Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. říj 2010

noa ještě jsem to dala v slovenčině . Jinak mne pěkně bolí v krku, ja už fakt nevím kde na ty bacili chodím, doma teplíčko, venku si dávam bacha aby mi nebyla zima a stejně jsem chorá a to máme jed ve středu na ty křtiny, to mne asi šlak trefí, jestli dovtedy nebudu fit 😠

farmarska
8. říj 2010

tak ale to nemusí být špatná práce 😕 mě by se to celkem líbilo 🙂 takové různorodé to je 😉 a ta pracovní doba je taky supr 🙂 a neboj, já to vidím tak, že se tam dlouho neohřeješ a brzy půjdeš zase na neschopnost-rizikové těhu 😉 🙂

mari111
8. říj 2010

jo Lauruška už hají, dneska moc toho cez den nenaspinkala ale už moc nebrečí, jen občas. Ale řekla bych že to je každým dnem lepší s tím jejím plačkáním 🙂

farmarska
8. říj 2010

májí hmm toho bych se taky bála, že by mne občas někdo z nich vytočil a já cholerik, by sem mu pár našupala 😅 bych tam asi dlouho nepracovala 😀 .. ale tak co, bych řekla, že si ten dědula strašně ale strašně vymejšlí, že má asi nějakou bujnou představivost 😀 😀

majjka24
8. říj 2010

@farmarska to teda mám v plánu 😉 , ona ta práce není tak různorodá, spíš stereotyp i když se to nedá,a le to záleží jeslti jsi v domově nebo terénní pracovník a jestli zaskakuješ nebo máš trvale svoje lidi......Farmi pokecí´áme o tom jindy, manža je pekelně nasratej, že důležitější je koník než on.....zbytek pisnu zítra 😉Holčiny tak přeju hezkou a klidnou noc přeju 🙂

farmarska
8. říj 2010

mari jejda 😝 no prostě se smiř s tím, že jsi stejnej chabrusek se zdravím jako já 😝 hele ale když nekojíš, nezkusíš třeba bráýt nějakej ten prevental, nebo tak něco? Já to zkoušela, ještě když jsem nebyla těhu a někdy mi něco na chvíli pomohlo 😕 ale jako nesmím to moc dlouho, jinak si to moje tělo na to zvyklo a bylo po učinku.

farmarska
8. říj 2010

mari jinak já byla taky od neděle taky pár dní nachlazená...rýma a v krku a hlava mne bolela 😝 už jsem panikařila, že se to zase rozjede a já odpadnu, ale naštěstí se mi to podařilo zahnat, těma tvejma vitamínama 😉 a taky spoustou čaje s medem a citronem.
Jo a funguje mi ted docela i echinacea a propolisovej sprejík 😉

farmarska
8. říj 2010

tý jo hlavně aby se od tebe nenakazila malá 😕 dospělej člověk to vždycky nějak zvládne, ale s dětičkama jeto horší 😢 tak já budu držet palce, aby jsi byla do středy do křtin, fit 😎 🙂

farmarska
8. říj 2010

májí jasně, dobrou noc 😉 a pozdravuj manžu 😉 😀
ti chlapi jsou někdy fakt hrozní 😀

farmarska
8. říj 2010

tak mne teda manža nepostrádá..a podle jeho spokojeného odchrupkávání, mu asi nic nechybí 😀 ale taky asi půjdu, páč jsem tu určo ostala zase sama a monology vám tu teda předvádět takhle po nocích nebudu 😀 😎
okouknu co dávají v telce a uvidíme, jestli u ní usnu, jak mám ve zvyku 😉

farmarska
8. říj 2010

mějte se tu pěkně a zítra ahoooj
a všem dobrou noc přejuuu!!! 🙂 🙂 🙂

mari111
8. říj 2010

no taky doufam že nebude choroučka odemne. Já už se cpu práškama aj čajíkem a zítra si koupim vytamínky. Du taky hají, tak dobrou

aronek
9. říj 2010

Ahoj, přeji rásné ráno

madormi
9. říj 2010

dobré ráno holky. neznáte něco dobrého na posílení imunity? je to 5 týdnů co mi teklo z nosu, v krku bolelo a je to tu zas. Bolí mě celý člověk, z nosu teče, v krku škrábe. To přeci není normální měsíc co měsíc totok :-/

tercie
9. říj 2010

Hezký sluníčkový ránko přeju 🙂
Holky teda to mi neříkejte, že jste tu tak dlouho kňafaly, a já nic... Farmušo to nemůžeš napsat? A to jsem tu u toho seděla!!!!! Do půlnoci!!! Já u toho sedím večer vždycky 😉 Tomu říkám fakt pech.

majjka24
9. říj 2010

Taky přeju krásné rááánko
Co jsem to tu vypla, tak manža se uklidnil, na jednu stranu ho chápu, sedím tu prakticky celé dny......ale na druhou stranu se snažím zjistit co nejvíc informací, ať máme brzo zdravé dítko 🙂 - nějak si to musím omluvit 😅 . Ono už mu asik něco leze na mozek..... 😀 Už brzo ho toho zabvím, ještě radší čekám, až to bude fakt ten měsíc - pro můj klid 😉 Jinak po revizi stačí dodržet to zkrácené 6 nedělí - 4 týdny, teda pokud je to ok a žena se cítí v pohodě 😵
Za chvilinku jedem k babi od Míši na oběd pak budu zjisťovat rodinnou historii. tak jsem zvědavá co tam mají za tajemství 😉 Pak máme trable se sousedema, si misím postěžovat, už měsíc nemají elektriku (odpojená - neplatili) a ve společných prostorách je - tak si vesele natáhli prodlužku a už ji mají !!! 😠 už to tak udělali jednou a to zrovna přijela majitelka a sebarala jim rozdvojky, a zase to udělali, kdyby aspoň řekli, nebo se zeptali, niiiic.jenže on je takový hajzlík, že je schopný nám něco provést, jednou nám odpojil vodu do kotle a posledně skřivil nějakou páčku s kterou už nepohnem. Jsem nasraná jak něco 😠 😠 😠

aronek
9. říj 2010

@majjka24 sousedi na zabití, moji si zase stěžují, že štěkají psi 😠 mají asi kdákat či co 😝

farmarska
9. říj 2010

ahoj holky, my se právě vrátili z dopoledních nákupů, já do sebe místo obědu hodila tři chlebíčky a je mi blaze 🙂

aron 😀 😀 😀 no to je dobrý 😀 😀 😀
mají teda souseĎáci sviňáci 😠 to musí bejt radost, mít někoho takového v blízkosti 😝
mad malýmu zabírál na imunitu trochu ten prevenal, co nabízej v lékárnách a mě i v těhu i mimo něj, docela dobře působyly echinaceové kapky a vyšší dávky vit.c. 😉 Jo a na krk je taky fajn propolisovej sprej, já si ho cpu, když mám rýmu i do nosu 😅 Jinak fakt neporadím, páč já jsem taky chabrus bez imunity 🙄 vítej v klubu, já a mari jsme čestné členky 😅 😀
terculíku tý bláho! no to vědět!! 😕 😕 já jsem si říkala, že kdyby jsi byla vzhůru, tak jsi tutově na koni a nebo by jsi alspon načuhovala 😕 A psát jsem ti nejdřív chtěla, ale pak jsem si říkala, co když je matka celá utahaná z té jejich malé přísavečky a bude chrupkat 😨 jí probudím chudinku a ani si nezdáchne kuli mě 😕
no tak příště no 😉

farmarska
9. říj 2010

no nif holky, sem si tu s váma chvilku odpočla a ted jdu uklidit nákup a dodělat rozdělanej oběd. Dnes bude o něco později, ale za to si pošmáknem, máme v troubě pořádnej kusanec vepřového masíčka a k tomu br. knedlík a špenátek 😵

aronek
9. říj 2010

Tedy venku krásně, prcek spí venku v kočárku a maminka má volnóóóóóo 😀

aronek
9. říj 2010

tedy volno, peru třetí pračku, sklidila jsem cibuli, vařím květák, mám pozametáno a jdu drbat koupelnu a záchod 😎

cajori17
9. říj 2010

brý odpoledne 🙂
aronku,ja taky prala pracku......u nas sviti slunicko 🙂
jinak my byli vcera na narozeninach tchanovi,tak nam domu nabalili rizky a bram.salat ,zakusky,dort,chlebicky,takze ja dnes delala jen vyvar(jsme s pritelem oba nachcipani a mame kasel),uklidila jsem ,vysala a vyprala pracku a ted se valime u tv,ale pujdeme s pejsankem na prochazku,kdyz je tak pekne 🙂

lucierob
9. říj 2010

ahoj holky,
prťata spíííííí.Jsem myslela, že už snad neusnout. Dneska konečně přijede ségra z Prahy, tak bude klidněji. Mám je ráda sluníčka, ale né 3 dny na mém krku 😅

tercie
9. říj 2010

Ty jo holky Lukášek už chrní 3 hodiny v kočárku, já stihla natřít kus dřevníku,uklidit manžovi na psinci v přípravně po malování, umejt kolečka na kočárku a naobědvat se😀 a on pořád ještě spinká. Už jsem i byla kontrolovat jestli fakt spí... jsem celá nesvá.

Hehe a sotva jsem to dopsala a je vzhůru 😀

madormi
9. říj 2010

@farmarska ale je to fkat vopruzu já jsem ted každý měsíc marod ( naposld pred mesícem když jsem byla těhu :-/ a ted zase a tomi vyskákaly po prvé v životě i opary te|´d a navíc mě chytla záda takže jsem fakt lemra dnes a navíc nevím jeslti jsem to včera přehanal s úklidem a špiním nebo už mi začíná první porevizní mrcha, no uvidíme zítra, ale bolest spíš nasvědčuje mrše

majjka24
9. říj 2010

@aronek teda taková troufalost - psy a štěkají - ti mojí umí mňoukat 😀 , že se nestydíš 😀
Takže v Mišově rodině nic není, žádna nemoc, jen pak až takové ty stařecké, je tam jen dlouhověkost, "nejmladší" zemřelý měl pouhých 89 😅 .Taky dobré vědět 😉
Ti sousedi, jinak s nima vycházíme , myslím, že s náma není problém se domluvit....., ale jak usuzuji, tak asik jo 😖
Pořád uvažuju jak jim to nazančit, že to přehnali.......Kdyby aspoň přišli - že si potřebujou vyprat nebo povysávat, tak bych to i pochipila, jsme přeci lidi ne?!!

majjka24
9. říj 2010

Nikdo tu není??? ☹

majjka24
9. říj 2010

No nic, jdu si pokykládat sama se sebou - jsem zjistila, že budu muset do první třídy, ať měm zase naučí psát 😅

majjka24
9. říj 2010

Pořád nikdo???? ☹

majjka24
9. říj 2010

hmmmm 😒 tak já si jdu udělat popcorn, vemu si vínko, ale ještě si dám teplou sprchu a budu koukat na piráááty 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru