Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. zář 2010

hadm mňááám! 🙂 taky bych si dal líbit 🙂 Jinak teda jsem na tebe už fakt zvědavá! 😕 A na uklízení se vyprdni, jestli si chce pozvat návštěvu, at si uklidí 😀 😝
luci teda chudák malá 😔 a zkoušeli jste třeba octové ponožky? 😕 nebo tvaroh prej snižuje horkost..a nebo zábaly..brrr 😝 😝 😝 No snad bude brzy líp 😕

farmarska
14. zář 2010

hadm no jo museli jsme vypadat jako vidláci, kteří poprvé slyší rádio 😀 jak jsme si tam tak pokupě seděli a a hltali každej zvuk 😀 😀 😀

farmarska
14. zář 2010

tak já se musím jít nachystat k mudroj 😝 musím se přejet žiletkou a pomalu vyrážet 😝
po mudroj se ozvu 🙂 mějte se tu a myslete na mne, páč začínám zase trochu nervoznět 😅

handm
14. zář 2010

@farmarska 🙂🙂🙂
hlavně se nepřejeď moc tou žiletkou 😝 at ti zbyde kůže aspoň 😝
a žádné stresy, včera sis všechno hezky poslechla, jak si tam princezna buší, tak bude všechno v pořádku!!!!!!🙂🙂🙂

ikopretinka
14. zář 2010

Dobré ráno, tak jsem konečně vstala 😀 , to je fakt mazec to těhotenství. Jako ne že bych byla normálně nějaké ranní ptáče , ale toto teda.. 😀 V 8 večer mě přepadá spánek a v 9 už chrním a ráno nemohu vstát.

@handm v práci to docela šlo, jen než se dětičky trochu zaběhnou a bude to i k poslechu, tak já budu na PN 😀 😀 , takže tak nějak . NIc neuklízej, kašli na to.
@maendy drž se, bude líp!!!!Myslím na tebe!
No a já si jdu chystat materiál do práce, tak se tu mějte.

ikopretinka
14. zář 2010

@handm jo a k mudře jdu 30.9. to stačí.

handm
14. zář 2010

@ikopretinka hihihi, taky si vzpomínám na ty první tři měsíce, byla jsem jak šípková růženka 😀😀😀😀
obdivuju tě, že na to máš nervy, s těma dětma.. já když slyším nějaké notičky či zpěv falešně, jdou na mě mdloby a mám husí kůži, takové ty pořady kde lidi zpívaj a předvádí se, to vůbec nemůžu sledovat...... a to neučím 😀😀
tak přežij další den!🙂

katyna6
14. zář 2010

Hezké ráno 🙂
handm-jů,to vypadá,že se něco začíná dít? 😵 😵 tak ať ti to i zdárně pokračuje.Musíš už být děěěěsně natěšená,že jo? 😉

@farmarska -tak až přijdeš od mudra,honem nahlásit jak nám princezna krásně roste.držím palečky😉
maendy-myslím na tebe 😢 ,drž se.Jednou se nám to musí podařit dotáhnout to až do konce.jak psaly holky,zkus víc myslet na to,že je to jen opožděná ms 😉
natalko-chudě malý,to jsi ten první den měla náročný po všech stránkách.Ale zvládla jsi to dobře,ještě,že Mareček je v pohodě a nepláče po tobě,to by asi bylo hodně náročný,odcházet od něj do práce.Jste šikulkové oba a moc ti přeji,aby ta práce byla jen na chvilku! 😉
ahoj kopreti,jen pěkně spinkej,když to mimišek potřebuje! 😉 😀
a už si víc nepamatuju 😅

ee.liska
14. zář 2010

ahoj holky 🙂 omlouvám se ale nestíhám dočítat, Maty už není jen spící mimi ale už i kouká a chce být s námi 😎 do toho ještě domácnost a pořáááád jen peru, dneska v noci mi dvakrát počural celé pyžamo 🙂 takže pračka jede denně a žehlička taky. je s námi doma ještě manža takže chodíme po procházkách a užíváme si pohody 😎 ještě tu jsou nějaké fotky 😉

wlladka
14. zář 2010

Ahojky 🙂

@maendy moc mě to mrzí. snad alespoň nebudeš muset podstupovat tu revizi. Já jsem při druhém potratu taky dost krvácela, ale hned si mě v nemocnici nechali a poslali na revizi. Že prý je to jistější. Možná jsem to taky měla odmítnout. Nevím. Je dobré, že pokud ji nepodstoupíš, můžete se rovnou snažit dál. pokud si chceš dát dva měsíce pauzu, taky dobře. Pěkně se uklidni, naber sílu, polykej vitamíny....... další těhu už se na 100% vydaří. Moc ti to přeju 😵 😉

@natalie77 tak se ti v práci líbí, jo? To je fajn. Věřím, že se ti moc po Marečkovi stýská. Znám ten pocit. Byla jsem na tom stejně. Navíc jsem si pořád říkala, že jsem děsná matka, která je jen v práci a dítě nechává v "ústavech" s cizími. Když máš jen na to, abys jim dala večer pusu na dobrou noc, po tom, cos s nimi trávila všechen čas, je to na hlavu. 😖 Bude to lepší. Časem začneš nadávat na systém, který ti neumožňuje plně se věnovat rodině. Koruny vydělávat musíme a bohužel na úkor času, který bychom věnovali dětem. Hlavně, že je Mareček v pohodě 😵

@handm člověče!!! 43 týden!!??? Ty snad nosíš slona 😀 😀 😀 😀 Ti jsou těhotní 3 roky, tak ne, že si to prodloužíš 😉 😅

wlladka
14. zář 2010

@ee.liska jůůů Krásný Matyášek 🙂 🙂 🙂 🙂

wlladka
14. zář 2010

@farmarska držím pěsti na dnešní kontrolu 🙂

handm
14. zář 2010

@wlladka podle MS jen 42TT....43 je to podle UTZ 😀😀😀 a včera Dr říkala, že by nemělo být mimo tak obří, že se jí zdá normálně velikostí... tka uvidíme... snad už se brzy dočkáme 🙂🙂🙂

@ee.liska jeee, to je bobíšek...🙂 a na ty nonstop pračka a žehlička se taky těším... jak má manžel volno?! nejel na to "nutné" cvičení nebo co to bylo?!🙂 super!!!

@katyna, kačí, joo, snad už něco.... aspon něco cítím....🙂🙂🙂 nějaké pochody ve vlastním těle 🙂

teď jsem vysála, umyla koupelnu a vytřela, vyklidila myčku... ještě utřu prach a to by bylo zas, aby nebylo, spolu s tím hamiltonem 🙂🙂🙂

madormi
14. zář 2010

farmi držím palečky na kontrolu!!!
jinak já začínám špinit takže v kombinaci s tím ostatín je to téměř jasné no 😒

mari111
14. zář 2010

maendy mylím na teba 😔 Snad se tu brzo objevíš že si nemusela na sál
@ee.liska jaký je zlatunký ten tvuj drobek 😵

mari111
14. zář 2010

Farmíkovi samo taky držím palečky na kontrolu 😉
Natálko, no téda to musí bejt hnusné, takle smutnit za synáčkem, ach jo, holka jak dlouho to budeš muset vydržet 😖

mari111
14. zář 2010

@handm 😅 ach jo, co toho bobistu tam ještě drží 😨

tercie
14. zář 2010

Dobrý poledne přeju holky, jsem tu na chvilku, malej si hraje a táta nám chrní po noční tak nemůžu nic dělat, abych ho nevzbudila.

@madormi ty už taky broučku...to je mi líto...snad to nic nebude, dokud je jen špinění tak pořád není konec, špatně by byla čerstvá krev...pevně věřím, že na to nedojde a bude miminko v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@mari111 Bobista čeká na vánoce 😀

@handm ty brďo jako 43tt to je fakt masakr 😀

tercie
14. zář 2010

@mari111 a co tvoje záda? Už bereš nějaký léky, nebo ještě mlíčkujete s Laurinkou? A už jste se doma zabydlely? No a jaký to je, oproti tomu, jak sis to představovala? 🙂

tercie
14. zář 2010

@ee.liska to je bobeček, vypadá tak malinkatej... 🙂 Je krásnej!!! Jo, a co to cvičení, kvůli kterýmu vyšiloval velitel, manža nakonec nejel?

mari111
14. zář 2010

@tercie no zatím ještě mlíčkujeme, ještě jsem si prášek nevzala.Snažím se vydržet, jen sem začala žehlit tak žehlím síce pomalu ale už začínaj bolet záda, tak jsem si zrovna dala přestávku 😅 Zabydlené už asi sme, no je to dobrý, no když brečánkuje nebo nechce hají tak frflu a když dlouho spinká tak mi je za ní smutno 😅 Akorát v noci se ji moc hajat nechce, to řádi aj tři hoďky, asi už má málo mlíčka ten náš žroutek, tá nás jednou spapá 😀

mari111
14. zář 2010

No my s manžou sme byli oba v noci zlobiví tak po kom by mněla bejt hodná,že 😀 😀 😀 snad se to bude už jen zlepšovat 😅 Tý jó Luky už má pět měsícu,jo. No to letí, to snad není pravda. 😕

tercie
14. zář 2010

@mari111 tak koukám, že to je stejný všude 😀 Když jak píše šarlotka, húká😀 tak jsem taky na nerva, hlavně když hned nevím,proč, jestli prdík, nebo spaní nebo něco jinýho... Ale pak chrní a teda jen když je to dlouho,tak už si říkám, že by se mohl vzbudit, abych ho zas pomuchlala 😀
Člověče a myslíš, že má malá mlíčka málo? To by se projevilo na váze. Je možný, že mlíčka ubejvá kvůli tý bolesti zad... všechno ovlivňujou hormony, a prej stačí trocha nepohodlí, nespokojenosti a už mlíčko hůř teče...

mari111
14. zář 2010

no dr. říkal že to asi bude tou bolestí, že strašně moc záleží na psychice. Asi má málo, předtím jsem vytáhla 90 z jednoho prsa a teď jsem skoušela a dala jsem z obou jenom 50 , to je sakra rozdíl 😔

mari111
14. zář 2010

Jo dneska v noci úplně šílela, tak jsem jí dala papú a nic, pak si aj krásně krkla a stejně brečela, tak si říkam že nemúže káknout, bo prdíky pouští pořád, tak jsme zacvičili s nožičkama a pokakala se ale pak stejně brečela, od 23:00 do 02.00 no a až pak teda zaspinkal, já už mněla takovej strac co jí je, že už jsem chtěla na pohotovost s ní, ach jó, když ono neřekne co jí je a co chce 😒

lucierob
14. zář 2010

jj s mimčama je někdy kříž . Mi tak taky malá jednou vyváděla, dělala jsem s ní všechno možné a nic nezabýralo. Po několika hodinách řevu jsem jí šupla do vany a byl klid. Nechala jsem jí počvachat a šlo se spát. Asi měla chuť na noční koupel. 😀

farmarska
14. zář 2010

Ahoj holky, tak jsem teprve dorazila domů 😝 😝 😝 poradna měla bejt od devíti do desíti, ale mudr měl spoždění, takže jsem se dostala nařadu až před dvanáctou 😝 😝 ale nevadí, atálo to za to 🙂 ač jsem mít ultrazvuk neměla, můj zlatej pečlivej doktor mi udělal opět ultrazvuk, takže jsem spokojená a šťastná jako blecha 🙂 Mímo v pořádku, jsme prej vééélicííí 😵 a zase jsme se o pár dní prej předběhli, takže mám termín posunutej na 1. března 🙂
taky jsem mu ukazovala ten domácí ultrazvuk a tak na to čučel tlemil se a říkal, že to teda mu musím příště ukázat v praxi 😎 jo a už máme 10cm!!! 😎 😎

farmarska
14. zář 2010

Jo jen jsem měla zase malinko vyšší tlak (145/100) tak mi předepsal zatím jen magneB6 a mám nakázáno si každej den odpoledne změřit a zapisovat a vzít svůj tlakoměr i ty zápisky na příští návštěvu k němu..tj. zase za dva týdny 🙂

farmarska
14. zář 2010

jo holký a jak dlouho jste braly duphasten, nebo ten ultroš? 😕 Mě říkal, že už mi ho nebude psát, že ho už nemusím, že to stačí, že by to bylo už zbytečné, že placentu mám krásně vyvynutou.. 😕 no ale znáte to..bojím , bojím 😅 😅

maendy
14. zář 2010

Ahoj holky tak se hlásím z domu..... v nemocnici si me zatím nenechali...... docela krvácím a dr si myslel že by to mohlo všecko vyjít ven i bez revize....... našel na uzv zbytek váčku... říkal že to bylo hloupě uhnízděné až vzadu takže to nebylo dobře vyživovane 😒..... jinak mi vyrazil dech.... že prý mám endometriozu na čípku... tak to jsem byla v šoku.... nejen že jsem potratila ale navíc mi zjístí nemoc co zpusobuje neplodnost.... užasné.... zitra jdu ke svemu gyn kvuli neschopence a na pl kontrolu..... řeknu mu o tom... před rokem jsem byla na revizi...prohliželi me v centru... a nic nikde nebylo.... ach jo.... to už mám asi po dětech..... a další ko nalačno v pátek ráno v nemocnici..... to je martirium.... 🙄

@madormi ... ani neviš jak moc mě to mrzí...porad na tebe myslím drž se.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru