Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. črc 2009

Já nějak manžovi nemůžu vysvětlit, že kdybych nesledovala ovu, tak bysme se taky třeba 3 roky vůbec nemuseli trefit, s tou naší frekvencí 😀

tercie
24. črc 2009

Jééé holoky já mám poslední volnej pátek 🙂 ☹

farmarska
24. črc 2009

terci jak jsou ti chlapi vychytralí, tak todle nemůžou zaboha pochopit vid 😀 😀
a to to takhle máte odjaktěživa?? 😕

farmarska
24. črc 2009

si ho užij 😅
já podle toho co se dozvím na uřadě..
takže možná na tom budeme nakonec stejně 😀

tercie
24. črc 2009

Né odjakživa, jen zhruba tak 7 let 😀 😀
Ba né, to zas abych nekřivdila, jsou takový úlety kdy i 4x v měsíci 😀

farmarska
24. črc 2009

holky co ty dlouhý mezery v psaní?! já píšu a ještě u toho stihnu jíst kuře ze včerejška 😀 v jedný ruce stehno a zbytkama prstů klapu 😀
je pravda že někdy vyjdou strašný nesmysly 😅 😀 😀

tercie
24. črc 2009

Prostě podle nálady. Doufám, že až ubydou starosti kolem stavby že to bude třeba lepší, ale na co se můžeš dneska spolehnout, co... 😀
Budu muset jít, už ho slyším dupat, ještě jsme neobědvali 😀

tercie
24. črc 2009

mezery no než si rozmyslím co vůbec napíšu.. 😀

farmarska
24. črc 2009

tak ahoooj a pozdravuj uniformáka jednoho 😉
já taky půjdu, musím jít na prádlo, mám tři koše 😢

farmarska
24. črc 2009

vidíš to já většinou hned napíšu a až pak myslím 😀 😀 😀 😀

tercie
24. črc 2009

No, vyprat bych taky měla, blééé mě se tak nechce, a teď když na všchno budu mít o hodně míň času... Holoky mě se do tý práce néééééchcééééé, já chci bejt těhu a těšit se v klidu doma na miminkoooo ☹

farmarska
24. črc 2009

to asi většina z náís tady 😅 😅 😅

tak já mizím ahoooj!!

tercie
24. črc 2009

to já mám tak s mluvením, vždycky něco plácnu a až pak mi dojde že jsem to mohla říct o hodně líp 😀 😀 😀 Dobrý ne?

tercie
24. črc 2009

Tak pá já taky letím, teď už fakt 😀

ee.liska
24. črc 2009

ahojky, zdravím z práce, nestihnu dočíst, tak jen že sarlotka je v pořádku vypadá dobře 🙂

aronek
24. črc 2009

Ahoj, jen k té vaší množící frekvenci 😀 . Nám se podařilo potkat se jen 12 a 16DC a mám // 😎 , takže frekvence 2x do měsíce je dostatečná, jen se trefit 😨

markee
24. črc 2009

Tak jdu načouhnout.Takže jsem dnes podruhé teta(od šváry)a maj překvápko. Celou dobu těhu jim MUDr. říká,že budou mít holku a co myslíte. Maj kluka jak vyšitého. Měli to řečeno podle utz. Ona to chtěla vědět a moc,ale tentokrát se to fakt nepovedlo ta předpověď. Jinak má prý 3710g,ale víc nevim,pže další info asi bude postupně. Jo ještě vim,že se jmenuje Ondra. Tak ještě,že to není ta holka,pže by byla Anička a měla by za dva dny svátek.

murynka
24. črc 2009

markét to je hustý 😲 😲 😲 ani i to neříkej 🙄 🙄 🙄 🙄 mám vše růžové 😅

murynka
24. črc 2009

ale gratuluji že jsi teta 🙂 😉 😵

kopa
autor
24. črc 2009

Farmi,Tercie mám jednu čárku 😅 😀 😝

Eelisko to mje dobře,že je Sarlott v pohodě a kdy půjdeme domu?

Mury super volba Sofinka 😵

Markee tak ty jsi teta 😵 gratuluji 😉

mirax
24. črc 2009

Ahooj 🙂
Jdu na vás kouknout.

Farmísku moooc gratuluji, že revize s enekoná, že tělo to zvládlo bravurně samo!!! Já to ale věděla!

JInak ..Duphaston je progesteron, tedy hormon druhé fáze cyklu..ten dělá sliznici pěkně vysokou a kyprou a vhodnou pro uhnízdění miminka...dá s epoužívat různě, ale pokud ho máš brát od 20dne cyklu, tedy už určitě po ovulaci, tak je prostě jen k podpoře sliznice a k udržení těhotenství, ke kterému u tebe určo určo brzy dojde! 😀 😀
Ale má to jednu podmínku...chce to opět to kouzlo, víš? Nasoukat se do podvazků a celou noc v nich spát 😀 😀 😀

Jinak holky, já mám dnes depku..já s i připadám tlustá jako prasnice..mám fakt šílený stehna, zadek , boky a dnes i břicho...já už nezapnu kalhoty, které mi nedávno plandaly..já to nechápu, přitom jím zdravě...Na váhu radši nelezu, to bych asi brečela...Asi jsem blbá, al emě to hrozně štve.

Navíc s emi chce furt čůrat..vyčůrám 3 kapky a už když se utírám se mi chce zase...imrvére ..furtumfurt 😠

markee
24. črc 2009

Nojo,jsem už podruhé teta 😀
Děkuji

kopa
autor
24. črc 2009

Patoložko vyprdni se na váhu 😠 Vždyt jsi s tím musela počítat,že se budeš kulatit 😅 🙂 A to budeš ještě kulatější. 😅 😀
Hele máš mimčo v bříšku tak nedepkuj,jsi hezká,štíhlá,krasavice inteligentní 😵 takže žádny depky.My co máme nadpičníky 😀 😀 tak jsme na tom hůř!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

kopa
autor
24. črc 2009

Vroninka 35tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 34tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 26tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 23tt...........................17.8.KO hematologie,má trombofilii...čeka chlapečka.........Mikuláška
Kagatkaga 23tt..............................................................................
Lucierob 23t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 22tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 21tt.............................KO 11.8,22.8. UTZ 4D....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 18tt .............................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 16t.................................4.8.UTZ.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 14tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 14tt...............................
Secretacka 12tt...........................30.7.poradna
Mirax 13tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 10tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 7tt...............................
Aronek 7tt..................................
Skritkova 29DC
Hanana 27DC
If.v 23DC
Nicollka 21DC
Samsa 20DC
Tercie 16DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 14DC
Ikopretinka 12DC
Farmarska 11DC
Paaja 8DC
Kopa 5DC
Eeliska 3DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

kopa
autor
24. črc 2009

😝 Teda holky kde jste??? 😕
Už mám zas dobrou náladu na koně a tady nikdo 😕
Asi se všichni snažíte???

mirax
24. črc 2009

kopi...teda ty to umíš tak krásně zlehčit..hned je mi líp..no vážně 😀 😀 😀

Já na to kašlu, to je jasný, já to tak měla i s Tobim..prostě na začátku těhu mám takový nafouklý aoteklý a neatraktivní pocit..pak až najednou vyleze to bříšo, tak už je to lepší a já i minule hodně přibrala na začátku aod 30tt pak už ani ťuk 😉

Berušky, udělala jsem kus práce (do práce 😅 ) ajsem úplná mrkvička...tak si půjdu asi lehnout.

Na víkend jedeme pryč, ukážus e v neděli večer a určo i v pondělí ráno..si přijdu pro podporu 🙂 🙂 🙂

murynka
24. črc 2009

leni 😕 😕 😕 já se nesnážím i když bych ráda 😝 😀 😀
děkuji za to jméno do tabulky 😵 😵
hele a co ten příští pátek šlo by to?ty vlásky?

kopa
autor
24. črc 2009

Mirax počkej fakt vážně líp? 😀 😀 😀
Mury ty si ještě musíš počkat 😀 😀
Mury já budu mít příští týden dovolenou čtvrtek,pátek,pondělí,utery.Takže budu po výletech,tak ti ted nestihnu říct co a jak 😅 😔

kopa
autor
24. črc 2009

😅 ale může se stát že se doma pohádáme a hnedka budu mít čas.
Vydržíš ještě?páč stejně je přítel ted doma,nechci aby se nám tu motal 😅

kopa
autor
24. črc 2009

Mury kam jsi zmizela??? 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru