Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
27. črc 2009

Secretko, je me to lito a hlavne, ze uz 7tydny byl mimisek pryc. 😒 Drz se.

mabe
27. črc 2009

aronku, dam vedet neboj

mabe
27. črc 2009

Hned jak dojdu, zapnu konika a pisu. 😉

kupina
27. črc 2009

Ahoj holky, jdu Vás pozdravit po víkendu a narazím na takovou smutnou zprávičku 😢 .

Secretacko, je mi to moc líto. Holka drž se 😢 ☹. A jak je vůbec možné, že mimi přestalo bít srdíčko v 6tt a oni to zjistili až ve 14 tt 😠 ? Secretacko, hlavně teď hodně odpočívej a nabírej další síly na nové snaženíčko 😉. Myslím na tebe....

kopa
autor
27. črc 2009

Secret tak já měla v sobě mimi mrtvé 3týdny,taky jsem nic nepoznala,příznaky jsem měla stále 😖 Mě tayk dělali tu histologii ale většinou na nic nepříjdou 😕 jen potvrdí že to bylo ZP.

kopa
autor
27. črc 2009

ahoj Kupinko,
jak se ti daří?

kupina
27. črc 2009

Mabe držím pěstičky, ať ti kontrola dopadne dobře 😉. Určitě nám dej vědět 🙂

mabe
27. črc 2009

Holky, ja se do te doby asi zblaznim. Mam strach. Nemam zadny potize, tak snad to bude vsechno ok.

kupina
27. črc 2009

Ahoj Kopi, mně je celkem fajn, o víkendu jsme se byli podívat a hlavně zkontrolovat jak jsou daleko se stavbou baráčku - za měsíc by měla být kolaudace, tak jsme natěšení. No a včera jsme byli poklábosit o kámošů. Takže víkend byl v pohodě.

No a jak se daří tobě? Na kdy plánuješ dovolenou? Už se asi těším, až si odpočineš... 😉

secretacka
27. črc 2009

Kopa: To je to, co mě děsí, že máš v sobě mrtvé miminko a tělo to nedá nijak najevo, prostě se chová dál těhotně. V nemocnici mi doktorka taky říkala, že většinou tak hystologie nic neodhalí. Ale uvidíme. My to měli od začátku jak na houpačce, tak to asi opravdu tak mělo být. Musíme věřit. Taky Ti držím pěstičky, ať Ti to vyjde.

kupina
27. črc 2009

Kopi, promiň - já napíšu, že se těším 😀 😀 😀. Ty se určitě těšíš na dovolenou 😀 😀 😀. Prosím omluv mě, asi mi už hrabe 😀 😀 😀

kupina
27. črc 2009

Secretacko, já jsem měla v sobě několik týdnů také mrtvé mimi 😢. A navíc, když mi zjistili, že mimi nežije, tak jsem ho v sobě nosila ještě týden než jsem šla na revizi. To bylo peklo ☹. Na histolce také nic nenašli.

kopa
autor
27. črc 2009

Kupinko plánovala jsem dovču ted od čtvrtka a celý příští týden,že bysme chodily na túry a výletily 🙂 Ale mají být zase šílený horka a když bude 30 stupnů,to na tůru vůbec není.Tak ještě nevím zda to nezměním,že bych si vzala třeba jen čt,pá,po 😅 musíme se domluvit doma.

Přítel je furt bez práce,tak je to tayk naprd přemýšlíme,že by začal podnikat,ale nevíme v čem 😅 😕 Musíme něco vymyslet.Ted si chce koupit kolo,takže by výletily asi i sám...

kupina
27. črc 2009

Ale secret, druhý pokus Vám už 100% vyjde, věřím v to 😉.

secretacka
27. črc 2009

kupina: tuším, co jsi musela prožívat za peklo. Já ho to zjsitila v pátek a včera byla na revizi, ale i tak to bylo hrozný. Vědět, že bříško mám, ale mimčo je mrtvé, čekat, až Ti udělají revizi a tím to zkončí... prostě děs. Každopádně díky za podporu a držím pěsti, ať Ti vše dobře dopadne a miminko máte zdravé a jste šťatní.

kupina
27. črc 2009

Kopi, tak na túry je horké počasí opravdu nepříjemné. Ale uvidíš, třeba ještě předpověď změní. Teď to mění, jak na běžícím páse. A na túry budete chodit tady někde v okolí?

Jinak mi je líto, že přítelák nesehnal ještě žádnou práci. Přitom má super praxi a kvalifikaci. Nechápu to... Myslíš, že je to tou krizí? Podnikání si v dnešní době pořádně promyslete, bude asi těžké prorazit, hodně záleží na tom, v čem by přítelák začal podnikat. On pracoval v bance, že jo? Nechtěl by třeba lidem radit, kam investovat, jak si rozvrhnout finance, atd.? Kdyby byl šikovný, tak by se chytl.

kupina
27. črc 2009

Secret, takže ty jsi také nebyla na revizi hned ☹ 😢. To je opravdu to nejhorší, co se může stát.... Prodlužuje se akorát utrpení. Vím, že to teď pro tebe musí být hrozně těžké, ale uvidíš, že časem všechno přebolí a ty se budeš soustředit na nové snažilkování. Na kontrolu ke gynekologovi jdeš po šestinedělí?

kopa
autor
27. črc 2009

Kupi nevím jestli je to tou krizí,ale na třech pohovorech kde byl tak mu řekli,že má jakoby vyskouk kvalifikaci a že kam se hlásil,že je to níké místo...páč jako že je překvalifikovanej na ty jejich pozice.. 😒 Přitom by přítelák tak rád někam nastoupil klidně i na nižší pozici atd...Ted přes prázdniny toho taky moc není.. 😔

Holky já čekala taky na revizi týden 😢

murynka
27. črc 2009

ahojky nakukuji a zase půjdu ☹ ☹ ☹ tohle nějak nezvládám ted číst 😢 😢 😢

secretecka je mi to moc líto neznám slova útěchy je to hrozné 😢 😢 😢 nechápu jak na to mohli přijít tak pozdě to za prvé 😕 😕 mě zjistli na kontrole minule že mimi je mrtvé a ten den jsme nastoupila revizi to bylo obrovské štěstí protože ta psychika dělá strašně moc 😔 😔 😔 😔 holka drž se!!!!!!!!!!

mabe moc držím palečky 🙂 a těším s ena dobré zprávy 😉

já vyparala dvě pračky už to schne venku na zahrádce 😵 😵

kupina
27. črc 2009

Kopi, tak ještě vyčkejte, třeba se to po prázdninách zase trošku rozjede 😉. Je pravda, že teďka se lidi v práci střídají na dovolených a moc nových lidiček se nepřijímá. Snad se v září situace trošku zlepší.

Jé, Kopi, tak ty jsi na revizi čekala taky týden? 😔 Tak to jsme na tom byly stejně 😢. Nic horšího na nápor nervů jsem nezažila ☹.

kupina
27. črc 2009

Ahoj Mury, také plánuji dát prát prádlo. A navíc musím ještě vyžehlit, na což se tedy opravdu netěším 😠...

kopa
autor
27. črc 2009

Kupi nejhorší bylo,že mi ten týden dávali ještě naději a nikdo si nemyslel že to špatně dopadne.Přítelák byl přesvědčen,že bude vše v pořádku,takže jsem byla v nervech jen já 😔

kupina
27. črc 2009

Kopi 😔 😢

kopa
autor
27. črc 2009

Ale už je to za náma!!!Věřím tomuže ted to opravdu výjde a dotáhnu to dokonce 😵 A když nééé tak to budu zkoušet furt,furt!!!

murynka
27. črc 2009

mě tedy dr.vůbec nevystrašil řekl že jsme menší ale že mohla být pozdější ovulka vůbec jsme si nepřipouštěla nic zlého takže jsme fakt ráda že to proběhlo jak to proběhlo 😔 😔 😔

kupina
27. črc 2009

Kopi, jasňačka 😉. Hlavní je, že to je za námi, nemá cenu se ohlížet do minulosti. Teď už všechno proběhne, tak jak má. Statistické tabulky jsme už naplnily ☹ .

Kopi a ty jsi teďka před ovulkou?

kopa
autor
27. črc 2009

Murynko ahoj 🙂
Je to fakt hrůza,po druhé už bych to nechtěla zažít.No holky včera jsem přerovnávala skřín co máme v předsíni,máme jí skoro prázdnou a přítelák řekl,že za rok bude určitě plná 😵 😵

kopa
autor
27. črc 2009

Kupinko jsem před ovulkou,ale nechávám volný průběh... 😀

kupina
27. črc 2009

Mury, ta nová fotečka mě nabíjí energií - je to takový letní pozdrav. Slunečnice mám moc ráda a když projíždíme kolem slunečnicového pole, tak je to balzám na nervy 😵

kopa
autor
27. črc 2009

holky já mám taky ráda slunečnice 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru