• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@farmarska a co Daniel.. to se mi hrozně líbilo a manža to zavrhl :angry:
15. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
Luci s tou plastelínou ti neporadím :zipper_mouth:
15. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz
a to děvčátko nepovíš ?

luci já taky nevím, ale malému se taky líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jooo reklamy :wink:
15. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
jo Matěje i Kryštofa jsem mu taky navrhovala a taky se mu cosi na tom nezdálo :angry: :angry: :angry:
prostě je to vopruzák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz
Daniela zavrhl hned páč to byl můj první kluk..tak má na to jméno averzi :grinning: ale mě se líbí! :grinning:
Rýša mu přišlo přihřáté :grinning:
ale to s tím opakováním jména už praktikuju.. opakuju mu dnes celej den Míša, Michal, Míšánek, Míšutka, :grinning: :grinning: doufám, že to zabere :wink: :grinning:
na holčičce jsme se schodli hned v začátku.. Verunka :dizzy_face:
jako nebyl z toho nijak odvařenej, ale prej budiž, když to musí bejt :grinning:
15. říj 2010 ve 20:37  • Odpověz
však na to máte ještě 20týdnů čas. Tak podle kalendáře vyberte např. 10 jmén a postupně nenásilnou formou protřiďujte. A nenápadně tam šupni to co chceš ty. Ale ať to vypadá jako jeho nápad. Mojemu se taky jméno Robin moc nelíbilo, ale začla jsem tak prckovi říkat někdy kolem 20tt a manža si na to tak zvykl, že jiné jméno už ho ani nenapadlo :grinning:
15. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
Veronika je moc krásné:slight_smile: a Michal- Michael je taky super... však Ty si poradíš :sunglasses:
15. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz
sarlot, no jo, nějak to uhraju :wink: ale ty nervy co mne to stojí :grinning: a těch kalendářů a stránek se jménama co už jsme prolezli a on je prostě čím dál tím divnější :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
Verča je taky moc pěkné jméno. Ale bohužel ho mám spojené s nepříjemnými lidmi ve svém okolí :unamused:
@sarlotta Robin řve skoro u všech hraček v reklamě, že by je chtěl. Už jsem ho přestala poslouchat :grinning:
15. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
luci ty intrykářko! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele no prostě počkám do toho čtvrtka na velkej ultrazvuk a uvidím co mi tam řeknou..jestli kluk nebo holka ...a pak budu vědět jestli se má cenu s ním o tom hádat a jak hodně :grinning:
15. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Náš Robča měl taky tohle období :stuck_out_tongue_closed_eyes: co reklama na hračku to chtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přitom to byly leckdy takový hraviny! :angry: že jak to dostal, tak zjistil , že ho to vlastně ani neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože to samozřejmě nefunguje přesně tak jako v té reklamě..
Ted už to tak ale nemá, ted nechce hračky z reklam :sunglasses: ted už jen notbuky a mobily a pod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz
@farmarska joo, Robča už je velký chlap. Povýšil do skromnější skupiny hraček :grinning: Už jich nechce 10 jako kdysi,ale stačí mu 1 pořádná,co?
15. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz
luci no jo, je to kluk nenáročnej, sromnej :grinning: jsem zvědavá s čímpak přijde za pár let..že by motorka, gabriolet, bmw? :grinning: :grinning: Jsme měli asi začít šetřit ještě dřív, než jsme spolu s manžou začli chodit :grinning: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz
a ty jsi to nedělala? A tím se přece musí počítat :grinning:
15. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
no já jsem nějak doufala, že do té doby nějak záhadně zbohatneme :sunglasses: zdědíme miliony :sunglasses: a budeme zavodáři :wink: :sunglasses: No nějak to nevyšlo :grinning:
15. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
no tak hlavně jestli jestli už máš našetřeno ty :grinning: malému taky nebudou věčně čtyři :wink: :grinning:
15. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz
šetřím, šetřím, což o to.Ale pokaždé se mi do toho připlete něco co se strašně důležitě musí koupit. :sweat_smile:
15. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz
15. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz
15. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
májí není :grinning: moment, najdu to moje :wink:
luci tak to máme tak nějak stejné..stále nějaké nečekané investice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz
Májuš mám todle :wink: http://www.zdravi-cz.eu/angelsounds-jdp100s-p-508.html
hele tamto taky ale vypadá dobře, ale jako odskoušený to nemám :grinning: U toho mého vím, že i když jsem tlusťoch, že to je přes ty špeky krásně slyšet :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz
@farmarska děkujííí, a který že to vypadá dobře??a od kterého týdne jsi homohla poslouchat ty?
15. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky moje milovaný :pensive: .
Jsem úplně v prdeli....pardon za ten výraz.
Mareček byl 14 dnů zdravý, dobral antibiotika.....
no a včera mi ségra odpoledne volala, že Mára kašle a začal chraptět....večer už měl horečky, kašel hrozný, takový ten bolavý....no a v noci už jsme nespali...při každém zakašlání pláč, horečky....spala jsem asi 5 minut, takže ráno volat do práce zrušit schůzky, k doktorce......tam samozřejmě průšvih, laringitida a opět silná bronchitida, další antibiotika!!!!!
Pak ho hlídal tchán, já jela do práce..vrátila jsem se k večeru domu, no tady na mě čekal uzlíček, měl horečku zase skoro 40, nic prý nejedl, trošku pil.....
Jsem úplně v řiti, v tomto stavu, stresu, únavy...to prostě jen tak nepřijde....každý večer bulím do polštáře, že jsem si měla vzít odstupné a být do jara doma.....
Jdu se umýt, mám toho nějak plné brýle........... :fearful: .
15. říj 2010 ve 21:43  • Odpověz
májí oba vypadají dobře, ale ten druhej, ten už je až nějakej moc profi ne :wink: :grinning:
Já jsem si to pořídila asi v 13tt a už jsem to slyšela krásně :dizzy_face: a to jsem tlustá :wink: ty to uslyšíš určo už mnohem dřív! :wink: :sunglasses:
15. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz
Natálko :frowning2: :frowning2: každej den jsem na tebe a Marečka myslela, jak to zvládáte..a ono toto :confounded: takovýhle trable a trápení :pensive:
náš Robč je taky marod, nějak to ted všude řádí :cry: Ach jo, vůbec nevím jak tě povzbudit, co ti říct :cry: ..tak snad jen posílám velikananánský obejmutí, hodně síly, pevný nervy a hlavně, aby byl malej už brzyčko zase se zářivejma očičkama a ty jsi byla konečně už ta těhulka!!!
15. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz
@natalie77 Natálko bobešku, držte se, budu Vám moc držet palečky ať se Vám co nejdřív uleví a pak bude zase dobře. Moc na tebe myslím a na Marečka !!!! tfuj, tfuj, tfuj
15. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz
@farmarska díky, mě se ten druhý moc nelíbí, že tam jde i srdíčko poslouchat, já to chcu hlavně kvůli tomu!!! A líbí se mi hrozně ten co máš ty, že se to dá nahrát i na CD :slight_smile: to je bomba! Máš už nějaké nahrané?? :grinning:
15. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
ahoj holky, hezké sobotní ráno :slight_smile:
u nás teda nif mof :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža musel i dnes do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a náš Robík asi od půlnoci pořád lítal na záchod, tak jsme se moc nevyspali :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu co může pořád ještě vysrat, když skoro nic nepřijmá :rolling_eyes:
Dnes jsem mu zkusila naordinovat ty kapičky Hylk, když tamto moc na ten průjem nezabíralo a uvidíme.
16. říj 2010 v 08:39  • Odpověz
májí promin, že jsem neodpověděla a tak narychlo zmizla, ale zakoukala jsem se na telku a u toho pak vytuhla :sweat_smile:
hele nahraný už to mám :dizzy_face: na pc :dizzy_face: Jako ten přístroj ti fakt vřele doporučuju :wink: já si ho užívám i ted, i když mimi už kope :wink: jak chvíli nekope už poslouchám :grinning: fakt mne to vždycky děsně uklidní. A není to zase tak strašná investice, páč to jde zase vždycky prodat, s nějakou menší strátou :wink:
Já ted prozměnu už zase pokukuju po monitoru dechu :grinning:
16. říj 2010 v 08:45  • Odpověz
Přeji dobré ráno. Včera jsme se přestěhovali už z chalupy a malý to nějak nezkousl a celou noc bekal, když měl být v postýlce, takže dnes celou noc hajal s´námi, takže o vyspání být řeč nemůže :cry: Teď usnul a nahlásila se skorotchýně na devátou a zatím nedorazila :angry:
16. říj 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.