Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
15. říj 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀
@wlladka s tou lékárnou je to na prd 😠 nemůžou si to ty lékárny poslat??

wlladka
15. říj 2010

@aronek ahojky, co Jeníček? Už sedí?
Ty léky jsou asi něco dost mimořádného, jelikož to nemají nikde v blízkém okolí. Jedna lékárnice i volala dodavateli a nemá to ani on. Dnes se ještě zajdu domluvit s naší doktorkou,jdeme si nechat píchnout injekci, jestli by do té Plzně nezavolala co s tím. Na kontrolu tam jedeme až 8. listopadu a jen do lékárny se mi tam fakt nechce. Navíc se to musí připravovat, takže jeden den objednat a druhý den si to vyzvednout 😒

wlladka
15. říj 2010

Dávám Šimonkovi to BMF do mlíčka a s tím jsem měla taky problém. Jedna lékárnice tady se ale zajímá o kojenecká mlíčka a zrovna v té době, kdy jsem to sháněla o tom četla. Prostě jsem měla štěstí. Je taková ochotná, tak se u ní zkusím dnes zastavit. Včera v té lékárně nebyla, tak zkusím, jestli nemá raní. Ta se určitě vynasnaží mi pomoct. Jinak pak zavolám do Plzně přímo dr., co mu to předepsala.
Blbé na tom je, že recept nedostaneme hned v Plzni. To bych to hned vyzvedla v lékárně a bylo by. Při kontrole mu ale nabrali krev a podle výsledků určili léčbu. To napsali do zprávy a zprávu nám poslali domů. Já jí dala naší doktorce a ta napsala recepty. No, a já mám hoňky to pak sehnat.
Škoda mluvit 😒

aronek
15. říj 2010

@wlladka nesedí, máme lenocha 😎 když se drží, tak jo, ale sám nedělá skoro nic, je teď tedy tak jako zpevnil, ale třeba bříško ho vůbec neba a šoupe se po zádech 😀

farmarska
15. říj 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
Robča už je na tom líp 🙂 Už se těším až zase pomaže příští tejden do školy, protože doma je nevybitej a pak je to tu pohroma 😀 už mi z něj jde hlava kolem, chvíli není v klidu a hubu nezavře 😀
wladěnko no to je děs ti povím 😠 ještě do lékáren jezdit 😝 mi neříkej, by jsi to měla nahlásit někde v té vaší a oni by ti to měli sehnat a opatřit ne?! 😠 U nás když něco v lékárně nemají, tak se hned sami nabízejí, že mám přijít zítra, že to seženou 😕
aron jéé malej lenošek 😀 kéž by byl línej i békat vid 😀 ale to mu jistě jde 😀

farmarska
15. říj 2010

jinak se s váma musím podělit, v břuchu mám asi nějakého nezmara.. 😉 vůbec si nevzpomínám, že by Robča kdy takhle řádil, když jsem ho tam měla 😀 Todle mimi, snad ani nespí, každou chvíli se vrtá a ťuká do mne a sem tam už i pořádně kopne je to boží! 😵 já to zbožňuju, že tak krásně o sobě dává vědět 😵 😵 asi nějaká odměna, za ty nervy, co jsem měla předtím 😀

aja.83
15. říj 2010

Ahoj holky! Zdravím vás při pátku!
@kopa Kopísku, už se těším na Vítečka, tak ven s ním 🙂 ! Musím ti napsat, že se mi o tobě dnes zdálo - normálně jsi byla v porodnici, ležela jsi už po porodu, Víteček byl u tebe. Já jsem za tebou přišla a gratulovala jsem ti a říkala jsem ti, že jsem Aja z Koníka 😀 ! Teda co mi lezeš do snu? 😀 To už bude nějaké znamení 😀 To byl zajímavej sen, znám tě jen odsud podle fotky, ale ve snu jsem tě viděla na živo 😀 😀 😀

farmarska
15. říj 2010

jinak holky, vám chci poděkovat 😉 jste všechny zlaté 😵 😵 😵
Já osel vždycky začnu panikařit a nervovat a nebejt vás, tak bych asi už byla v blázinci 😝 ale díky vám se vždycky zase dám dokupy a zklidním 😵 Holky díky moc 😵 hned jsem klidnější a svůj cs1 beru už v pohodě 😉 😎 😀
Ale nebojte, já zase příště přijdu s něčím jinčím 😀 😀 😀 🤐

farmarska
15. říj 2010

ahoj ajuš 😵 tý jo takovýhle sny jo? 😅 a o mě nic jo? 😕 😀
a jak se ti jinak vede? něco novýho? co práce?

aronek
15. říj 2010

@farmarska on ani nebéká, je to zlatíčko 😀 Aktivního drobka v bříšku ti moc přeji 😉

aja.83
15. říj 2010

@farmarska Čau farmi, o tobě se mi nezdálo, tak mi zkus dnes vlízt do snu, já ti zítra řeknu 😀 ! Jinak u mě nic nového. Práce zatím žádná nevyšla, ale nehrotím to, prostě se koukám a když se něco objeví, pošlu tam životopis. Poslední dobou na mě dolehla nějaká depka, zas plno známých v okolí otěhotnělo...Ale s manžou se nevzdáváme, dnes jsem třeba v 5h ráno vzbudila manžu a vlítli jsme na to 😀 ! Ovulka se blíží a manža teď zas nebude 2 dny doma, tak žádný ulejvání! 😉

farmarska
15. říj 2010

no snad bude jen takhle aktivní v břuchu a až se narodí bude to klidnej a mírumilovnej, líňounkej a spavej beránek 😀 😀
tý jo, tak to je dobře že ani nebéká 😵 a co kuci doma, krom pyžamovejch párty, to doma pořád zvládají? 😉 Neremcá ten tvůj, že ho to doma s malým neba? 😕

farmarska
15. říj 2010

ajuš o mě ne jo? 😨 no to se koukej polepšit! 😠 😀 😀 😀

farmarska
15. říj 2010

aji téda tvůj manža je dobrej. Já chtít po tom svým něco v pět hodin ráno, tak mne asi tak leda kopne do holeně 😀 😀 😀
Tý jo tak snad už to taky musí vyjít!!! 😕 Určo na tebe nějaká známá vyprskla těhu baciláka.. 😉

wlladka
15. říj 2010

@aronek jen ať si poleží, dokavaď může. 😀 Když človíček jen trošku odroste, už má na bedrech plno "povinností" 😅

@farmarska oni se v několika lékárnách pídili, ale prý tu jednu surovinu nemá ani dodavatel. No, ještě zkusím za tou jednou - ochotnou. Jinak nevím. navíc jsem teď volala mudrovi, kdy si máme přijít nechat píchnout tu injekci a on mi řekl, že ať mu jí jen donesu, že mu jí píchat zatím nebude. Že mu dávám to BMF a tam je všeho dostatek a plus Vigantol a že to stačí. Jenže to mu dávám co jsme doma z porodky a v Plzni mu to předepsali. Ten náš mi sice napsal recepty, ale stejně mu nic nedá. Tak jsou asi, podle něj, v Plzni blbý. Prý mu udělají příští poradnu náběry a nové krevní testy. Až potom by mu to možná dal. Další poradnu máme až za 3 týdny a ještě čekat na výsledky krve..... To čtyři dny na to jedeme zas na ko. do Plzně, takže je to o ničem.
Takže....ten kluk má špatné výsledky, dostane předepsány léky, aby mu pomohly, ale tady mu je nedají a bude se čekat nevím na co. Už jsem nervní jak pes 😠

farmarska
15. říj 2010

a kdyby ne, tak tady posílám já 😉 tak všechny kdo chcete lapejte 😉
těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk, těhubacil prsk,

farmarska
15. říj 2010

jen teda nevím jestli prskám holčičky nebo kluky 😅

aja.83
15. říj 2010

@farmarska Snad jo, taky už si říkám, že by v tom byl čert, kdyby aspoň jeden spermouš se nedoplazil tam kam má! 😀

aja.83
15. říj 2010

@farmarska Děkuju Farmi, chytám si bacílky a je mi jedno jestli holčička nebo kluk! Beru všechno! 😉 Kdy ty se vůbec dozvíš co čekáte? Nebo si nenecháte říct?

wlladka
15. říj 2010

@farmarska já ti ty pohýbky úplně závidím (v dobrém samozřejmě 😀 ) Jen si je užívej. Je poznat, že je maličká rváč 😉 a vše už bude OK
Fajn, že je Robčovi líp. 🙂
@aja.83 pěkný sen 🙂 Třeba je to znamení a Kopi dnes porodí a ty co nejdřív najdeš // 😉 Manžu znásilni a je to doma!

farmarska
15. říj 2010

wladí tý jo to se ti nedivím 😠 já jsem nervní jen to čtu 😠 😠 😠 To jsou takoví ... 😠 😠 😠
Hele normálně jim to všechno v Plzni řekni, co a jak a at je třeba obvolaj, nebo jim vyloženě napíšou nějakou zprávu..páč todle fakt jako snad není možný!!! 😠 😠
ach jo chudinko, držte se 😔 takovýhle nervy a dohady 😔

wlladka
15. říj 2010

@aja.83 Farmi určitě čeká holčičku. Teď je tu překlukováno 🙂

farmarska
15. říj 2010

ajuš snad ve čtvrtek na velkým ultrazvuku už nám to řeknou 😉 ale je mi to jedno..taky beru vše 😀

wlladka
15. říj 2010

@farmarska to víš, že v Plzni všechno napráskám. Teď abych měsíc trnula, jestli mu nedostatek těch vitamínů neublíží. Kdyby je nepotřeboval, tak mu je nepředepíšou, ne? Ta injekce je dávka vit.D a ještě něco, aby se lépe vstřebával. Vigantol se asi nevstřebává a to dáváme místo jedné kapky dvě.
Domluvím se pak v tý Plzni. Vitamíny baštím i já a stejně mu ty výsledky vyšly blbě.
No nic, já mažu zase oběhnout ty lékárny, třeba se mi podaří něco vyjednat.
PA pa
Kopi zrovna sedí u doktora. To jsem zvědavá s čím přijde. třeba jen nahlásí, že si doma jen vyzvedává tašku a jde 😀

aja.83
15. říj 2010

Jůů, tak malá fešanda farminčina! Že by? Už se těším! 😉 Hlavně držím všechny palce, ať je mimi zdravé! A užijte si velký ultrazvuk! Doufám, že sem hodíš pak nějakou fotečku!

maarrtina
15. říj 2010

Krásné ráno holky. Tak asi mě to jen Dr. nějak podráždila, dneska je to už dobrý. 😵
@wlladka no musím ho zvládnout ten porod, ale je to prní tak jsou obavy. ale už bych ji chtěla mít u sebe. 😉

lenik_25
15. říj 2010

@farmarska Jejda, začínám kašlat, že by bacil dorazil...

lenik_25
15. říj 2010

Všem hezký den

wlladka
15. říj 2010

@maarrtina neboj. Moc si to užiješ. Já sice rodila jen jednou, ale bylo to SUPER 😉 (první kluk byl císařem a teď Šimonek taky) Matyášův porod jsem si ale užila.
Fakt není čeho se bát. Tělo je uzpůsobeno na to, aby se v danou chvíli upravilo pro průchod miminka. Bolet to trochu bude, s tím jistě počítáš, ale to k tomu patří. Určitě to pro tebe bude hračka. Jen se nenervuj a zbytečně se neobávej. Držím pěsti 😉 🙂

wlladka
15. říj 2010

tak a letím PA PA

aronek
15. říj 2010

@farmarska zvládají to dobře, až na nějaké detaily 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru