Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
27. črc 2009

Farmíku jsem ti vyrazila dech??? 😀 😅

farmarska
27. črc 2009

kopi dobrý, fakt! 😉 si vzpomínám, že jsme to taky tak, ale to už je nějakej ten rok zpět a pak jsme pozapoměli 😅
no ale ty pouta asi koupím jako sichrovku 😀 😀

aronek
27. črc 2009

farmi, kolega má dovolenou, takže žádná legrace není 😀 . Opět mně sjela zástupkyně vedoucího, jakto že neví o mé služebce 😠 . Ví o tom ředitelka a vedoucí, to by mně zajímalo komu všemu to mám říkat 😠 . Ale v pátek mám náhradní volno a pak čtrnáct dní dovča 😀 😀 😀 😀 . Takže mi může 😝

kopa
autor
27. črc 2009

😅 😅 Farmi my pouta teda nemáme,ale jednou to už je taky dávno mi přítel spoutal ruce šnůrou,nebo nakym kabelem 😅 😅

farmarska
27. črc 2009

aron už aby to bylo vid, s i konečně odpočneš.. 🙂
tak kolegáček není ☹ máš po žížalkách 😀 teda po sprchování 😀

paajaa
27. črc 2009

Farmi: jsem ráda, že nejsem sama, kdo má plány kdy manžela přepadne. By jsme jim měli vysvětlit, že tak jim dáme dlouho dobu pokoj, když to klapne. 😉

Kopi: já na něj skočím a klidně přijdu pozdě do práce 😎 Já chci taky návod, prosím !!!!!!!

aronek
27. črc 2009

farmi, stejně není vedro 😀 😀 😀 , tak proč sprchovat zbytečně 😀

kopa
autor
27. črc 2009

Paaji posílám 😀 😉

secretacka
27. črc 2009

fami: Já bych se těch pout nebála. Většina chlapů ocení úplně jiný styl sexu než máte ve zvyku. 😉 jinak co objednáš na netu je většinou do týdne doma. Ostatně to na těch stránkách bude napsáno. Přeji Ti, aby se to doma líbilo. 😉

farmarska
27. črc 2009

kopi, my se taky občas poutali, dřív, ted už jaksi nějak... 😅
ale to právě bylo taky jen takovým ňákým šálkem a já ty uzle nějak nezvládám 😀
a pak jsme si jednou koupili pouta-v sexšopu, ale to vám byl takovej aušus, že stačilo trošku trhnout a byly otevřený i bez kličku 😠 no možná taky dobře..já ten klíček potom někde uklidila a už nenašla 😀 no a pak se někde stratila i ta pouta 😅 😅

farmarska
27. črc 2009

pájí to bych jim snad ani neříkala, oni by se taky mohli leknout! 😕
mně totiž přijde, že když mají dělat, tak nedělají a když nemají, nebo to nějak nejde, tak chtějí.. 😀 😀
ale jinak lovkyně, je mé druhé jméno 😀 😀 😀

aronku, s pěkným v uniformě, bych dělala ledasco zbytečně 😀 😀

secret, to máš pravdu... 😉 jen na to člověk občas zapomene, při těch všedních starostech.
takže vlastně ještě štěstí, že ho uháním! 😀 si to zase osvěžíme, po těch 15letech 😅

farmarska
27. črc 2009

holky musím jít sekat zahradu 😝 🙄
když si vzpomenu, jak se vždycky v zimě těším na travičku.. 😅
a ted roste a roste a roste 😝

aronek
27. črc 2009

farmi, já taky, ale nevím jak bych to vysvětlila doma 🤐 . Já jsem totiž slepičí prdel a všechno vyzvoním 😀

tercie
27. črc 2009

Ahoooj holky!!! Já se dneska hlásím po prvním pracovním půldni 😀 byla jsem podepsat smlouvu, na prvním vstupním školení a na zdravotní prohlídce, a zítra už frčím v novým mundúru směr Žatec, ještě s jednou novou kolegyňkou. Jako hadry co jsme dostali jsou jak z umělý hmoty, vůbec se v tom necítím a vypadám jako imbecil, takže si to dovedete představit. Hned to půjdu hodit do pracího prášku a aviváže, snad to trochu změkne, teď to div neškrábe 😀 Práce vypadá zajímavě, tak snad to nějak půjde...

aronek
27. črc 2009

terci, tak gratuluji k zařazení do pracovního procesu 😝 . Teď ještě do toho těhulkovacího 😀 😀

mabe
27. črc 2009

Jsem zpet, mimiska jsem videla a mam aji fotecku, teda musite si domyslet, je to okopirovany, ale je tam. A dokonce dr. rikala, ze je tam i naznak srdecni akce. 🙂 Proste je to jak ma byt. 😉 Na kontrolu jdu teda az za mesic, do te doby me asi hrabne. 😀 Jeste me dala nejaky vitaminky - samy Becka za 360Kc. Jinak mam papat ovoce a zeleninku a samozrejme brat Utros. 🙂 Nemuzu tomu holky porad uverit. 🙂

aronek
27. črc 2009

MABE gratulujiiiiii 😀 😀 😀 , co si změnit snažilku v těhulku?

mabe
27. črc 2009

Aronku, diky, mam trosku strach, ale.... 🙂

kopa
autor
27. črc 2009

Mabe moc gratuluji 😵 😵 😵

aronek
27. črc 2009

mabe, neměj a změň 😀 😀 . Mně první kontrola teprve čeká 😖

secretacka
27. črc 2009

mabe: Moc gratuluji, přeji ať je vše v pořádku. 🙂

mabe
27. črc 2009

kopi, secretko, diky

Tak si predstavte, ze v praci uz to vsichni tusi. Ja jsem to musela rict sefovi, po tech mych dvou MA, aby si nasel co nejdriv nahradu. Kdykoliv muzu zustat doma. A on, ze to nikomu nerekne a ze vyhlasi vyberovy rizeni. Samozrejme to vsem docvaklo. A chodi za tou mou zastupkyni a ptaji se ji, jak to je a ona ze jim nemuze nic rict. Takze jak se tam zitra vratim, tak to asi nebudu zapirat. 😒 Vim, ze je to hrozne brzo, ale co mam delat. Ja to sefovi musela rict, pak by mel oddeleni 22 lidi bez sefa.

mabe
27. črc 2009

aronku, ty si jeste nebyla?

aronek
27. črc 2009

mabe - nebyla jsem srab ☹ .Chtěla jsem jít teď v úterý, ale jedu na služebku, takže až další týden. Doktor dělá těhotné v úterý 😉 Změň si profil, prosím, abychom věděli jak jsme daleko od sebe 😎

mabe
27. črc 2009

ok, zmenim 🙂 Budu ti drzet palecky, ja az za ten mesic a to se asi ukousu nedockavosti

aronek
27. črc 2009

Můžeme pak porovnávat příznaky podle té, která je napřed 😀

mabe
27. črc 2009

tak napred jsi ty 🙂 , ja nemam moc priznaku, boli me prsa a jinak jsem ospala

aronek
27. črc 2009

jsme přesně o týden 😀 😀

mabe
27. črc 2009

ja jsem teda 5+2-6tt 🙂

aronek
27. črc 2009

já koukám na termín porodu 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru