• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Jsem jak natrní z Kopíska :slight_smile:
20. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz
no snad nebude narozený 20.10. 2010 ve 20:10.
20. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz
Bylo by to hezké, ale doufám, že se nebude tak dlouho trápit, třeba už je na světě :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý!Tak jsem se na vás po dlouhé době zase přišla podívat a koukám,že v pravou chvíli! :slight_smile:
Kopinko,držím ti palečky,aby to moc nebolelo a pokud bude,mysli na to,že tenhle den,pro tebe těžkej a bolestivej,bude pro Vítečka první den na světě! :wink: :slight_smile:
jinak asi ani nebudu moc dočítat,pak bych stejně neměla šanci,ale všimla jsem si,že Májí má na starosti tabulku,tak pak prosím opravu,jsem dnes 20Dc,děkuji :slight_smile:
20. říj 2010 ve 14:21  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 jasně dám to tam, už je tolik změn...čekám na Kopíska :slight_smile: A jak se jinak máš???
20. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz
@majjka24 -no,upřímně,nebylo to nic moc,ale pomalinku se to lepší a snad bude brzy už úplně fajn.Doufám.Jinak nic moc nového,snažíme se pořád,ale už bez ovu testů,bez stresů,protože stejně moc nepočítám,že se to povede samo a jak trochu našetříme,jdu si k mudrovi pro žádanku a valíme do CARu.Ale to bych viděla asi až tak začátkem příštího roku.
20. říj 2010 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 tak já čekám na výsledky z genetiky, jestli mám nebo nemám trombofilii . Ale nějak počítám s tou první variantou. Po novém roce bude určitě líp, musí !!! My měli po 3 roky nějakou smůlu (v různých oblastech), tak doufám, že ta smůla si řekla 3x a dost :grinning:
20. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz
@majjka24 -snad bych aspoň ty trombofil.mutace měla mít v pořádku,při testech na transfuzce nenašli nic.a s tou smůlou bych mohla povídat.My jsme si s přítelem říkali,že co jsme spolu,tak co mohlo,to se pokazilo.Ale hlavní je,že se máme pořád stejně(ne-li víc )rádi a zbytek se snad taky nějak zvládne :wink:
20. říj 2010 ve 14:53  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 Přesně tak bude líp a hotovo!!! U nás je to úplně to stejné, tak my sice smůlu nemáme od té doby co jsme spolu,ale i tak už toho máme za sebou víc než dost. Co naděláme, že??Máme jeden druhého a to je hlavní! Však i my se dočkáme :grinning:
20. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz
@majjka24 -ono taky co nám zbývá,než doufat,že bude líp,žejo :sweat_smile:
Na chvilku se vzdálím,jdu posbírat prádlo,ale budu nakukovat,co Kopinka
20. říj 2010 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 Já jsem z Kopíska úplně nervozní , pořád obnovuju at to nezmeškám a tež mezitím odbíhám.Až bude manža doma, tak jdem měnit pneu, z toho budu na prášky, že tu nebudu :grinning:
20. říj 2010 v 15:10  • Odpověz
@majjka24 tak to jsme na tom stejně :grinning: Já pendluju mezi postýlkou, kde si hraje Emi, sporákem, kde jí vařím obídky do zásoby a PC, abych nepropásla Vítečka..............aspoň to mám místo tělocviku :grinning: :wink:
20. říj 2010 v 15:14  • Odpověz
@kerrie trocha pohybu neuškodí, že? :slight_smile: si taky říkám, už jsem stihla i špajsku uklidit, psiska se venku musí rychle vyčůrat, je honím chudáky :grinning:prádlo mám posbírané a ještě jsem stihla i se sousedkou podrbat :slight_smile:
20. říj 2010 v 15:24  • Odpověz
Ahoj a jupí! Super, Kopísek rodí. Do toho, do toho, do toho!!!! Myslím na ní a držím všechny palce, co mám :grinning:
20. říj 2010 v 15:27  • Odpověz
Tak jsem zpět a koukám, že jsem zatím nic neprošvihla. Uf. Kopi-jsme s tebou. AŤ už to máš brzy za sebou :dizzy_face:
20. říj 2010 v 15:44  • Odpověz
@wlladka blahopřeju k výročí:slight_smile:) užijte si to :wink:
@ivomal takýýýýý:slight_smile: super krásné datum :wink:
20. říj 2010 v 16:46  • Odpověz
@handm to je dobře, že je to lepší, nic si z toho nedělej, pamatuju si, že malý měl zas jakoby natržené ouška u hlavy a to sem ho mastila faakt poctivě... asi si něčím takovým prostě musí projít :wink: malá se mi osypala měla 14dní.. sem snědla rajče :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mě napadlo jestli nemáš třeba nějaké tričko s obrázkem - že by ho to z druhé strany dráždilo jak to bývá vyšité třeba ,když to má tak pravidelný tvar :sweat_smile:
20. říj 2010 v 16:50  • Odpověz
@kopa doufám, že Víteček se nám někde nesekl :wink: a že už si ho užíváš :sunglasses:
20. říj 2010 v 16:51  • Odpověz
no já taktéž pořád od něčeho odbíhám nakukovat,,páč neci propásnout to vzrůšo, že už je na světě :grinning: Nestíhám reagovat, ale načumuju :grinning:
májí my právě taky měnili pneumošky, ted je mnaža kompresorem dofukuje :wink: ale ještě musíme udělat další dvě auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše. Dnes to bylo jen auto od mamky.
20. říj 2010 v 16:52  • Odpověz
ahojky,
tak Kopinka ještě neporodila? :fearful:
Koukám jak jí celý den hezky fandíte :grinning:
Já byla v práci,tak jsem na ní opravdu poctivě myslela. Kopinko zprávu, prosíííím :wink:
Když pro mě manža přijel, tak mi oznámil,že se jeho příbuzné narodil druhý syn- Vítek, 3.26kg a 50cm. Chtěli holčičku a maj dalšího raubíře. Hlavně že jsou v pořádku. Rodila o 10 dní dříve(toho prvního o 3 týdny). No a teď už jen Míšovo sestřenice,aby porodila. Se tááááák těším.
20. říj 2010 v 17:12  • Odpověz
holky kdo máte na kopču telefon, necete jí někdo písnout zprávičku, jak to s ní vypadá? :sweat_smile: že na ní všechny myslíme, že jsme tu všechny nedočkavé a napnuté jako kšandy, co s ní je :wink:
20. říj 2010 v 17:24  • Odpověz
Tý jo markee to je dnes ale hotová Vítko-lavina! :grinning:
20. říj 2010 v 17:25  • Odpověz
Farmy, nojo. Vidíš to, jsem brzda :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 17:29  • Odpověz
houby brzda, přepracovaná z práce jsi :wink: :sunglasses: a jak jinak, jak je? co ten dortík, už jsi vymyslela šmoulodort? :wink:
20. říj 2010 v 17:31  • Odpověz
Dnes mi není nejlépe,jsem fakt unavená a bolí mě svaly. Vzala jsem si ibalgin před chvilkou.
No jinak jak může být. Pořád je mi smutno :frowning2: holka já bych tak chtěla miminko,ani nevíš jak moc. I když vlastně ty to víš až moc dobře. Špatně se smiřuju s tím,že ze mě bude stará matka. Pže prostě jestli někdy budu mít další mimčo,tak mi bude hodně přes pětatřicet :frowning2: Nejde o to,že ostatní to maj taky tak. Ale já to nechtěla :frowning2:
Jinak dortík nevím zda kulatý nebo třeba do čtverce. Chci ho potáhnout zelenou jako trávou a na to udělat ten šmoulí domeček a dát na dortík šmoulíky-které snad udělám.
20. říj 2010 v 17:34  • Odpověz
@farmarska tak my máme už taky přezuto, dofoukáno, naštěstí (někdy spíš bohužel) máme jen jedno auto :slight_smile:
Kopísek ještě nic??? Víteček si teda dává na čas :frowning2: Doufám, že je to v pohodě .... :slight_smile:
20. říj 2010 v 17:36  • Odpověz
tý jo, to bude určo zase kráása!! ty jsi na todle zdobení ták šikovná! Doufám, že zase pak vokážeš nějaký fotky :dizzy_face:
Já dnes dělala dorty-dva (oba skoro stejný). Jeden na oslavu naší s mamčou a druhej na sobotní oslavu se tchánovcema :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme totiž nenažraný a když pak každýmu dáme ještě kousek domů, tak by na nás zbylo málo :grinning:
Na chut mám dorty moc dobrý, máslovej krém, vanilkovo čokoládový, ale neumím nic moc zdobit, nemám na to tu trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to vždycky jen nějak postrouhám čokoládou a nějak nabobkuju a je hotovo :sunglasses:
Když byl mladej ještě malej, tak jsme mu proto nechávali vždycky dělat, takový ty hezký na oko..mašinku, autíčko, atd..
ale ted vyžaduje jen ty naše domácí.
20. říj 2010 v 17:41  • Odpověz
markee a s tím miminkem, tak vím, jak moc by jsi ho chtěla :pensive: pro ženu to je moc velká kruťárna, toužit po dítěti a nemít ho :pensive: ani nevíš jak moc mi to je líto :frowning2:
holky všem co ještě nemáte mimineška v bříšku, jáá bych vááám je všem tááák moooc přála a kdybych tom mohla nějak změnit, hned bych to udělala! páč vy jste moc hodný ženský a tolik by jste si je zasloužily! :cry:
20. říj 2010 v 17:45  • Odpověz
Májí no my máme dvě. Jedno manža a jedno jako já, páč u nás na té samotě, bychom se jinak neměli jak kam dostávat, když by byl jeden v práci, nebo jsme potřebovali nějak oba jezdit do práce...
No a pak má svoje auto ještě moje mamka a ta je u nás pečená vařená, tak jí takhle občas s něčím pomůžeme :wink:
20. říj 2010 v 17:50  • Odpověz
A dost !!! Budeme mít ty svoje štěstíčka všechny bez diskuze! Absence se neomlouvá !!! :grinning: Musíme tomu věřit a prostě to tak bude :slight_smile: Někomu to třeba bude trvat dýl, někomu kratší dobu, ale všechny se určitě dočkáme :slight_smile:
Jasný???? Nějaké dotazy??? :grinning:
20. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.