• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no to jméno, to je fakt něco. Jako jedno z těch dvou to bude určitě, ale které :grinning: :grinning: :grinning: já chtěla kubíka, manžel chce míšánka, tak asi až na sále se rozhodnem či co :confused: :grinning:
27. říj 2010 v 16:16  • Odpověz
Jinak máte krásný lehátko-houpátko, copak je to zač? A malá je kouzelná, princezníčka :dizzy_face:
27. říj 2010 v 16:20  • Odpověz
ahojky holky,
zatím nedočítám,pže nestíhám. Z práce jsem přilítla a do teď jsem poklízela a připravila pohoštění pro návštěvu. Johance jsou dnes 4 roky a přijde její prababička jí popřát. No v 19:04 se nám znova narodí. Chjo, letí to.
Jo a nakonec jí Barbínu dá moje mamka v sobotu a my dnes křečíka-živého a krabičky lega. No toho křečíka jsem fakt nechtěla(prostě až dýl),ale oni je maj ve školce a malý se líbí,tak prostě Míša jí to chtěl pořídit. Ovšem problém je,že já se toho bojim :sweat_smile:
Snad večer nakouknu. Jdu se ještě najíst.
Pa.
27. říj 2010 v 16:25  • Odpověz
@zlababa07 je to od fisher price houpačka,lehátko a houpací křesílko v jednom :dizzy_face: parádna vecička ti to je, samo to houpe ,Laurince se tam moc moc líbi a maminka múže chvíli něco dělat :wink:
27. říj 2010 v 16:30  • Odpověz
@markee tak t Johance přeji všechno nej k narozeninkám :dizzy_face: Markee ty se fakt bojíš křečka jo :grinning:
27. říj 2010 v 16:31  • Odpověz
@mari111, já se bojim,že mě kousne. Fakt z nich mám vítr,pže jsou to prostě myši. Nějak hlodavce, opeřence a pavouky nemusím. Kdyby jí pořídil králíčka tak ty jsem měla a jsou super. Ale džungarák mě nějak neoslovil.
Ale mívali jsme morčata a ty mi nevadila,dokud mě nekousla :sweat_smile:
27. říj 2010 v 16:35  • Odpověz
@markee on tě nekousne neboj, co by z toho měl :grinning: :grinning: :grinning: my měli taky ja holku ,ségra kluka a pak 12 miminek :sweat_smile: to byla ale krásna miminka, a pak sme je rozdali, naštestí všechny, tenkrát máma myslela že ji z nás šlehne, že sme je dali dokopi a oni si to užili až z toho měli 12 dětiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 16:40  • Odpověz
@Mari111, no on je jen jeden, tak snad nepřišel už gravidní :grinning:
27. říj 2010 v 16:42  • Odpověz
@mari111 a kde se takové houpátko kupuje? Koukám koukám, ale nikde podobný nevidím, jen ty, co se samy nehoupou :sweat_smile:
27. říj 2010 v 16:43  • Odpověz
@lenik_25 Teda tak to je pálka, ale má úspěch a to je hlavní, to bych těch peněz nelitovala. Já to i tak zkusím , za to mi to stojí :slight_smile: Ale když si zas vezmu, že i ten femibion není 2x levný.....
27. říj 2010 v 17:05  • Odpověz
@majjka24 Tak já to mám měsíčně 300 Kč femibion, 50 Kč kyselina listová, cca 1000 Kč čínská medicína :slight_smile: To je maso, co? Ale jako jsem rozhodnutá to pro to miminko absolvovat. Není to, jako bych ty peníze vyhazovala oknem.
27. říj 2010 v 19:41  • Odpověz
@majjka24 Jo a prý jeden z těch čínských přípravků (rumělka) mi vyvolá MS do tří dnů, tak jsem zvědavá. To bude takový první test. Jo a konkrétně tenhle přípravek prý zvyšuje ovulaci, je extra silná a delší.
27. říj 2010 v 19:42  • Odpověz
@markee Johance všechno nejlepší...krásné 4ročky:slight_smile:)) užijte si oslavičku.
křečíka si musíš uplatit piškotama:slight_smile:)) neboooj to si rozmazlíš :sunglasses:
27. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz
@mari111 to je krásné:slight_smile: ale ta cena jakoooo... já houpu nohou autosedačku když se oblékám, aby mi slečna neřvala než ji vezmu a snesu 4.patra do kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky dneska jsem nestíhala, byli jsme venku a na návštěvě a pak když Lukášek usnul jsem uklízela a sestavovala sporťák, prubnem to,jak to půjde, ať nás to pak nepřekvapí, ale hlavně se v tuhle nekřesťanskou hodinu, kdy si musím oční víčka podpírat sirkama, aby mi neklaply, musím pochlubit, že Lukášek spal od 19:00 do 2:22 !!! Kdyby sem to byla bejvala tušila, tak jsem se krásně vyspala, takhle jsem čekala tradičně vstávačku ještě před půlnocí, no a když přetáhl, tak jsem nechtěla chodit do sprchy,protože by jistě zafungoval zákon schválnosti a určitě bych letěla mokrá do ložnice :grinning:
Takže teď definitivně balím, jdu se osprchnout a hajat, protože ráno mě určitě nenechá:grinning:
A kdo chcete mrkněte do alba mám pár nových fotek :slight_smile:
Brooooooooou :slight_smile:
28. říj 2010 ve 02:41  • Odpověz
@markee vše nej Johance, a musela jsem se smát, vy křečka a naše neteř si dneska přitáhla domů morče a začala mu říkat Bulva, protože má takový krásný korálkový oči... :grinning::grinning::grinning: Chudák to malý stvoření:grinning:
A už fakt jdu.
28. říj 2010 ve 02:42  • Odpověz
ahojky,
děkujeme za gratulace.
Tak Johanka z křečka nadšená. Ptali jsme se jak mu bude říkat,tak nevěděla. Za chvilku,když jsme zkoušeli různé varianty,tak prohlásila: "bude to Honzík, protože je můj!" No a my měli výbuch smíchu. Můj brácha je Honza,tak to bude mít fakt "radost". Takže máme křečka Honzíka :grinning: A on celou noc chodil v tom kolečku. Když jsem se šla podívat co je to za bordel,tak dělal jakože on nic a v životě to kolo neviděl. Ale prská na mě,fakt se ho bojim. Včera jsem ho sice do ruky vzala,nechala ho po mě běhat,pak teda nevybral moje záda a hodil svoje záda na zem z metru a půl. No, naštěstí nic mu není,ale i tak mi ho bylo líto. Jen prostě ho nechytím na zemi,když zdrhá. Ráno jsem ho chtěla pohladit a on zas prskal. Asi se nebudeme mít rádi. No uvidíme.
28. říj 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojík holky
@sarlotta jo ta cena se mi taky moc nelíbila ale když Laurinka dostala od dědy penízky tak jí přece za to musím něco koupit :wink:
@markee ty se divíš že na tebe prská když ho schodíš na zem z takové vejšky :grinning: :grinning: :grinning:
@tercie co ty si tu tak dlouho strašila :fearful: to si se asi moc nevyspala,co.Do kolika tě Luky ráno nechal ?
28. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jinak holky prodávam autosedačku tu co mám v albu zeleno béžovou kdyby měl někdo zájem
28. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz
@mari111 jenom do půl osmý, opičák...

Holky a novinka, plazíme se :grinning:v Teda Lukášek....zatím :grinning:. Po kolenou a loktech už se přesune když chce dosáhnout na hračku :sweat_smile:
A za chvíli jdem se sporťáčkem ven.
Zatím se mějte a hezký sváteční odpoledne přeju :wink:
28. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz
no je to šikula Lukášek :dizzy_face:
28. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz
tak fotky jsou v albu, kdo chce jukněte :slight_smile:
28. říj 2010 v 15:04  • Odpověz
@tercie Jé, to je šikulka, tak gratulujeme k lezení!
28. říj 2010 v 15:13  • Odpověz
@mari111 krásné fotečky. Hotová modní přehlídka.Malá je princeznička
@tercie gratulka k plazení
28. říj 2010 v 15:15  • Odpověz
@markee Johance dodatečně všechno nejlepší k narozeninám. Nás to čeká příští týden.
28. říj 2010 v 15:17  • Odpověz
@mari111 tak jsem Ti mrkla na fotky a máš je moc a moc hezký. a LAurince to moc sluší, je to frajerka :dizzy_face:
28. říj 2010 v 15:19  • Odpověz
jo holky dík za pochvalu, jsem myslela že malá to nevydrží a nevydržela jsem to já, lilo ze mne a záda mne bolela jak šlak. Takže pokračování příště. :sweat_smile:
28. říj 2010 v 18:15  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=2uZRfWZEQJk

kdo chcete jukněte na chodící video :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
no teda holky, co to tady dneska je? Asi si všichni užíváte rodinky,co? Když je ten svátek
28. říj 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.