Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
6. pro 2010

@kopa mě to fakt úplně mate, že je to tak brzo než předtím a že to vůbec je, nedávali jsme si pozor, ale že by se fakt povedlo to mě teda nenapadlo. protože jsme sexíkovali bez ohledu na ten či onen den (ovulka a spol)třeba mám nějaké splašené hormony 😖

murynka
6. pro 2010

@aronek na ječné zrno Maxitrol mastička 😉 malý by to chytit neměl..a nebo at ti někdo plivne do oka 😅 😀 😝
@kopa leničko děláš to správně ted je to o nervy jít do center 🙄 takémalou většinou neberu a hlídá tchýně nebo mamka 🙂 jinak my už dárky pro ní kupujeme a má jich dost ale už z tohomá jiný rozum loni jak byla malinká tak jsme to také neřešili 😉 koukala jsem na FB vítek jeúžasnýýý 😵 😵 😵

murynka
6. pro 2010

@majjka24 já žilky neměla vůbec 😅 ale držím pěsti na // 😵

madormi
6. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 28tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt (17tt+4)...........KO 20.12.
Katyna ......................33 DC
lenik_25...................29 DC
majjka24 .................23DC
Ivomal.......................21DC
Madormi.................. 8DC
Aja............................. 8 DC
M.aa.b ...................... 8DC
Martasek ................ ..5DC
Natalie77 ..................5DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

murynka
6. pro 2010

@paajaa to bude dobrý neboj se!!

madormi
6. pro 2010

maji já ty žilky mám i před menstruací a mám pocit že je mám vždy už od ovulky 🙂 jinak já dnes u mudry nic moc, vlastně nic nevím jsem z toho otrávená. Za prvé jsem total zdeptaná, čekala jsem hodinu a pul to by mi tak nevadilo, ale bylo tam hodně lidí s leukemíí, mladí staří no bylo mi jich tak líto, že jsem celou dobu přemáhala pláč. Seděla tam holčina mladší než já a total bez vlasů, šla na chemoterapii a na testy, všichni hadičky v rukou no hnus fakt jsem si říkala, že jsem blbka a že už si nikdy nebudu stěžovat, že jsou na tom lidi o hodně hůř ☹ No jinak co mudra, no vzal mi 7 zkumavek krve, málem to se mnou šlehlo a budou mi podropbně vyšetřovat krev, no nevím co ve zprávě jsou jen zkrratky :-/ no a co až budu těhu to mi neřekl, on není přesvědčený, že tomůže za potraty ta moje mutacce tak mě dost nemile překvapill. fkat co doktro to názor ☹ pro výslekdy testů jdu až 5.1. aleco mám dělat pokud otěhu teď to mi neřekl, takjsem z toho otrávená, smutná no nevím co si myslet a co dělat až zjistím že jsem těhu ☹
paj drž se, už jsi dost tt tak malý už to krásně zvládne i kdyby musel ven hlavně v klídu se snaž být 🙂

murynka
6. pro 2010

@madormi tak to je mi moc líto ☹ také mi vadí to že každý dr říká něco jiného 😠 jj vidtě tyhle idi je strašný ☹

madormi
6. pro 2010

@murynka no mě na tom vadí ta bezmocnost moje další těhu záleží hodně jak se k tomu posaví doktoři a já v ně nějak ztrácím důvěru :-/

murynka
6. pro 2010

@madormi to ti věřím 😔 ☹

lucadav
6. pro 2010

Ahojiky ,moji Anetce je 28 měsicu....snažila jsem si tam upravit profil a nějak mi to nejde ....... Mam tady na diskuzi svou milou nejmilejši kamaradku Leničku...tak mam takovou oporu.... U Anetky jsem žadne problemy neznala ,tak tohle mě překvapilo... Mělo mi to pěkně navazat na mateřskou. Mamku mam na gyndě ,tak komfort jsem tam měla ,co se tyka vyšetřeni...tak začatek dobry,pak hematom a pak tohle ...tak jsem se těšila a bohužel . Ale je to jak to je a tak se to musi brat,,než mit nějake komplikace s mimi ,tak samozřejmě to tak beru ale zamrzi to...narozdil od někoho 1zlato mam a to mě drži nad vodou 😉

paajaa
6. pro 2010

@kopa : já jsem sice 37tt, ale odpovídáme 33týden a 2dny- tedy 34tt. ☹ No uvidíme zítra- to budou novinky.

madormi
6. pro 2010

@paajaa tak snad to budou dobré novinky, věříme Olíkovi zvládne to šikulka vše 😉

majjka24
6. pro 2010

@murynka , @madormi : já ty žilky normálně neměla nikdy, jen když jsem byla těhu, tak celkem pracují nervíky co se teda děje ☹, bojím, bojím, zda není někde nějaký problém
@madormi dneska ti doktoři jsou fakt na dvě věci, ten řekne to, ten ono a ty si máš jako vybrat? 😠 měli by se nějak sjednotit a bylo by to!

majjka24
6. pro 2010

@paajaa myslíme tu na tebe a držíme palečky jak jen to jde 🙂

lenik_25
6. pro 2010

@lucadav Ahoj zlato 🙂

lenik_25
6. pro 2010

@majjka24 Tý jo, že bys běla těhulka? Držím palečky. No mně se ty modré žilky dělaly.

lenik_25
6. pro 2010

@paajaa Dopadne to dobře, neboj. Stačí, aby měl drobek 2 kg a bude to fajn. Máš nějaký váhový odhad?

majjka24
6. pro 2010

@lenik_25 děkiji Leni, byl by to nejkrásně jší dáreček, ale zdá se mi to krapet brzo....uvidíme 🙂 Bude , bude nebude, bude příště 😀 Já mám jen strach aby nebyl problém někde jinde,nějaký zánět nebo tak,,,, 😕 🙄 😅

lenik_25
6. pro 2010

@majjka24 Brzo, nebrzo... ber to i tak, že ti každej odborník řekne něco jinýho. Někdo poradí klidně hned po šestinedělí, někdo po třech měsících, někdo po půl roce a podle mě si tělo řekne samo. Teda můj názor. A když mi i v nemocnici řekli, že to půjde po šestinedělí, tak tomu věřím. Navíc to zkusíme po dvou MS. Baštíš vitamínky, staráš se o sebe, tak kde by byla chyba...

tercie
6. pro 2010

Ahoj holky, jdu pozdravit, žijem, ještě jsme nezachumelili, ale máme slušně našlápnuto 😀
Dneska jsme byli na půl hodiny venku, a sněžilo, tak jsem dala slídu na kočár a malej se mi chudina pěkně zpotil, ale byl teploučkej když jsem ho vyndala, tak snad mi zas nenastydne. Achjo, kdo to má odhadnout, to oblečení.
Jinak Luky je už v pohodě, akorát se mi pořád nedaří přesun do postýlky. Když ho přendám spícího, tak pohoda, ale jen tak napůl, nebo bdějej, to se vůbec nechytám. Buď si tam začne hrát, a nebo řve, tak já nevim, co s ním budu dělat. Manža už s náma nespí, a já se bojím že mi malej sletí když třeba tvrdě usnu...teď jak je mi blbě, žádnej problém. Kolikrát se vzbudím, a on si šplhá po tom mantinelu z peřiny, dole mám pro sichr polštáře, kdyby spadnul, ale fakt je to takový spaní na hovno abych tak řekla. Dneska jsem dokonce přemejšlela že rozeberu postýlku a udělám z ní nějak bočnice k posteli😀 ale nevím jak bych to připevnila, no exot, co vám budu povídat. .-D 😝 😔

Skákla jsem si dneska k dr, tak mám totálka plný dutiny, dneska se mi z toho až motá hlava, tak jsem dostala nějaký rady, snad to pomůže a nebudu muset na punkci, protože to bojím jako čerta 😲 😖 😎

@majjka24 jééé že by? 😉 Kéž by to vyšlo, držím moc palce 😉

@lenik_25 tak co jsi měla v balíčku jsme se dozvěděly, ale co jsi povídala za básničku, se pochlub 🙂

@madormi nesmutni holka zlatá, ono to bude OK i bez doktorů, mimíšo se chytne a nepustí se 9 měsíců, budeš čubrnět 🙂

@farmarska téééda vy jste se do toho takhle pustili, to budete mít krááááááásný 🙂 Nechceš pak hodit nějaký foto? A co foto pupíčku? Já chci vidět Míšánka!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 Robča ať se brzy uzdraví, ať může mastit do školy ať můžeš odpočívat 😉 Ale ty stejnak nebudeš, co? 😀 Hlele jako už se ti to krátí, pak už si neodpočineš😀

@paajaa držím palce ať Olík roste... a kdyby ne, tak bude lepší, když půjde ven, kvůli těm horším průtokům, a vykrmíš si ho bobečka v inkubátoru, hlavně, aby byl zdravej 😵 😵 😵

@aronek gratulujůůůůů ke zkoušce 😉 CO Honzíček, už běhá?😀

@sarlotta ééé taky máš marůdka? Tak ať se Kryštůfek taky brzo uzdraví.. teď teprve vím, co to je mít doma nemocný dítko ☹ A gratulace k otáčecí slečně,je moooooooooc šikovná 😉 A ť se to taky naučí naopak, náš cvrček to pořád ještě neumí, vždycky se svalí a akorát se ducne do kebulky a další otáčení ho přejde 😔

Tak na koho jsem zapomněla? 😅

tercie
6. pro 2010

@lenik_25
@majjka24 holky musíte těm svejm tělíčkům taky trošku věřit 😉

katyna6
6. pro 2010

Ahoj holky moje 🙂
Já vím,že jsem se tu dlouho neukázala,ale prostě moc nebyl čas,taky nálada je posledních pár týdnů nějaká blbá,depková,14 dnů byl pokaženej komp.Do toho ještě prodávám pozemk,konečně!takže i s tím starosti. a aby toho nebylo málo,tak mám chřipku nebo co,hlava mi už dva dny úplně třeští,mám teplotu,no jedna radost za druhou.Do toho ještě prodávám pozemk,konečně!takže i s tím starosti.A taky bych,jako obvykle,prosila opravu do tabulky,jsem dnes 10dc.Zkusím teď trošku dočíst a zase pošupajdím do pelíšku.

katyna6
6. pro 2010

Tak jsem to přelítla jen letem světem,pač jinak se to stejně nedá
aronek-gratulka ke zkoušce.Obdivuju tě,že zvládáš prcka,práci,domácnost a ještě školu!Fakt jsi dobrá!!
paajii-moc vám oběma držím palečky,ať tam Oliverek ještě chvilku vydrží a hlavně,ať ještě poporoste.Ale i kdyby to už možný nebylo,zvládnete to,neboj! 😉
farminko-ty ať ve zdraví přečkáš to synkovo nachlazení,tebe se taky hned chytá každej bacil,tak Mišánka opatruj,ať nemusí pšikat už v bříšku 😉 😀
lucadav-taky tě tady vítám 🙂
A jdu si zase lehnout,protože ta hlava,to je děs,ach jo.Tak pa holky,dobrou noc

tercie
6. pro 2010

@katyna6 Ahoj KAtísku, tak přeju štístko ať brzy a výhodně prodáš 😉 a taky se brzo uzdrav, jooo? 🙂

Jo holky snažilky...já co jsem chodila na reiki a kineziologii k tý jedný mojí úžasný paní, tak mi tehdy poradila, nosit nejlépe červený kalhotky... už přesně nevím, co mi k tomu říkala, ale je to kvůli čakrám, Lenka bude určitě vědět 😉 a nebo prostě světlý, ale určitě ne tmavý!!! 😀 Možná se tomu zasmějete ale já je nosila před, a i celý těhu 😀 červený, nebo bílý, sv.modrý, ale žádný černý nebo jinak tmavý barvy 😎

lenik_25
6. pro 2010

@tercie "Auto jede po silnici, zatroubilo na slepici, slepice se ulekla, ze silnice utekla." 😀 😀 😀 Tak a už to víš 😀 😀 😀

tercie
6. pro 2010

@lenik_25 Hezkýýýýýýýýýýýýýý tak tu neznám 😀 Já bych si vzpomněla akorát tak na klasiku Máme doma kohouta..... 😀

lenik_25
6. pro 2010

@tercie
První čakra je mezi konečníkem a genitáliemi, směřuje směrem dolů. Její barvou je ohnivě červená. Její energie nás uzemňuje, dává nám smysl pro realitu. Když dobře funguje, jsme schopni se vypořádat se vším, co život přináší... to dobré i to špatné. Tahle čakra nám dává radost ze života. A samozřejmě je spojena s dobrým sexem 🙂

lenik_25
6. pro 2010

@tercie ... ten nám sere do kouta 😀

Tu mojí říkanku už říká i Daneček. To s tím kohoutem ho asi zatím učit nebudu 😀 😀 😀

aronek
6. pro 2010

@tercie neběháme, nějak mu stačí kutálení 😀

lenik_25
6. pro 2010

@aronek Má ještě čas 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru