Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
10. zář 2010

Šarlotko až teď jsem četla jak píšeš že múžu hrát v R H no oni mi tam napsali blbě jméno, já jsem Marianna , tak tam mělo bejt Marianě a né Marioně 😒

aja.83
10. zář 2010

@handm Máš pravdu, já to vím. 😉 U nás je problém v tom, že když se někdo nabírá, personální o tom vůbec neví! 😀 To jsme exotická firma, co? 😀 No nic, asi si nechám zajít chuť a uvidím, jestli se neobjeví nějaké dobré místo v jiné firmě...Anebo jestli se dřív neumoudří nějaký spermoník od manži! 😉 Už by mohl, že jo sakra! 😎

handm
10. zář 2010

@mari111 hihihi🙂 líbí, no... je to pacholek 🙂

@aja.83 tak to jste opravdu exotická firma 😀😀😀 tak snad se objeví něco lepšího někde jinde, anebo fakt se umoudří ta manžílkova rybička!!!🙂🙂🙂

sarlotta
10. zář 2010

hezký páteček holky, byla jsem si na ko cukru po 6nedělí a mám to ok...v březnu ještě zátěžový test a snad už mě tam nikdo neuvidí. 😉

@mari111 já si to myslela🙂

@handm takže poslední víkendík bez prťěte 😉 a v to pondělí jen ko, nebo už nějaká vyvolávačka ?

mari111
10. zář 2010

Ahojík šarlotko, jak se s malinkou máte?

aja.83
10. zář 2010

@sarlotta Ahoj, supr, že cukr dopadl OK! 😉

sarlotta
10. zář 2010

@aja.83 to je pech teda 😅 s tím místem... a nechceš to ještě zkusit zajít si tam osobně a jako že bys chtěla profesionálně růst trochu... nic neříkej , že si hledáš něco jiného...řekni, že se Ti to doneslo od někoho ve firmě..ale nebudeš o něm mluvit🙂))

sarlotta
10. zář 2010

@mari111 dobře se máme🙂 ani neví že sme byli na výletku, chrupala v sedačce a pak v šátku 😀 😎
teď se najedla a spinká v kočárku doma... venku je hnusně- mlha 😝

aja.83
10. zář 2010

@sarlotta To chci zkusit, ale mám z toho trochu obavy. Ale asi to risknu, nemůžu nic ztratit... 😉

handm
10. zář 2010

@sarlotta gratuluju k NE-cukru!!🙂
jinak v pondělí KO normální o vyvolání nic neříkali... dr si pořád myslela, že už se neuvidíme, tak ještě šanci máme, ale....😀 už tomu ani moc nevěřím 🙂
ale doufám, že když tam v pondělí ještě půjdu, že už fakt se mnou něco provedou... už se trochu začínám bát kvůli vodě, jestli je OK, internet je plný všeho možného...

psala už jsem i do jedné poradny internetový a tam mi Dr odepsal tohle: o porodu rozhoduje plod,nikoliv matka, výjimečně porodník....Termín porodu je stanoven dle UZ z I.trimestru (což u mě bylo 31/8) , je-li tehdy rozdíl dle PM (4/9) a UZ více jak týden,platí termín dle UZ , je-li méně,platí termín dle PM. Čekáme obvykle až do cca 41 5,takže až 12dní po termínu....
z toho mi vyplývá, že klidně do 16/9 tu můžu strašit...😝

sarlotta
10. zář 2010

@ivomal holky ty máš starosti 😅 nezávidím, přeju ať Vám sociálka uleví, tohle je moc náročné. A miminko do bříška šup 😉
@nikissek28 tak testík šup šup, 32DC to je hezké🙂
@tercie jak často se Ti Lukýnek budí ? po kolika hodinách v noci ? můžeš zkusit nemléčné kaše večer a nebo nějaké UM na spaní- nejlíp od sunaru něco- hajánek nebo tak. 😉

sarlotta
10. zář 2010

@handm no pěkně do půlky září joooo, tak to neeeee... překecej ho darebáka🙂)) každopádně bude větší jako ke 4kilům určitě...takže určo ještě sexík i 2x denně a maliník pít...ať se to pohne... a jaký máš nález ? kolik cm. jestli se pomalu otvíráš bez bolestí, tak to taky není marné, víš. 😉

kopa
autor
10. zář 2010

Ahoj holky 🙂
to byla u mě noc 🙄 🙄 Bolela mě ta noha(ono je to asi spíš tříslo či co) a do toho mě ukrutně,ale ukrutně pálila žáha a by toho nebylo málo ještě se mi udělal mega opar na puse 🤐 🤐
@aja.83 Aji to je teda pech 😅 tak snad narazíš na něco jiného 😅 Já právě nikdy nehledala přes agenturu,já byla raději když jsem se mohla vidět hnedka s nadřízenými.

aja.83
10. zář 2010

@handm Ježiš, handm, nestraš, že takhle dlouho budeš ještě strašit! 😀 Myslím, že to musí být už o nervy a snad s tebou něco v pondělí kdyžtak provedou! 😉

mari111
10. zář 2010

Laurinka taky hajá, asi je po tej injekci zničená. Jen teda holky vám řeknu, to je papánek tá naše holk, tá by pořád jen papala, už jsme si dělali srandu že si jí dám do baťúžku, vystřihnu tam dírku a bude furt na koze. Hladovec jeden 😀

sarlotta
10. zář 2010

@kopa chuďátko 😅 😔 co rennie nezabírají ? mě hodně pomáhali. Už máš 36tt to už vydržíš bobku 😉 na tříslo neporadím nic, snad obklad teplý, sprchu a ležet.

aja.83
10. zář 2010

@kopa Kopi, to je pravda, v tom je to lepší, vidět se rovnou s nadřízeným. Mě to nenapadlo, že se trefím zrovna k nám. No budiž. Třeba bude ještě něco dalšího na obzoru! 🙂

kopa
autor
10. zář 2010

@sarlotta To je super,že máš cukr v pořádku 🙂 Si můžeš dát něco dobrého 😅

sarlotta
10. zář 2010

@mari111 to je dobře, budeš mít hodně mlíčka.. taky sem hodně kojila ze začátku i dlouho a obě prsa na jedno kojčo a teď už se to srovnalo, cucne si 5minut a spí 2-3hodiny 😉

kopa
autor
10. zář 2010

@handm To je teda dobrý 😅 😅 Ty jo aby jsme se ještě nepotkali v poradně v Motole 😀 😀

kopa
autor
10. zář 2010

@sarlotta ty rennie mi nezabírají 😅 Já měla včera právě okurkový salát a mám v něm ráda hodně octa,takže jsem si to působila sama 😅 Já tu nohu vždycky rozchodím na prochajdě,ale večer padnu do postele a to je taková bolest 😨 Musím to už vydržet 😅
@aja.83 Určitě bude něco na obzoru 😉 Neboj!

kopa
autor
10. zář 2010

Holky a ještě taková otázka,mám sebou do porodnice brát dudlík?? 😅 😅

handm
10. zář 2010

@sarlotta no já jsem taky říkala Dr, že se bojím, aby to nebylo obří dítě, že by to moje kyčle pak nemusely zvládnout, ale odhad mi neudělala, jen koukla do papírů z posledního UTZ v 32TT a konstatovala, že tam byl prcek ještě menší, než by měl -asi o týden nebo nevím už a že by měl být normálně velký.. jsem fakt na to zvědavá...☹
maliník piju a dvakrát denně se mi asi manžela znásilnit nepovede 😀😀😀
z poslední KO mám zapsáno zbytek hrdla, měkké, 1,5 cm, pro prst volně.. takže žádné Monte Carlo 😝

@kopa, ty jo, ty máš taky radosti, v noci si takhle užívat ☹ snad se ti to brzy srovná, jestli je to tříslo je to blbé, kdyby kyčle jako u mě, tak já na to žeru ted gumový medvídky, když nemůžu léky 🙂🙂🙂🙂

handm
10. zář 2010

@kopa už si do poradny objednaná?!🙂
já dudlík neberu, dkybychom ho potřebovali, manžel doveze, stejně tam bude za námi denně jezdit 🙂
a fakt bych do poloviny září nerada... ☹

ee.liska
10. zář 2010

ahojky 🙂 ještě než dočtu, prosím o radu ☹ . Matymu už se odloupl stroupek z pupíku, co teď s tím? pořád vytírat lihem nebo nechat jak je? a koupta jo nebo ne?

kopa
autor
10. zář 2010

@handm ještě nejsem objednaná,ještě půjdu dvakrát ke svý gyndařce.Na gyndě mi to počítají dle MS což jsem dnes 34tt a dle Utz jsem 36tt tak si vyber 😀

mari111
10. zář 2010

Kopísku koukam že si to užívaš 😒

maendy
10. zář 2010

@kopa u nás v porodnici je dokonce dudlík zakázaný..... pry až doma..... tady by sestřičky zuřily.. 😒

Holky ja jsem porad tak nervozní..... uz at je streda .... urcite rekne ze se nic nezmenio HCG bude nizky a ja zase pujdu na revizi nééé to ja nechci..... jednou mi stačilo...... vzdyť to znáte ten zážitek..... ☹

Asi jsem desnej pesimista..... ale proc to nemuze byt normalní

mari111
10. zář 2010

Eli a to už jako má úplně čistej a zahojenej pupík? Jesli jo tak asi už lihem nemusíš, ale koupat určitě múžeš. Mne říkali čistit lihem dokavaď ho nebude mít úplně zahojenej, čistej.

mari111
10. zář 2010

@maendy čekáš na středu na HCG jo, no tak to moc držím palečky aby to bylo OK, to jsou nervi co, jo jo taky nevím proč to nemúže být normálni, v klidu, ale neboj, bude to dobré 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru