Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
15. říj 2010

Ahoj holky, tak zas konecně tu 🙂 Měli jsme menší divočinu tuhle predevcirem, kdy jsme tu meli elektrikare dodelat neco na baracku a kdyz konecne maly usnul, oni zacali vrtat do baraku nejaky kotvy, takze za cely den skoro nespal, protoze jsem zas nemohla vyrazit ven, abych je nechala samotny v baraku, manzel zrovna nemohl mit volno, taklze parada... a vcera prcek dospaval a ja dodelavala vsechnu praci, co mi tu stala za ten den, bo jsem ho skoro furt mela na ruce, nebo na prsu, abych ho nejak uklidnila a zabavila, kdyz nemohl zabrat.. no rposte krasa
ale ted zase spinka napul venku, i kdyz tady je tak hnusne, pod mrakem, slunce zadny ☹ a mrholi...☹
jo a taky mi tri dny skoro nekadil, brisko nafoukly jak blazen.. tak jsem se ptala, pry je to normalni, ale me to neprislo, bylo mi ho lito, byl z toho otraveny, neklidny, cely takovy napnuty...
ale dneska mi to vynahradil 😀😀😀 rano si hrajeme v posteli, kdyz manzel odjede do prace, maly se nabasti a uz nechce spinkat.. tak jsme blbli, trosku se snazili past koniky a pak ja ze ho rozbalim, aby si mohl kopat volne nozkama a jelikoz se mu libi byt nahaty...tak sundam plinu a ha... uz to jelo.. co si tam za tri dny nastradal, vyjelo... byl to masakr... prosr.. plinu, plenu co byla pod nim, nastesti postel zustala oka.. tohle si dal jeste trikrat, mezitim ja stihla vypotrebovat tri plinky, asi tunu ubrousku a on furt jel... no kdyz jsme se konecne dostali na prebalovak, abychom to nejak ukoncili, dal si to znovu... tak pak jsem konecne zacla zabalovat a lebedim si, jak jsme to vlastne nakonec zvladli, ze pyžamko zustalo cisty a ouvej, mistr spustil "kropicí vůz" a malem si nacural az do pusinky... 😀😀😀😀😀😀
no ale mela jsem radost, ze se vyprazdnil 😀😀😀
tak konec romanu, jdu vas docist 🙂

petroska
15. říj 2010

ahoj holky
@handm 😀 😀 😀 😀 tak to je mazééc s tím vaším chlapákem 😀

handm
15. říj 2010

@sarlotta jejda, co to čtu.. snad budeš brzy v pořádku, at jdou bacilaci pryc a aftíky od malé taky...!!! držte se!!

@kopa, tak jak na kontrole?! Vítkovi se nechce, co?! to znám...už se těším na zprávy a na fotečky, až bude venku!!🙂🙂🙂

@farmarska, snad už je Robča taky lepší a ty žádné nervy!!! Verunce to neprospívá!!!!!!

@aja.83 žádné depky pusinko!!!! vyjde to, prostě musí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a všem ostatním taky depky zakazuju, holky vydržte, musí být líp!!!!!!!! A těhulky pěkně odpočívat a dávat pozor na bříška!!! 😵 😵 😵 😵 😵

petroska
15. říj 2010

my prozměnu odmítáme večer jít spát 😝 .v 20.00 jídlo a dareba usne až ve 23 hod a celou tu dobu řve a řve a řve 😠 .nejde uklidnit,ani když ho máme s mojim na rukách.ani masář skrz prdíky nepomuže tak nevím co mu už 3tí den hrabká že huuká a nejde to zastavit.už sem z toho zničená.bříško to není tak proč tak večer vždycky spustí?? 😔 .navíc máme furt tu kýlu takže ho ječet nechci nechávat ale už to vzdávám po chvíli a huččí si v postýlce a já trnu kdy přestane 😖

handm
15. říj 2010

@petroska no, ja už se pak jen smála.. nevěděla jsem, co dřív chytat... hovínka nebo držet nožky malýmu, aby si v tom nevymáchal paty, už takhle to měl skoro až mezi lopatkama.. 🙂 bylo to na sprchu 🙂
🙂🙂🙂
co vy a prdíky?! je to lepší?!
Mě kamarádka doporucovala ten Nutrilon Comfort, že je proti kolikám a prdům.. když máte plně umělou...

handm
15. říj 2010

@petroska jejda... to je divny.. chudinka maly, co ho muze trapit, vid?! nejhorsi je, ze nemuzou rict, co jim je.. a nezkouseli jste driv chodit spat?!

petroska
15. říj 2010

@sarlotta teda,snad budete brzo ok.bacili vyžente z okna ven.
@kopa ty si ještě tuu?chodím sem jednou za čas a malý Vítek furt u mámy.Teda ten tě trápí.
@wlladka taky se bojím bacilu.muj je furt na hromadě tak asi taky pořídíme roušky jako u vás 😉 .šimonka k nim ani nepouštěj ,bych držela karantenu rači.nebo bych marody poslala nocovat k babičkám 😖

petroska
15. říj 2010

@handm prdíky no,myslela sem že lepčí co máme boi gaia ale asi je to na stejno kdyby sme užívali furt lenvý kapky 😠 ,takže bojujeme furt ale aspon ho to trápí už jen večer a odpoledne má klid.taky sem přemýšlela o tom comfort ale kukala sem na netu a je o hoodně drašší než jiné nutroše takže se mi mic do toho nechce a zatím mu sedí klasický tak nevím jestli do nej skusit jít.taky bojujeme s rozbalenou plínou.jak naschvál nás pokaždé počurá když ho rozbalím 😀 ,fakt jako by to dělal schválně potvurka

handm
15. říj 2010

@petroska ahaa, ja ani nevim, kolik stoji, my zatim jedeme taky ten klasicky v ramci prikrmu, ale rikala jsem si, ze kdyby ho prdy nejak vic trapili, ze to asi zkusime.. znamy ho prave meli pro malou a moc si ho chvalili...

my máme prdíky taky občas, ale je to snad lepší.. V lékárničce máme Bifiform, ale jeste jsme je nepouzili.. nehcci to michat se Sabkama, ty dáme občas, kdyz to an něj přijde, zabíraji skoro okamzite, nevim, jak to.. navic mu hrozne "chutnaj" - olizuje se jak blazen 🙂 kdyz dostane kapicky.. 🙂🙂:_)
a vecer maj trapeni vsichni 🙂 hodinka pred koupanim je vetsinou rev vsude 😝
a myslim, ze to curani opravdu delaj schvalne, ale uz jsem "vyšpízovala", kdy to přijde, takze jsem pripravena normalne, ze kropici vuz dorazi 😀😀😀 akorat dneska jsem se soustredila tak na zadecek, ze predek jsem uplne vypustila 😀

majjka24
15. říj 2010

Ahojka holčiny , u nás leje a leje, susedi smradí, no krásný den 🙂 Ale mám uklizeno, navařeno - už i snězeno, jsem si udělala mňamozní česnekačku 🤐 Teď piju kafčo, naházela do sebe potřebné vytamínky a dočítám.
Farmi, nech mi nějaké těhu bacilky na leden jo??? 😀 😀
Zkoušely jste některá když jste byly těhu to kroužkování s tím prstýnekm?? A vyšlo Vám to??Já vím, že to je taková babská věc, ale zajímá mě to.Včera mi to zkoušel manža, a vyšlo mi, že budu mít holčičku a pak kluka a pak se to zastavilo. Zkoušela jsem si to i těhu a vyšlo mi to samé, ten malý nám asik fakt nebyl souzený 😖 Jsem to schválně zkoušela i manžovi a nic, nepohlo se to 😕

madormi
15. říj 2010

@majjka24 my to zkoušeli, ale v zhedem k tomu, že tehu nevyšlo, nemužu říct zda to funguje nebo ne 😀

handm
15. říj 2010

@majjka24 bratrankovo žena tohle dělá,a le já to nikdy nechtěla.. jsem v tomhle děsně pověrčivá, nehcci vědět věci dopředu...bojím se, že se dovím něco ošklivého..
ale třeba u švagrové tvrdil prstýnek, že druhé bude kluk a maj holku...
jinak mě vyšel takový ten čínský kalendář početí,c o tu mají některé holky v albu..🙂

petroska
15. říj 2010

@handm takže prdíky máte taky hlavně večer?už sem si říkala že to není možný že přes den klid a večer hruuza.a nutrilon máte 1?nezkoušela si nutrilon extra pro spokojenější bříška?sme ho měli a spinkal mi i 8 hodin v noci v kuse a ted došel a poslední 3 dny se budí co 3 hodky 😖

handm
15. říj 2010

@petroska jojo, hlavně večer, myslím, že je to i proto, že je mimi už unavenější a tělíčko to nestačí zpracovat tak, jako přes den, kdy má víc síly.. ale to je moje teorie... 🙂
Máme jedničku, tu klasickou, základ...ale my jen dokrmujeme, ještě pořád kojím, sice málo, ale přece.. i když tuhle vytáhnul i 70 🙂 prostě jak kdy...
osm hodin mi ještě nespal, ale 4 dá v kočárku v pohodě 🙂 v noci se budi na jidlo taky po třech hodkach, max po 4...krmim po koupani, tak kolem 7, pak kolem pulnoci, nez jdeme spat s manzelem, pak kolem treti a rano kolem seste...
🙂

petroska
15. říj 2010

@handm tak já ho nakrmím v 8 a 2 hodky huká a pak do 5.30 i spí když se podaří ale říkám ted 3 dny se budí co 3-4 hodiny.tak možná je to tím nutrilonem že už máme zase tu 1 a ne extra.a přes den už ti malý i víc kouká nebo nakrmíš a hned spí?

handm
15. říj 2010

@petroska kdepak, malokdy... to vecer ano, to nakrkmim a spinka, ale pres den musime do kocarku, nebo na ruce, v postylce potvurka nechce...🙂 rano po krmeni v tech sest uz nezabere, to si hrajeme 🙂 a pak spinka az po dalsim krmeni... je hrozne zvedavy, zvidavy, zkouma, "cvici spartakiadu" - on se furt mrska, "bojuje", vrti...

petroska
15. říj 2010

@handm já že jen já mám akční a nespící miminko 🙂 .už to není jak bývalo že prospal celý den že sem o něm ani nevěděla.ted je vyspaný v 6.15 a už nespí takže musíme pochodovat kolem stolu nebo na dece si hrát.a já bych tak jeste spala.strašně málo mi spí i přes den.a jediná výhoda kde mi usne je kočár v chodbě,tam prospí dlouho jinak postýlku nevyužijeme krom noci ☹ .no asi už se musíme připravovat na rachot od rána do večera jak už spávat budou jen málo 😉

handm
15. říj 2010

@petroska no, ale to jsme věděly, že to tak bude 🙂🙂🙂 je fajn, kdyz zacnou reagovat, oni se pak i sami zabavi 🙂 neboooj!🙂
my si taky hrajem od sesti .. ted yv sest krmime, takze tak od pul sedmy hrajeme 🙂 pak po dalsim krmeni jedeme s kocarem udrncat a uspat, to spinka - kdyz je dobrej den tak do jedny dvou, pak najime, a jedeme na prochazku, kdyz uspime, tak pak je zas vzhuru nekdy po dvou-trech hodkach.. ale to v idealnim pripade...
my postylku mame taky jen na noc 🙂, ale svagrova rikala, ze se to casem zlepsi.. 🙂

majjka24
15. říj 2010

Jůůůů, já chcu už taky probírat prdíky a v kolik je kojčo 😔 Já mám poslední dobou hotové noční můry, já si jen něco přečtu, nebo jakákoliv blbá zpráva přes den a mě se zdají pak katastrofické scénáře 😒 Děs, se pořebuju už nějak zaměstnat. kvůli toho se i těším do práce , že příjdu na jiné myšlenky, ale na jednu stranu zase to vstávání.... 😨

kopa
autor
15. říj 2010

Ahoj holky,
tak už jsem tu...
Dneska v v poradně skoro nikdo nebyl.Akorát mi točily strašně dlouho monitor(40min)a pak jsem čekala kdy půjdu na řadu.Zavolal si mě takový mladý kocourek 😅 Tak jsme se představily(holky ten měl tak velkou ruku a dlouhý prsty 😀 😀 😝 ) a když jsem si představila,že by se ve mě hrabal 😅 Tak jsem mu hnedka hlásila,že chodím do rizikové poradny 😀 😀 Tak se zašel zeptat za doktorkou a ona si mě vzala.
No a tam jsem zažívala šoky ☹ ☹ Doktorce se vůbec nelíbil monitor,že jako záznam je v několika místech nespojitý,že mám extremní množství pohybů.Že je až moc akční a že se jí to nelíbí.Tak mě prohlídla(docela mě to dneska bolelo,asi tam strkala celou ruku 😅 A říkala,že nález je furt stejný a že se neotvírám 😒 že jako císaře mi dělat nebudou kvůli tomu,že jsme silnější a že by se to špatně hojilo a dost mě to bolelo.
Pak doktorka volala na porodní sál 😅 já byla v kabince a už mě omejvali 😅 ☹ aby mi natočili ještě monitor.Tak jsem šla znova na monitor(tam jsem se klepala,jaký jsem měla strach 😔 )ale sestřička pak říkala,že je to v pořádku.Tak jsem šla nazpátek a tam mi řekli,že se mám stavit v pondělí po Utz a domluvíme se co dál.
Doktorka říkala,že to nebudeme nák hodně uspěchávat,že nemá cenu vyvolávat nákou děložní činnost,když se1neotevírám,že by to spíš pak vedlo k tomu císaři.
Ve zprávě mám napsané toto: X/3,děloha normotonická,pphl,p.I,AS 128´
a z vag.vyšetření hlavička volně naléhá na vchod,sakrálně 1,5 cm čípek pro špici prstu(to nevím co znamená)??? 😕 😕
a ještě že termín dle MS je 22.10 a že by byl vhodný porod v termínu.
No jsem z toho vyřízená 😔 😔

kopa
autor
15. říj 2010

Holky ozvu se až večer 🙂 jen jsem koukala na zmínky a teda Ajo to jsou sny 😀 😀 😀 Tak třeba mi ten porod přivoláš 😀

madormi
15. říj 2010

@majjka24 to já trpím nespavostí mám to z nervu 😒

majjka24
15. říj 2010

@madormi ta já usnu, sice po nějaké době, ale jako že jo, ale ty sny.....Dneska jsem si dala zákaz nic nečíst, teda psíš nic nestudovat. Poslouchám na youtoube písinky 😉 a nějaké házím na FB.Hafíky jsem vydrbala, peru jejich pelíšky, pak pojedem asik nakoupit(spíš určo v ledničce skoro nic není 😅 ) a večer se uvidí.....nějak se snažím zaměstnávat 😵

majjka24
15. říj 2010

Kopísku, určitě to ty i Vítek to zvládnete na jedničku !!! Ani se nenaděješ a budeš ho mít v náručí 😀

madormi
15. říj 2010

@majjka24 no mi zatím naštěstí mám každý týden návštěvu tak víkendy jsou v poho, ale přes týden furt něco lovím na netu :-/

lenik_25
15. říj 2010

@kopa Téda, to jsou šoky, co? Tohle mě prostě na těch doktorech štve, že nejdřív vystrašej, že se jim monitor nelíbí a kdesi cosi a najednou je to v pořádku... poté, co maminku totálně vystresli. Neboj se, bude to v pořádku, prostě jen víc vyváděl, lepší než kdyby se neozýval.

lenik_25
15. říj 2010

@majjka24 Holka holka, my jsme na tom opět stejně...

farmarska
15. říj 2010

ahoj kopi, téda ty ti dávají 😝 Hele jinak já měla císaře a jsem tlouštík a nebylo to tak hrozný 😉 tak at nestrašej ještě s tím! Jako asi to musí bejt horší pro ně..než se prořežou tím sádýlkem 😀
holky ,májuš a spol. co už máte doma vygruntěno a potřebujete se nějak zabavit,.. všechny popadněte kýble a hrrr směr farmi 😉 😀 😎

farmarska
15. říj 2010

jinak jsme se opět před chvílí pokoušeli s manžou dospět k nějakému rozumnému kompromisu ohledně mužského jména..hmm a ani omylem 😝 opět jsme se nedohodli 😀 😀

lenik_25
15. říj 2010

@farmarska Tak to my měli u kluka jasno, ale kdybychom čekali holčičku, tak to bylo asi pět variant 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru