Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
15. lis 2010

@madormi šmarjá kde sis to uhnala,,, jako meze už jsou studenéééé 😀 😀 😀 řekni na gyndě aby Ti dal antib vhodné v těhu jo.. kdyby náááhodou 😉

sarlotta
15. lis 2010

@lenik_25 díky, je to prd vidět, ale ono se to blbě fotí 😅

madormi
15. lis 2010

@sarlotta no právě vůbec netuším kde jsem si to uhnala ☹ min týden jsem nebyla ani na zimáku nikde :-/ mám prostě pech no 🙂

lenik_25
15. lis 2010

@sarlotta Né, je to vidět hezky, sluší jí to.

paajaa
15. lis 2010

Krásný večer,
tak kontrola dopadla dobře. Od zítra jsme na mateřské. Příští týden (22.11.) jdeme k Dr. už naposledy a pak do nemocnice. Zítra budu malému zase malovat 2 bodýčka a moc se těším jak to bude vypadat. Jinak plavčo pro těhulky bylo moc fajn.

Všem děkuji za rady ohledně koše na pleny. Koupím jen obyč igelitové pytlíky a obyč. koš mám.

lenik_25
15. lis 2010

@paajaa Gratuluji k nástupu na mateřskou, maminko 🙂

tercie
15. lis 2010

@paajaa já téééž 🙂
@sarlotta princezně to sluuuuuuuuuuuuuuuušííííííííííííííííííííííí 🙂
@madormi to nemusí bejt z nastydnutím může to bejt aj virový. Já teď taky brala ATB, měla jsem zánět dole...prej jsem přechodila nějakou virozu...ale mě nic nebylo, dr povídal, že se mi to nemuselo ani projevit, ale vrazilo se mě to tam, no...

madormi
15. lis 2010

@tercie no já před 14 dny měla atb na zánět tam dole ( to prý bylo ještě po revizi asi) no a když už jsem si jásala, že nejsem nastydlá, nemám zánět nic tak toto 🙂 jmám to poprvý v životě a je to hnus teda fakt to bolí to bych nečekala :D

tercie
15. lis 2010

@lenik_25 dikobraz je žůůžovej😀

@aja.83 Ajinko a jak ty se máš, co novýho, jak se má pejsek?

@kopa od každých plenek nějaký otlačeninky budou, tomu nezabráníš, jen ho to nesmí škrtit. A to ještě mám tu zkušenost, že pampersky jsou nejměkčí. Proto nedávám žádný jiný, vřechny ostatní mi připadaly tuhý a nepoddajný, na sebe bych si je taky nevzala😉

@madormi buď v teple a brzy se uzdrav, holt ti tělo řeklo že ještě těhu nechce, tak si nahodilo nemocnej močák no😀 Příští cyklus už to bude v cajku a snažení nebude nic bránit 🙂

tercie
15. lis 2010

@madormi no hele mě přijde že jsem po těch atb taky nějaká oslabená, jako teď mi udělal problém voňavej hajzlpapír...musela jsem ho přestat používat, a mám dojem, že investuju do nějakých laktobacilů, abych si spravila imunitu...

mari111
15. lis 2010

hojda holky. Zlababko gratulujíííííííííííííííííííííííí k Mišááááánkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hlavně hodně zdravíčka malému aj rodičúm a krásne chvíle s ním 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
15. lis 2010

Pajuš gratulka ke kontrole 🙂

mari111
15. lis 2010

Šarlotka je už slečinka s náušničkama, pěkné 🙂

mari111
15. lis 2010

@tercie jo když mě bolí hlava tak chlastám vodu ale moc to nepomáha 😒

tercie
15. lis 2010

@mari111 to je jen takový řešení z nouze 😀

tercie
15. lis 2010

@mari111 jsem tě asi propásla coooo? ☹

madormi
16. lis 2010

tak já mám další bezesnou noc 😠 no zítra zajdu k tomu doktrovi, třetí noc bez spánku už bych asi nepřežila 😀

madormi
16. lis 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.................chlapeček Adámek
Samsa ..................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.......................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj.................chlapeček Honzík.............................
Tercie ...................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka.................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .......................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta .................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ..............chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana.................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari.........................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska..................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm ..................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j......................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella.....................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii.........................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa.......................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ...............chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina 40tt ........................... 15.11 vyvolání porodu..........................čeká holčičku .......Adélku (monitor, registarce por.)
veve.b 36tt..................................KO 15. 11.......................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 35tt................................KO ? .11...............................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 25tt..........................? .11 (vyš. cukrovky).....čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 15tt................
Nicollka .................DC ??
Nikissek ................DC ??
Katyna ....................13 DC
Martasek ................DC ?
Aja ...........................15DC
M.aa.b .....................15 DC
Natalie .................... 15 DC
Ivomal.......................30 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie
Madormi..................13 DC
majjka24 .................3DC
lenik_25....................9 DC

majjka24
16. lis 2010

@lenik_25 ajoj , jedna holčina mi to poslalana maila tu mojžíšovku 🙂
Jinak dočteno, ale zase mi lekla obrazovka ☹ už druhá za poslední 3 týdny, že by rukama 😕 😅
Včera jsem volala Dr., kvůli výsledkům a je to ok, tak jsem ráda, a pak dorazila sms s forkou kamarádky, žýe porodila Klárku, o měsíc dřív, je kouzelná a pak to na mě zase dopadlo , v pátek mi měla přijít výplata (ještě nemocenská) a nic, předtím chodila ve výplatní termín, a nemohla jsem se dovolat na tu správu, ke všemu jsem měla volno a bez PC 😖 , tak jsem uklízela, do knihovny si zašla a půjčila si super knížku a zakázala si depku a k tomu jsem si dala 2 dcl bílého a bylo mi fajn 😀 uf a to je jeden den mého života 😀
@paajaa gratulka ke kontrole 😵
@madormi držím palečky ať jsi opět fit a nemoc brzo ustoupí 🙂 farmi jde na cukr 18.11 a Paja 22.11. KO 😉

farmarska
16. lis 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
tý jo, co to tady bylo zase za slet nočních můr, v noci? 😀 😀

Jdu vás zkusit rychle dočíst a pak frčím s Robčou do školy a potom do poradny. To tam skejsnu zase půl dne 😝 ale co, ještě, že tam nemusím chodit každej den, jen jednou za 14dní.
tak zatím 🙂

farmarska
16. lis 2010

tak jsem rychle dočetla, nebylo to tak strašný 😉
Májuš depku fuj, pošly krávu pryč 😖 ještě že to spasila ta knížka a to víno 😉 ale jinak takovejhle den blbec taky znám 😝
mad tak at ti doktor pomůže a rychle to zabere! 🙂

paajaa
16. lis 2010

Krásné ráno všem,
tak včera se manžel konečně vymáčknul ohledně kočárku a budeme brát toho X- landera. Hurá. Další věc je zařízená. Jen se musíme domluvit, kdy o objednat, protože já ho doma mít nechci (já vím hloupá pověra) a nevím, zda by se vešel ke tchýni ( o víkendu do s ní proberu).

Madormi: tak co už je lépe. Močák je hnus, ale snad ti bude brzo líp.

Farmi: kočko tobě ty týdny taky krásně naskakují

ivomal
16. lis 2010

Ahojky holky, já vím, že sem moc nechodím, ale nějak nemám co bych psala......ale dneska dorazila konečně mrcha a vypadá to, že je končně takvá, jak má být. Takže od čtvrtka clostilujeme a jdeme na IUI. Už jsem skoro půl roku po revizi, tak si myslím, že by to asi šlo.....Držte palce🙂!!!!!!!

ivomal
16. lis 2010

Jo a koukám, tabulka se rozrostla o další maminku - moc gratuluji k prckovi Zlababko🙂 A hlavně hodně zdraví pro oba!!!!!

aja.83
16. lis 2010

Čau holčinky, mám konečně trochu volněji v práci, tak k vám zas nakukuju.
@paajaa Paajinko, gratulka ke kontrole a k nástupu na mateřskou! 😉 To to letí, za chvíli bude další miminečko! 😵
@tercie Tercinko, mám se tak nějak normál, chvíli dobrý, chvíli depka. S manžou jsme říkali, že bychom konečně potřebovali nějakou pozitivní změnu, takovou vzpruhu, dlouho nás nepotkalo nic moc hezkého! 🙂 Tak snad se brzy dočkáme...Pejsan je naše zlatíčko rozmazlený 🙂 a našli jsme mu další nápadnici, zatím za ní chodí "na rande", aby se skamarádili a v lednu-únoru by si konečně mohl skočit! 😀 Tak uvidíme, zda se to povede, ta minulá fenka ho nechtěla 😅 ...A ať si taky pejsek něčeho užije, že jo! 🙂

aja.83
16. lis 2010

@ivomal Ahoj Ivo, moc držím pěstičky na IUI, ať to vyjde! 😵

ivomal
16. lis 2010

@aja.83 děkuji🙂 Moc nevěřím, že to zabere, IUI nemá moc velkou úspěšnost. Nám vyšlo 1 ze 4....ale spíš jde o to, že konečně funguju a konečně se něco děje...My se budeme snažit dát 3x za sebou IUI, pak dáme měsíc pauzu a a možná potom vyzkoušíme 2. IVF, nebo zase 3X IUI. Moc času mi už nezbývá, roky naskakují šíleně rychle....

lenik_25
16. lis 2010

@majjka24 A kde bych tu mojžíšovku objevila?

tercie
16. lis 2010

Ahoj holky, máme doma nosítko, tak jdeme trénovat 🙂
Napíšu večer, papa 🙂

handm
16. lis 2010

Ahoj holky! tak jsme po víkendu bez manžela u našich..🙂
předně mooooc gratuluju @zlababa k Miškovi a přeju jen to nej, at malej krasne roste a dela vam samou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jinak jsme byli dneska s Marečkem u DR a holky... malý má 6,29 a 63 cm 😀😀😀😀😀😀😀 ale Dr z něj byla uplně odvařená, jak je šikovný, čiperný, jak drží hlavičku, zvedá se, přetáčí (už umí z bříška na záda), mydlí do věcí, jde za zvukama, směje se nahlas 🙂 prostě samá pozitiva a sociální jistoty 😀
je to naše zlatíčko!!!! šikovný!!!!!

a jdu vás dočíst-.)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru