• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Farmi klidně bych přijela, tomu věř, bydlet někde poblíž :wink: :grinning: Ale pořád nemám ještě všechno hotové, já jsem vždycky\ večer rozhodnutá co udělám další den, ale kolikrát skutek utek. Zapnu notas, že se jenom light kouknu, no a už na úklid nemám ani myšlenku :sweat_smile: Ze mě se stává lenivec, jsem si myslela, co proboha budu tak dlouho dělat doma......, no a klidně bych si to protáhla. Je úžasné, jak manža vstává, já vyvenčím hafíky a můžu zalést zpátky do teplého pelíšku :grinning:
15. říj 2010 v 18:36  • Odpověz
@farmarska tak se na to klučičí jméno vyprdni. Beztak budete mít krásnou holčičku

@kopa čípek 1,5 cm? To jsem měla tak ve 30 tt. od 34tt 0 cm. Bylo mi u obou těhu řečeno, teď už čekáme jen na kontrakce. :sweat_smile:
15. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
Holky tak vás dočtu zítra :sweat_smile: dneska mám fakt dost :unamused:
@majjka24 no doufám,že ho budu mít brzo v náruči :sweat_smile: už si myslím,že tam bude do vánoc :grinning:
@lenik_25 no právě,šoky to byly :sweat_smile: Jsem se celá klepala na tom monitoru a ještě jsme musela mít pokrčené nohy a do toho mě šíleně bolelo to tříslo,no děs :fearful: Kdyby nebyl akční,tak se jim to taky nelíbí...
@farmarska Farmíku já to chápu s tím císařem :sweat_smile: Je to pro ně asi hnusná práce,tak možná proto. :sweat_smile: Bála bych se aby Vítu nák nefikli :frowning2:
@lucierob No jo je to tak :sweat_smile: já nevím co mám dělat,začínám mít z toho celkem strach :pensive:
15. říj 2010 v 19:50  • Odpověz
@kopa já znám teda dost holek, které mají přes 100kg a císaře jim dělali.
15. říj 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem trošku zašpinila :sweat_smile: ale to bylo zřejmě z toho vyšetření od doktorky.
Jdu se natáhnout a koukat na tv :slight_smile:
15. říj 2010 v 19:55  • Odpověz
luci asi to tak dopadne, páč jinak bych se s tím svým manžou při těch jeho návrzích uvstekala :grinning: :grinning: prostě jedině to jistí ta holčička :grinning: jinak to bude důvod k rozvodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
májí člověk si na tu domácí pohodu hrozně rychle zvykne vid :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak já to dělám stejně..večer před spaním plánuju, co všechno další den udělám a pak skutek utek :grinning: takhle v představám už mám vymalováno a vygruntováno v celým baráku, od sklepa po půdu :wink: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
Hezký večer:slight_smile: slečna usnula:slight_smile: tak sem tu. mám antibiotika penbene, je mi malinko líp :wink: včerejší noc byla zážitek tedaaaa... sem se převlékala 3x..zpocená... ale tělíčko si poradilo :wink:
manža vzal děti dneska na kolotoče, tak sem měla 2hodiny klid... šak sem ale prd ležela... vysála sem a ožehlila, aby měla malá věci bez bacilků:slight_smile:
jinak na poledne ze sebe vyhodila napolykané hleníky, fuj blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,, sem volala doc :grinning: hned.. a že vydržet, jak není teplota, tak jen kojit dle chuti a bude dobře....
No ale je fakt, že aftíky zmizely snad kouzlem..díky kojču :wink:

Malý je měl až po 2roce a to byl týdenní boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: ono ten první kontakt s virem bývá bouřlivý. tak to máme aspoň za sebou :wink:

@kopa hele já rodila malého přesně na termín a taky jsem nebyla vůbec otevřená... je to lepší než rodit dřív.... už to bude brzo, to zmákneš, neboj :wink: do císaře fakt nejdi... přirozený porod je opravdu lepší :wink:
@farmarska no tak to bude děvčátko, když se nemůžete domluvit na jméně na kluka:slight_smile:)) my to tak teda měli :grinning:
15. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
kopi neboj, já mám tukovou zásobu větší než hroch a věděli pokaď žezat :wink: Robík byl bez škrábance a spokojenej, že se nemusel nikudy cpát :grinning: :grinning: .... tak to jen kdyby náhodou došlo k nejhoršímu :wink: ale já myslím, že Víteček půjde sám a jako pomásle :wink: :sunglasses:
15. říj 2010 v 19:59  • Odpověz
zašpinila? :confused: že by? :sweat_smile: :grinning:
tý jo já začínám bejt zase napnutá na další mimineško! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@petroska tohle večerní huukání mi malý taky dělal a to sem plně kojila.. a nešel uspat ani za nic.. akorát já to měla tak že buď sosal a spal u prsa nebo hulákal prostě do 10-11 hodin... a ono to pak přešlo... tak neboj to se zpraví :wink: :sunglasses:
takže sme měli společné večery v ložnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pomáhalo dát často během jídla odříhnout a nemít puštěnou televizi u krmení, prostě klid, vyvětráno, chladno a pak šupnout do postýlky jak zavřel očka a obložit ho plenkama :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kamčo :angry: :angry: :angry: když jsi doma náhodou bez dětí a máš klid, tak máš ležet!! :angry: :angry: :angry: asi ti přijedu nasekat na prdel! :angry:
15. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky. Tak jen kukám na Kopinku, jak dopadla. Tak jí pěkně vystrašili :frowning2: Ale určitě to bude v pořádku. Až se Vítkovi bude chtít, on dá vědět.
Já zase jdu. Zas nějak nestíhááámmm
15. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
jinak supr, že malé zmizely ty afŤáci! snad už bude zase jen dobře! :slight_smile: Náš Robča je taky prvně dostal když měl kolem dvou let a to bylo tehdy hrozný..nechtěl nic polkonou , ani pít, ani jíst..to hned plakal..no si pamatuju, jak jsme z něj tehdy byli na nervy :confounded:
15. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
sarlot takže já se budu opičit :grinning: nedohodneme se,..bude holka a basta :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@farmarska :sunglasses: plánuju na zitřek, slečna konečně vzala na milost kočárkování i od tatínka, tak budu mít snad víc volníčka :wink: a máme tu hody, tak to se tatínek půjde ven ,,pávit" rád :grinning:
15. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
tak doufám, že to zejtra zase nepokazíš a že si zatím pěkně odpočneš :wink: :grinning:
a co, je ti líp? antb. už zabrala? :confused: co teplota?
15. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz
@farmarska no dyť víš, že u nás byl do poslední chvíle na kluka Ernest :sweat_smile: :grinning: do papírů jsem si v porodce teda napsala Sebastiena, ale Šarlotka to vyhrála :wink:
malý včíl furt chodí a přesvědčuje mě abysme malé říkali radši Izabela.. no nevím kam na ty jména ti moji kluci chodí :grinning:
15. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz
@farmarska no 37 mám furt, ale to se dá fungovat :wink: včera 38.. to bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: půjdu hajat .... ale chybíte mi kecalky :wink:
15. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ernest! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to j taky síla! :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz
ale malej je roztomilej :dizzy_face: :dizzy_face: hele mu udělej radost :wink: malá z toho stejně ještě rozum nemá, tak jí na jeden den překřti na izabelu :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jako dnes u nás padali zase takové návrhy jako je.. Hubert, Herbert, Gustav, Bohdan, Bořivoj ...atd.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Tak jsem se manži ptala, za co se chce tomu malýmu mstít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že jen přes mou mrtvolu :rolling_eyes:
15. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz
No jasně, hezky se vyspi a odpočívej at jsi brzy fit!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
@farmarska a můžu se zeptat o jaké jména se přete?
15. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz
@farmarska to jsou taková tvrďácká jména:slight_smile: a Tobě se líbí co ?
15. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz
luci můj manžel je přesvědšenej, že nechce mít "častá" klasická jména a zaroveň taky né cizí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: cokoliv mu navrhnu, to se mu nelíbí a když něco řekne on, no to je vyloženě hned na pár facek :grinning:
Mě se líběj právě taková tak klasická, jako třeba Tomáš, Míša, Lukáš, Mareček, Tobiáš i Tobias, Matyáš i Matyas :grinning: nebo třeba i Samuel, atd.. ale jemu se všechno z toho prostě děsně nelíbí :angry: :angry:
15. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
holky, nemáte náhodou některá zkušenosti s plastelínou Play Dooh? Robča by chtěl tu cukrárku, tak jí zvažuju na vánoce.
15. říj 2010 ve 20:24  • Odpověz
@farmarska tak z těch co jsi napsala se mi líbí Tomáš, Lukáš. My uvažovali o Kryštofovi nebo Matějovi. V porodce se mnou ležela paní a její prcek se jmenoval Samuel Teofil
15. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz
Luci z těch manžových měkčích ..Augustýn, Emílek, :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
pak si vyber a nenaser se vid ! :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně když já navrhnu třeba Denise, nebo Dominika, tak to je prej hrůůza :angry: :angry: :angry:
15. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz
@farmarska
@lucierob Tomáš a Lukáš jsou super:slight_smile:)) musíš vybírat aby se to hodilo i k Robertovi.. aby to nebylo extrémně jiné :wink:

a co Richard-Ríša ? to byl král :wink:

ale víš co jedno si vyber a opakuj ho často... on si na to zvykne:slight_smile:)))
15. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
No asi přistoupím k násilí :sunglasses: když to nejde podobrém půjde o po zlém :grinning: příště až zase půjdeme společně listovat kalendářem, vezmu si sebou vařečku a jen řekne něco blbýho, hned jí bude mít! :angry: a uvidíme, jestli se dohodneme :grinning: já nějak tuším že to půjde líp :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.