• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@mari111 já mám právě jen bílí kabátek a světlé modrý kalhotky tak zvažuju aby to nebylo blbé takhle Fildu oblíct.u nás se dává na tělíčko rouška s vyšitým jménem a svíčka ,naštěstí to už vše máme jen mě fakt štve to bílí oblečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. říj 2010 v 10:54  • Odpověz
Přeju krásné dopoledne, u nás před chvíli byla teda fujavice, brrr, z okna to vypadalo krásně :slight_smile:I hafani byli zase vyjevení co to tam je na té zemi :slight_smile: Dneska mám v plánu dát dokupy obývák a nějak se mi do toh vůbec nechce:frowning2:
@martina76 děkuji za info, zhruba vím, co mě čeká, kdyby se to potvrdilo, hlavně abych donosila a vy mi taky držely palce až budu rodit :grinning: a porodila zdravého mimíska :slight_smile:
21. říj 2010 v 10:59  • Odpověz
@mari111 držím pěsti aby prdíky krásně zmizely co nejdřív :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:01  • Odpověz
petroš ja si myslím že ty kalhoty nebudou vadit, jo svíčku sme měli taky, teda krsná jí držela.
21. říj 2010 v 11:20  • Odpověz
@majjka24 u vás jako sněží jo. U nás fouka pořádně, celou noc fučelo a taky jsem teda čekala že bude sníh ale zatím nic :unamused:
21. říj 2010 v 11:22  • Odpověz
@mari111 ty mari a když už je filda větší nemusí byt v zavinovačce že?právě sme se domluvili že malýho u toho bude držet na rukách muj protože je taky pokřtěný a biřmovaný a já nejsu nic a svíčku bude jeho maminka když bude i za kmotru.to bude,vubec nevím co mu fakt oblíct.všude zjistuju že musí byt komplet v bílím a v dupajdách a já ho v dupačkách moc nechci :frowning2:
21. říj 2010 v 11:23  • Odpověz
@mari111 jj, teď teda ne, ale úplně se zatáhlo, tma jak v pr....a už to padalo :-/ , ale krásně jsem si u toho vyvětrala :slight_smile:
21. říj 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem zase na prášky, našla jsem růžový výtok a to zavádím utroš. Co to zase je??
21. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz
@ikopretinka tak krev to není, ne?? A nezvedla jsi něco? nebo jestli ses nepřemohla... Opdočívej a uvidíš, že to bude zase v pohodě :slight_smile:
21. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz
@majjka24 krev ne, vždyt skoro pořád ležím, snad to bude dobré
21. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz
@ikopretinka nebo mě ještě napadlo, ten lék neznám, tak jestli to není jako vedlejší účinek...., třeba když ho bereš nějakou dobu....
21. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
@majjka24 jo to mě taky napadlo, něco tam o tom je, že se může objevit špinění, když jsou vysoké dávky nebo tak
21. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se sem konečně dostala aspoň mrknout a moc moc blahopřeji kopince-mamince naší novopečené a přeji Vítečkovi hodně zdraví a lásky rodičů :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak se bohužel zdržet nemůžu,musím dodělat oběd a pak jedem k mamči.Ale jak přítel odjede za pár dní zase na Slovensko,tak tady budu pečená vařená,páč mi bude smutno.ale s váma to nějak přečkám.Tak zatím papa a farmince budu moc držet palečky na kontrolu! :wink: :wink:
@ikopretinka -jestli růžový,nemělo by to být nic vážnýho.Odpočívej,zkus hodně ležet a bude to v pořádku,neboj! :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz
@ikopretinka tak to je dobře, že to není krev, bude to dobré, třeba se jen pořádně zavrtal a nezbavíš se ho dalších 6 měsíců :slight_smile:uvidíš, že to tak bude :grinning:
21. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
@majjka24 snad jo. :grinning:
@katyna6 ležím a nic nedělám :grinning: chudák manžel :grinning:
21. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz
@ikopretinka Jaké snad??? pochybnosti si vymaž z hlavy, povinně !!! prostě to tak bude a hotovo :grinning:
Věř mu a on ti to pak oplatí :slight_smile:
Já vim, že se mi to teď lehce říká,ale možná na tom něco bude....nějak tomu už věřím. Jak jsem byla těhu, tak jsem furt jen stresovala četla různé věci o nemocech, potratech.....Byla jsem šťastná to jo, ale někdy to vystřídala úplně panická hrůza z toho všeho, měla jsem trauma ne z porodu, ale abych moc nepřibrala....no úplně střelená. Teď bych za to dala nevím co.....tak si to koukej užívat !!! :grinning:
21. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, psala jsem si s kopíkem, jen jsme byli s Marečkem na procházce uspávací, tak teprve předávám info :

byla jsem teď za Vítou na sestinedelí, protože tam není místo. Usnul mi na prsu, prý je unavený z toho porodu. Je krasnej!jsem celkem dost sesita a tak me boli prdel- pali. pak vam napisu popis porodu. rodila jsem bez Epiduralu a vpohode. Manza tam byl celou dobu se mnou az do konce-byl vyrizeny. pa
21. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz
@handm jeee moc děkujem za info, to jsem ráda, že jsou oba v pořádku:slight_smile: Jak ji zase budeš psát, tak pozdravuj :slight_smile:
21. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz
@majjka24 jojo, psala jsem jí, že jí všichni moc gratulujou a pozdravujou :slight_smile:
je to prima mít další miminko.. už abyste taky mohly podávat info :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
21. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz
@ikopretinka neboj, mě se objevilo krvácení kolem 16tt a stačilo jen se víc šetřit.. to nic nebude :wink:

@kopa sem Ti říkala, že bude krásný:slight_smile:)))) a že to bude super porod:slight_smile:) šikulkaaaaaa :sunglasses:
21. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz
@handm to mi povídej:slight_smile: už se těším jak malé děcko - doufám, že to tak fakt bude :grinning: Není všem dnům konec a já se jen tak nevzdám !!!
21. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz
Petroš ty jedny tam měli kluka v modré kombinéze a na tom tu košilku vyšitou tak si myslím že to ani u vás vadit nebude :wink:
21. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
ty jo, sem naspala takovy roman a spadlo mi pripojeni.. tak za chvilku znovu..
ted jdu stahnout fotecku Vitka :slight_smile: abychom se pokochali
21. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz
takže vám představuju KOPÍSKOVO VÍTKA!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
21. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
handm dík za info, pozdravuj Kopíska až jí budeš psát.
Ikopretinko třeba si se jen při zavádění trošku škrábla, aj to se stáva :wink: nic se neděje, určitě, neboj :slight_smile:
ja jsem dala Laurušku taky ven, vylezlo sluníško ale stajně fouka a je tam zima, tak jsem ji pořádně zachumlala a hned usla, ona je tak ráda venku v kočárku. Než mi vždycky doma usne v postýlce to je doba a jen co jí dám do kočárku, okamžitě chrápe :sweat_smile:
21. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz
tedy snažím se :slight_smile: zapomněla jsem přiložit fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz
jéééééééééééééééééé, celá maminka:slight_smile:)) nádherný :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz
@mari111 to maj všichni koukam, mě v postýlce ani spát nechce, přes den.. jen čučí až začne řvát.. takže zásadně v kočárku a to musím nejdřív na procházku ujezdit.. a včera po hodinovém ježdění stejně zabral na půl hodky...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz
u nás se taky spí na balkoně... akorát na ňu musím chodit načumovat a to mě moc neba :astonished: :grinning: lézt do té Zimy furt :sweat_smile:
21. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz
@sarlotta jo, přesně jsem si říkala, že je celá kopinka z té fotky :slight_smile:))

jinak jsem psala v tom románu, že tricko s potiskem taky neměl, tak nevím.. mysleal jsem, že to jsou klasické potničky, ale zas dr nic neříkala o tom.. každopádně ted mu to hezky zaschlo po tom pudříku, je to klidnější ale zas mi přijde, že se to trosinku roztahlo na to brisko.. tak uvidime, co dr na to v utery.. jestli to do te doby nezmizi...

jinak dneska v noci si ten muj zloduch myslel, že po krmeni v 3,30 se uz nespi... chvilku zabvral a pak si zacal hrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze jsme prebalovali znovu, pak furt cucel, pak si vzpomnel, ze prdy, tak jsme hojdali chvilku a pak pred sestou jsem nevydrzela a vzala ho do postele, kde mi usnul na prsu a spali jsme do osmi :slight_smile:´:slight_smile::slight_smile::slight_smile::_)
21. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.