• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
abych nezapoměla ...

kopi já s tebou nehraju!!! ty se s našema výkonama vůbec nemůžeš porovnávat! ty a tvůj přítel jste sex.maniaci !! :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

Murynko tak si zajdi ke kadeřnici,nechci abys takhle na mě čekala,když už to nemůžeš učesat :sweat_smile: Já už jsem si tu dovču naplánovala :slight_smile: Tak když ti to nebude vadit :confused:

Farmi to teda jsme :grinning: :grinning: :grinning: včera byl dobrý večer :sweat_smile: ,mě by se sem ani ty čárky nevešly :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
if neboj se pomůže to a jak říkáš i s takvou sliznicí se dá otěhotnět já měla také jen 8mm :wink:
hlavně že už jsi to vstřebala a jsi v pohodě.....
25. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
jo jo Farmi, čekala jsem, že mi doktorka třeba řekne, že je vidět, jak sliznice narostla nebo že se to lepší...ale když se tvářila, jak se tvářila a pak mě s interpretací výsledků poslala za mým doktorem (za kterým jdu až 18.8), tak mě to prostě rozhodilo. Nečekala jsem, že mi řekne hned, že se povedlo a jsem těhu, ale doufala jsem aspoň v to zlepšení..mám stejné prášky jako ty a beru je od 17. do 26. DC....uvidíme
25. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Mury, 8mm je prý plně dostačující a normální...cokoliv pod 6 se označuje za nízkou hodnotu a nepředpokládá se, že by se zadařilo :slight_smile:. Když jsem byla v prosinci těhotná, tak jsem měla také 8...takže věřím, že se tělo dá do pořádku. Tento měsíc jsou 4 mm, příští bude 6 mm a v říjnu najdu // :wink:
25. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
if to znám :pensive: :pensive: člověk se těší na dobré zprávy a pak taková rána co??
já po revizi měla dlouhé cykly a hodně pozdní ovulku..a dr.mi řekl že to na otěhu není ža to mohlo způsobit potrat že moje vajíčka jsou přezrálá..tak jsem to chtěla řešit a nestihla jsem :sweat_smile: ale jak jsme se bála.....
takže kdo ví třeba s eu vás zadaří také tak moc bych ti to přála :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
děkuju Mury i vám ostatním. doma to řešit moc nemůžu a jinde to nijak ventilovat nechci. Nejvíc mi teď vadí, že jak jsou kolem mě těhotné (i včera na tom ultrazvuku jsem potkala kolegyni z práce a byla v 8tt), tak že se každý hned zeptá, jak to máme s druhým mimčem..to zabolí
25. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
jo jo to chápu :pensive: :pensive: mě nedávno přišla sms jestli už jsme 3 :frowning2: :frowning2:
kamarádka věděla že jsme těhotná ale nevěděla že jsme o to přišla..a v červnu jsme měli termínek :pensive: :pensive:
jinak tyto stránky jsou super právě že se z toho vykecáš :sweat_smile: také jsem to nechtěla řešit jinde a do ted všude říkám jak mi pomohl právě MK :wink: :wink:
25. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes mám ovulku a od včera zákaz snažení :frowning2:. Musí mi dát v pondělí antibiotika, snědla jsem před 3 týdny v restauraci kuře a pak skončila na infekčním 3 dny , no a ta bakterie ve mě pořád je ,takže ji musí napřed zabít.
If.v. nejsi v tom sama , pak to spolu doženeme jo?
25. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Kopreti, no jasně :sunglasses: . Také jsme měli zákaz snažení - když mi doktor dělal hormonální profil, tak než byly výsledky.... Držím palce, aby to bylo co nejdřív dobré
25. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobre ranko devcata, :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojky mabe :slight_smile:
25. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj mury, tak jak je dneska? Vikend v plnem proudu. Ja byla vcera na narozeninach do 3h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Delala jsem ridicku. Bylyl jsme s nasema a kamaradama - hrani na kytaru a zpivani. Je to moje srdcova zalezitost, uzila jsem si to. Ale dneska jsem moooooooc unavena. Takhle jsem jeste nebyla. Mela jsem strach, abych se vratila z obchodu domu. Nemuzu to takhle delat. Takze uz jenom odpocivat.
25. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky,týjo dvě kamarádky jedou do Chorvatska,teda spíš jedna tam už je a druhá jede zítra. Já chci takýýýý k moři. Jenže mi vedro nedělá dobře a prý je teď v Chorvatsku pořádný pařák. Chjo,ale moje pudy mě táhnout jet k moři :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj markee, tedka by to asi nebylo moc ono. Vsak tam pojedes. :wink:
25. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
markee to jsme na tom stějně :grinning: :grinning: dnes odletěla švagrová do řecka záávidím :grinning: :grinning:

mabe já odpočívám nic nedělám manžel je v práci :frowning2: ted koukám na film
to je fajn že jsi si to užila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
uzila, ale jsem mrtva
25. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
if, kopretinko, holky zlatý, přestály jsme už horší věci, i čekat jsme se už naučily ne :sweat_smile: co jinýho nám také zbývalo a zbývá :rolling_eyes: Musíme všechny čekat a doufat a pak se snažit a zase čekat a zase doufat, ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to na palici, ale takhle to prostě je a nic jinýho, se v našií situaci dělat nedá :pensive:
holky moc vám držím palce, aby jste byly obě zase brzy fit a mohly se snažit :slight_smile:

kopretinko, co že se ti t o přihodilo?! a to z jídla?! :confused: to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
mabe to tak bývá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
pro priste uz bude vedet. rikala jsem manzovi jsem se citim, jak kdybych normalne pila :grinning:
25. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
áhoj mabe, těhulinko, jak je? krom té unavy :slight_smile:
25. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj farmi, dobre. Brisko nijak neboli, az je to podezrely a prsa nafoukly bolavy. Jinak krom unavi nic. Vidim, ze mas dalsi foto :grinning:
25. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
mabe a víš jistě, že ti do té limonády nebo co jsi to tam pila nepřimýchavali rum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Vcera jsem to rekla nasim a ta reakce me prekvapila. Mamka: uz zase? Tak jsem ji rekla, jak uz zase, uz je to preci dlouho 1 rok a 2mesice od posledniho MA. A tatka nic moc nerikal. manza me to vysvetloval, ze maji strach. Nevim, ale trosku me to zklamalo, jako kdyby to bylo spatne. :unamused:
25. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
no tohle už je starý, ale nějak sem si na ně zvykla, docela mi sedlo :grinning: :grinning:

to je dobře, že tě mimís nijak nezlobí a nemusíš trávit dopolka na záchodě v obětí s mísou :grinning:
25. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
mabe cože :confused: :confused: :frowning2: to se nedivím já bych z toho byla zklamaná tedy :frowning2:
jako strach mít můžou ale měli by mít radost a podpořit tě a ne strašit :angry:
25. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
mab já se mám taky dobř :slight_smile: na revizi nemusím, ve vnitř jsem uplně v pořádku a mám povolený snažení :dizzy_face:
25. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
mury, oni me jako nestrasily, ale nebylo to takovy JEE PARADA. On totiz tatka mlcel,protoze si zazil se mnou pri poslednim MA. Sel jsem se mnou k dr. na kontrolu a ona rekla,ze je pozde a musim hned do nemocnice na revizi a on jel se mnou. Dokonce tam i brecel. Ja jsem jedina dcera, tak asi maji strach.

farmi, tak to parada, ze nemusis na revizi, budu drzet palecky. :wink:
25. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
mabe já jsme také jediná dcera..ale mě říct už zase tak mě by to dost zabolelo :frowning2:
moje maminka to také prožívala semnou a já jim řekla o těhu za 3 měsíce :sweat_smile: :sweat_smile: a byli štastní......
jako strach má přeci každý no jen mě to překvapilo.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
mabe to je ošklivé co ti řekli :cry: vím že mají asi strach a zcela určitě si to ani neuvědomují, jak tě to zasáhlo.. :pensive: lidi opravdu někdy plácnou hroznou kravinu :rolling_eyes: ale od někoho takhle blízkého to zabolí dvojnásob :frowning2:
si taky vždycky vzpomenu, jak mi mamka, když jsem ted podruhé otěhotněla, řekla na co jedeme kupovat kolíbku, takhle brzy, že zas potratím a se na ní bude prášit.. :pensive: :pensive:
Však víš, co to v tu chvíli udělá s čerstvou těhulinkou :sweat_smile:
ona to nemyslela zle, já to vím, bo mne má fakt ráda a pomáhá nám a fandí nám, ale prostě někdy holt normální člověk, který si neprožil to co my nevchápe, jak nás můžou takovýhle slova ranit :confounded:
25. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.