Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
16. zář 2010

@aronek blahopřeju k půlnarozeninkám 😀 😀 😀

majjka24
16. zář 2010

Děkuji holky , právě stornuju objednávky na mimi věci, něco už nešlo, dneska mi přišla autosedačka ☹ A jak je to po šestinedělí?? kdy se může na to "vlítnout"???

mari111
16. zář 2010

Farmíku jen bucej.
Majko někdo na to vlítnul po mesíci (po první mrše), někdo po třech, někdo čeká díl. Aj každej doktor ti řekne jinak. Uvidíš jak se zahojíš po fizickej aj psychickej stránce. Hlavně bejt v pohodě 😉

maendy
16. zář 2010

Ahoj holky tak se hlásím... dneska dopoledne jsem mela děsné křeče a šli ze mě kusy....po obědě se to už uklidnilo... prsa už dnes vubec necítím...tak doufám že mi zítra řeknou že už je to v děloze čisté.....

Jinak mám zprávu od madormi.... na revizi byla dnes dopoledne...prave se vzbudila a čeka na manžela.....

@majjka24 ted musíš být hlavně silná,mě se to ted stalo už podruhé.... a vím že časem to přebolí ale nezapomeneš.... první jsem přisla o mimčo loni v září...... a když jsem si vzpoměla v dubnu jak jsem mela termín porodu ještě jsem si poplakala...a ted druhý andílek..i když tentokrát byl osud milosrdnější a já neviděla alespon srdíčko jako tehdy..... jak radí holky pij kontryhel čajík a mysli na to že za chviličku se budete zase snažit o mimíska...buď silná......

maendy
16. zář 2010

@majjka24 a hlavně si važ chlapa který tě drží.... na to nezapomen já tehdy poprvé na to zustala uplně sama.... tentokrát mám muže co mě drží a miluje.....a taky jsem mu řekla že si toho nesmírně vážím

katyna6
16. zář 2010

Ahojky,tak jsem dorazila od blázínků a jdu honem dočíst 🙂

mari111
16. zář 2010

@maendy dík za info od madormi, aspoň že už to má za sebou a tobě držím palečky aby ti aspoň řekli zítra že na revizi nemusíš. Držte se holky

katyna6
16. zář 2010

majko-taky tě tady vítám.A co říct-asi už bylo řečeno vše,z toho horšího si člověk musí vzít to lepší-třeba to,že by miminko nebylo v pořádku.Tím jsem se po revizi uklidňovala nejvíc.Můžeme ti napsat cokoliv,stejně pomůže jen čas.Ten tu ránu sice trochu zhojí,ale úplně nevyléčí nikdy.Ale sama uvidíš,že už po první porevizní ms bude trošinku líp. 🙂
A pak taky naše farminka-ta nikoho smutnit nenechá.Stačí pár písmenek od ní a člověk má stejně pusu od ucha k uchu,i když byl minutku předtím bůhvíjak moc smutnej 😀 😀 ,že farmi.jak flair správně napsala,jsi srdcem a duší téhle diskuze 😀 😀
maendy-to je dobře,že se tělo čistí samo,doufám,že na kontrole to už bude všechno ok! 😉

petroska
16. zář 2010

ajuj holky.Krásně je tam 😵 konečně.ted sme se vrátili z prochajdy,dámě oběd a jdeme znova.fákt je hic akorád teda nevímjak ho oblíct.kde je zkušenámatka sarlot?stačí když má teplákovou soupravičku semiškovou a body s dlouhým?nemusí mít deku že když mě je vedro s krátkým rukávem?at zase není přehřátej ne?
@majjka24 taky mě to mrzí co se stalo.tady si tím prošel fakt každej 😔 .ale ono to jednou přijde.kukni do tabulky kolika maminám už se zto konečně na 1,2,3 pokus podařilo.
@mari111 co máš za nutroš pro Laurinku?taky nutrilon 1?

katyna6
16. zář 2010

@majjka24 -nevím,jestli ti to holky už všechno napsali,co se po revizi smí a co ne,ale mně,kromě sexu ještě nedoporučovali koupel,jen sprchu,nepoužívat pár měsíců tampony,ale vložky a taky prvních pár dní se šetři a nezvedej nic těžkýho.Držím palečky,aby to co nejdřív přebolelo.

katyna6
16. zář 2010

ahoj petrosko 🙂 užijte si pěkně prochajdu,tady je taky krááásně 😵
jsem se vykecala a jdu si uvařit kafíčko a trochu dáchnout.zatím pa

mari111
16. zář 2010

Ahoj Petroš, jo nutrilon 1 dávam Laurince. A co tvúj malej pokladík, je hodnej? Já mám malinkou taky venku na terase, chtěla jsem na prochajdu ale čekáme na taťku, nějak se nám zas zdržel v práci. Tak nevím jestli ještě pudem na procházku. A u nás je teda taky hezky ale né na krátkej rukáv, u nás fouka docela studenej vítr 😠

markee
16. zář 2010

ahojky holky. Já včera nestíhala načuhovat do PC. Ale Handm moc a moc gratuluju k Marečkovi-téda takový vleký kluka porodit. No má můj obdiv. Fotky krásný a už se těším až bude vyprávět.

@madormi, ježíš co to čtu 😲 to snad není pravda. Ach jo, to je fakt hnusný nespravedlivý život ☹ ☹ ☹

Jinak u nás smutná noc i den a prostě to tak bude,pže Daníka jsme včera v noci utratili. Doktor,když přijel(měl hodně operací,tak dojel až v půl jedenáctý v noci)a viděl Daníka,tak říkal,že strašně za ten měsíc sešel,že je to už nevyhnutelný. To mi vyprávěl Míša,já fakt u toho nebyla. Šla jsem spát,dala do uší špunty a spala. V půlnoci jsem se vzbudila,Míša nespal-brečel. No samo,že jsem začla bulet s ním a vzpomínali jsme na Daníčka a v pláči se i smáli,prostě je to fakt děs. Dát pryč to co milujete ☹

mari111
16. zář 2010

ahojík Markee, to mne s hafíkem moc mrzí, ale skús to brát tak, že už se aspoň netrápí. Ach jó, je to smutné 😔

maendy
16. zář 2010

@markee uplně ti rozumím,pro mě je ta moje kulička chlupatá děsně duležitá,před 8 lety jsme museli utratit našeho miláčka ktereho jsem mela od 11 let..... vyrustala s náma...bylo to jako když umře člen rodiny....na ten večer nikdy nezapomenu...... byla jsem s ním až dokonce.... ležela jsem mu v kožichu když mu dobilo srdíčko.... byl to PAN pes... doted mam jeho fotku na komodě....... takže jsem s tebou..... zajedte si za par dnu pro noveho pejska...ale doporučuju uplne jinou rasu...my si tehdy koupily stejnou a ten je tak odlišný a nekdy i agresivní.... moc jsme srovnávali.....

petroska
16. zář 2010

@mari111 malý je hodnučký-zlatíčko.furt jen spinká alevdnes mel od 8 do 14 nespavou tož sem nevěděla co s ním.jíst nee,spát nee,chovat nee tož už mi hrabkalo co mu je.šupla sem ho do kočáru odpolko a ted chrupčí jak zabitý na terásce 🙂 ,tak si děláme těstovinky s nivou a zase vyrážíme asi na pivečko 🙂 .normál už mi vyrost z pidi oblečku.bábi koupila hromadu a ani sme je neobnosili,se nestačím divit že už mi vlíza do 50 velikostí co sem měla nakoupené tak už se konečně frajeří v soupravičkách a ne jen miminkovských dupajdách,fešon náš 😀 .
@markee 😔 jé chudáček malinkej.taky sme si tím prošli že sme museli a hned sem si musela jed pro druhého nebo bych tesknila snad celý život...

maendy
16. zář 2010

holky jdu se natahnout,jak tak porád krvácím cítím se unavená a slabá..... dává mi to zabrat.... uvidím co mi zitra řeknou...aspon ze uz nemam ty krece.....

markee
16. zář 2010

@maendy, no já to nedokážu,abych u toho byla. Prostě jsem slaboch. Jen si říkám,proč tak hodnej pes musel být utracen? Proč neumřel stářím,prostě jednou umřít ve spánku. To je důstojná smrt, teda mě to tak přijde. Né,aby měl bolení,jakékoliv a pak ho člověk musel nechávat utrácet. Je to hrozný. Hrozně nespravedlivý.
Krom toho my máme poslední dva roky špatné září. V září 2008 se Johanka popálila a měla velké štěstí,že to odneslil jen ručičky,které jsou v pořádku a nic by jste nenašli. Září 2009 ukončování těhotenství ve 22tt. Září 2010 utrácení pejska.
Já se prostě dneska sesypala. Přijdete do práce,kde šéf na vás(jsme tam tři holky co spolu jezdíme autem)na všechny tři, řve,že jsme pomalé, tím pádem prodělečné. No byla jsem z toho v šoku,pže na ty strojírny mu nikdo z firmy nechce chodit a my vždy jdeme a neremcáme. Prostě balení těch blbostí co jsme dělali,šlo tak jak šlo. Urychlit se to nedalo. No prostě den blbec. Neunesla jsem to, prostě jsem se začla klepat a hystericky brečet(když šéf odešel).

maendy
16. zář 2010

@markee vubec se ti nedivím...vypada to že i u mě bude září prokleté...... v září jsem si vzala tehdy toho vola,v září jsem potratila poprve,ted zase v září..... už z toho mam blbej pocit.....
Nejsi žádná hysterka,myslím že máš na pláč a na všechno nárok.... at se jde ten blb co vás honí bodnout...ví hovno o bolesti... a ja si vždy řeknu,že boží mlýny melou.... a je mi líp 😉
Tak uvařila jsem si bylinkovy čaje,kontryhel a ženskej,nakapala si na lžičku femigard co mam ještě doma z dávna.... a snad to pomuže.... a jdu odpočívat....

markee
16. zář 2010

@maendy,jdi odpočívat 😉
Já bych měla jít s malou ven,je tam krásně,ale mě tak bolí nohy. No uvidíme.

majjka24
16. zář 2010

Děkuji za info, něco jsem i našla na netu, ale většinou tam je 6nedělí po porodu. (tampony stejně nemusím,a o té sprše jsem si to našla)Je super, že tady je ten koník a má si člověk s kým o tom promluvit. Je lepší si pokecat s někým kdo to to poznal. Celkem to vzládám hlavně díky mému úžasnému manželovi a rodině, Jsem jim za to nesmírně vděčná.Zatím to víj jen maši nejbližší, vůbec netuším jak to řekneme ostatním z rodiny, z mé strany to mělo být vůbec první pravnouče, vnouče.....
Zítra si jdu koupit ten kontryhel, listovku mám a calibrum s minerály. Jsem na nemocenské, takže odpočívání si dopřávám do sytosti, pokud jěště můžu, celé 6 nedělí budu jěště doma, a pak zse práce....Teď bych tam asik brečela furt, jsem pečovatelka a babky mám fajné, jak by mě začly litovat.....tak ráno bych začla a po 8 hod.bych skončila.
Tež se Vám chtělo pořád brečet??? I při reklamě na auto - např. ???
Holky strašně moc děkuju za podporu,

maendy
16. zář 2010

tak jsem si na chvilku odpocinula..... kde jste holky? čekala jsem jak budu dočítat a nic.....
Farmi bud dojí nebo má sluchátka na uších.... 😉
Potřebovala bych rozveselit....kde jsi babo jedna? 🙂

maendy
16. zář 2010

@majjka24 já se včera zeptala přítele jen tak jakou vaří na štědrý den polévku,páč to budou naše první vánoce...a on mi odsekl že fakt neví a já začala šileně brečet a slzy jak hrachy.... tak se mi omlouval že to nechtel a objímal mě a byl s toho špatný.... no hormony..... ☹

Jinak u nas to bylo neco podobneho...bylo by to první mimulko v rodině.......

maendy
16. zář 2010

hola houuuuu kde je kdo jdou na mě nějaké depreeesie..... help.... ☹

majjka24
16. zář 2010

@maendy deprese ne 🙂 ty hormony jsou šílené, dostali jsme pokutu (100kč) a já řvala jak želva, policajt nechápal.
máte tu nějakou tabulku kdo odkud z Vás je? nebo tak něco??Mě i hodně pomáhají mí dva chlupáči,

kopa
autor
16. zář 2010

Ahojky jsem tu 😀
Tak monitor byl super 🙂 Víťa tam řádil 😀 To byli rány 😀 😉 Tak ty křivky byli v pořádku 🙂 Kontrakce 0,prý až od hodnoty 40, já měla nejvíc přes 30 tak sestřička povídala,že je to tím jak se tam mimík mele,že mi to vyskakuje nahoru,že mám citlivější dělohu.
Mezitím co mi dělali monitor,tak se za mnou stavila doktorka na pokec 😀 Tak jsem si postěžovala,jak mě vše bolí a jak nemohu spát.Tak říkala,že je to normální.I ty pohyby,že už se mimík bude jen přetáčet a dělat bouličky,že už má málo místa,když mě bolí břicho jako na MS,že je to v pořádku,že se tělo připravuje a že mimík má snad i mín plodovky...
Vyšetření opět CS 0 a hrdlo uzavřené.
Jak mě prohmatávala,tak říkala,že naléhá hlavičkou (to je asi normální že?)Tak mi ještě udělala Utz aby jsme se přesvědčily,že je to opravdu hlava 😀 Hlavička přes celý monitor 😅
Kontrolu mám za týden+ kultivaci.

Jo a cestou domu jsme se stavili v Leisru,tak jsme si s manžou koupili botky 😀(však mi dneska taky došla nemocenská za červen,červenec a srpen a ještě kus mateřské) Tak mám hnědé botky na podzim od Ecca,mám ráda tuhle značku.

Dočtu zítra jsem Ko

maendy
16. zář 2010

@majjka24 to ja mam taky chlupatku...a ta me drží..... to je knezaplacení
máme takovou tabulku s jmenem a co ajak s cyklem,ktery den a tak.... kopka te tam urcite zaradí 😉

farmarska
16. zář 2010

ahoj holky, dnes byl krásnej den, konečně i u nás sluníčko 🙂 akorát teda mladej zase dostal rýmu 😒
po obídku jsem se krásně prospala, pak přijel manža, chvíli se mu věnovala a pak nás přijeli navštívit tchánovci 😅 😝 asi měli pocit, že už se nám po nich musí stejskat a tak nám rovnou i naplánovali na víkend jednu povinnonou návštěvu u nich 😝 jediné plus je, že to bude spojené s obědem, takže nebudu muset v neděli vařit.
tak a já jdu okouknout, jestli se tu kecalo 😉 😕

majjka24
16. zář 2010

@maendy super. A co máš za chlupatku??? Já si je přidala do fotoblogu, tak jukni 😉Ta větší je fenka(Lucky) a ten malej pes(Denny), a zrovna se jí něco zdá🙂 je prdel je někdy pozorovat jak sebou cukají při snech.Pracuješ nebo jsi na PN??
Zapálila jsem drobečkovi svíčku, tak doufám, že tam nahoře je mu líp.

aja.83
16. zář 2010

Ahoj holčiny moje, tak já vás chvíli nesleduju a je tu takových smutných zpráv ☹ ☹ ☹ Aaach jo!
Madormi, Maendy - je mi to moc líto! ☹ Držte se a přeji hodně sil a pozitivního myšlení do dalšího snažení! 😔
Markee, je mi to líto s pejsánkem ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru