Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
8. lis 2010

@sarlotta Hlavně ale že už jste v richtiku 🙂 My byli nemocní všichni 4.Pak jsme se z toho dostali a dneska lehl prcek s teplotou.Doufám,že to nechytne aj malá.Měj se hezky...zatím čus

mari111
8. lis 2010

o sirel se tu ukázala. A co nějaká ta fotečka malej princezničky?

majjka24
8. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa 39tt .................................................................... čeká chlapečka
Maarrtina 39tt ........................... KO 4.11.......................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 35tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 33tt................................KO 8.11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 24tt..........................11.11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 14tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................6 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................8DC
M.aa.b .....................21 DC
Natalie .................... 8 DC
Ivomal.......................23 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................pauza 3-6 měsíců
majjka24 .................24 DC
lenik_25....................čekání na porevizní mrchu

farmarska
8. lis 2010

ahoj holky, jak se vede? 😉
u mne pořád nif mof 😝 nejdřív mne několik dní bolely záda, že jsem se nemohla pořádně ani pohnout, tak jsem polehávala a asi aby toho nebylo málo, tak jsem včera onemocněla nějakou chřipajznou 😖 Mám rýmu jako kráva, frňák červenej, dutiny zalehlý, kašel, na průduškách mne bolí, hlava třeští ..no fuj hnus 😝
Jsem chabrus 🙄 To je imrvére něco 🙄
A to ´mám mít zítra poradnu, ale zavolám tam a omluvím se a přeložím to na příští týden, páč to bych zítra fakt nedala..celé dopoledne zase strávit v čekárně 😔 A ve čtvrtek mám tu cukrovku. To půjdu, snad na tom budu i líp..
A nevíte nevadí to nějak, nezkreslí to ty testy nějak-to mé nachlazení? 😕

farmarska
8. lis 2010

jinak se omlouvám, ale poslední dny jsem neměla náladu ani psát, ani dočítat 😒
jen jsem stihla postřehnout , že má katuška moooc hezkou novou fotešku v pase 😵 moc ti to tam suší!!! 😵

aronek
8. lis 2010

Ahoj, tak jsem trochu dočetla, ale jinak nějak nestíhám. Celý víkend jsem byla od rána do večera ve škole, dnes jsem dohledávala věci do školy a zítra zase do práce.
Jinak je malý pořád zrdavý a usměvavý, jen nějaký líný. Koukala jsem, že malé terciňátko leze, tak to my se jen válíme 😀

sirella
8. lis 2010

@mari111 Ahojky MAri 🙂 JAk se vede???Co LAurinka?Jak rostete?Jinak přidávám fotku naší veverky....to jí vymyslel náš prcek.Začal jí říkat veverka čiperka 🙂 a cosi se to hned chytlo.Fotky jsou ještě z porodky.Nové zatím nemám v PC...jsem ostuda 😅

sirella
8. lis 2010

@farmarska Ahojky farmi 🙂 Jen odpovídám na tvůj dotaz ohledně nachlazení a testu na cukrovku...Já byla taky nachlazená a byla jsem nucená se přeobjednat.Sestra se mne před odběrem krve ptala na pár věcí a mezi tím bylo i to,jestli nejsem nějak nemocná.Radši si tam zavolej,ať tam nejedeš zbytečně jako já.

aronek
8. lis 2010

@sirella malá je moc krásná 😉

lenik_25
8. lis 2010

JE TADYYYY!!!! DORAZILA!!!!!! MRCHA JEDNA!!!!!

lenik_25
8. lis 2010

@sirella Veverka, to je krásný 🙂 Je to moc pěkná holčička.

lenik_25
8. lis 2010

Holky, hlásila bych do tabulky DC, ale co to je? To je počet dnů od prvního dne MS?

sirella
8. lis 2010

@aronek
@lenik_25 holky díky moc 🙂 Snažili jsme se 😀

Snažím se dočíst,ale nemám šanci.Vy jste ale kecalky 😀

Ty dorty jsou nádherné,to jsem nepřehlídla...mňááám 🙂 Taky bych to chtěla umět,jenže mám obě ruce olšové 😅

mari111
8. lis 2010

jéééééééééééé Sirel ta je kráááááááááááááááááááááásna, moc se vám fakt povedla.
Lauruška roste jak z vody, zítra jedeme k dr tak jsem zvědavá kolik zas povyrostla 😅
@lenik_25 tak hlásiš 1dc, tak se to počíta 😅 Holky kdo jste ješte nehlasoval, tak moc moc prosíme dejte nám hlas 😵

lenik_25
8. lis 2010

@sirella No jo, snažili jste se. A jak že se dělaj holčičky? Nahoru a doprava? 😀 😀 😀

@mari111 Tak 1DC, jasně, jsem v obraze 🙂 Jdu vám hlásnout.

sirella
8. lis 2010

@mari111 Ahojky mari...už jsem vám šupla hlásek.Ta fotka je nádherná 🙂

sirella
8. lis 2010

@lenik_25 jojo...přesně tak,jak píšeš 😀 😀 😀 Teď jsi mi hodně zlepšila náladu...malého mám nemocného,tak jsou starosti a tak jsem se dneska poprvé pořádně zařehtala 🙂

tercie
8. lis 2010

Ahoooooooooooj holky, tak jsem tu, a asi zas nikdo jinej, že? 😀

@sirella ahojky mamino, že se taky ukážeš, asi není s dvouma prďolkama čas viď... a nový fotky určo nahoď, nebuď ostuda, ať vidíme jak slečna Veverka roste a krásní 🙂

@sarlotta hele to mi povídej, za chvíli ho budu doma honit kolem krbu dokolečka .-D

Holky mám dotaz, odkdy může jíst malý mimčo jídlo s kouskama, tedy né úplně namixovaný? Ta mamča Vanesky, co jsme spolu byli v porodnici dává příkrmy teprve pár týdnů...cca 4 a už by chtěla aby jedla kousky, jí to rozmlouvám, ale moc se nenechá...Vaneska nemá ještě ani zuba, tak nevím kam chvátá. Pý by jí chtěla začít vařit sama... ale to může pořád mixovat, no moc jí nechápu...

@aronek jo terciňátko leze, zatím jen malý vzdálenosti😀 ale zdokonaluje se, no já naopak si říkám, že by nemusel tak chvátat jakoooo 😀
Hele člověče s jakou školou ty to zase strašíš, to máš málo práce? Nechtěj tě tam takhle náhodou uštvat? Vždyť jsi měla zkrácenej úvazek, nebo ne? Přijde mi z vyprávění že jsi tam od nevidim do nevidim...?

@lenik_25 jéééé huráááááááá první den cyklu, to je super, tělíčko funguje to je první krok k úspěchu 🙂 Jen tak dál!!! Myslím s tím úspěchem, ne další mrchou😀

lenik_25
8. lis 2010

@sirella No vida 😀 😀 😀 Tak my to podle vás pak uděláme, nahoru, doprava 😀

lenik_25
8. lis 2010

@tercie Ta mamča to trochu přehání ne? Já bych kousky nedávala moc brzy. Hlavně náš Daneček je nesnášel, takže ještě v 10-11 měsících jsem mu mixovala jídlo napadrť, sebemenší kousek vyblil 🙂 Ale může poprvé zkusit rozmačkat banán.

lenik_25
8. lis 2010

@tercie Já jdu pozítří zas na čínskou medicínu. Posledně mi řekla, ať počkám 2x MS a pak teprve se domluvíme. Že se potřebuju trochu víc pročistit a dostat do pořádku ledviny.

tercie
8. lis 2010

@lenik_25 já taky říkám...nikam nechvátat...já jediný tuhý co malýmu dávám je občas kukuřičná křupka, ale ta se vlastně rozpustí takže tuhá není. A navíc Luky má aspoň už nějakej ten zub, její malá nemá ani ťuk.

Ta č.medicína je asi taky zajímavá co, u nás je dokonce krámek kde prodávají ty medicíny jejich.
á to nikdy nezkusila, ale moje teta si to dost chválí. Já chodila na kineziologii, a taky mě to pomohlo, hlavně psychicky.

wlladka
9. lis 2010

Ahojky,

@lenik_25 gratuluji k mrše!! 🙂 🙂
@sirella máte moc krásnou veverušku 😵
@farmarska ať je brzy líp. Hlavně se šetři a neblbni. Známe jaký jsi nezmar! 😠 😀
@mari111 odhlasováno
My jsme tady http://soutez.doma.nova.cz/vlpek , jestli jste pro nás ještě nehlasovali, tak taky moooooc prosíme 😵 😵 😵 😵

wlladka
9. lis 2010

@paajaa gratuluji k další úspěšné kontrole. Šíleně to letí, nedávno jsi se tu strachovala, aby to bylo těhu 😲
@handm posílám Marečkovi pohlazení, ať se bacily rychle spakujou a zmizí, aby maličkýho netrápili 😔

wlladka
9. lis 2010

My jsme měli včera den jak FÍK 😒 Byli jsme v Plzni na tom očkování. Šimonek začal hysterčit hned, jak jsme vlezli do ordinace. On doma vůbec nepláče, ale jek vlezeme tam, tak pokaždé spustí hrozný jekot. On to asi pozná, že mu tam vždy něco bolavého provedou, tak už řičí předem 😢 Dr. ho poslechla, zvážila, jelikož se dávka vypočítává dle váhy, a šli jsme vedle k sestře a ta mu to bodla.
Od naší mudry (tady v Chebu) jsem minulý týden dostala cesťák, že si ho mám nechat v Plzni potvrdit, že jsme se do Plzně už nacestovali dost a že máme nárok na cestovné, tak ať toho využijem. Ani jsem neměla tušení, že pojišťovna toto proplácí. No - požádala jsem tedy sestru a ta řekla, že to musí potvrdit doktorka. Vzala papír a že za ní zajde. Za chvíli se vrátila, že doktorka nám toto potvrzovat nebude, že co bychom chtěli - vždyť jsme přece právě dostali vakcínu za 35 tisíc! Ještě měla takový zlý pohled a dodala, že ty vakcíny budou ještě 4 a že do nás vrazí celkem 175 000 kč.
Dokážete si představit, jak jsem se cítila. ☹ Připadala jsem si jako nějaká vyžírka.

wlladka
9. lis 2010

Z jiného soudku......
Předěláváme byt a v Plzni jsme si objednali kuchyň na zakázku. Kuchyň udělali o 2 měsíce později než měla být. Teď jsme ji doma rozbalili a chtěli sestavit. Zjistili jsme, že máme dvě skříně z jinýma rozměrama, v jedné křivé police, jiný rozměr na vestavnou mikrovlnku a ještě pár vad k tomu. Byli jsme ji tedy včera v Plzni reklamovat. Ten majitel na nás začal řvát, že si vymýšlíme, že jsme si to takhle objednali. (kdo by si objednával kuch.sestavu aby byli dvoje dvířka vyšší než všechny ostatní v řadě?) Na vyfocenou vodováhu na křivých policích nám řekl, že je to SKORO ROVNÉ, takže neuznává. A na větší prostor pro mikrovlnku řekl, že jsme mu dodali takové rozměry. Dokázali jsme mu vytištěným mailem, že jsme mu poslali tip, který doma máme (tak jak to chtěl). On se tedy podíval a řekl, že ale toho názvu a čísla existují MW tři a on nevěděl kterou máme. Místo toho aby zavolal a zeptal se, prostě jednu vybral a ty rozměry truhlářům zadal 😲 prostě ententýky dva špalíky 😠 😠 😠 Nic nám prý jako reklamaci neuzná, ať se klidně soudíme. Je mu totiž jasné, že my nemáme ani peníze (které jsme dali jemu) a ani použitelnou kuchyň a samozřejmě chceme do Vánoc bydlet. Soudit se s blbem 5 let, na to fakt nemáme 😖 Jsem nas..ná, bezradná, zoufalá ☹ ☹ ☹ ☹
on nám řekl, že nám nechá vyrobit jiné, ale že si to pěkně zase všechno zaplatíme. Zákazník je prostě dneska úplně v pr..... nemáme šanci se dovolat nápravy.

Tak jsem se vykecala, ale moc to nepomohlo ☹

wlladka
9. lis 2010

Vy tu všechny chrníte, tak já si jdu udělat kávu. Za chvíli se probere Šimonek, tak se s ním ještě pomazlím v posteli 😵
Jooooo a moc děkuji za pochvaly na mou vyrobenou dečku pro Šímu 😵 😵 😵

kopa
autor
9. lis 2010

Dobré ránko 🙂

@wlladka Vladi co to jako je?že ti nedají ten cesták 😠 😠 No hovada,co na to říct.Vždyt jste se natrápily se Šimonkem a ještě se takhle chovají 😔 😔 To mě mrzí,že nemáte taky chvíli klid 😔 A ta kuchyn 🤐 🤐 Co se obrátit na ČOI?Jak si to popisovala,tak mi to připomnělo naše plovoučky 🤐 🤐 jak nám je udělali poprvé blbě a jak to opravily a ted to budeme zase reklamovat,páč to zase debilové posrali 😠 😠 takže budeme chtít vrátit peníze.No ono je to težké,chápu že soud se nevyplatí...

kopa
autor
9. lis 2010

@wlladka Vladi moc hezká dečka,jsi šikulka 😉
@cajori17 Caj gratulka k novému bydlení 😉
@sarlotta Tak Víta měl hnedka v neděli stolici a dvě 😀 Šarlotka má krásnou váhu 😵
A dneska měl chudák průjem 😒 ale to měl asi zřejmě kvůli mně 😅 Já měla včera zapečené brambory a byli trošku mastné a večer jsem chytila taky brutální průjem 😅 Myslela jsem,že nevydržím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru