• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
jak prošlý? Jako v akci? :grinning: To musí bejt ale označený, že už má po záruce :grinning:
Jako teoreticky by tomu nemělo nic bejt, páč to má rezervy, a popravdě zkažený pivo jsem ještě neviděla :grinning:
24. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
to ne, z píp píp už jsem vyrostla, to bych už nedělala ani za zlatý prase... :grinning:

Holky já jsem to asi nepochopila, vy už tady zas myslíte na čuňárny, jo, a já jsem pak úchylák, no toto!!!! :grinning:
24. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
terci zase nad tím nestihneš moc dumat, takhle do toho skočit pohlavě :sweat_smile:
terci a to ti poradili na pracáku jít do práce? Mě zas říkali, že nemá cenu abych se někam cpala, takhle na chvilku, když chci stejně hned-co nejdřív otěhotnět.. :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Vydržte moment jdu si jen otočit kuře v troubě :grinning:
kopi supr!! jsem ráda, že jsem tě přesvědšila :slight_smile:
to bude příští měsíc davové šílenství! :grinning: :grinning: :grinning:
to budou lékárny vyprodané z testů !! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tercie né v akci prošlý 4měsíce tak přítelák to šel vrátit.My tu máme kolem baráku dost obchodu a tesco je u nás dost sociální kam nikod nechodí nakupovat,jen bezdomovci :sweat_smile: Ale mají tam dobré hranolky,tak tam pro ně chodím.
24. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
terci to já nééé!!! to kopi :grinning: já jsem svatoušek :dizzy_face:
kuře maso mnňam! :confused:
24. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Tercí my máme taky kuřátko :grinning:

Farmi to bude davové šílenství a jsem zvědavá kdo tu bude vyhlášenej za ouchyla měsíce :grinning: Můžem si udělat tabulku a do toho dělat čárky kdy byl sex :grinning: :grinning: :grinning: a pak zhodnotím a vlastně to bude taková statistika.
24. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
u nás do tesca chodí zase skoro všichni z města :grinning: je to tu ten největší obchod co ve městě máme :sweat_smile:
a to je u nás to pidi tesco-asi poloviční co v Hradci :sunglasses:
24. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Fakt farmi jo? Mě na pracáku řekli že nemám nárok pak na mateřskou, jen na tu rodičovskou a na 4 roky. DO 21měs. dítěter za 7600 a pak na ten zbytek jenom 3800, to je celkem málo, a my platíme hypotéku. A taky podpora je jen na chvíli a jak se mám spolehnout na to, že otěhu hned, když mi to trvalo minule 8 měsíců a předminule 5... Tak radši půjdu do práce, a když otěhu tak tím líp, půjdu na PN a aspoň budu mít tu mateřskou :grinning:
24. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Já nic já muzikant :grinning:
24. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Tercie dobrej postup :wink:
24. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Já testovat nebudu, já měřím :wink: Tady bude taky poloviční tesco, to velký je vw Varech a lidí je tam furt hodně...
my měli kuže včera :grinning:

kopi dobrej nápad... a taky by se tam mohlo značkama zapisovat, kdy kdo chtěl, ale protějšek mu odmítl :grinning: :grinning: no prostě kdy byla všechna snaha marná :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Já už nebudu ani testovat ani měřit :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kopi ale myslím že povedeš! :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Farmi beru tě za slovo,tak kdo chce napsat do tabulky? :grinning:
24. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Farmi povede přítel :grinning: :grinning: :grinning: :astonished:
24. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Jako tak ve statistice sexu bych byla stopro poslední :grinning: S naší frekvencí 2x za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže na to zapomeňte, nechci bejt za trapáka, jo? :grinning:
24. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Tercie a já nechci bejt za ouchyla :grinning:
24. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
jo ale to co navrhla farmi - kdy kdo chtěl, ale protějšek mu odmítl tak to bych asi zase vyhrála :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
já budu testovat, měřit se mi nece :slight_smile: no to je prč, každá si pojedeme podle toho svýho :grinning:

terci no to by bylo vážně dlouhé čekání :sweat_smile: hele já se tam na to stejně budu muset příště ještě přeptat, jako že co teda budu dostávat, když mi vyprší pracák a přitom budu už těhu a práce neschopná, ale do mateřský ještě daleko..
i my platíme hypošku :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
si buď jistá terci, že já bych tě trumfla :grinning: :grinning: :grinning:
tak jedna nechce bejt uchyl druhá trapák...holky já se z vás snad picnu, takhle se nedohodneme :grinning: :grinning: :grinning:
terci já bych taky tak jednou za měsíc, ale když mi zatemní mozek hormony, tak bych to ďála nejraději i 5krát denně (v plodné dny, zbytek měsíce mi může bejt ukradenej :grinning: ) jen kdyby bylo s kým :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Farmíku to si zjisti, oni jsou teď od novýho roku nový zákony a těhule jsou na tom podle toho pěkně v nevýhodě, nárok nemáš na nic a ještě tě i ve zkušebce jako těhu můžou vyrazit!!!
24. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
holky já jsem pak fakt jak vyšinutá :sweat_smile: chudák manžel :sweat_smile: :sweat_smile:
ale já za to nemůžu, to ty mateřský pudy :sunglasses:
24. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Jojo Farmi mateřské pudy u mě taky :grinning: :grinning: Ba dokonce mě to i baví :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
tak u nás to máme nějak jinak páč zas já bych mohla furt, ale manžu furt bolí hlava a nebo se vymlouvá a utíká přede mnou, takže když ho přesvědčím, tak se nám to fakt povede tak dvakrát v měsíci. Občas si říkám, že je to u nás jak u Bundů :grinning: Peggy Ella taky furt nahání do postele, a ten z toho má depky :grinning:
24. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
No a to dvakrát se snažím vždycky nasměrovat tak jako kolem ovulky, takže někdy kalkuluju, špekuluju, organizuju, abysme se vůbec trefili, to je děs, holky, na to abych měla školení...
24. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
terci že jo! :slight_smile: nějaký kurzy by se na to mohly pořádat! třeba od UP ! :grinning:
to máme stejně, ale já se teda snažím asi víc uhánět :grinning:
no já taky nikdy nemusela tak dlouho jako ty :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
kopi dyt to povídám ty jsi maniak :grinning:

prkenicemkdenjsi?
24. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.