• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Farmíku jsem ti vyrazila dech??? :grinning: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
kopi dobrý, fakt! :wink: si vzpomínám, že jsme to taky tak, ale to už je nějakej ten rok zpět a pak jsme pozapoměli :sweat_smile:
no ale ty pouta asi koupím jako sichrovku :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
farmi, kolega má dovolenou, takže žádná legrace není :grinning: . Opět mně sjela zástupkyně vedoucího, jakto že neví o mé služebce :angry: . Ví o tom ředitelka a vedoucí, to by mně zajímalo komu všemu to mám říkat :angry: . Ale v pátek mám náhradní volno a pak čtrnáct dní dovča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Takže mi může :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: Farmi my pouta teda nemáme,ale jednou to už je taky dávno mi přítel spoutal ruce šnůrou,nebo nakym kabelem :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
aron už aby to bylo vid, s i konečně odpočneš.. :slight_smile:
tak kolegáček není :frowning2: máš po žížalkách :grinning: teda po sprchování :grinning:
27. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Farmi: jsem ráda, že nejsem sama, kdo má plány kdy manžela přepadne. By jsme jim měli vysvětlit, že tak jim dáme dlouho dobu pokoj, když to klapne. :wink:

Kopi: já na něj skočím a klidně přijdu pozdě do práce :sunglasses: Já chci taky návod, prosím !!!!!!!
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
farmi, stejně není vedro :grinning: :grinning: :grinning: , tak proč sprchovat zbytečně :grinning:
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Paaji posílám :grinning: :wink:
27. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
fami: Já bych se těch pout nebála. Většina chlapů ocení úplně jiný styl sexu než máte ve zvyku. :wink: jinak co objednáš na netu je většinou do týdne doma. Ostatně to na těch stránkách bude napsáno. Přeji Ti, aby se to doma líbilo. :wink:
27. črc 2009 v 11:33  •  snaží se  • Odpověz
kopi, my se taky občas poutali, dřív, ted už jaksi nějak... :sweat_smile:
ale to právě bylo taky jen takovým ňákým šálkem a já ty uzle nějak nezvládám :grinning:
a pak jsme si jednou koupili pouta-v sexšopu, ale to vám byl takovej aušus, že stačilo trošku trhnout a byly otevřený i bez kličku :angry: no možná taky dobře..já ten klíček potom někde uklidila a už nenašla :grinning: no a pak se někde stratila i ta pouta :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
pájí to bych jim snad ani neříkala, oni by se taky mohli leknout! :confused:
mně totiž přijde, že když mají dělat, tak nedělají a když nemají, nebo to nějak nejde, tak chtějí.. :grinning: :grinning:
ale jinak lovkyně, je mé druhé jméno :grinning: :grinning: :grinning:

aronku, s pěkným v uniformě, bych dělala ledasco zbytečně :grinning: :grinning:

secret, to máš pravdu... :wink: jen na to člověk občas zapomene, při těch všedních starostech.
takže vlastně ještě štěstí, že ho uháním! :grinning: si to zase osvěžíme, po těch 15letech :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
holky musím jít sekat zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
když si vzpomenu, jak se vždycky v zimě těším na travičku.. :sweat_smile:
a ted roste a roste a roste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
farmi, já taky, ale nevím jak bych to vysvětlila doma :zipper_mouth: . Já jsem totiž slepičí prdel a všechno vyzvoním :grinning:
27. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoooj holky!!! Já se dneska hlásím po prvním pracovním půldni :grinning: byla jsem podepsat smlouvu, na prvním vstupním školení a na zdravotní prohlídce, a zítra už frčím v novým mundúru směr Žatec, ještě s jednou novou kolegyňkou. Jako hadry co jsme dostali jsou jak z umělý hmoty, vůbec se v tom necítím a vypadám jako imbecil, takže si to dovedete představit. Hned to půjdu hodit do pracího prášku a aviváže, snad to trochu změkne, teď to div neškrábe :grinning: Práce vypadá zajímavě, tak snad to nějak půjde...
27. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
terci, tak gratuluji k zařazení do pracovního procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď ještě do toho těhulkovacího :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jsem zpet, mimiska jsem videla a mam aji fotecku, teda musite si domyslet, je to okopirovany, ale je tam. A dokonce dr. rikala, ze je tam i naznak srdecni akce. :slight_smile: Proste je to jak ma byt. :wink: Na kontrolu jdu teda az za mesic, do te doby me asi hrabne. :grinning: Jeste me dala nejaky vitaminky - samy Becka za 360Kc. Jinak mam papat ovoce a zeleninku a samozrejme brat Utros. :slight_smile: Nemuzu tomu holky porad uverit. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
MABE gratulujiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: , co si změnit snažilku v těhulku?
27. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Aronku, diky, mam trosku strach, ale.... :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Mabe moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
mabe, neměj a změň :grinning: :grinning: . Mně první kontrola teprve čeká :confounded:
27. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
mabe: Moc gratuluji, přeji ať je vše v pořádku. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:39  •  snaží se  • Odpověz
kopi, secretko, diky

Tak si predstavte, ze v praci uz to vsichni tusi. Ja jsem to musela rict sefovi, po tech mych dvou MA, aby si nasel co nejdriv nahradu. Kdykoliv muzu zustat doma. A on, ze to nikomu nerekne a ze vyhlasi vyberovy rizeni. Samozrejme to vsem docvaklo. A chodi za tou mou zastupkyni a ptaji se ji, jak to je a ona ze jim nemuze nic rict. Takze jak se tam zitra vratim, tak to asi nebudu zapirat. :unamused: Vim, ze je to hrozne brzo, ale co mam delat. Ja to sefovi musela rict, pak by mel oddeleni 22 lidi bez sefa.
27. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
aronku, ty si jeste nebyla?
27. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
mabe - nebyla jsem srab :frowning2: .Chtěla jsem jít teď v úterý, ale jedu na služebku, takže až další týden. Doktor dělá těhotné v úterý :wink: Změň si profil, prosím, abychom věděli jak jsme daleko od sebe :sunglasses:
27. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
ok, zmenim :slight_smile: Budu ti drzet palecky, ja az za ten mesic a to se asi ukousu nedockavosti
27. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Můžeme pak porovnávat příznaky podle té, která je napřed :grinning:
27. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak napred jsi ty :slight_smile: , ja nemam moc priznaku, boli me prsa a jinak jsem ospala
27. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
jsme přesně o týden :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
ja jsem teda 5+2-6tt :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
já koukám na termín porodu :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.