• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@madormi Tak to ti držíííím mooooooooooc palečky :slight_smile:
5. pro 2010 v 19:57  • Odpověz
@madormi Moc moc moc moc držím palečky
5. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno :slight_smile:
tak u nás je to taky ve znamení marodění :stuck_out_tongue_closed_eyes: Náš mladej dnes místo do školy se mnou pošupajdí k doktorce. Bolí ho v krku, nemůže skoro mluvit a má fakt hnusnýho chrchláka :confounded:
No mám radost, co vám mám povídat :rolling_eyes: už jsem si naplánovala, jak co a jak udělám až bude ve škole, (malování, pečení cukroví) a ted to vypadá, že se místo toho bude celej tendle tejden starat o marůdka :sweat_smile: to víte mužské geny se v něm nezapřou, takže když marodí, vyžaduje maximální pěči :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: Navíc jen co mu otrne, tak bude mít energie a hloupých nápadů za tři :stuck_out_tongue_closed_eyes: páč jak je ve škole, tak se s klukama alspon vyblbne, ale takhle to bude zkoušet na mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 v 07:16  • Odpověz
No nif holky, musím letět vařit čajdu a věnovat se malému, takže, vás dočtu později :wink:
Doufám, že vy se máte hezky a dobře! :slight_smile:
mějte se tu , zatím ahoooj!! :slight_smile:
6. pro 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak utz nám dělali dneska a malej vyrostl za 6dní jen o 2dny a snad u průtoky pupečníku jsou horší. :cry: Zítra na vizitě se dozvím zda nám to vyvolají nebo co bude dál.
6. pro 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojky, hlásím se po delší době. U nás nic nového, jen se mi v sobotu podařilo udělat první zkoušku :grinning:
6. pro 2010 v 11:27  • Odpověz
@paajaa to je mi líto, snad to nějak vyřeší :cry:
6. pro 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky.u nás je kosaže je to děs!!! :angry: .
@paajaa držím palečky at prďola ještě nějaký den vydrží v bříšku ale i kdyby šel ven přes 2 kg snad máte tak je to v pohodě a na vánoceby ste byli doma :wink: .
@aronek gratulace ke zkoušce :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
:wink: @petroska děkuji
6. pro 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky! tady se nějak nekecá :slight_smile: už jsou skoro ze všech maminy, tak nestíhačka...:slight_smile:
já už dneska odhazovala podruhé sníh, paráda.. mám to místo posilovny..:stuck_out_tongue_closed_eyes: a u nás celý den kolem nuly, tak aspon ze muzem s malym ven do závějí...:slight_smile:
6. pro 2010 v 16:53  • Odpověz
Zdravim a zkusim se připojit take do te pěkne partičky :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:05  • Odpověz
@lucadav ahojki :slight_smile: vítej mezi námi děvčaty :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojiky ,,,moc zdravim a zkoušim se tady vtom prokousat...kdopak a copak.... Koukam že plno maminek .
6. pro 2010 v 18:18  • Odpověz
@lucadav holčiny jsou tady akční :grinning: :slight_smile: Já tu jsem od září a jak dlouho máš ty po potratu?
6. pro 2010 v 18:20  • Odpověz
ahojiky ...ja jsem 3dny :frowning2: ale naštěsti už jednu berušku mam,ale bylo planovane a tak to nějak blbě nesu....... Ale dnes už je lip :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
přišla jsem na vás mrknout.
Tak já teda s Vítou ven nechodím :sweat_smile: všude jsou takové ty rozmočené sračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a blbě se v tom jede :sunglasses:V sobotu jsme byli u tchýně a byla jsem ráda,že jsme tam dojeli. :grinning: Jinak jsem koupila na obličej krémík do zimy od weledy a je super :wink:
Já teda zatím nepeču :sweat_smile: nevím zda to stihnu.
@farmarska Tak ať se to Robík brzy uzdraví :slight_smile:
@paajaa tak to mě mrzí,ale už jsi 37tt a když se malý narodí bude určitě v pořádku :slight_smile: Držím palce aby u tebe ještě v bříšku vydržel :dizzy_face:
6. pro 2010 v 18:29  • Odpověz
@lucadav moc mě to mrzí, posílám moc, moc , moc, síly. Kup si kontryhelový čajík,papkej listovku, vytamínky , nedoporučuje se koupat, ale spíš sprchovat a snaž se odpočívat. uff, na víc si nevzpomenu :wink: A ajk je strá tvoje beruška? A kterém tt jsi byla, pokud nechceš, tak neodpovídej, jsem někdy až moc zvědavá :sweat_smile: Mě hodně pomohl manža a moji dva chlupáči.
6. pro 2010 v 18:30  • Odpověz
@kopa Ahojki :slight_smile: Ani mi nemluv o těch chodníkách, úplně lituju maniny s kočárkama, já mám problém v tom chodit, to je děs, není to vůbec odhozené, to co napadalo, to tam zůstalo, takže o nervy ! A jak se jibnak máte s Vítečkem ?
6. pro 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
@majjka24 Já dneska byla na endokrinologii a ta cesta děs :angry: :angry: nechápu,proč se o to nepostarají :zipper_mouth: S Vítkem se máme dobře.Je to takový malý komediant :grinning: :grinning: Dopije mlíčko a začne se hlásit,že má málo :grinning: :grinning: fakt je to prča co vydává za zvuky a obličeje :grinning: a to dělá po každém jídle a dnes jsem mu zkusila dát mega dávku a zase to dělal :grinning: :grinning: Jinak se dožaduje dost pozornosti :grinning: hlavně nejlépe,když je u nás v posteli.To tam mává a kope nohama.No a ted mi i přijde,že má raději tatku,než mně :sweat_smile: :confused: Protože táta se s ním mazlí,já mezitím jak divá odstříkávám,vařím...No a stahaná jsem jak blázen :sweat_smile: Je to naše zlatíčko a strašně rychle nám roste před očima :sweat_smile: už to neni takové to malé miminko,už je to chlap :grinning: :grinning:
Ted zrovna vymýšlíme,že mu musíme koupit náké hračky,už jako ho to dost zajímá,pozoruje a mává rukama.
6. pro 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj, netušíte co na ječné zrno? Nemůže to ode mne chytit malý?
6. pro 2010 v 18:46  • Odpověz
@kopa Tak to je moc dobře, že se máte fajn a Víteček roste a má se čile k světu, jsem moc ráda :slight_smile: Fakt to hrozně letí, už bude mít 2 měsíce, to je šílené :fearful: Hoď nějaké fotečky zase ať se můžem pokochat :slight_smile: To věřím, že jsi utahaná, já jsem zvědavá jak tu roli zvládnu někdy já :sweat_smile: Ale už se na to těším :slight_smile: A u dr. všechno v pohodě?
6. pro 2010 v 18:48  • Odpověz
6. pro 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
@aronek ahojky,fakt netuším co na zrno :sweat_smile: jen vím,že se mají přikládat teplé obklady :sweat_smile:

@majjka24 na endo vše zatím v pořádku.Brali mi krev a za týden budu mít výsledky a uvidí co dál,zda budu brát ještě prášky na štítku.Já myslím,že jsem dávala minulý týden náky fotky do albíka.ted asi nové nemám :sweat_smile:
6. pro 2010 v 18:55  • Odpověz
@kopa tak to jsem kukala, nevšimla jsem si data, :sweat_smile: Víťa je moc krásný, šikula, fakt roste jako z vody. Já to ráno někdy tady proletím, vyjimečně se tu objevím odpolko, takže nemám nějak koc tuvha kde kdo a ským :grinning: tak to je moc dobře, že je to všechno v pořádku. A co dárky, máš už nějaké?
6. pro 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
@majjka24 jak pak se máš ty? :confused:
Dárky já zatím neřeším a ani to cukroví.Manža dostane k vánocům poměrně drahé boty na turistiku,tak to bude asi jen jeden dárek.Pro Vítka budu mít asi náké drobnosti.Zatím mi to přijde zbytečný,když je takhle malý.
6. pro 2010 v 19:00  • Odpověz
Holčiny mám dotaz, když jste byly těhu objevily se Vám ty modré žilky na prsou? A kdy asik, nevíte?Mám to dostat koncem týdne, tak jsem z toho nějaká vyplašená, jeslti náhodou není někde problém :confounded: Nebo že bych hlásila //? Ale zdá se mi to nějak brzo, předtím jsem měla ty žilky až těsně jak jsem to měla dostat :pensive:
6. pro 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
@majjka24 a těžko ted s Vítou mohu jít nakupovat :sweat_smile: já bych s ním do těch obchodních center nešla,všude lidi prskají a tak s ním vlastně nikam takhle nechodím.Jen na procházky a to ted teda nejde.
6. pro 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
@majjka24 Já měla ty modré žilky a takové ty červeno růžové,ale kdy se objevily to ti nepovím :pensive: to už si fakt nepamatuji :sweat_smile:
Tak to by bylo moc fajn kdyby jsi hlásila // :dizzy_face:
6. pro 2010 v 19:04  • Odpověz
@kopa Tak jinak se mám celkem dobře, vůbec mi už nepříjde, že jsem byla 3 měsíce doma, už se zas nervuju v práci :grinning: A dneska jsme šéfkou (já a 2 kolegyně) mbyly donuceny jít na Vánoční vščírek, nám se tam vlbec nechtělo, jak jsme tamy byly posledně, tak tam ho´dku a půl kecal starosta a ukazoval nějaké grafy - jako by nás to zajímalo :angry: Vlastně tam jde celý úřad Ostravy a my pod něho patříme taky, takže některé ty úřednice na nás čumějí jak na exoty :angry: což je něco pro nás.....no škoda mluvit.ufff :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.