Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
27. črc 2009

tak to jo 🙂

aronek
27. črc 2009

jdu do pracovního procesu 😢 , ale zase juknu 😀

mabe
27. črc 2009

ja si jdu lehnout 🙂

mirax
27. črc 2009

Ahooj holky!!!

Tak konečně stíhám a něco píšu...

Za prvé..mám velkou radost, už mi naběhla reklama na Veselého Skřítka!! 😀 Vidíte ji taky? 😀 Super.

Tak a jsme zpět z NT a vše je v pořádku. Mimi roste, je o 3 dny větší. Teď odpovídá 13+1, měří od hlavy k zadečku 69 mm.
NT 1,7, biochemie negativní a celý prvotrim. screening taky negativní.
Já mám takovou radost,až se mi chce brečet..s Tobískem mi všechny ty biochemie vycházely špatně, takže jsem to čekala i teď a zatím dobrý.

Markee...pošli mi fotku, jak puchýřky vypadají...některé rostliny..i kopr a jiné v kombinaci se sluníčkem můžou tyhle reakce vyvolat...
Napíšu ti, kam foto poslat.

farmarska
27. črc 2009

tý brďo mirax, mimís už je pořáááádnej chlapák!!! 😎 supr zprávy! jen tak dál! 😵 😵 😵 😵 😵
ti řeknu, že to strašně letí..když kouknu na ty tejdny 🙂 a vzpomenu na ty začátky 😅 jsi šikulka!!! 🙂 🙂 🙂

o jakým skřítkoj to mluvíš?? 😕 sem asi trošinku mimečko 😀

mabuško moc moc moc gratuluju!!! 😵 😵 😵
já tušila, že přijdeš s nějakou takovoudle pěknou zprávičkou, ale když to tu mám ted od tebe potvrzený od tebe, černý na bílým, je to ještě lepší! 😵

holky moje mám z vás takovou radost!!! 😵
zase jste mi dodaly trochu optimismu 😉

mabe
27. črc 2009

Mirax, gratuluju.

Farmi, diky. 🙂

farmarska
27. črc 2009

bachařko tak služební cesta... a s kým pak ještě jedeš 😉 😉

kupina
27. črc 2009

Mabe a Mirax, moc Vám gratuluji k úspěšným kontrolám 😵 😵 😵. Jen tak dál 😉

farmarska
27. črc 2009

holky před chvílí jsem dosekala čtvrt zahrady uf 😝
ted jdu papat, pak objednat pouta a pak zase sekat 😀

kupina
27. črc 2009

Aronku, tobě držím pěstičky a neboj se, uvidíš, že kontrola dopadne také na jedničku 😉

kupina
27. črc 2009

Farmiku, ty divochu 😀

kupina
27. črc 2009

Farmi, nech si chutnat 😉

kupina
27. črc 2009

Ještě jsem zapomněla přivítat Sarlottku. Sarlott, je fajn, že už máš operaci hezky za sebou a že nedošlo k žádným komplikacím 😉. Hlavně teď pořádně odpočívej a nabírej síly na další snažílkování 😵

mirax
27. črc 2009

Mabe taky gratuluji ke kontrole 🙂 🙂

kousíček jsem vás dočetla.

Všem moc děkuju za gratulace...Dnes mám opravdu veelikou radost 😀

Musím jít vybalit balíky a poslat balíky 🙂 🙂

farmíslku..Veselý Skřítek je ten můj e-shop, mám na něj tady na koňoj 😉 reklamu..ode dneška...Však na ni někde narazíš 😉

paajaa
27. črc 2009

Mabe a Mirax: gratuluji k úspěšné kontorle. Jen tak dál holky 😉

Farmi: my by jsme potřebovali trochu náruživejší chlapy- třeba jako má Kopi. Přítelák by moc těm napím lenochům trochu vzrušení poslat. 😀

tercie
27. črc 2009

Ahoj holky, musela jsem vás opustit, majitelka potřebovala na PC.
Jsem na chvíli zpátky, než půjdu na barák za manžou s obědem.

Holky, kontroly jsou skvělý, pokračujte tak dál 😉

Holky chci vás poprosit, nevyznáte se některá v počítačích? Tedy konkrétně v notebookách? Chci si koupit něco domů a s nákupem nemám žádnou zkušenost... nevím, jam se vrtnout pro radu. Mám takovou představu nic náročnýho, kolem 10tis., aby to mělo cca 15palcovou obrazovku, šel na tom přehrát CD a DVD a hlavně internet, nějaký to USB a tak, poradíte mi něco, kdo máte zkušenost? Nevyznám se ve značkách a nic. Kdybyste mi poslaly nějakej odkaz nebo tip do IP byla bych vám moooc vděčná 😵 😵 😵

kopa
autor
27. črc 2009

tercie mi objednáváme PC celá rodina na Alza.cz 😉

aronek
27. črc 2009

farmi, služebka je do Nové Paky. Je to na celý den a jedu jen já a řidič. Vezu tam nějaké výrobky a dostanu další materiál. Nevím, jestli v tom hicu to není za trest 😝

tercie
27. črc 2009

kOPI díky, někdo mi to říkal, a já teď asi půl hodiny marně přemýšlím, jak se ten server jmenuje 😀 Zatím jsem koukala na czc.cz
Děkuju jdu to hned obhlídnout. Chci bejt s váma když já chci, a ne, když je tu zrovna náááááhodou volno, už mě to štve... navíc pc není moje, je to blbej pocit furt jim sem lézt, taky asi nejsou nadšení...

Aronku v těhu bys mohla takovou služebku odmítnout!!! Aspoň nějakýmu šéfstvu to řekni, aby ti nedávli náročný úkoly... v tom horku bych se asi nechtěla nikam kodrcat...

mabe
27. črc 2009

Holky, tak jsem po spinkani a mam tedka dilema. kamaradi vymyslely, ze bysme mohli jet v patek do prahy (bydli tam jedni kamosi), tam sli na nejakou veceri a spat a pak rano v sobotu do chomutova na kamencove jezero. Je tam spousta atrakci: vodni lyze, golf, bude tam koncert atd. Spat tam a pak jet domu. A ja nevim, jestli mame jet. Asi bych uz neututlala tehu. Jak se mam vymluvit na piti cely vikend, a ze nemuzu lyzovat, hrat bowling, koupat se v te kalne vode,...Strasne rada bych tam jela, ale... 😒 To je dilema

tercie
27. črc 2009

mABE, NO PŘECE STARÁ DOBRÁ OSVĚDČENÁ VÝMLUVA :-d BEREŠ ANTIBIOTIKA 😉

Hoky, moc jsem s váma nepobyla, musím běžet, mějte se, přijdu jak to půjde!!! Papapaaaaaa

paajaa
27. črc 2009

Mabe: já bych raději by doma- toť můj názor 😉

mabe
27. črc 2009

paaji, ja si taky rikam

farmarska
27. črc 2009

já bych asi taky nikam nejezdila, páč bych se bála o mimi, že by mu to nemuselo, takhle v začátku, udělat dobře.. 😅 třeba už jen to kodrcání se někam, teplo, navíc ta těhotenská unava.. no já bych nikam nejela, bych to nezvládla, ale rozhodnutí je na tobě a hlavně na tom jak se cejtíš 😉 Třeba zrovna přijdeš na jiný myšlenky, užiješ sit o tam a nic ti nebude 🙂
no to jsem zase poradila co 😅 😀 😀

mabe
27. črc 2009

diky farmi, ja mam taky obavy, asi je lepsi je poslouchat. Tedk mam v hlave tu praci. Jedna moje podrizena me tedka psala, jeslti ten teamleader novej je za me. Ja jsme ji neodepsala a ona na to, ze me si vsichni mysli, ze ano a ze cekam mimiska,protoze hodne posledni dobou chodim po doktorech. A moje zastupkyne me rikala do telefonu, ze vsichni ostatni mistri za ni chodi a ptaji se, jestli je to za me a jestli jsem tehu. Ja nevim, jak mam na to zitra reagovat a co mam rikat. Mam rikat, ze se nechci o tom bavit, nebo co? Sakra.

farmarska
27. črc 2009

holkýý už mám posekanou asi tak polovinu zahrady!!! 🙂 sem pracant 😎 dnes bych to chtěla dodělat 🙄

aron, pojedete do Nové Paky? Tak to není tak daleko od nás 🙂 zaskoč na kafčo 😉 lehneme si do chládku, alspoň si zdáchneš a můžeš mi povídat o uniformách 😉 😎

farmarska
27. črc 2009

je ted mi tpo došlo bachařko, chládku máš ty asi plný zuby 😀
tak u nás můžeš ležet na sluníčku 😀 😀 😀

farmarska
27. črc 2009

mabi já bych jim asi řekla pravdu..
pokavaď se s nima o tom chceš bavit, tak bych jim to řekla...
dyť na tom nic není, že čekáš miminko, dyť je to moc pěkné 🙂
a stejně se o tom brzy dozvědí, za chvilku už břuch neschováš 😵

mabe
27. črc 2009

vis, mam strach, aby se neco nepo..... 😒

farmarska
27. črc 2009

jé my se naháníme z diskuze na diskuzi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru