Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
22. črc 2009

...ještě pořád čekám..... 😉

markee
22. črc 2009

Já pořád odbýhám,pže zítra jedeme s autem na prohlídku a malá bude u mojí mamči,takže poklízim a připravuji,abych ráno něco nezapomněla.
Jo a jdu jist 😉

mirax
22. črc 2009

markee...nestraš 😀 😀
No, ale ten rozměr projasnění je teda ok, ne? To ti řekli hned, ne?

Jasně, najez se! 😉 Hlady nebuď! 😉

Já si dávám takový mooc dobrý sýr gouda..asi stoletý 🙂 ...je to spíš jako parmezán, fakt lahůdka.

A vařila jsem fazole adzuki jako guláš s klaso masem 😀 a s tofu a je to taky moc dobrý..i manža to jedl a říkal, že je to dobrý 😅 😉

markee
22. črc 2009

NO já si dala do mikrovlnky bram.knedlík,na to sýr-eidam a trošku másla,aby to nebylo tak suchý 😀 😀 😀
Sýry jím pořád,ale nechutná mi-NIVA a HERMELÍN. Stejně by je člověk neměl,ale u Johanky jsem je jedla.Teď mi nechutnaj.

mirax
22. črc 2009

teda markee..mňamka 😀

Holky, ten můj manža , co je se mnou těch pár let tak přibral..podle mě skoro 10kg..a jak jsem ho teď oblejzala tak na něj koukám a pak to vidím!!! Normálně on má nadpičník!!!! 😀 😀 😀
Hned jsem mu to řekla a ten jeho pohled asi do smrti nezapomenu...směs nepochopení, zděšení..,že má ženu magora 😀 😀
Ale má ho..má ho tam!

Přestanu vyvářet 😠

mirax
22. črc 2009

A kde dlí/tlí ostatní?

Kde je pekelnice a její sestra prkenice?

A ostatní matky?

A snažilky?..ty se snaží ..budiž..ty mají omluvu....

mirax
22. črc 2009

Tak já tedy jdu...no...

že vy mě nemáte rády, že jo?....bůůůůůů....búúúú....

Tak zase zítra 🙂 🙂 🙂 🙂
Všem posílám velkou dobrou noc 🙂 🙂 🙂

kvetinka7
22. črc 2009

Ahojky,
ja tu jsem.. 🙂
smejdim po netu a shanim,kam bysme s manzou jeli na dva dny o vikendu..
Hlasi,ze se zene nejaka obri vichrice.. tak nevim..

kvetinka7
22. črc 2009

jakou dobrou noc? tady se chodi taak brzo spat... 😒

aronek
23. črc 2009

Přeji dobré ráno 😀
Tak hlásím nový těhu příznak, začínám krkat a je mi blivno 😝

aronek
23. črc 2009

Tak jsem spapal arohlík, je to lepší, ale už mi bylo lépe 😝 . Kdepak jste všechny? ☹

paajaa
23. črc 2009

Krásné ráno,

Mirax: snažení se blíží mílovými kroky. Tipla bych že ovulka bude někdy 15Dc a dnes jsem 7DC.

Eli: velikánská gratulace k mršce. Tak snad bude pořádná, aby se tělíčko vyčistilo. Manžel jistě brzo změní názor.

Kopi: ani se ti nedívím, že se těšíš na volno. Já už taky potřebovala vypnout a někma vypadnout- klidně jen na výlet. 😉

Farmi: díky za omluvení. 😎 😎 😎

farmarska
23. črc 2009

ahoj holky , hezký ráno 🙂

teda patoložko!!! 🙂 🙂 ty mi dáváš zabrat, hned po ránu jsem si poprskala monitor! 😠 já ti dám pekelnice, prkenice, 😀 počkej až se to segra dozví to ti nabančíme už dvě! 😀 😀
a manžel a nedpičník, to nemá chybu!!! 😀 😀 😀 tý bláho, ty jsi mu to fakt řekla ju?! 😕 si magor! 😀 😀 😀 a že mu to asi přidalo, jako chlapoj 😀 jeho chlapské ego ted leží pošlapáno někde na zemi v prachu 😀 😀
(tím nechci naznačit, že by jsi byla špindíra a měli jste doma tokovej bordel 😀to já jen obrazně, aby vynikla ta tvrdost mých slov 😀)
tý hele pro příště...chlapi mají nadptáčník !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a můj ho má taky 😀 😀

farmarska
23. črc 2009

pájí, ta jesltli mivšechno vyjde, tak jak má, tak to budeme za měsíc testovat a depkovat nad bílejma testma spolu! 🙂

farmarska
23. črc 2009

aronku, gratuluju k nevolnostem 😀 není to nic moc, ale jako příznak těhu hezký ne? 😉
a ty už jsi zase v práci ?? 😕 😝

nicollka
23. črc 2009

ahoj holky vůbec nestíhám, celý den u vody za chvilku půjdeme zase. K večeru jedu pro manžu, kterýho jsem odmítla vyzvednout už teď, kdo by ho tu poslouchal :D
Včera měli glajchu ve zlíně dokončili stavbu, takže to kňučení jak je mu zle a jak ho bolí hlava, a maminko toto a tamto...jen at si to vychutná tam. My jdeme s malým na koupák.
No a pak chystat kufry, dodělat práci a nachystat bratránkovi aby dqalší tyden dělal za mě a letíme do bulharska (no a snad bude mrcha za týden az se budem vracet, sem to vypočítala ze bude celou dovšu, ale jsem 19dc tak jeste ma 8dni čas tak snad to bude v pohodě). No jo nervozita stoupá, aby sme doletěli, ale už sem letěla několikrát tak to snad zase dopadne dobře, jen aby mě neboleli celý týden uši jako v anglii. Takže se s velkou pravděpodobností ukážu až za týden v pondělí. To bude ale absťák, tak se tu krásně rozmnožujte...zatim papa

farmarska
23. črc 2009

nikol neopouštěj náááás!! ☹
😀 😀 😀
né jen hezky leť a užívej si 😉 A na ty uši v letadle nefunguje nějaký fígl?? By byla škoda, aby jsi si zkazila dovču 😖 Já teda neporadím, já ještě nikdy neletěla 😅 bojím bojím 😅 😅
A to s tím manžou jsi udělala pěkně 🙂 at si holomek jeden nemyslí, že on vždycky pískne a ty poženeš 😉
Tak kdybychom se utž nepotkaly, hezky si užívejte dovolenou, odpočiň, si a naber nových sil, však tak ty víš do čeho 😉 🙂 šťastnou cestu 😵

farmarska
23. črc 2009

holky musím se pochlubit 🙂 už neběhám ven s nadávkama a nezaháním jestřáby 😵 ani naše sbírka cédéček po stromech se už nebude rozšiřovat 😀 Sem se zbavila slepic a máme klid 😉 ovšem nemáme vejce 😀 ale ted si v klídku ležím na posteli, okno dokořán a poslouchám jak ti hajzlové predátorský, lítaj nad barákem, hledaj slepice a nadávaj u toho, pískaj jak na lesy a já se jim tu z tý postele vysmívám do debílků 😀
No pohodička 🙂 ale však mne ty usměvy přejdou, až si nebudu mít co dát pod slaninu 😀 😀 ale ted jsem spokojená 😵

farmarska
23. črc 2009

jen okolo jdoucí, jedoucí nevím co si asi pomyslej... takhle už nás měli za blázny..a ted budou zmatení 😀

martinkal
23. črc 2009

ahoj holky, hezký ráno,

Šarlotko držím všechno co se držet dá, ať ti dnešní operace dopadne co nejlépe to jde 😉

eliško gratuluju 🙂

Aronku jak jsi se rozmyslela s tím dr.?

farmarska
23. črc 2009

Elí a co to že manžel nece 😠

holky mně s tímdle ti chlapi ták štvou 😠 jako že nejdřív jo..., pak zase váhají, pak to chtějí nesmyslně posouvat... 😠 jako to takhle nejde v tom chudince ženský dělat bordel 😠 navíc aby je člověk pořád lovil..protože když už jo, tak hlavně co nejvíc bez námahy,..však se snaž, když to chceš..
no je to s nima někdy děs běs ! 😝

Elí vydrž! však on si to ještě třikrát rozmyslí 😀 a třikrát pak zase ještě zpět 😀 jenže to už pak třeba nepůjde 😉 😵

farmarska
23. črc 2009

jinak já vám musím povědět a pochlubit se, že já mám doma, tento turnus 😀 , zlatíčko 🙂
dělá to bez odmlouvání 😀 dovnitř 😀 a ani žádná velká diskuze nemusela přednásledovávat 😀 vlastně nebyla žádná 😉 pochopil to správně, vzal to jako svojí povinnost, o které se nemá cenu debadit 😀
holky no paráda! jen tak dál! 😵
no uvidíme, jak mu to dlouho vydrží.. 😀 😅

farmarska
23. črc 2009

jé ahoj Martinko 🙂
já tu nejsem sama! 😵

sarlot samozřejmě taky držíííím palce i na nohou! 😵 😵

farmarska
23. črc 2009

no koukám ...že tu asi jsem sama...
si tu zas tak píšu, sama pro sebe.. 😅

holky neštvěte mne! Jestli hned nepřijdete a nebudete si se mnou povídat, tak jdu dojit! 😠

farmarska
23. črc 2009

a já jdu stejně! 😀

paajaa
23. črc 2009

Farmi: tak do dpufám, že tobě to dopadne a budeme spolu čekat na //. Já testit nebudu- až dle teplot. Začala jsem zase měřit a alespoň nebudu hypnotizovat bílá test, aby vylezla druhá / jako minule. To už nééééé
Takže vy jste bez slepiček. Hodláš se do budoucna zbavit ještě nějakých zvířátek???

Aronek: to je krásné, že máš nevolnosti- alespoň tě to může trošku uklidňovat. 😉

farmarska
23. črc 2009

pájí kuk, ještě jsem neodešla, to máááš ale štěstí'! 😀 😀 😀 😀
nehodlám. ani holek bych se nezbavovala, ale začal k nám chodit i nějakej predátor zespoda (kuna, lasička, nebo něco takovýho) a každej den si vzal, nebo zabil jednu mojí holku 😖 tak jsem to neustála a zbylé tři jsem naložila a odvezla ke strejdovi na vesnici, ten tam takové problémy nemá.
zabezpečit to u mne totiž nijak nešlo a dravec nehoře, dravec dole, to už na mne bylo moc 😀 a chudinek mi jich bylo líto, aby si čekaly na smrt 😔 Ale mamka včera byla u strejdy a okoukávala je a mají se tam moooc dobře a mají tam dokonce i kohouta, to u mne neměli a ten se jim moc líbí 😵 a hlavně žijou! 😵 😵

farmarska
23. črc 2009

holky tak já už jdu za svejma kozama 🙂

belatka
23. črc 2009

ahojky holky,mám na vás dotázek... 🙂 nevíte co vše se dá zjistit z kultivace,ze stěru hrdla děložního?už asi 2 měsíce mě trápí občasný nazelenalý hlenovitý výtok třebas jednou dvakrát do týdně ze mě malej hlínek vyjde,je to jako nudle z nosu..byla jsem na kultivaci nejdříve blbý-infekce,dostala jsem léky a po druhý už dobrý i když občas ty hleny mám..co vše se dá z toho rozboru poznat prosím?ptala jsem se doktora na plodovku,už jsem plašila zda to není ta hlenová zátka ale říkal že ne.myslít,že by to z toho vyšetření poznali?díky moc a hezký den všem 🙂 onlouvám se za divný popis ale jinak to popsat neumím.. 😅

mirax
23. črc 2009

farmííí. co jsi těm nebohým slepičkám provedla?????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru