Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
9. zář 2010

Maendy neboj, tím, že sis našla novýho přítele to krásný a šťastný období začalo a bude to už jenom lepší 😉 Určitě!!! 🙂

handm
9. zář 2010

ahojky, než já vás dočtu, to je doba, co jste nakrafaly... 😀😀😀😀
jinak já ráno nestihala napsat, jela na na 7,30 na monitor kontrolní.. a teď jsem zpátky! monitor v pořádku, paní Dr jsem sice ani nezahlídla a jinak na KO zas v pondělí jako obvykle a kdyby NĚCO mam přijet dřív... prý kdyby něco, to mě pobavili.. jak kdyby se u mě něco dělo 🙂🙂🙂🙂
@natalie77 krásná básnička!! děkuju!!! snad to holomka opravdu popožene, jak říká @tercie, protože už mi z toho hrabe..
včera jsem se těšila na hezký večer a vyhánění čerta ďáblem, jenže u nás byl zřejmě otrávený vzduch ještě další den, zajímavý, že takhle večer... manžel prudil, mírně jsme se chytli, já bulela, pak jsem dítě necítila, tak bulel manžel, že mu něco provedl - tím jak na mě byl hnusnej... no krása ☹ 🙄 🙄 🙄 už je to fakt na nervy...

handm
9. zář 2010

jinak @madormi a @maendy gratuluju ke KO, i když mad to měla tedy hodně dobrodružný a maendy taky ještě neví, ale tečka a váček jsou krásný a určitě to bude všechno v pořádku a budete hezky těhulkovat!!!!!
@natalie77 jejda, už jsem se lekla, že malej nakonec nechtěl jít.... ale krásně to zvládl a ty si šikulka, žes dostala tu práci!! teď vydržet tři měsíce přes zkušebku, mezitim si hezky otěhulit a pohoda jazz!!🙂🙂🙂 držím palec
stejně tak @aja.83, určitě tahle práce bude lepší, třeba personálka překvapí...a jak bych prodávala tužku tedy fakt netuším....😝
@ee.liska, jee, malinkej je super rostoucí prtě 🙂 já už ti ho tak závidím, že se s ním můžeš pošišmat...🙂🙂🙂🙂
a už nevím, kdo co ještě psal...
🙂

maendy
9. zář 2010

@handm teda hezkej večer jak tak koukám..... to já byla včera jak přejetá....... chtěla jsem se přitulit k přítelíkovi a nechat se hladit...ale ten byl z práce KO a usnul..... tak jsem se k nemu tulila i kdyz spal,uklidnovalo me to
Tak si říkám že ještě chvilku a budou muset bobistu vysekat,nejak tam zamrzl 😀
Já myslím že jste s tatínkem oba moc nervozní........
@tercie děkuju..... snad máš pravdu... 🙂

maendy
9. zář 2010

Holky tak tohle je moje mimčo,,,,,, čtyřnohé a šileně ji miluji..... vypadá jak anděl ale umí pěkně zlobit.....
Jsem se musela pochlubit.... ani nevíte jak mě držela nad vodou když mi bylo nejhuř.....

handm
9. zář 2010

@maendy no, vždycky když člověk potřebuje nejvíc podržet, tak ta druhá drahá polovička zrovna zklame, že...😝 asi jsou tak naprogramovaný, nebo co... ono se pak omlouvaj a kajou, ale na to už jim člověk prdí...
manžel toho pravda má ted moc v práci, snažím se to chápat, já se "flákám" doma - jak říká natalka, oni si myslí, že je všechno samospádem a že se tady ten pořádek udržuje sám, navaří se samo, atd,...- ale sem tam by se trocha ohledů a obětí neřku-li pomoci místo kyselé pr-ele fakt hodilo víc...
a s tím zamrznutím, říkala mi tuhle kamoška, jetsli tam manžel místo spermatu nestříknul vteřinový lepidlo 😀😀😀😀😀😨D a je fakt, že nervozní už jsem já i on.. prostě je to na palici, at si každy den říkám, že jsem v pohodě a že už to nějak vydržím, tak podvědomí pracuje, jak chce...

maendy
9. zář 2010

@handm to znám...ja si taky říkam na povrch ze je me to fuk ze to nejak dopadne ale vevnitr jsem napnutá jak šráky.... no uvidíš že do rána pojedeš do porodnice.... 😉

handm
9. zář 2010

@maendy moc ráda bych tomu věřila... včera jsme si psaly s kamoškou, co má dneska svátek, tak jsem jí říkala, at něco už dělá a popožene to dítě, že už nevím, jaký jiný vliv by to mělo mít... 😀😀😀😀
přitom prcek už se tam skoro ani nevejde, hrozně se teď vrtí, vlní, bojuje, jsou to hrozný šlupky, jak je mu to malý, ale ven ne.. kontrakce ne.. voda prasknout ne...
tak nevim, jak ho vypudim...😝

tercie
9. zář 2010

@maendy jéé ta je pěkná!!! Zvířátka jsou super, milujou bez podmínek a nezištně, a jsou věrný...

@handm jakto, že jsi zase tady 😀 pěkně řečeno jak jste chtěli vyhánět čerta ďáblem 😀 a taky se přikláním k tomu,že už jste s manžou na nervy z toho čekání...bude líp neboj 🙂

@ee.liska malej je krásnej a šikovnej, a kapky klidně se sabíkem 😉 nám stačily ty probiotika brát první měsí a bylo to dobrý.Pak mi dr dooručila laktobacílky baby, kapsle, co se vysypávají a musí se rozpustit v mlíce, ale oni se nerozpouštějí,takjsem se na ně vy... protože jsem u toho málem přišla o nervy 😎

tercie
9. zář 2010

@handm jo hele kámoška by to mohla vytrhnout, když už nic jinýho nezabírá 😀 A vteřinový lepidlo nemá chybu 😀

handm
9. zář 2010

@maendy jeee, ta je ftipná, taková muchlací taky!!🙂🙂🙂
@tercie jojo, já si to taky už myslím, že jsme z toho na nerv..😝 oba...

maendy
9. zář 2010

@handm taky ji pořad muchlinkám..... ale ona je mazlící typ často si dojde sama pro pochování a pusinky 🙂

Tak nic jdu se natahnout s kamošem utrošem.... 😉

handm
9. zář 2010

@maendy to se nedivim.. ale za chvilku, 9 měsíců - nebo 10 jako já, budeš muchlovat jinou prdelku!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

a já půjdu hledat něco k obědu...😝

handm
9. zář 2010

Holky, možná jste viděly, ale kdybyste některá toužila po Bolderovi... 😲
http://www.novinky.cz/ekonomika/210955-na-trhu-...

martinkal
9. zář 2010

Ahoj holky 🙂
tak nakukuju, myslela jsem, že už tu bude HANDM s fotečkou mimiska a ono nic. No prostě se mu u tebe líbí. Hele, ale dneska je krásný datum 9.9., nechcete to přece jen už zkusit? 😀

Držím palečky, ať je to co nejdříve ju 😉

Jinak HOLKY já začala s Lucinkou v pondělí chodit plavat, je to něco úžasnýho, je nás v bazénku 5 maminek s miminkama, chodíme kolem bazénku, zpíváme jim a různě s nima šploucháme ve vodičce. Lucinka je úplně nadšená, směje se a je vidět, že se jí to líbí. Pak byla z té vody tak unavená, že prospala skoro celý zbytek dne a pak celou noc 😀 😀 😀

Až budu mít nějakou fotečku dám to sem, ale doporučuju všem maminkám.

Příští týden jdeme na půlroční prohlídku, tak vám se hodím info o váze a délce, ale počítám, že 8 kg už určitě máme 😉

natalie77
9. zář 2010

Ahooooj, holky potřebuju uklidnit....
manžu asi zabiju, hned,jak dorzaí, teď mě dostal do takový stvu, že jsem křičela do telefonu a pak se rozbrečela...a to není můj styl...
Mluvila jsem se ségrou, ona mi nabídla, že bude Marečka vyzvedávat ve školce po obědě, odveze ho k sobě domů, dá ho spát a pak půjdou pro neteř do družiny...no a pak se pro něj zastavíme..... budeme mít hlídání, on zábavu a prostě ségru má rád a ona Máru a moc...
Tak to zlumočím manžovi, kterej už alarmoval tchýni a švagrovou....že potřebujeme hlídání....na vyzvedávání ze školky...tak mu říkám, co mi ségra nabídla.......nadšená, že to bude fajn pro všechny...a on spustil, že to je teda operace, to jako z práce pojede k ségře? Tak jsem ještě chvíli argumentovala.....s tím, že on mi nemá jak pomoct, když je prostě v práci...takže se snažím něco vymyslet, aby to bylo pro všechny dobrý...tak mi řekl, že se moc angažuje, že si to mám udělat, jak chci...že se o to nebude starat......"o to"....jako myslíš Marečka, jsem hned spustila? No porafali jsme se, nakonec jsem začala brečet, což ví, že jen tak nedělám......hele to je ta podpora, to podržení, to, že potřebuješ s někým něco probrat, konzultovat....vážně mi to moc ulehčil.....

tercie
9. zář 2010

Tak jsem uklidnila malýho hysteráčka...holky já jsem úplně vyřízená ☹ Já snad druhý dítě ani mít nemůžu, protože nevím jak bych to zvládla, když jsem úplně vyfluslá z jednoho ☹ celý dopo fajn, hrajeme si, měla jsem ho u sebe na gauči protože jsem neměla nic na práci, no a pak jsem ho chvíli položila na deku, že se obleču a půjdeme ven, holky on spustil takovej řev, až vřeštěl, a nemohla jsem ho uklidnit...zabírá akorát plácání po zadku do plíny, ale to takovým stylem, že to ani popisovat nebudu, jnak by se mi prostě uřval... sotva se trochu uklidní, chci mu dát dudlík, nebo se zakucká, nebo se na mě podívá a v tu ránu zase řev, a takhle několikrát za sebou... já jenom doufám, že to je specialita 4týho měsíce a že to přejde, protože to nemůžem vydržet ani jeden. Pak je mi to líto že jsem ho plácala, jenže on se jinak neuklidní ☹ samozřejmě razanci snižuju čím víc se zklidňuje, neuklidní se ani u prsa, nakonec jsem ho položila k sobě do postele a tam ho uhoupala,ale jsem úplně vyšťavená, a to trvalo asi půl hodiny a za chvíli už zas má jíst taky se určitě vzbudí... No říkám si že jsem hrozná matka ☹
Teď se půjdu oblíct dokud spí, zkusím sníst oběd a jak se vzbudí tak ho nakrmím a půjdeme ven, v kočárku je mu dobře.

handm
9. zář 2010

@martinkal ahoooj, děkuju Marti s lucinkou, že ne mě myslíte, ale ještě musíme vydržet všiechni...😝😝😝 naše mii je prostě zvláštní případ 🙂
jinak s plavčem už se taky moc těším, protože vím, že hcodit budem (tedy když všechno bude ok)-- švagrová chodila s neteří a byla z toho nadšená asi jako vaše lucinka, je z ní úplná kachna, v bazenu i moři nadšená, skáče šipky, po nohou, plavčí pod vodou i nad vodou, prsotě nádhera... a to jsou jí 4 🙂

@natalie77 zabít je opravdu málo... fakt neuvěřitelný........................!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a kdybys ho zabila, vezmou to jako polehčující situaci, protože to bude oprávněný!! 😉 😉 😉 😉
jinak doufam, ze se segrou to klapne, zní to jako dobry napad...
copak bydlí 100km od vás, že tak vyváděl manžel?!
ale koukni na náš včera super večer... jsou fart super erupce na slunci

tercie
9. zář 2010

@natalie77 no holka teda taky čumím, jak je manža ochotnej se angažovat společně... jestli tě to uklidní tak manža se taky občas vyjadřuje že jenom čumím. Asi se chtěl o to postarat sám, a vadí že jsi našla alternativu dřív nebo co? Ráda bych ti poradila, ale nejsem z těch, když si neumím poradit sama se sebou občas ☹ Věřím, že to byl jen nějakej zkrat, doma to proberete a bude zas dobře!!!!!!!

handm
9. zář 2010

@tercie a ty zapomen na to, ze bys byla spatna matka...!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 malej se urcite srovna a ted proste ma jen chvilku spatnyho obdobi, snad ho to brzy prejde!!! umim si predstavit, jak si psychicky z toho vystavena, i fyzicky, lae snad bude lip!!! a jestli neco pomaha, tak to holt aspon pomaha, zadny stresy, nebo prijdes o mlicko!!!
hezky se provetrejte, vycisti si hlavu a luky taky na vzduchu bude lepsi, uricte!!!🙂
jo a na tech fotkach, jsem ti to rikala xkrat, ze je podobny mamce!!!!!

natalie77
9. zář 2010

Handm, Terci....no snad to přejde, asi jsme nerví oba, moc novinek najednou....ale právě proto bychom měli držet pohromadě a vyjít si vstříc....
Jdu tu ještě něco poklidit....teda ono se to udělámo samospádem...ale jdu to popohnat 😀

natalie77
9. zář 2010

Terci, holka drž se, ono to bude zase dobrý, každá máme občas pocit, že to nezvládáme...Marek měl také hysterák a pak jsem byla smutná, že jsem to nezvládla, jako správná matka....no a do toho volal manža...

Občas je to na budku, chápej, my si v klidu nedojdeme ani na záchod, vše pořád děláme ve spěchu, abychom vše vzládly...to se musí někdy projevit na naší psychice...jsme vyšťavené, vše leží na nás... jsi nejlepší maminka pro Lukáška, má prostě trápění s rýmou a klubou se mu zoubky, až se jednou pořádně vyspíš, bude zas líp.... 🙂 . Drž se.

flair
9. zář 2010

Ahojky kočky🙂
Elíííí obrovská gratulace k miminkuuuuu 😵 😵 😵
A Madormi a Ikopretinka jsou těhulkyyyyyyyyyy 😵 😵 😵
Maendy, na Tebe moc myslím, at vše dobře dopadne. A pejsanda je nááádherná! 😉
Naty, manža je teda na ránu!!!
Jinak u mě nic nového, jen teda to, že exémek Melisce skoro už zmizel, tak jsme šťastní! Vypadá to, že jí vadil Persil. Teď peru v Lovele a malá je ok. Ale zareagovala mi na čokoládu, to se osypala na tvářičce. Tak čoko si musím odpustit. Jinak už trochu dokrmuju Nutrilonem, mlíčko malé už úpně nestačí. Ale co, MM dostává pořád, jen k tomu ještě UM, tak se trápit nebudu. Ve 3 měsících má míry: 6120g a 60 cm. Hlavička 39,5 cm 🙂 Má za sebou v úterý očkování hexavakcínou i pneumokoka. Ronila jsem krokodýlí slzy, jak ji píchala pí Dr. 😨 😅 Měla pak zvýšenou teplotku a byla spací, zvládla to na 1* 😉 Příští týden jí necháme nastřelit naušničky. To zas si pořvu 😅

tercie
9. zář 2010

Tak jsme nakrmili a už zase spinkáme, procházka se odkládá..... ale už se na mě usmíval 😅

tercie
9. zář 2010

Natali, Handm dík holky, když já si prostě vždycky vzpomenu jak jsme se ho nemohli dočkat,a pomyslím si,že si ho prostě nezasloužím, no děsný stavy... já ani taknejsem vyšťavená z domácnosti a tak,spíš ten pláč, to je zabíračka, když pak usne tak se celá klepu...

Natálko můj manža taky nikdy neuměl podržet, vždycky když jsem byla na dně tak obrazně řečeno mi ještě ránu přidal... teda kromě potratů, to jo, to byl se mnou.

Handm díky moc, manža teď říká že je taky víc podobnej mě, ale jinak všichni okolo v něm vidí pořád manžu...no ale nakonec je to jedno,prostě je náš a máme ho rádi 😵 😵 😵 Já už se těším, jakej bude bobista 😉

Flair ahoj holka, to jsem ráda,že se máte dobře, a UM nevadí,hlavně aby byla Meliska spokojená, a očkování to mám trauma taky vždycky týden dopředu, nejhorší když bych ho chtěla pochovat a přivinout aby neplakal,takmusím ještě pomáhat sestře držet tu nožičku aby se neškubl...fuj matka hnusná kolaborantská 😝 😝
Nastřelení schvaluju, mít holku tak taky píchat nenechám. Já si onehdá nastřelit nechala, a vůbec to nebolelo!!! 😉

tercie
9. zář 2010

Holky asi budu brečet...tohle měla Nicollka na fb, snad se nebude zlobit když to zkopíruju,ale nějak mě to dostalo...

Když
křičíš nasvoji ženu, existuje muž, který chce něžně hovořit do jejího
ucha.Kdyžji ty ponižuješ, urážíš a utlačuješ, existuje muž, který s ní
flirtujea připomíná ji, jak je překrásná. Když ty zraňuješ svoji
ženu,existujemuž,který si přeje, aby se s ní miloval. Když ty nutíš svojiženu plakat, existuje muž, který si od ní bere úsměv.

tercie
9. zář 2010

Tohle by si měl uvědomit každej blbej chlap!!!

flair
9. zář 2010

@tercie já se na to očkování nemohla koukat, pomáhal manžel 😅 a pak nevěděl, koho utěšovat dříve, jestli Melinku nebo mě 😀
Ta slova jsou moc kráááásná!!!!!

tercie
9. zář 2010

Flair můj manža s náma byl akorát poprvé, protože nás vezl autem,teď už se dopravuju sama, najednou už se nebojí... a akorát pak doma machruje, když mu líčím, jaký je to hrozný, že jsem přecitlivělá matka. 😝

kopa
autor
9. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Přišla jsem jen na skok,snad večer dočtu a doplním tabulku ať se můžeme kochat 😀 😀
Byla jsem na kontrole na gyndě.Vše v pořádku,hrdlo uzavřené,CS 0 (holky to je normální?Ve společném termínu jsou holky 30-32tt a mají CS 2? 😅)Abych pak taky nepřenášela jako Handm 😅 😀 😀 Doktorka mi prohmatávala i břicho a cítla mimíka,jak je tam nacpanej 😀 Dělala mi i Utz a viděla jsem srdíčko.Na kontrolu jdu za týden a budou mi dělat už monitor 🙂 a co zjistí z toho monitoru? 😅
Jo a tu mojí bolest nohy jsme vyřešily-musím to prý už vydržet 😀 V nejhorším si vzít panadol.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru