Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
21. říj 2010

no ten je kráááááááááááááááááááááááááásnej, fakt celá maminka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@sarlotta a co ty chúvičky? My budeme kupovat nové, kocourek nám jednu schodil a už nefunguje,no 😒
@handm no to u nás se usína hned jak se položí do kočárku, jen občas chce povozit 😉

handm
21. říj 2010

@majjka24 joooooo neboj, dočkas se!!! určitě jo!! všechny tady, co prošly něčím takovým jako my, se dočkají...!!!!! jinak by svět nebyl fakt spravedlivej!!!🙂🙂 🙂🙂

sarlotta
21. říj 2010

@mari111 no manža mi řekl, že v mrazu se mi vybijou baterky venku 😒 😠 že je to na prd

mari111
21. říj 2010

jinak sme byli v úterý u dr a Lauruška už má 5kg a 55cm 😵 😵 😵

handm
21. říj 2010

@mari111 jo, já mám taky na kočáru nebo někde poblíž chůvičku 🙂 ale kdyz je dlouho ticho, tak stejně chodím načumovat 🙂🙂🙂🙂
a mám Philips Avent a jsem zatím spokojená!!🙂

mari111
21. říj 2010

Šarlotko šak to dáš k ní a tam se tolik zima nedostane a my máme venku teploměr a vlhkoměr taky s beterkama a funguje už přez rok 😉

mari111
21. říj 2010

@handm já jsem taky furt naslouchala, aj jak mám lahvičky co ukazujou teplotu mlíčka tak to stejně ještě prověřuju 🙂 jistota je jistota 😅

handm
21. říj 2010

@mari111 a jak ji vlastně chutná nutrilon?!🙂 krásně přibírá, jak jsem viděla zprávu od Dr...🙂

mari111
21. říj 2010

@handm jo chutná, je to pořád pažravček tá naše holčička, ale dr říkal že je hezká, že není buřtikatá, že bude asi vysoká, no šak ať jen je, když má skoro dvoumetrového tátu,aspoň došáhne do linky a né jak maminka že si musí brát židličku když chce skleničku 😀 😀 😀 😀 😀

handm
21. říj 2010

@mari111 🙂 jojo, tak to jsme na tom podobně.. paní dr taky říkala, ´že nebude malej tlustouckej, bo je dlouhej jak tejden 😀😀😀😀

mari111
21. říj 2010

@handm 😀 😀 😀

majjka24
21. říj 2010

@mari111 krásné míry 🙂
@handm budeme tomu věřit, že se nám to povede co nejdřív a vše bude jak má.
Jůůůů, Víteček je nááádherný !!!

aja.83
21. říj 2010

Holky, jen rychle nakukuju a koukám na Vítečka, ten je nádhernej! Kus chlapa, fakt! 😉 A celá Kopi, to máte pravdu! 🙂

ivomal
21. říj 2010

Kopí, to je krásně "dopečené" miminko, vypadá nádherně🙂

mari111
21. říj 2010

to sem musím dát 😀 😀 😀
Otec se vrací z práce kolem hračkářství a náhle si uvědomí, že má dcera
narozeniny. Zabrousí dovnitř a zeptá se, kolik stojí vystavené Bárbíny.
"Pane, máme Sportovní Barbie za 350, Plážovou Barbie za 350,
Disco Barbie za 350, Baletku Barbie za 350, Astronautku Barbie za 350 a
Rozvedenou Barbie za čtyři a půl tisíce.""
Cože, proč je Rozvedená Barbie tak drahá a ostatní po 350?"
Prodavač obrátí oči navrch hlavy, povzdechne si a unaveně vysvětluje:
"Pane,
rozvedená Barbie je v balíčku s: Kenovým autem, Kenovým domem,
Kenovou lodí, Kenovým nábytkem, Kenovým... počítačem a jedním z Kenových
přátel."

handm
21. říj 2010

@mari111 😀 😀 😀 😀 😀

wlladka
21. říj 2010

Ahojky, tak já byla vymrznout venku. Už tam asi nepůjdu 😒
Jdu jen popřát mladému farmáři Robíkovi, vše nejlepší k jeho jedenáctým narozeninám. 😵

Později dočtu. Teď musím krmit, jinak si Šimonek spapká všechny prstíky 😅

wlladka
21. říj 2010

.... jooo a Víteček je náááádhernýýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majjka24
21. říj 2010

@mari111 dobrýýý 😀 😀 😀

mari111
21. říj 2010

jé tak to ja taky gratuluji k narozkám Robčovi 😵

mari111
21. říj 2010

🙂Leni skoukla jsem ti ty dorty, prej hokus pokus, to jsou luxusní dortíky 😨 odkaď že si to psla že si? Ja si snad od tebe nechám udělat ten hnědej trubičkovej, to je nádhera 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
21. říj 2010

holky neznáte některá kolotoč co de dát aj na cestovní postýlku a pokuď možno na baterky, né natáčecí ???

cajori17
21. říj 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Kopisku-gratuluji k nadhernemu chlapeckovi............Viteckovi,ale i cele vasi rodince preju hlavne hodne zdravicka a stesticka a at vam ten maly andilek dela samou radost 🙂))))))))))
nmejte se vsechny krasne pa

farmarska
21. říj 2010

ahoj holky, jsme zpět 😝 a už víme co mám v bříšku..

farmarska
21. říj 2010

čakáme kluka 😅 😅 😅

farmarska
21. říj 2010

No nic no 😅 bude to další chlap v rodině a ještě bezejména 😅 😅 😅

farmarska
21. říj 2010

Jako samo že jsme rádi, hlavně že je miminko v pořádku a zdravé, ale prostě jsme si přáli tu holčičku..tak člověk cejtí malilinko sklamání 😅 I manža když jsme jeli domů, tak říkal, že si víc přál tu holšičku no 😅 😅

farmarska
21. říj 2010

Já vím jsem kráva pitomá, takhle si ještě vymejšlet.. 😝 Ale jako já jsem ráda, že mám zdravé mímo, to jo!!! 😵

farmarska
21. říj 2010

No nif, jdu dočíst. 😉

gabi83
21. říj 2010

Hojda, holky, po tom mém slavném zamlklém mi z histologie zjistili diagnozu Mola hydatidosa. Nmáte někdo zkušenost, pls? Mooooc dík a gratuluji k těm v břichu i k těm už venku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru