• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
leni týýýý br'ďo to je nááádhera!!! Profík by to lépe nesvedl! :fearful: máš to krááásný! jsi děěěsně šikovná, tý jo, to já bych nikdy nezvládla :sweat_smile:
20. říj 2010 v 19:47  • Odpověz
@farmarska v Hájnici bydlí sestřenka. :wink: I když u vás jsou ty vesničky takové zvláštní. Na navigaci jsme měli 7 km do cíle a projeli jsme jich nejmíň 5 :grinning:
20. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
@farmarska Farmi, ale prosim tě.... :sweat_smile:
20. říj 2010 v 19:48  • Odpověz
@lucierob jé Luci tak to jsem čoveče ani nepostřehla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně budete mít brzo narozky coooooo:slight_smile: tak trénuj to zapíjení :grinning:
20. říj 2010 v 19:49  • Odpověz
jéé luci závidím :dizzy_face:
@lenik_25 ty jo super dorty!!!!!!!!!!!!!!my dneska objednávali pro malou k roku vybrali jsme ale byl to boj :zipper_mouth:
@lenik_25 ten čokoládový okamžitě sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lenik_25 téééda Leni, klobouk dolu, todle bych nesvedla ani kdybys vedle mě stála a držela mi ruku:slight_smile: Jsou krásné! prý hokusy pokusy!
Mury..........jakej jste vybrali? :slight_smile:

Ty brďo, co ta Kopinka?............už jsem z toho nervózní, jak sáňky v létě :sweat_smile: :grinning: :wink:
20. říj 2010 v 19:51  • Odpověz
Leni se ti živíš? :confused: škoda že nebydlíš někde vedla :cry: bych si u tebe nechávala dělat na zakázku :wink:
Luci, tak až někdy pofrčíte za sestřenkou, tak se stav :wink:
@lenik_25 jaké hokusy pokusy? Náhodou vypadají dobře. Já bych něco takového nezvládla. Mi stačí upéct bábovku a jsem ráda, že je jedlá
Lenik.............Ty jsi šikulkaaa.............já jsem na tohle úplný poleno :grinning:
Holkyyyy, co ta Kopinka???? Jsemnapnutá jak malý gatě :fearful:
Teda a ty dorty tady!!!! To mi nedělejte!!!!!!!!! :grinning:
Jinak my jsme s Meliskou od pondělka samy :cry: Manža odletěl na 4 měsíce do mise :pensive: Ach jo. Ale nic nenaděláme, zvládneme to. Loučení bylo hrozné, MM malou neskutečně miluje, tak tekly slzičky, ikdyž je to tvrdý chlap voják. No ale s malou se nenudím, tak mně to určo rychle uteče. A pár hodin před manžovým ojeztdem se Meliska prvně přetočila na bříško, to bylo radosti :sweat_smile: :dizzy_face: :sweat_smile:
Všechny vás moc zdravím a myslím na vás.
Farmi, ty máš zítra tuším ten velký UTZ, že? MOOOOOC NA TEBE BUDU MYSLET!!!!!
20. říj 2010 v 19:56  • Odpověz
no nif holky, jdu koukat s manžou na nějakej staženej filmek a sem tam ještě načumnu, jestli něco nového s kopísem :wink:
mějte se tu a dobrou :wink:
@lenik_25 wau paráda hned bych si dala :grinning:
tak já jsem pul dne v Brne a furt nemáme Vítka no to snad ne :slight_smile: jinak vzali nám krev na ty karyotypy a za 4 až 5 týdnu budou výslekdy. Tak snad nebudem mezi tema 10-15 procenty kde neco najdou. proste nesmí a basta hotovo a v prosinci začínáme se snažilkováním
20. říj 2010 v 19:58  • Odpověz
@kerrie takové holčičí autíčko :dizzy_face: :dizzy_face: dokonalé sladké :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@madormi tak to je vono, držím pěsti !!! na ty karyotypy jste už byli ne?? Pokud jsem si to zase nespletla :-/
20. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jak tak koukám, tak dneska rodíme všechny :grinning:
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz
@majjka24 ne ne až dnes jsme byli
20. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz
Holky, Vítek už bude jistě na světě. Hold to budeme muset ještě vydržet. Hlavně, aby byli oba dva v pořádku.
20. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
@flair ahojík, jejda, tak dlouho bude samy-samičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsi teda borka... já sem hotová, když je MM 2 dni někde na služebce :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Meliska je úžasná.. až se Tvůj manža vrátí, tak už bude lozit po celém baráku a říkat mama a tata :sunglasses:
20. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@madormi aha, nechavala jsem ti odkaz myslím na str2018
20. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
@majjka24 juknu na nej
20. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz
20. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz
tý jo holky, tady to dneska teda frčí. Ještěže to nebudu muset dočítat
20. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahojky,
téda @lenik_25 to jsou kráááásné dorty. No tak takhle zdobené fakt nemám.Já dělám jen pro malou a to jsou dětské dorty a nebo pak medovník.
Holky moc díky za podporu. Já se v tom budu plácat dokavaď neotěhotním nebo definitivně nebudu moct mít děti. Prostě to necháme "koni" .
Tak já odvezla manžu na zapíjení Vítečka a další Víteček jako nikde jo? Jak si to prcek představuje :grinning:
20. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz
@majjka24 tam čtu že to má vliv na imunitu, to by sedelo jsem mesíc co mesíc nemocná poslední dobou
20. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=4115, tady jsem si přečetla, že ty infarkty na placentě ( taky jedna - řekl jí to Dr.) že můžou vzniknout i stresem nebo bez příčiny....... :frowning2: A vyznejte se v tom. Jinde jsem našl, že je to ta trombofilie....
20. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz
@madormi a co jsem tam našla, že chybí ty 3 vytamíny :listovka B6, B12 v těle, otázka je jestli to máš dané geneticky nebo nebo chybí vyt. Já jsem byla nemocná cc14 dní, ale jinak naposledy loni na jaře
20. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz
Zprávy od Kopinky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vítek už je na světě, narodil se dnes v 18:37 hod, váží 3900g a měří 51cm!!!!

Nááááádhera, krásnej chlap, @kopa hrdé matce a taťkovi gratuluju a ať máte z mrňouska jen radost, a Vítečka vítám na světě a přeju mu ať má vždycky spokojenej úsměv na tvářičce a v životě potká jen dobrý lidi!!!

Hurá holky snad už mi net půjde a stihnu dočíst :wink:
20. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.