Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. lis 2010

@jitie pa pa a dobrou

madormi
12. lis 2010

@mari111 no i v tom prosinci by mi to stačilo :D jdu spát mamino dobrou noc

mari111
12. lis 2010

@madormi tak dobrou a držím palečky aby bylo pod stromečkem víš co 🙂

tercie
12. lis 2010

@jitie Jit dobrou noc a pozdravuj Fildu a až pojedete na chalupu tak se ozvi určo, můžem se sejít někde na prochajdu nebo u nás, uvidíme podle počáska 🙂

@madormi taky dobrou noc a už se nerozčiluj 🙂 stres škodí😀

tercie
12. lis 2010

@mari111 ty už taky jdeš nebo tu ještě budeš se mnou? 😉

mari111
12. lis 2010

ještě se mi nechce hají

mari111
12. lis 2010

princezna se normálně usmíva ze spaní, asi má hezkej sen, určitě o mlíčku, pažraveček muj malinkej 😀

tercie
12. lis 2010

@mari111 občas by mě zajímalo, co se jim asi zdá, nebo co si myslí 🙂
Luky občas ze spaní i pláče☹ Tak tam vždycky jdu a hladím ho, aby neplakal, ale to bych ho musela asi vzbudit.

mari111
12. lis 2010

no to by mne taky zajímalo. Jo Lauruška taky občas pustí hysterák ze paní, trvá to ai tak pět vteřin ale je to strašné, já se vždy tak leknu a je mi jí tak líto ☹ ale pak spinká dál jako by se nic nedělo

mari111
12. lis 2010

jo a co si myslí raděj ani nechci vědět, když jí spívam, samo že si vymejšlim koniny, to je někdy děs, tak zrovna vtedy bych raděj nechtěla vědět co si myslí 😅

tercie
12. lis 2010

@mari111 Luky hysterák ne, ty mívá v bdělým stavu 😀, ale ze spaní tak fňuká, až srdce usedá, kolikrát fakt přemejšlím, jestli ho nevzbudit, ale zas když říkají, že musejí nějak zpracovat ty zážitky za celej den, nechci mu dělat šoky, přece jen špatnej sen si po probuzení snad nepamatuje...

tercie
12. lis 2010

@mari111 no já taky kolikrát zpívám a vypadnou mi slova tak honem je něčím nahradím, ale musím se tlemit, jakože kdybys mi broučku rozuměl, tak si budeš myslet, co to je za praštěnou ženskou, co tě porodila😀

mari111
12. lis 2010

nojo když člověk neví, musí to něčím nahradit 😅

tercie
12. lis 2010

@mari111 jdu kojit!!!!!

mari111
12. lis 2010

@tercie a jé jé, Lukýnek má hlad 🙂 ja hledám na MMB šatičky na vítaní občánku. No a nevím jestli jí dát hodně slavnostní nebo jen takové decentní nebo co 🙄 jak byli u vás holčičky na vítaní? No ono kdyby to bylo v létě tak to je jiné ale takle musím vymýšlet co jí dat na to a pod to aby jí nebyla ziminka 😖

tercie
12. lis 2010

@mari111 už je napapáno a odteď už po dvou hodinách 😀 Kdybych já nebyla blbá tak se i vyspim😀
A šaty, záleží na tom, jak to u vás chodí, my to měli jen na vesnici, takže jsme se oblíkli hezky, slušně ale nijak slavnostně... Pod šatičky bych dala určitě punčošky, a na ně svetřík nebo něco co můžeš sundat, nebo kombinézu...já nevím, do čeho oblíkáš teď jak je zima 😉

mari111
12. lis 2010

ještě se naspíš jednou 😉 no taky sme síce město ale jako vesnice ale mne je jedno co kdo bude mít, jen aby malika vypadala hezky a nestiděla se pak jednou třeba ukázat fotku 😀

mari111
12. lis 2010

ty kokso po dvou hodinách, no to jsem ráf´da že toto už máme za sebou , síce nejsem spáč ale dlouho bych to asi nevydržela, i kdy bych musela,no 😒

mari111
12. lis 2010

ja jsem našla jedny italský nááádhernýýýý nad kterejma bych neváhala ale na jedno nošení za 950 ,- fuj tajbl , to teda nééé

mari111
12. lis 2010

kdyby jsem sehnala takovou látku tak by sme to ušili ale tady neseženu, no skusím ještě juknout na netu 😒

tercie
12. lis 2010

@mari111 stejně se bude jednou stydět a bude říkat co to bylo za divnou módu co jsme na ně věšely😀 Za 950 to je fakt masakr...a na bazárku by se něco nedalo?
Já teď objevila tašku na kočár, značka stejná jak máme kočár a přemejšlim o ní, protože ta co mám mi připadá už malá, když do ní chci dát věci na jídlo a na převlečení, tak se mi to nechce už vejít achjo ale pětikilo... no novou bych taky koupila za tolik, ale univerzální, tak nefííííííííím z rodičáku mi zbejvá tak 1500 a už mám objednanou tu žirafu.-D to je dilemaaaaaaaaaaaa😀

tercie
12. lis 2010

@mari111 ty jsou krááásný...myslíš, že bys nějakou pěknou látku na to nesehnala? Já myslím, že jo 🙂

mari111
12. lis 2010

když ty motýlci jsou tak úžasní

mari111
12. lis 2010

no šak já koukam na bazárku, už jsem si jich pár uložila a budu rozhodovat, jen aby jsem nevymýšlela dlouho aby mi je stihli poslat 😅

tercie
12. lis 2010

@mari111 no jo, kdy to máte mít, tu slávu? 😉

mari111
12. lis 2010

27. ty kokso to už jen dva týdny, no asi ještě skáknu do krámku jestli tady něco nemaj ať pak neplaším

tercie
12. lis 2010

@mari111 já vymejšlela co na sebe den před 😀
Tak třeba něco budou mít u vás, a nebo vyraž někam do většího města, co vy tam máte tak jako poblíž?

mari111
12. lis 2010

no ale maj tolik krásnych šatiček, ještě že nejsem bohatá, bo jsem dost švihlá na to abych jich už asi sto měla objednaných 😀 😀 😀

mari111
12. lis 2010

sebe neřeším, to budu taky plašit až den před. No jedině do Liberce že by sme zajeli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru