy trochu peněz,asi to centrum zkusíme.

aja.83
9. zář 2010

@ikopretinka Ahoj kopreti, tak to mě povzbuzuje, ale vážně! Jsi pro mě další dávka optimismu! 😉 Neházím flintu do žita a ještě půl roku tomu teda dávám! 🙂 Možná i víc, prostě ještě není asi ten správný čas. Potřebujem dořešit ty starosti, abych se pak nestresovala, až bude mimís v bříšku, že jo! 😉

maendy
9. zář 2010

Ahoj holky.... dneska jsem si trochu prispala..... 🙂
A ted jsem volala svemu gyn co říká na HCG a on že to sice roste ale porad je to nízké takže příští středu UZV a znova HCG..... ach jo ☹
Už i setřička mě politovala po telefonu.že to musí být pro mě nápor...... 😖
Ví co se mi všechno za tenhle rok stalo......potrat,manžel odešel k milence,rozvod,předtím zjistili bráchovi vážné onemocnění srdce a to je mu 23 a pujde casem na transplantaci.... me zjistili na genetice že mám poruchu srazlivosti a musim chodit na KO na hematologii.... sakra uz toho bylo dost... to si ted nezasloužím kousek štěstí.... ale já vím mám přítele a to je moje sluníčko a moje chlupatou holčičku a přátele tak co si stěžuju...nemužu mít vše

@natalie77 uplně tě chápu,mě by taky trhalo srdce jít do práce od broučka,ale věřím že v práci se dlouho neohřeješ.... 🙂

aja.83
9. zář 2010

@katyna6 No jo, Katy, u tebe ten věk - asi být tebou tak se taky rozhodnu pro centrum! 😉 Tak budu držet pěstičky! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru