• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
májí dobře jsi to rozhodla :wink: :sunglasses: naprosto správně :sunglasses: bez dotazů :wink: :sunglasses: :grinning:
20. říj 2010 v 17:55  • Odpověz
Tak to jsem ráda :grinning:
20. říj 2010 v 17:57  • Odpověz
holky jdu udělat véču a vy zatím koukejte některá zjistit, jak to je s tou kopi, páč todle je už na mne fakt moc dlouhý čekání :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 v 17:58  • Odpověz
snad kopi nakonec neskončila na tom císaři, když je Vítek tak velký.

@farmarska jak daleko je to od vás do Hájnice?
20. říj 2010 v 18:04  • Odpověz
Holky, děkuji vám za gratulky k výročí. :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale ta Kopča si nechává Vítka jen pro sebe,co? :sweat_smile:
20. říj 2010 v 18:13  • Odpověz
@lucierob taky doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslím,že dnešní datum jí doktoři snad neupřou.. pže je super suprovní :grinning:

@majjka24 to jsi napsala hezky.... bez diskusí :grinning: :grinning: :grinning: miminka čekají a jejich čas přijde :sunglasses:
20. říj 2010 v 18:14  • Odpověz
@lucierob prosím-nestraš :astonished:
Já se jdu věnovat manžovi, ale budu nakukovat. Zatím Pa pa
@wlladka no on bude určo naprosto nááádherný a ona nám ho nece ukázat potfůrka :grinning: :grinning:
já nestraším. Jenom že se tak dlouho neozývá.
20. říj 2010 v 18:17  • Odpověz
tak načuhuju,načuhuju a kopinka pořád nic.a já jdu za chvilku na noční a nemáme tam internet a až do rána budu bez zpráviček,bééé :grinning: Hlavně,ať už to má kopi za sebou! :dizzy_face:
farminko-napsala jsi to moc a moc krásně,díky! :slight_smile:
a já se jdu nachystat,než odfrčím,ještě zase kouknu.
20. říj 2010 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz
Víte už někdo něco???
20. říj 2010 v 18:36  • Odpověz
holky, mi už od 18 hodin obě dítka spí. No to bude zase na noc veselo, až se vzbudí. Na pivčo nakonec nejdu, tak manžel skočil koupit lahvinku ROse a hromadu sýrů. Takže si zachvíli půjdu dát do nosa.Dneska mám nějakou slinu :sweat_smile:
20. říj 2010 v 18:41  • Odpověz
nic??? :confused: :confused: :confused:
20. říj 2010 v 18:41  • Odpověz
katy díky :slight_smile:
luci, já ti nevím, nemám odhad, ale asi kolem deseti kilometrů? :sweat_smile: no moc daleko to není :wink: proč?
20. říj 2010 v 18:43  • Odpověz
Farmy,snad se mi dort povede. Já právě kupované nerada. Radši si spáchám svůj i kdyby byl ošklivý na pohled,tak určo chuťově bude výborný. Jak jinak, že? :grinning:
S těma miminkama je to snad pravda. Jen jsem si přála mít mezi dětma 3 letý rozdíl a když to "dobře" půjde,tak mezi nima bude 9 let. Ach jo. To je moc. No neplánuju nic,pže mi nic nevychází.
Ta Kopinka nás teda napíná holky.
Jinak je mi fakt víc a víc zle. K té bolesti svalů se přidal divný pocit jako na zvracení. Chjo,co to je. Doufám,že jen únava.
20. říj 2010 v 18:45  • Odpověz
@farmarska já jen abych měla přibližnou představu kde bydlíš.
20. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
Tak co???
20. říj 2010 v 19:22  • Odpověz
co kopinka nic :astonished: :astonished: :astonished:
20. říj 2010 v 19:23  • Odpověz
co kopinka nic :astonished: :astonished: :astonished:
20. říj 2010 v 19:23  • Odpověz
@markee Ahojky, taky pečeš? Mě to taky moooc baví. Posledně jsem pekla pro sestřenku. Ani nevím, jestli jsem tady dortík ukazovala.... čokoládový.
20. říj 2010 v 19:35  • Odpověz
KOPIIII!!!! Kdepak jí máme, mamču určitě už novopečenou. Nebo jí fakt Víteček trápí a chce se narodit 21.10.2010 ve 20.10 hod nedej bože ve 21.20 nebo 22.10!!! Říkám si, jestli Kopinka nemusela na císaře a nespí po narkoze... uf.
20. říj 2010 v 19:36  • Odpověz
@lucierob taky bych si dala :slight_smile: a co kojčo, malá už nesosá ? :grinning:

@markee markeeskuu... taky jsem chtěla 3letý rozdíl, kdo ne :sweat_smile: :frowning2: a mám 5let a víš, že jsem i ráda, někdy... já fakt obdivuju maminy těch menších , že si nehodí mašli kolikrát... vztekací scény už máme zdárně za sebou, malý se sám nají i obleče i zoubky si vyčistí... a stejně je ho všude plno a někdy mám opravdu ,,radost" když mi malou vzbudí sotva usne a přitom to není schválně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2010 v 19:36  • Odpověz
Jéé Luci a to poznáš podle Hajnice? :grinning: :grinning: Hele to budeš mít asi lepší představu, když ti napíšu, že bydlíme kousek od zdi od zoo safari ve Dvoře Králové ne? :wink:
mury nic :rolling_eyes: nechceš jí napsat na mobil? :sweat_smile: jinač tady asi neusneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
markee no jo, já taky páchám raději ošklivě ozdobenej, ale chuťově dobrej dortík :wink: :grinning:
20. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
Leni, pochlub se, neukazovala :wink:
20. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
Co Kopinka???? Máme miminko???
20. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
@sarlotta Tak my jsme právě ve fázi vztekacích scén a schválností :slight_smile: Že by první puberta?
20. říj 2010 v 19:43  • Odpověz
Tady jsou moje hokusy pokusy
20. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
markee a z toho většího věkového rozdílu si nic nedělej, holt člověk míní, osud mění :pensive: u nás bude věkovej rozdíl 11let a i tak jsme přešŤastní a myslím, že se těší dost i Robča :wink:
20. říj 2010 v 19:44  • Odpověz
Ty ovocné dorty měly být původně jahodové, bohužel jak na potvoru zrovna nebyly jahody nikde k dostání. Tak kiwi a mandarinky.
20. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
@sarlotta moje děti nejsou kojené ani jedno. Bohužel. U Robči jsem měla hodně mlíka, ale on nechtěl. A Any by chtěla, ale zase nebylo mlíko. :unamused:
Už mám v sobě 2 skleničky :sweat_smile: a je mi fajněěěě :grinning:
20. říj 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.