• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
KOPÍÍÍÍSKU OBROVSKÁ GRATULACE!!!!! Přejeme Vítkovi všechno nejlepší do života, hlavně kupu zdraví a ať Vám dělá jen a jen samou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz
@tercie díky za info, byla jsem celý den napnutá.
Kopi: Moc gratuluji k Vítečkovi a přeji hodně zdraví a štěstí. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
Tak to je supééééér
@Kopa moc a moc a moc gratuluju.
20. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ......................3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa 41tt ..............chlapeček Vítek.................................nar 20.10. 3900g. 51cm
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ........................... KO 21.10 ..........................................čeká holčičku .......Adélku
veve.b 33tt..................................KO 15. 11............................................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................ čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32 DC
Aja ...........................17 DC
M.aa.b .....................14 DC
Natalie ....................12 DC
Ivomal.......................3 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................4DC
lenik_25.....................
20. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
moc a moc velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vítáme Vítečka :grinning:
@kopa teda Víťa na sebe nechal čekat. Krásné míry. Moc gratuluju. AŤ vám krásně roste a je zdraví. A přináší vám jen samou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No a teď už můžu jít spát :grinning:
@majjka24 kde jsem zmizela z tabulky? My chceme s Aninkou zpátky :angry: :angry: :angry: :angry:
20. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz
@tercie díky a jak rodila, nevíš ??? :wink: :grinning: :grinning:

20. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ......................3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 36tt .........................................................................................čeká chlapečka
Maarrtina 36tt ........................... KO 21.10 ..........................................čeká holčičku .......Adélku
veve.b 33tt..................................KO 15. 11............................................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt............................................................................................ čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 21tt................
Ikopretinka 11tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................17DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................12DC
Ivomal.......................3 DC
maendy................zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi...............pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................4DC
lenik_25.....................
20. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz
Huráááá, tak jsme se konečně dočkaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc blahopřeju novopečené mamince a Vítečkovi přeju ze srdce všechno NEJ do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz
@kopa blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuu, nádherné míry, to je klučisko :grinning: :grinning: :grinning:
@lucierob promiň, nevím jak se to stalo:frowning2:
omluva přijata, hlavně že jsme zpátky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz
Holky, moc moc děkuju za pochvalu mé prácičky
@farmarska Ne, neživím se tím. Chvíli mě napadlo si tak přivydělávat na mateřské, ale pak jsem zjistila, že by mě to nebavilo péct x dortů do týdne. Já se s tím ráda vypiplám pro známé a kamarády, ale na zakázku, to ne. Jo holky, kdybyste bydlely blíž, vám bych upekla.
20. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
tak jsem se dočkala, mužu jít spat :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz
@flair Teda zlato, já vás ženský, co jste tak dlouho bez chlapů, moc obdivuju. Kamarádka má taky vojáka a ten se zrovna vrátil z půlroční mise. A taky neviděl svoje dvě děti a co víc, když se mu narodila holčička, tak za 4 nato odlétal.
20. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz
@markee No vidíš, tak na medovník jsem si já ještě netroufla. A taky bych se chtěla naučit punčák.
20. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz
KOPINKOOOO, hrozně moc gratuluji k Vítečkovi. Narodil se, zrovna když jsme jako rodinka společně večeřeli u jednoho stolu. Kdybych to věděla, hned si na tebe a Vítouška připijem. Tak to doženeme. A jako sudička mu dávám do vínku hlavně štěstí. Protože když bude šťastný, má vlastně všechno... zdraví, lásku, úspěch, radost ze života... A tobě přeji, ať se dáš po porodu brzy dohromady a cítíš se dobře.
20. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz
@sarlotta to bohužel nevím, ale psala jsem, až bude mít náladu, tak nám dá určitě podrobný info :slight_smile:

Holkýýý ukecaný, já vás asi nedočtu :grinning:

Jo, @majjka24 prosím až budeš aktualizovat tabulku mohla bys mi napsat k Lukáškovi datum narození, 14.4. děkujuuuuuu :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz
Noo to je klika. Po sto letech nakouknu a KOPINKA porodila. Moooc gratuluji šťasným rodičům a Vítku vítej. :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz
@Kopa tak to koukám, že jsem přišla včas :grinning: Kopi veliká gratulace a Vítku vítej a do života vše nej a nej :wink: :wink: :wink:
Tý jo, tak už se to přede mnou zase o jednu zúžilo a jsem už třetí na řadě :astonished: :sweat_smile: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz
@majjka24 mezi trombofiliky patřím. Mutace mám dvě Leidena heterozygot a MTHFR homozygot. První těhu v pohodě, pak dva potraty a teď mám Mikulu, ale to jsem byla už od začátku těhu na heparinu. Kdyby jsi něco potřebovala tak se klíďo ptej. :wink:
20. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz
kopi taky blahopřeju k Vítečkovi :dizzy_face: at vám dělá jen samou radost :slight_smile:
20. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz
@majjka24 no já jsem každý mesíc nastydlá no tak nevím no uvidíme co zjistí z podrobnejších testu
20. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz
@tercie je obrovská gratulka Kopíkovi a Vítkovi
20. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz
@martina76 ty jo tak ty to máš ještě horší o toho leidena, ale i přesto máš zdravé děti tak to je super. Já mám jen tu MTHFR homozygot
20. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz
S narozením děťátka
začíná se pohádka.
Ať přinese lásku, radost i smích
a stane se pokladem rodičů svých.
Hodně štěstí a zdraví Vítečkovi, statečné mamince a hrdému taťkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz
@ kopa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no gratulace to je ale chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně tě potrápil ale ted už bude určo mega hodnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
přejeme do života jen to nejjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: GRATULUJEME MAMINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.