Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. říj 2010

leni týýýý br'ďo to je nááádhera!!! Profík by to lépe nesvedl! 😨 máš to krááásný! jsi děěěsně šikovná, tý jo, to já bych nikdy nezvládla 😅

lucierob
20. říj 2010

@farmarska v Hájnici bydlí sestřenka. 😉 I když u vás jsou ty vesničky takové zvláštní. Na navigaci jsme měli 7 km do cíle a projeli jsme jich nejmíň 5 😀

lenik_25
20. říj 2010

@farmarska Farmi, ale prosim tě.... 😅

sarlotta
20. říj 2010

@lucierob jé Luci tak to jsem čoveče ani nepostřehla 😝 ale stejně budete mít brzo narozky coooooo🙂 tak trénuj to zapíjení 😀

murynka
20. říj 2010

@lenik_25 ty jo super dorty!!!!!!!!!!!!!!my dneska objednávali pro malou k roku vybrali jsme ale byl to boj 🤐

farmarska
20. říj 2010

jéé luci závidím 😵

sarlotta
20. říj 2010

@lenik_25 ten čokoládový okamžitě sem 😀 😀 😀 😀 😀

majjka24
20. říj 2010

@lenik_25 téééda Leni, klobouk dolu, todle bych nesvedla ani kdybys vedle mě stála a držela mi ruku🙂 Jsou krásné! prý hokusy pokusy!

kerrie
20. říj 2010

Mury..........jakej jste vybrali? 🙂

Ty brďo, co ta Kopinka?............už jsem z toho nervózní, jak sáňky v létě 😅 😀 😉

farmarska
20. říj 2010

Leni se ti živíš? 😕 škoda že nebydlíš někde vedla 😢 bych si u tebe nechávala dělat na zakázku 😉
Luci, tak až někdy pofrčíte za sestřenkou, tak se stav 😉

lucierob
20. říj 2010

@lenik_25 jaké hokusy pokusy? Náhodou vypadají dobře. Já bych něco takového nezvládla. Mi stačí upéct bábovku a jsem ráda, že je jedlá

kerrie
20. říj 2010

Lenik.............Ty jsi šikulkaaa.............já jsem na tohle úplný poleno 😀

flair
20. říj 2010

Holkyyyy, co ta Kopinka???? Jsemnapnutá jak malý gatě 😨
Teda a ty dorty tady!!!! To mi nedělejte!!!!!!!!! 😀
Jinak my jsme s Meliskou od pondělka samy 😢 Manža odletěl na 4 měsíce do mise 😔 Ach jo. Ale nic nenaděláme, zvládneme to. Loučení bylo hrozné, MM malou neskutečně miluje, tak tekly slzičky, ikdyž je to tvrdý chlap voják. No ale s malou se nenudím, tak mně to určo rychle uteče. A pár hodin před manžovým ojeztdem se Meliska prvně přetočila na bříško, to bylo radosti 😅 😵 😅
Všechny vás moc zdravím a myslím na vás.
Farmi, ty máš zítra tuším ten velký UTZ, že? MOOOOOC NA TEBE BUDU MYSLET!!!!!

farmarska
20. říj 2010

no nif holky, jdu koukat s manžou na nějakej staženej filmek a sem tam ještě načumnu, jestli něco nového s kopísem 😉
mějte se tu a dobrou 😉

madormi
20. říj 2010

@lenik_25 wau paráda hned bych si dala 😀

madormi
20. říj 2010

tak já jsem pul dne v Brne a furt nemáme Vítka no to snad ne 🙂 jinak vzali nám krev na ty karyotypy a za 4 až 5 týdnu budou výslekdy. Tak snad nebudem mezi tema 10-15 procenty kde neco najdou. proste nesmí a basta hotovo a v prosinci začínáme se snažilkováním

murynka
20. říj 2010

@kerrie takové holčičí autíčko 😵 😵 dokonalé sladké 😵 😵

majjka24
20. říj 2010

@madormi tak to je vono, držím pěsti !!! na ty karyotypy jste už byli ne?? Pokud jsem si to zase nespletla :-/

majjka24
20. říj 2010

Jak tak koukám, tak dneska rodíme všechny 😀

madormi
20. říj 2010

@majjka24 ne ne až dnes jsme byli

wlladka
20. říj 2010

Holky, Vítek už bude jistě na světě. Hold to budeme muset ještě vydržet. Hlavně, aby byli oba dva v pořádku.

sarlotta
20. říj 2010

@flair ahojík, jejda, tak dlouho bude samy-samičky 😝 to jsi teda borka... já sem hotová, když je MM 2 dni někde na služebce 😲 😝
Meliska je úžasná.. až se Tvůj manža vrátí, tak už bude lozit po celém baráku a říkat mama a tata 😎

majjka24
20. říj 2010

@madormi aha, nechavala jsem ti odkaz myslím na str2018

madormi
20. říj 2010

@majjka24 juknu na nej

majjka24
20. říj 2010
lucierob
20. říj 2010

tý jo holky, tady to dneska teda frčí. Ještěže to nebudu muset dočítat

markee
20. říj 2010

ahojky,
téda @lenik_25 to jsou kráááásné dorty. No tak takhle zdobené fakt nemám.Já dělám jen pro malou a to jsou dětské dorty a nebo pak medovník.
Holky moc díky za podporu. Já se v tom budu plácat dokavaď neotěhotním nebo definitivně nebudu moct mít děti. Prostě to necháme "koni" .
Tak já odvezla manžu na zapíjení Vítečka a další Víteček jako nikde jo? Jak si to prcek představuje 😀

madormi
20. říj 2010

@majjka24 tam čtu že to má vliv na imunitu, to by sedelo jsem mesíc co mesíc nemocná poslední dobou

majjka24
20. říj 2010

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=4115, tady jsem si přečetla, že ty infarkty na placentě ( taky jedna - řekl jí to Dr.) že můžou vzniknout i stresem nebo bez příčiny....... ☹ A vyznejte se v tom. Jinde jsem našl, že je to ta trombofilie....

majjka24
20. říj 2010

@madormi a co jsem tam našla, že chybí ty 3 vytamíny :listovka B6, B12 v těle, otázka je jestli to máš dané geneticky nebo nebo chybí vyt. Já jsem byla nemocná cc14 dní, ale jinak naposledy loni na jaře

tercie
20. říj 2010

Zprávy od Kopinky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vítek už je na světě, narodil se dnes v 18:37 hod, váží 3900g a měří 51cm!!!!

Nááááádhera, krásnej chlap, @kopa hrdé matce a taťkovi gratuluju a ať máte z mrňouska jen radost, a Vítečka vítám na světě a přeju mu ať má vždycky spokojenej úsměv na tvářičce a v životě potká jen dobrý lidi!!!

Hurá holky snad už mi net půjde a stihnu dočíst 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru