Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

jitie
12. lis 2010

@mari111 já jsem teď fotky nepřidávala, už vypadá jinak ,má delší vlásky, je jak holčička 😀 čekám až mu bude rok a ostříhám ho 😀 z Fildy taky bude alkoholik 😀 😀

mari111
12. lis 2010

@tercie no to chce tréning 😎

jitie
12. lis 2010

@mari111 já to chápu, v pohodě 😀

@tercie 😀 😀 musíš psát rychlejí 😀

mari111
12. lis 2010

@jitie to se múže až v roku nebo prostě chceš ho stříhat až v roku ???

mari111
12. lis 2010

@jitie tak šup novou fotku ať vidíme holčičku Filípka

madormi
12. lis 2010

no já z toho tématu vykvetu, že jsem to vůbec otvírala a koukala co tam píše, no blbka zvědavá jsem 🙂

jitie
12. lis 2010

@mari111 říká se,že čím dřív tak mu zkracuješ rozum...ale na to nevěřim...jen kadeřnice má čas až v prosinci 😀 my už ho stříhali v létě, ale zase mu to dorostlo

mari111
12. lis 2010

@madormi něco nové? du tam kouknout 🙄

jitie
12. lis 2010

@mari111 já mám foťák u tchýně, jsem ho tam zapoměla..ale časem dodám 😎

mari111
12. lis 2010

@jitie že rozum, tak to Lauruška bude mít vlásky až na zem 😀

madormi
12. lis 2010

@mari111 ale paní empatické my tam vysvětluje jak mi chybí tolerance, empatie, pochopení 😀

jitie
12. lis 2010

@mari111 Laurinka bude vědma 😀 😀

jitie
12. lis 2010

kde je to téma o alkohlismu, nemůžu to najít??

tercie
12. lis 2010

tréning...co myslíte že dělám celý večery😀 Ale když jako píšete půl stránky než já stihnu přečíst dva příspěvky.-D
Já chci taky nechat Lukáškovi vlásky poporůst, líbí se mi ty delší na klukách co se teď nosí, vylepat ho můžu vždycky 😉 aspoň ale chci vidět, jak bude vypadat 🙂
Jo, zkracuje se rozum do roka, a taky by se nemělo do roka s dítětem chodit na hřbitov...což teda nejdu, se nějak bojím😀, ty pověry jsou děsná věc😀 Si řeknu kašlu na to, ale co když..........😀

mari111
12. lis 2010

@madormi ty ženo jedna netolerantní 😅

mari111
12. lis 2010

@jitie jo vědma po mamince, že Madormi 😉

madormi
12. lis 2010

@mari111 no to jsem celá já, měla bych se nad sebou zamyslet, abych dospěla k tomu, abch podporovala alkoholičku, aby si hned pořídila miminko, že jí to třeba vyléčí 🙂

jitie
12. lis 2010

už jsem to našla...

Filiú už na hřbitově byl, zapalovali jsme svíčku jeho babičce...před hřbitovem jsem ho fakt nechtěla nechat

madormi
12. lis 2010

@mari111 jj maminka moc dobře věští, mě teda ta věštba vyhovuje :D

mari111
12. lis 2010

@madormi 😉

mari111
12. lis 2010

tak kontrola proběhla, princezna spinká aj hlavičku má na správnej straně jen nevím kam zas vystrelila dudíška, no raděj jsem ho nehledala, to bych ji určitě vzbudila. Najdu až zhasnu, je fosforovej 😅

madormi
12. lis 2010

@mari111 ještě mi paní vědmo prosím řekněte, zda otěhotním tento víkend či ne :D :D

mari111
12. lis 2010

@madormi no právě je smutné že přestáva jen v době těhu a aj teď to jako tak plánuje, no ale aspoň že tak 🙄

tercie
12. lis 2010

@jitie my byli dneska taky, zapálit svíčku dědovi protože na pohřbu jsem nebyla s bříškem, a od tý doby jsem se nedostala, ale Luky čekal s maminou před bránou... Já nějak od tý doby co jsem byla v předešlým těhu na hřbitově asi 3x a pak to nedopadlo, mám strach no, nějak si to spojuju...

mari111
12. lis 2010

@madormi to ti říct nemúžu, to by pak nebylo žádne překvapení 🙂

mari111
12. lis 2010

@tercie tak to je jasné že si to spojuješ, a raděj nejít když máš z toho strach

madormi
12. lis 2010

@mari111 přestávala, ale od té doby mnoho vody uteklo, co když už to ted nezvládne, co když je závislá víc než před třemi lety. to nemůže vědět, tka pokud má rozum tak to nebude riskovat

madormi
12. lis 2010

@mari111 no tak já se nechám překvapit :D

jitie
12. lis 2010

@tercie já ho bohužel neměla kam dát.. 😒 ale všechno je ok, jsou to jen pověru 🙂

holky, já jdu spát ,jsem vypila to Martiny jsem dead... 😝 nejsem na to vůbec zvlklá..tak se tu mějte, já se zase někdy ukážu, paaaa

mari111
12. lis 2010

@madormi my sme Laurušku "vyrobili" až 3.12. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru