Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
29. zář 2010

@sarlotta bééézva!🙂 ono já už bych pak klidně šla i do těch drahých.. ty Sabky mu zabíraj jen někdy a navíc se mi moc nelíbí, že jsou to "léky" ...
díky moc!🙂
tak jste už občánci?!🙂 musím zjistit, jetsli to probíhá tady u nás vůbec 🙂

petroska
29. zář 2010

@handm no máme to asi na stejno,malý mi věčně počurá oblečení když je čistě oháknutý a povlečení na peřinách už má taky pěkné památky 😀 .už mám za tu dobu 2x prevlíknuto.sice si pod nej vždycky dám podložku aby mi nic nepototo ale jak na schvál se počurá v nečekaném přebalování.a taky mě pokřtil ložnici kdyžměl rujem 😕 ,bych nevěřila jak to z něj muže tak střílet 😝
@sarlotta kolik je to ml prosím ty kapičky?

petroska
29. zář 2010

@handm prdíky nas trapí od začátku ale nikdy neplakal jen se svíjel a ted je to 2 dny co už i pláče děsně tak mazec když mu nemužu pomoct.už zkoušíme vše možné cvičení a furt nic nepomáhá. nevvíte někdo jak často mají kakatmiminka na umělé výživě?

sarlotta
29. zář 2010

@petroska 7ml
toho je. ale jde o to, tam ty bakterie dodat, do střeva a ony se pak pomnoží samy 😉

sarlotta
29. zář 2010

@handm to je šikulkaaa🙂
@petroska no a Filpek taky šikulíííín🙂

u nás kaká obden a spíš na řídko..má to krásně žlutou barvu 😉 😀 a pampersky to zatím poberou... včera teda pokřtila lehátko, trošku .ale má fajn šuťák povrchm tak sem to hned vlhčeným ubrouskem utřela🙂

sarlotta
29. zář 2010

@maarrtina no jasně, něco bez vůně🙂 a co kdybch kojila... budeš kojit 😉 😎 ze začátku je to boj, ale stojí za to 🙂
s UM je to bez nervů..ale zase je jich tolik druhů, že se těžko trefíš napoprvé a hledáš než mimošovi sedne. 😉

handm
29. zář 2010

u nás se kaká co kojení 😀 zlutooranžová řidká krása 😀
petros my taky cvičime nožkama, břiško nahřiváme, masirujeme ale ryk stejne... a to piju fenyklovy hnusny caj proti nadymani, v kojicim co piju taky je fenykl, jidlo si fakt davam pozor, uz nejim skoro nic 😀a stejne to ma furt chudinka muj...

handm
29. zář 2010

@sarlotta koukam na natu na ty kapky, pisou od mesice veku ☹ to my asi tedy jeste nemuzeme, ze ☹

ee.liska
29. zář 2010

ahoj 🙂 maty spí tak mám zase čas nakuoknout 🙂

@petroska jejda, kýla? snad to bude dobré ☹

@mari111 sper lehátko 😵

kyti veeeliká gratulace k elince 😵 😵

@martina76 to jou krásní kluci 😵

@kopa tý jo, vedeš tabulku, už jen chvilku, co? 😵

@handm no jo,, prdíky, taky bojujem 😒 nejdřív sabikem, teď máme baby calm a docela dobré, ale asi vyzkouším Bifiform, jestli se to zhorší
jo a plenky máme tesco ty nejmenší ve žlutém balení a jsem spokojená, neprokandí to ani nepročurá, zadeček má krásný bez červrnáná opruzenin. jen jak mu jsou velké kolem nožiček tak sem tam něco vyteče tudy

majjka24
29. zář 2010

Zdravím 🙂
Tak zítra jdu na odběry na ty protilátky, ani se tam nemusím objednávat.Jen nevíte manža musí se mnou??? Na to jsem se zapoměla zeptat, hlava děravá 😒 😅

sarlotta
29. zář 2010

@handm zkonzultuj radši se svým doktorem, ale myslím, že můžete 😉 sabky jsou taky psané později a dávají se i menším miminkům

sarlotta
29. zář 2010

@handm taky sme tak kakali, to je normálka... před kojčem ho zkus dát na bříško na chvilku, pod dozorem 😉 hlavičku na bok, při přebalování cvičit s nožkama, skrčit mu je na bříško a kroužit s něma. Přebalovat před kojčem a pak nenatřípat, jen odříhnout na rameni...nesmí Ti u kojení mlaskat, jen polykat, aby tam nebylo tolik vzduchu.
do jídla dávej kmín, ten taky pomáhá.

kopa
autor
29. zář 2010

Ahoj holky 🙂 🙂
Jsem byla na procházce rozchodit nové boty 😅 no nic moc 😅 Sotva již lezu a záda se mi prohybají 😅
Do toho mě po ránu bolí podbříšek,jakoby mi ztěžknul 😅
@sarlotta tak to je jasné,že ted nemůžeš riskovat 😀 No já uvidím,já doufám že mi po porodu stáhne ty prášky na tlak,těd posledních 14 dní mám krásný nižší tlak.Nechci do sebe ládovat Ha a ještě ty prášky.Tak uvidíme.

handm
29. zář 2010

@sarlotta on je problem i v tom, ze marecek vubec nekrká.. prostě si neodříhne, zkoušeli jsme všechny možný i nemožný pozice a prostě nekrkne.. a taky má hodně škytku, tudíž se naloká vzduchu ještě takhle...
jinak s nožkama kroužíme co muzem, jeste zkusime tedy davat pred kojenim na brisko na chvilku...díky!
a k dr jdeme dneska odpo, tak se optam na ty kapky...

ee.liska
29. zář 2010

podvozek mě přestal bolet až po 3 týdnech a ještě teď se necítím na 100% 😅 ani si zatím nedovedu představit, že za 14 dní skončí šestinedělí a budem moct sexovat😲 😀

@tercie jé druhý zoubek 😵

@farmarska držím palce na poradnu 😉

@lenik_25 tý jo, ty jsi lékárnice 😎

@maarrtina já mám obyč sprcháč jemný a po porodu jsem měla takový víc voňavý a Matymu nevadí ani jeden, ale mu nevadí ani voňavka

koukám že ti kluci jsou fakt prdíkoví ☹

sarlotta
29. zář 2010

@handm to říhání se zlepší, miminka mají žaludek ve vodorovné pozici víc, tak je to horší a víc taky blindí...ale ono se to srovná. u nás teda ok, stačí si ji hodit na prso bříškem 😀 a už je brkanec jak v hospodě 😎 , tatínkovi to tak nejde dobře 😉 😀

kopa
autor
29. zář 2010

@ee.liska Jojo vedu v tabulce 😀 třeba mě někdo ještě předběhne 😝

ee.liska
29. zář 2010

holky taky převlékám pořád 😀 a na postel uvažuji o chrániči na matraci, pod sebe nečurá, vždycky mimo 😀

@majjka24 na zítra držím palce 🙂

handm
29. zář 2010

@sarlotta no on naštěstí ani neblindí! to bych se hrozne bala kdyby nekrkal a blinkal.. 😲
snad se to zlepsi!🙂
@ee.liska o podvozku n emluvit 😝 ale o sexu taky nejak nemozu slyset....😉

sarlotta
29. zář 2010

holky malá dneska spala od 8.15 do 10 a te´d chruje od 10:30 😉 😉 to je prostě moje zlatečko zlaté, venku kosa, a ona zachumlaná chrupe na balkoně 😎
úplně něco jiného než byl malý 😀

kopa
autor
29. zář 2010

@handm Hani jsi tady ještě? 😕

handm
29. zář 2010

jojo

kopa
autor
29. zář 2010

@handm Prosim tě,ještě tě budu otravovat s tou nemockou 😅 Až tam dojdu,tak před tou poradnou bude náká registrace?Já to tam znám jen uzel D a gynek.ambulanci.
A vážit se mám doma?nebo mě tam zváží?

handm
29. zář 2010

@kopa vazila jsem se doma
pisu jednou rukou...marecek na druhe
uzel je to b, dojdes do kartoteky, udelaji ti kartu jestli nemas jitam a pak uz ti sestr a rekn e co a jak

kopa
autor
29. zář 2010

@handm O.k. díky moc 😉
Já právě abych tam pak nák nebloudila 😀 Znám se 😀 Bych byla schopná stát třeba hodku i na jiném patře 😀 😝

farmarska
29. zář 2010

ahoj koníkovky 😉 tak jsem právě dorazila od mudra. To čekání je vždycky děs, ale stálo to zase za to 🙂 Miminko je v pořádku, dělali jsme rychlej ultrazvuk, 😉 mimi si rozhazovalo ručičkama 😵 srdíčko tlouklo 😵 a já jsem taky ok. 😵
Jen pořád ještě nevíme co to bude, ale snad se to dozvíme na velkým ultrazvuku za tři týdny 🙂
jinak, kopísku, další poradnu mám 12.10...děkuju 😉

farmarska
29. zář 2010

tak a já si jdu ohřát rychle polívku, mám šílenej hlad a pak vás jdu dočíst 🙂

lenik_25
29. zář 2010

@maarrtina Ahoj, já jsem na sebe používala normální Dove. Ale asi by byl neparfémovaný lepší co? To se zase já ráda přiučím 🙂 Nebo si kup i na sebe nějakej dětskej sprcháč.

lenik_25
29. zář 2010

@petroska Pak existují ještě kapičky Baby calm, někomu vyhovují víc. Nám seděl nejvíc sab simplex, ale je to fakt individuální. A na to masírování bříška si kup krémíček Pupík, přímo se tak jmenuje, stačí trošku dát na bříško a masírovat dokola. A ani to moc nestojí. Ty kapky nemusíš jinak kupovat za 600 Kč, zkus nějakou slovenskou lékárnu na netu, jestli neposílají do ČR, na Slovensku totiž ty kapičky stojí max 250 Kč. To je rozdíl, co? Já je objednávala myslím přes www.mojalekaren.sk, ale prý už přestali do ČR zasílat. Nevím. A nebo se dají sehnat i na www.mimibazar.cz.

petroska
29. zář 2010

@handm malý má taky furt štukavku.ptala sem se na to doktorky aprý to mají miminka min do 8 měsíce.že to vzniká když pijí mlíčko tak že jim proste ještě zustává kdesi než přijde do žaludku a proto to štukání.že nemají ještě pořádně schopný žaludekjako starší děti mi bylo řečeno.dala mi na to homeopatika a prd to pomohlo.a to štukáme tak 4x denně -no děsai 20 minut v kuse.a to zkoušíme zapíjet i čajíkem a nic.a říhat sme taky neříhali až myslím po měsíci začal 🙂,tak sme se radovali a ted grká jak čunátko hospodské 😀.jo a ještě na diskuzi myslím e-mimino bylo že když maminka pije kortyhel tak proto děti prý mají prdíky.myslela sem že je spíš proti prdíkum ale holky debatovali a prý kortyhel vysadit!tak sem to teda tam četla 😒
@sarlotta mě malý dnes v noci poprví spal 6hodin a čtvr 😵 ,sem se krásně vyspala.nevim co se stalo,jinak se mi budí teda co 3 hodky jak paní doktorka řekla.dřív jak po 3hodkách nekrmit!že se pak přejídá.a kakamá ob den i po 3dnech 😠 .pravidelně to prostě nejde ☹ .takmožná i proto to bříško ,nebo nevím jak to má byt pravidelný.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru