Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
28. říj 2010

@tercie lukášek je šikulka 😵 😵 my už chodíme 😀 😀

mari111
28. říj 2010

@murynka no šikula, aj padat umí 😵 😵 😵

murynka
28. říj 2010

@mari111 malá je krásná modelka jéééé 😵 😵

lucierob
28. říj 2010

@murynka sofinka je šikulka. TeĎ už to půjde rychle. Aninka takhle začala chodit minulý týden a dneska už chodí z místnosti do místnosti. I přes práh to už zvládne. 😉 🙂

murynka
28. říj 2010

@lucierob to jste rychlíci my to stihly ro roka jen tak tak 😅

lucierob
28. říj 2010

Však Any je jen o 4 dny mladší než Sofinka 😉

lucierob
28. říj 2010

Syn taky začal chodit v necelém roce.

murynka
28. říj 2010

@lucierob aha jen o 4 dny 😕 😅 ale už chodíte dýl ne?já začla prý až ve 14 měs 😅

lucierob
28. říj 2010

Holky, mě snad picne.
Před 5 minutama Any usla a nějaký blbec tu začal pouštět petardy. Samozřejmě už je vzhůru 😠

lucierob
28. říj 2010

@murynka začla chodit kolem 18tého října

murynka
28. říj 2010

@lucierob my tedy 4 října ale to byli dva krůčky a pak nic 😀 😀 až dneska

mari111
28. říj 2010

jé Luci, tak vem květináč a šup na ně 😀

mari111
28. říj 2010

no dneska to fakt holky tady flákate ☹ ja si du něco mlsnout, dokoukam kriminálku a du hají, tak dobrou

farmarska
29. říj 2010

Ahoj holky, hezké ráno 🙂
koukám, že včera se tu moc nekecalo 😕 to je dobře, alspon jsem splynula s davem, když jsem tu nebyla 😀
Jinak dneska se tu taky moc neohřeju... chtěla bych vymalovat koupelnu a pak s manželem jít dělat kozám nové dvěře, tak budu jen tak průběžně zase nakukovat 😉

farmarska
29. říj 2010

Májuško prosím, až budeš dělat tabulku, napiš mi tam, že mám 11.11. vyšetření na cukrovku. Dnes jsem se objednala 😝

mari111
29. říj 2010

ahoj holky, no dneska je tu zas pusto, venku je krásně a teplíčko , malá už hají v kočárku.Já trošku uklidím a pudu se projít.

lenik_25
29. říj 2010

@murynka Ahojky, video super. Daneček taky v tuhle dobu chodil takhle pěkně mezi námi. Jako rodina jsme si sedli do kolečka (my, babičky, děda) a Daneček běhal mezi námi. Sám s jistotou chodil až od těch 14 měsíců. Je to paráda co? Jak se kolíbou jak káčata 😀

farmarska
29. říj 2010

no jo, tady to opět nějak vázne 😅
u nás doma ale taky, ani jsme nemalovali ani jsme se zatím ještě na kozí dveře nedostali..Já akorád uvařila buřtguláš a trochu poklidila a ted jsme koukali na jeden staženej film...bolí mě nějak hlava, tak nemám na nic jinýho náladu 😝 a aby bylo ještě huř, právě přijel ocmrdat tchán 🙄

lenik_25
29. říj 2010

@farmarska Prosim tě, vyprdni se dneska už na práci. Jsi těhule, máš nárok odpočívat. Nožky hore, klidně tchánovi pod nos a relaxuj 🙂

majjka24
29. říj 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 38tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 38tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 34tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 30tt..........................................................................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 22tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 12tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................20 DC
Martasek ................32DC
Aja ...........................21DC
M.aa.b .....................14DC
Natalie ....................18DC
Ivomal.......................12 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................13 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

majjka24
29. říj 2010

@lenik_25 jsem našla http://www.fytoterapie-akupunktura.net/index.ph...
A ty máš taky tabletky, nebo čaj??

Holky já mám dilema, ☹ teď o víkendu mám ovulku( měla bych mít) a dávat či nedávat si pozor??
Jinak máme za sebou 2 oslavy, bylo super, takže přejezení jsme, přepití 🙂 Manžu mám dneska doma, tak se mi motal u uklízení, jsem ho musela vyhnat ven ať si jde hrát s autem 😵 za chvíli jedem nakouppit, mám úplně bílou ledničku 😕 , tak večer sem zase juknu 🙂
A Lenik má pravdu Farmi, máš opdočívat 😀

kopa
autor
29. říj 2010

ahoj holky 🙂
manža mi zapojil pc do obýváku a tak vám mohu konečně napsat,lebedím si v křesílku 😀 jinde nevydržím sedět.Díky za rady s tím oparem.Vyřešila jsem to tak,že jsem to zaplácla zubní pastou a když jsem s Vítou tak nosím roušku.Přeci jen mám strach aby to nechytil.
Jinak s tou odsávačkou mi to teda moc nejde 😒 Před odsáváním se vykoupu a dávám si ještě horké obklady na prsa.No a mléko mi teče po kapkách a trvá to strašně dlouho.Nevím dělám to blbě.Prostě zmáčknu a nechám 2-3 sekundy být a tak to furt opakuji.No a potom když jdu třeba přebalit Vítu,tak se mi spustí proud 😒 ale manža pracně odchytával 😀 😝 A včera jsem začala odstříkavat ručně a jde mi to lépe a výsledek je taky už lepší.Dneska jsem dala Vítovi dvě dávky po 100ml a jednu malou 20ml,páč se hlásil,že má hlad.
Jinak Víta byl už třikrát venku 🙂 Manža s ním ted byl dvakrát sám,já si vždycky aspon na chvilku odpočinu(ale manža říká,že jsem normálně na dopovaná hormony,páč nejsem vůbec unavená 😵 😅 😅
Jinak je Víta moc hodnej,chce se furt mazlit a nejraději je normálně u tatky,tam si lebedí na hrudi.
Už jsme taky jednou koupali a dnes budeme zase,to se mu moc líbilo.
Jinak se Víta lehce loupe u nožiček a ručiček a trošku na bříšku,je to normální?? 😅 Koupila jsem dnes slunečnicový olej 😅 a má pár pupínků vzadu na krku.
@farmarska Až ted jsem si všimla,že čekáš chlapečka 😵 😵 😵 Moc gratuluji 😵 😵 To bude doma převaha 😀

kopa
autor
29. říj 2010

a ještě Víta 😀

mari111
29. říj 2010

ježišky Kopísku ten je ale krásnej 😵 😵 😵 to loupaní je normální 🙂

lenik_25
29. říj 2010

@majjka24 Ahojky, mám to ve formě takových malinkých kuliček a bere se jich ráno 9 a večer 9 vždy nalačno. Říká se tomu pokroutky.

lenik_25
29. říj 2010

@kopa to slupování kůže je po porodu u miminek normální. Doporučuje se na to i panenský olivový olej.

lenik_25
29. říj 2010

@kopa Jejda a to je kulíšek nádhernej!

farmarska
29. říj 2010

Tak zas nučumuju..kuk 😉
Kopi ten je krááásňounkej 😵 a má takovej rozumnej výraz 😅 no povedl se vám! 😵 😵
zvládáte to koukám doma taky už pěkně 🙂 a díky za gratulaci 🙂
májí tobě díky za tabulku 🙂 hele a za mne máš hlas pro nedávat si pozor (o víkendu) 😎 ale mnou se neřiď, já jsem strašně nedisciplínovaná 😀
a jinak teda jsem poslušná holky 😎 páč jsem vás poslechla a dnešek jsem teda pěkně proflákala 😎 😉

majjka24
29. říj 2010

@kopa krásný, strašně se ti podobá 🙂
@farmarska pochvala žes poslechla 🙂 jen odpočívej. a díky za hlas 😉

lenik_25
29. říj 2010

@majjka24 Hlasuji taky PRO nedávat si pozor.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru