Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
24. črc 2009

no vydržím ale max 14 dní pal musím k holiči už to neupravím ☹
ale to neva zajdu si ke kadeřnici 😉
rovnala jsem věci malé 😅 ta už toho má nějak hodně 😕 😕 a zdaleka nemám vše 😅

mirax
24. črc 2009

holky, já ještě zase koukám na jména...

Co vy si myslíte o jménu Matilda? Mně to připadá krásné 😀 😉 Musím manžu zpracovat.

Myslíte, že je to jméno za trest?Je tak pěkný...

murynka
24. črc 2009

no jdu do hajan 😅 😔 jsem nějaká unavená z toho nic nedělání 😀 😀 😀

mirax
24. črc 2009

Mury, tak brou ..ať tě Sofinka moc nekope 😉

murynka
24. črc 2009

miri matilda jak bys jí říkala zdrobněle 😅 😕 no pro mě by to asi za trest bylo 😀 😀
ale každému s elíbí něco jiného... 😉

murynka
24. črc 2009

holky myslíte že se můžu spolehnout na 99ˇ% na holku 😕 😕 😕 když to říkal dost mě to straší 🤐
najednou narazím na alba kde se sekly 😀 😀

mirax
24. črc 2009

no, zdrobněle bych jí říkala Matildo 😀 😀 😀 ..

Asi to už možná přeháním, púrostě už to tak nějak překombinovávám moc...

Já měla Matyldu želvu..byla supr 🙂 😀
pak s emi líbí Filipa..Filipka..to taky manža nechce...

Tak budeme mít Annu...jenže , když se řekne Anna Čermáková, tak vidím starou bábu... 😖

mirax
24. črc 2009

murynko, někdy se ještě stane přkvapení, já myslím, že holčička to bude, al ekup pár věcí i neutrálních..většinou to tak ženský dělají 😉

murynka
24. črc 2009

miri tedy ty jsi expert 😀 😀 to by u manži také neprošlo 😀 😀 myslím u mého...
jejda miri paní Annu čermákovou znám 😅 je to opravdu strará hnusná baba 😀 😀 😀
ale na to prd 😉 😀 😀

mirax
24. črc 2009

Já myslím, že starejch Andul Čermákovejch je půlka republiky... 😲

Tak to už radši ta Bětka 🙂

Holky, my musíme mít asi kluka 🙂 🙂

murynka
24. črc 2009

pár neutrálních mám ale co třeba růžové nebesa 😅 😅 😅 😅 😅
ale ty objednám až fakt po 4D kde nám to snad potvrdí 😎

mirax
24. črc 2009

jediný, co u manaži ještě prošlo byla Sára...

murynka
24. črc 2009

je sára je moc krásná tu jsme chtěla také 😵 😵

mirax
24. črc 2009

No, možná jo 😀 😀 😀

Kdy jdete? Já už si taky volala a mám si zavolat po 20tt a někdy kolem 24tt to dělají, stojí 950 Kč. Ale tentokrát chci taky jít a užít si to 🙂

murynka
24. črc 2009

miri my jdeme 22.8 budu 25+3 😉 už s emoc těšíme 😵 😵 😵

mirax
24. črc 2009

Sáru právě uvažoval i brácha s přítelkyní, ale nakonec se rozhodli pro Emu..

Já to nechám koňovi, až budeme vědět, co to je, tak to budeme řešit..teda pokud to bude holčička.
Ale minule mě bavilo mít takové pracovní jméno pro mimi..prostě jsem mu říkala Tobík, nějak jsem tušila, že to bude klučík 😉
a teď netuším nic 😅 😕

murynka
24. črc 2009

miri byl to prostě tip a uhodla jsi ho 😉 já mimčo nejmenovala až ted 😵 😵 po velkém UZ
až ted jsem si pořádně oddychla a cítím se volná 😅 😅

mirax
24. črc 2009

To jo, určitě to bud ekrásné, člověku zůstane vzpomínka...Mně to, že jsem měla s Tobíkem břicho připadá jako sen, že to nikdy nebylo..nebo, že to bylo tak dávno...
Fakt je dobré všechno fotit a psát si třeba vzpomínky a pocity, jinak to člověk nějak zvláštně rychle zapomene.

murynka
24. črc 2009

miri to máš pravdu já mám 2 těhu deníčky 😀 😀 vše si píšu vše fotím 😵 😵
naštěstí mě tyhle věci baví takže mi to nevadí 😎

mirax
24. črc 2009

Tomu docela rozumím, najednou je takové konkrétní ačlověk se už opravdu těší a připouští si tu novou osůbku..To je přesně to, co se vtěhotenství děje.., že to vše jde krásně postupně, mění se ti to i tak nějak v hlavě a opravdu ten nový človíček víc a víc nabývá reálných rozměrů...

Ten začátek je takový trošku nehmatatelný a abstraktní 😉

murynka
24. črc 2009

to jsi napsala moc krásně 😵 😵 😵 a přesně tak to vnímám 😵 😵

už si představuji maličkou v tich džínách a tričíčku a ukazuji manžovi jak jí to bude slušet 😔 😔
ale nemůžu si pomoct no 🤐

mirax
24. črc 2009

Za deníčky budeš určitě ráda, podle mě ty hormony vážně trochu mění vnímání a jak to z tebe pak všechno opadne a navíc ten kolotoč kolem mimča, tak už se do toho člověk nějak neumí vrátit a celé je to trochu jako sen.
Aspoň já to tak vnímám.

murynka
24. črc 2009

jak jí to bude slušet 😵 😵 měli tam být tyto smajlíky 🙂

mirax
24. črc 2009

Já taky ještě pár dní před porodem koukala do postýlky a vůbec si neuměla přdedstavit, že tam bude ležet miminko...pořád člověku nejde ta představa..co příroda ze dvou lidí umí namíchat.
Dnes už vůbec nemám představu, jaké to bylo být bez Tobíka 😀

Když jsem T. kupovala..asi ve 20t první ponožky, tak jsem brečela jak želva na celý H&M 😀

murynka
24. črc 2009

miri to věřím 😉 je to fakt zázrak vůbec vše co se u nás s pomocí dvou buněk děje 😵 😵

to s enedivím já mám taky slzy na krajíčku když vidím ty pidi hadříky 😀 😀 😀

mirax
24. črc 2009

to je jasan ..smajlíci 😀 😀

Cvrdliká nám ptáček na hodinách, že je už deset...

Jdu se umýt a spát, zítra jedeme na návštěvu.
Všichni ostatní už zalezli 🙂

Mám radost, že farmík je čistá 😀 holka naše s rohama 😀 😀

Tak dobrou noooc 🙂 🙂 🙂

murynka
24. črc 2009

dobrou já už jdu také 🙂
nějak jsme se tu zapoměla 😀 😀

dobrou noc 😵 😵 😵 a hezké sny tobě i miminešku 😵 😵

a snažilkám plodnou noc 😀

mirax
24. črc 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

if.v
25. črc 2009

dobré ráno. tak už jsem to nějak vstřebala, holt budu čekat tak dlouho, dokud se tělo nevzpamatuje. Honí se mi hlavou spousta otázek, ale našla jsem i na netu, že i se 4mm sliznicí se dá otěhotnět....snad tomu Duphaston pomůžu, vypadá to, že tohle je teď jediná vada (vaječníky fungují, vajíčka dozrávají, snažit se snažíme vždy celý měsíc...) Budu prostě čekat, měla bych si dát do pasu "čekatelka" ne "snažíme se" 🙂

farmarska
25. črc 2009

ahoj holkýýý!! hezké ráno 🙂 🙂
jak jste se vyspinkaly 😉

Miraxíku, díky, že to se mnou tak prožíváš holka jedna mikroskopová 😵 a díky za info.., já nechápu baby, že doktor, kyž mi něco vysvětluje, tak z toho chápu, tak čtvrtku, a pak mi to řeknete vy a to hned vím o co jde. 😀
Hádej Matyldo, hádej Matyldo, ... 😉 😀 mě se taky víc líbí Sara a myslím, že by se to i k tomu Tobíkoj hodilo víc.. Tobijáš a Sára.. 🙂 ale to je opravdu na každém, co člověk to jinej názor a vkus 😉 A počkej, ještě máš tolik času, nakonec z toho bude třeba Bronislava 😀 😀
Hele hlavně, že to bude zdraví 😵 já si říkám, že jméno ted už u mne bude to poslední, co mne bude zajímat 😅 ...ovšem to si říkám ted, když jsem netěhu 😀
Jinak co se týče tý váhy, patoložko, to snad ani nebudu komentovat.. 😠
jsi pitomá?! dyt jsi jak lunt a budeš tady vymrzovat 😀 co pak máme asi tak říkat my! co nejsme těhotné?! 😕 a přesto jsme jak balón! Miraxíku nevyšiluj! jsi holka jako lusk a uplně zbytečně se trápíš nesmyslama!! 🙄 Nevím jak se vidíš ty, ale ty tvý oči asi pěkně šulej, bo jsi vážně hubeňour, cvoku! 🙂 🙂 🙂

if to je dobře, že jsi se už vzpamatovala 🙂 nejhorší je vždycky ten první šok vid 😅 no co ti k tomu říct, moc se v tom nevyznám a tady asi každá rada drahá, když si tělo dělá co chce... takže kočko neppřestávej doufat, hezky papej pilulky a snad se to brzy urovná a dočkáš se !!! 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru