Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. črc 2009

Ahoj holky, jdu jen pozdravit. V pátek jsme měli známý na baráčku, trošku jsme popíjeli - do 4 do rána 😀 - a grilovali, a včera jsme celej den dospávali 😀 a večer jsme zase grilovali, ale se švagrovou, protože má dneska svátek. A teď mám barvu na řepě, dodělávám ovárek a půjdu na baráček umýt okna, protože přijede manžovi kamarád pomoct montovat žaluzie.

mabe
26. črc 2009

Holky, dekuju vsem. Uz se nemuzu na ten zitrek dockat a zaroven mam strach, ale to je asi normal, po tom co mam za sebou. Tedka jsem dosla od nasich a pujdu si lehnout.

kopa
autor
26. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Mabe držím na zítra palečky a moc ti přeji aby jsi viděla už mimíska a srdíčko 😵

Tercie teda ty jsi popíjela 😀 a grilovala,to bych taky brala 🙂

murynka
26. črc 2009

leni jaký byl víkend???

markee
26. črc 2009

Ahojky.
Holky,tak se netěším na zítra,musím k obvodní lékařce. Minulý týden ve čtvrtek 16.7. jsem zjistila,že mám na levém lýtku dva malé puchýřky a pak na levém nártu. Sledovala jsem to,druhý den byli menší a v sobotu už žádné,jen fleky. No a co myslíte,dnes koukám na nohu,opět levou, a tam prostě červená čára a byl mi na ní nepříjemný dotek. Do chvilky se začal dělat puchýř a do hodiny a půl byl ten šlinc-čára opuchýřovaný. Samozřejmě že mám i na nártu,kousek od toho co tam byl a pak i na ruce mezi palcem a ukazováčkem. Mám děsný strach,co to může být. Švagrová mě utěšila,že pásový opar nejspíš ne,že to by mě bolelo a prostě to je v oblasti nervu a né tak rozkouskovaný. Chjo. Určo mě pošlou na kožní,ale ve městě máme takového blbouna,že budu muset cestovat za nějakým jiným minimálně 30km
Bojim se o miminko,aby to nebylo něco hroznýho.

dablikolik
26. črc 2009

Ahoj můžu se přidat? Je mi 25 a manžovi 28. Po 2,5 letech snažení jsme podstoupili IVF. Vše bylo v pohodě, ale v 11tt nám přišli na zamlklé těhu. Teď jsem měsíc po revizi a může začít domácí snaženíčko a kdyžtak příští rok zase IVF

farmarska
26. črc 2009

ahoj dab, vítám tě mezi náma 🙂 To co se ti přihodilo, je moc smutné ☹ boužel se to, ale stává 😔
příště se vám určitě zadaří!! 😵 😵

mirax
26. črc 2009

markee: pás. opar to nebude..
Nebrouzdala jsi někde zahradou nebo neplela záhonek? Podle popisu mi to připadá jako nějaká kontaktní alergie. Musela bych to vidět, ale věřím, že nic těžkého to nebude.
Držím palečky, ať je to jen něco "nezlobivého" a brzy to nenávratně zmizí 😉

farmísku ahooj...
Jsem už total dead, jen na vás ještě v posledním tažení nakukuji.
Zítra ráno jsem tady! 🙂

Dobrou noc zatím papa 🙂 🙂

aronek
27. črc 2009

😀 Ahoj přeji dobré ráno 😀 , opět z práce 😝
Hlásím, že u nás chladno 8,5 stupně, ale vypadá to na sluníčko 😉

kerrie
27. črc 2009

Dobré ráno, holky 🙂
Jaký byl víkend? My byli v SO posedět s kamarádama v hospůdce a včera na výletě na Šerlichu.....paráda 🙂

dablik............zdravím Tě....................moc mě mrzí, že i Ty jsi musela prožít něco takovýho. Máme to tu za sebou všechny, tak víme, jak Ti teď je...............ale nevěš hlavu...........chce to trochu času a miminka se určitě dočkáš 🙂

markee
27. črc 2009

Dobré ráno,
Miras máš SZ 😉

markee
27. črc 2009

Neumím ani zmáčknout klávesu- chtěla jsem napsat Mirax-máš SZ 😀

mabe
27. črc 2009

Dobre ranko devcata, tak tedka snidam. Jenom trosku nejak nemam hlad a mam takovy simrani po tele - nervozita. 😖 Jdu az v 10h. Sakra, snad to bude ok.

Markee, budu drzet palecky, at to neni nic vaznyho.

Aronku, kerrie, ahoj 🙂

markee
27. črc 2009

Holky myslíte,že můžu mít reakci na kopr? Já ho vytrhávala,opět,jak před tím týdnem ☹ ,ale neudělá se to hned,ty puchýře,tak za den či dva. Chjo. A šli by jste nejdřív k obvodnímu a pak podle toho kam by vás poslal?

markee
27. črc 2009

Tak jedu holky,papa.

secretacka
27. črc 2009

Ahojky všem ve spolek, jdu Vás po dlouhé době pozdravit a říct smutnou novinu. V sobotu jsem ve 14tt potratila. Doufám, že vy všechny ostatní jste v porádku a držím Vám pěsti.

kopa
autor
27. črc 2009

Ahoj holky,
mám chvilku,tak vás jdu pozdravit 🙂
Všem co mají dneska KO držím palce 😵
Mury víkend byl v pohodě v sobotu jsem měla nákupní den a v neděli jsem vyvářela a byli jsme na procházce.

kopa
autor
27. črc 2009

Ahoj Secret,to je mi moc líto.............................. 😔 😢 Moc mě to mrzí kočko,drž se 😔 😔 😔

secretacka
27. črc 2009

Kopa: moc děkuji. Miminko se přestalo v 6. týnu vyvíjet a umřelo, tak proto. Doufám, že to brzo vyjde zas.

secretacka
27. črc 2009

Dablikolik: Ahojky, vítám Tě tu. Právě prožívám to, co potkalo tebe. Byla jsem na umělém oplodnění, podařilo se na první pokus, ale teď ve 14. týdnu mi zjistili zamlklé těhu. Včera jsem byla na revizi. Máš dobré, že už se můžete snažit, tak vesele do toho a budu držet pěsti, ať jste brzo úspěšní.

farmarska
27. črc 2009

secret, ježiši to je mi strašně líto ☹ ☹ ☹ Jak je to možné 😨 řekli ti něco? Kočko, všechny víme, jak ti ted musí být strašně 😔 snad se z toho brzy oklepeš a bude zase trošku líp 😖 nevěš hlavu a hlavně neztrácej naději ☹ příště už to musí vyjit! 😔
holky já todle nesnáším! Proč se to děje, navíc takhle pozdě, ve 14tt! ach jo, je mi z toho smutno, člověk si fakt nemůže bejt ničím, ani po těch prvních kritickejch týdnech, jistej 😢 Po takovejhle zprávách se uplně bojím zase otěhotnět 😔

aronek
27. črc 2009

Secret, to je mi moc líto ☹ , drž se. Budou zjišťovat proč? 😖

kopa
autor
27. črc 2009

Secret 😔 😔
To je fakt hrůza 😢 a to doktoři nepoznali dříve? 😕 Určitě ti to brzy výjde,však se podívej kolik je tu těhulek po potratu 😵
Zdravím Dablikok také mě to mrzí 😔 ale uvidíš bud lépe 😉 začnete se snažit a budeš myslet na jiné věci.

farmarska
27. črc 2009

jinak navzdory všemu přeju, pěkný ráno
já frčím podojit a pak sem ještě nakouknu.
Mabíku držím palečky a myslím na tebe! dej pak hned vědět!
🙂
Markee já se v tom nevyznám, ale tipla bych si, že by to z toho kopru mohlo být

secretacka
27. črc 2009

farmarska: děkuji Ti moc za podporu, vím, že jsme byli zhruba stejně a koukám, že Tě to taky potkalo. Ach jo. Ale budem věřit, že už jsme si smůlu vybraly. Prý když se to stane při prvním těhu , tak při dalším už je to málo pravděpodobné. Tak si budem držet pěsti.

mabe
27. črc 2009

farmi, diky. Jsem jak na jehlach.

if.v
27. črc 2009

Dablikolik, vítám tě mezi námi. Už to není tak smutná diskuze, jak by se mohlo zdát. Je dobře, že se můžete snažit, tak hlavu vzhůru
Sekretacka: je mi to moc líto, radši by člověk o tomhle ani neslyšel. Držím palce, ať jsi brzo fit a můžete se zase snažit.
Všem dobré ráno

secretacka
27. črc 2009

aronek, Kopa: včera jsem byla na revizi dělohy a z toho co odeberou dělají hystologii, takže do 14 dní bude mít můj gynekolog výsledky. Doktoři na to nedošli dřív, protože na posledním ultrazvuku bylo vše ok a na další jsem měla jít tento týden. Nejhorší je, že bylo mrtvé už 7 týdnů a já nic nepoznala. Normálně mi rostlo bříško, nalívala se prsa, špatně mi nebylo. Až v pátek jsem začla krvácet....

paajaa
27. črc 2009

Krásné ráné všem,

Secre: je mi to moc líto a snad bude brzo lépe 😔

Markee: snad ty puchýřky nejsou nic vážného a něco ti na to na kožním dají

Mabe: držím palce na kontrolu.

Jinak u nás pro běhl předsnažení a tento týden bude ostré snažení ( ovu čekám cca v pátek), tak mi držte palce, ať manžela uženu. 😀

aronek
27. črc 2009

jé, ahoj mebe, já myslela, že jsi už na cestě. Držím palečky a dej vědět, jak jsi na tom 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru