• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. lis 2010 v 11:49 • rebinka
Tak jsem holky taky dala Laurušku do soutěže o pokoj snú, budeme vděčné za každej váš hlas :wink: http://soutez.doma.nova.cz/laurinecka111# de tam hlasovat jednou týdně
8. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,po dlouhé době jsem tu,ale i když jsem nepřispívala,tak jsem se aspoň občas snažila vás dočítat.U nás zatím nic nového,jen že přítel začal pracovat na Slovensku,domů jezdí nepravidelně a vždycky jen na chvíli,takže miminko jsme stejně museli zatím pustit z hlavy a zkusíme si do konce roku trochu pročistit od mimíska odpočinout a pak pravděpod.zkusíme to centrum.Jinak se nic neděje,takže ani není velice co psát.Jen bych pak poprosila změnu do tabulky,jsem dnes 8DC,děkuji.Zase někdy mrknu,zatím se tu mějte pěkně,maminkám ať pěkně rostou dětičky a těhulinkám bříška,papa
8. lis 2010 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz
ty máš ale hezkou fotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz
8. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz
@mari111 -děkuji :slight_smile: .Laurince jsem hlásek dala,tak ať vyhrajete.Malá je moc krásná holčička!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2010 ve 13:19  •  snaží se  • Odpověz
@katyna6 děkujeme :dizzy_face:
8. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz
@mari111: tak jsem taky hlasovala. Krásná fotečka. Tak snad zvítězíte.

Jinak kontrola dopadla na 1 a další je za týden 15.11.2010. Už dostaneme papíry k mateřské.
8. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz
@paajaa gratulka k super kontrolke, utíka to teda už máš 33tt :fearful: a dík moc za hlas
8. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky, porevizní mrcha stále nikde :frowning2:
8. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz
@lenik_25 no to je ale fakt teda mrcha, když jí člověk chce tak nikde a když né tak je přesná každej měsíc :angry:
8. lis 2010 ve 14:11  • Odpověz
@paajaa teda ty už to máš fakt za pár, pamatuji si jako dnes, když jsi testovala :D
8. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky, je tu nekdo?!
potrebovala bych prosím poradit...
Mareček se furt nezbavil té rýmičky, i když už to vypadalo, že ano, ale naopak se mu ted v nedeli pridal kašlík... zakašle sem tam, ale někdy ho to uplně vzbudí, vyděsí se a já samozřejmě taky...
dá se u takhle malých miminek něco dělat, dávat?!
díkyy
8. lis 2010 v 15:25  • Odpověz
@paajaa super, že je všechno ok, Vánoční dáreček už bude brzo s Váma :sunglasses: :wink:
8. lis 2010 v 15:27  • Odpověz
Holky do Vánoc 42dní:slight_smile:)) :grinning:
8. lis 2010 v 15:27  • Odpověz
@handm odsávat nosík pořád, aby mu to neteklo do krčku a nedráždilo ke kašli.. super je odsávačka na vysavač- nosátko...
jinak se nic nedává, pokud má čisté mandle a není to angína nebo tak, tak nic. kdyby byl plakací nebo teplota tak zajdi k doc.

jinak větrat, mokrou plenku k postýlce na zvlhčení vzduchu, mokrý ručník na topení a měnit každý den
8. lis 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Po delší době jsem přišla zas nakouknout co je nového.Hlavně kouknout na tabulku a tak...
Kopinko...Moc gratuluju k Vítečkovi :slight_smile: Je to moc krásný chlapeček

@handm My měli s naší malou stejný problém už v porodnici.Ještě tam nám dali na vytírání nosíku kapky NAsivin.Z buničin.čtverečku jsem dělala malé smotečky,na to kapátkem nakapala kapky a opatrně vytřela noík.Docela nám to zabralo...držím palce,ať je MAreček brzo zas zdravučký :wink: Teď jsem si ty kapky nechala koupit v lékárně...pro jistotu...abych je doma měla kdyby náhodou zas něco...Jen se teda můžou používat jen týden.To řekli manžovi v lékárně.V nemcnici mi nikdo nic neřekl :confounded:

Mám chvilku času,tak snad dočtu aspoň kousíček.¨
Mějte se tu krásně a já zas někdy nakouknu...
8. lis 2010 v 15:44  • Odpověz
@sarlotta děkuju, odsáváme tim na vysavač... bojim se přesně, aby mu to tam neteklo, protože to mám já, vždycyk mi to teče do krku:frowning2:
teplotku zatím nemá, tu měřím pravidelně ráno i večer, nebo když se mi zdá horký, jenže ons e občas hodně potí, takže mě to mate :unamused: dám tu mokrou plínku, nebo hrnec s vodou, abychom to zvlhčili..
a můžu ven?! tam se mu spí líp... navíc on přes den spinka jen v kočárku...
a kdyby to asi bylo horší, tak zavolam rano dr...

děkuju!!!
8. lis 2010 v 15:44  • Odpověz
ahojky šarlotko :slight_smile: Jéééé...to mi chybělo...Tvůj odpočet do Vánoc...jako loni :grinning:
8. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@sarlotta no super a nám dluží 2 výplaty to budou vánoce :D
8. lis 2010 v 15:45  • Odpověz
@handm určo můžeš ven. pokud není teplota :wink:
8. lis 2010 v 15:49  • Odpověz
@sirella děkuju!!¨
mě právě v porodce, dkyz jsem rekla dr, že se mi zda, ze chrci a ma rymu, rekli, ze je to normalni..
jenze ted uz to ma skoro vic jak tyden a nudle osavame jak oprate...i kdyz jen nekdy...
do nosiku kapeme Libenar -morskou sul, fyziologicky roztok v podstate...
tak kdyby to nezabiralo, tak zkusime tohle..
díky a mějte se s prckem moc hezky!! a zas nakoukni!!
8. lis 2010 v 15:50  • Odpověz
@sirella no ahoooj, jako kde máš dcéérunku v pase ???
8. lis 2010 v 15:50  • Odpověz
@handm zkus spíš nasivin sensitive nebo libenar jen na vytírání.. záleží jak moc to teče... můžeš to i střídat :wink:
8. lis 2010 v 15:51  • Odpověz
@sarlotta mě právě posledně Dr řekla, že radsi jen na hodku... s tou rymickou...:frowning2: ale on tam spi jak dabel venku, doma jsou to max u prsa tak desetiminutovky... a pak v noci, dneska semi vzbudil 4x za noc, o jedno vic, nez normalne..
8. lis 2010 v 15:52  • Odpověz
@sarlotta jejda..já jsem ale trdlo.Díkas za upozornění :slight_smile:
Jak se vede???Jak se máte s Šarlotkou a s celou rodinkou???
8. lis 2010 v 15:53  • Odpověz
@sarlotta ono to netece, on proste chrci a funi a sipe
@handm klidně buď dýl. vždyť je parádně vlhko, hlavně žádné návštěvy, muchlování aˇk tomu něco nechytí a bude to ok :wink:
@sirella dobrý, už sme si odbyli angínu s malým a afty se slečnou... tak už sme ostřílení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jinak dneska očkování konečně, zrovna se mi pekelně zakadila na klíně, tak mizím :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 15:55  • Odpověz
@sarlotta děkuju!!!
a taky musím, z kočárku se ozývají pekelné prdící zvuky a fnukani nad plnou plinkou :slight_smile:
paaa a díky holky
8. lis 2010 v 15:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.