Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
12. pro 2010

@murynka jo jo - roste to roste a je to čím dál krásnější. Vždy jsem počítala s dvěma dětmi a pak přišel vytoužený Šimonek. Strašně moc si toho drobečka užíváme a máme neskutečnou radost z každého jeho úsměvu. Když brebtá, tak jsme z něj všichni vedle. Je to náš mazlík. 😵 😵 😵

lucadav
12. pro 2010

@sophia80 Miminka se určitě udrži..... Budem držet palečky

murynka
12. pro 2010

@wlladka mě to povídej 😵 nevyměnila bych jí za nic na světě... 😵 nechtěla jsem aby mi vyrostla 😅 ale musím říct že to je lepší a lepší 🙂

majjka24
12. pro 2010

@suzamen Ahojki, mě dr. říkal, že můžu klidně krvácet 14 dní, ale ne jako při MS, je to úplně normální, já taky byla vyplašená že jsem po týdnu ještě krvácela tak jsem za ním letěla 😅 tak bud v klidu 🙂

kopa
autor
12. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Tak my byli dneska na procházce,bylo krásně.Pak jsme tu měli tchýni a tchána,tak to bylo super.Ted jdu teprve obědvat 😀 Manža čte Vítkovi Švejka 😀 😀

@natalie77 Tak to je super,držím palečky aby jsi zahlásila // 😵 😵
@veve.b Neboj ono to každou chvilku přijde 😉 Vím jak se ten konec táhne,kdyby mi ten porod nevyvolali,tak bych snad ještě Vítu měla v břuchu 😝 😲
@farmarska farmíčku tobě to taky krásně letí 😵 😵 Jsem zvědavá na tvého Michala 🙂 🙂
@murynka Markét asi to trošku bude nechuť 😅 jsme se právě dneska o tom bavily.
@madormi Však víš jak 😅 jako 5 měsíců 😅 ale tak praktikujeme jiné metody 😀 No uvidíme.Já bych někdy chtěla,třeba včera jsem myslela,že by něco mohlo být a on usnul 😝 😝 prostě jak přijde dítě změní se úplně priority 😀
@wlladka brzy se uzdrav,jak se má Šimonek? 😕

majjka24
12. pro 2010

@natalie77 moc držím palečky aby jsi našla // pod stromečkem 🙂
@farmarska moc děkujem za těhu bacilky, tento měsíc jsme se řádně snažili tak uvidíme 🙂 Ale nechce se na to moc upínat. Prostě jeslti jo, tak suppppeeeeer, apokud ne, tak to výjde příště 😵 Po revizi MS vždy dorazila úplně púřesně po 28 dnech kolem 9 ráno (jsem nechápala 😕 ) A zatím nic, je brzo, vím 😝 Žilky, ale stále drží a prsa mi nějak porostly 😅 Tak děj se vůle boží 🙂

madormi
12. pro 2010

@majjka24 no tak testní šup šup už si 29 DC to už tam bude :D :D

majjka24
12. pro 2010

@madormi nebudu ještě testit, je brzo, to až tak bude týden 10 dní spoždění, pak už asik testnu 🙂 a já navíc nemám žádný testík doma 😉

madormi
12. pro 2010

@majjka24 no a jak to tu máme vydržet? 🙂 my potřebujem // do tabulky, ať to vypadá trochu lépe :D

lucierob
12. pro 2010

@majjka24 kolik dnů máš zatím zpoždění? Tak já ti ho koupím a dovezu. Kdo to tu má v tom napětí vydržet? 😀 😀 😀

lucierob
12. pro 2010

@wlladka tak se rychle uzdrav, a hlavně, ať to neskočí na Šimonka

lucierob
12. pro 2010

a jinak jako ahoooooj.
Jsem nějak zapomněla pozdravit 😅

markee
12. pro 2010

ahojky holky,
tak vám píšu dlouhý vzkaz a ono se to ztratilo. No jsem fakt nadšená. Mě dělá poslední dobou problém vydržet vzhůru a i čučet do PC. Prostě ho nezapínám,nevím kdo co a jak.
Jen chci dát vědět,že žiju. Chodím pořád na brigádku a snažím se nadělávat si penízky,pže za týden už budu bez práce. Stálá práce je v nedohlednu a určo ještě dlouho bude. Jinak beru lék Prothazin na můj příšerný kašel,který od září prostě nepolevoval, jsem po nich hoodně unavená,mám je brát jen na noc a jsem za to ráda,protože přes den bych byla k nepoužití. S malou jsem byla u ortopeda a v lednu jdeme na odlitky nožiček,kvůli vložkám do bot a do půl roka na rentgen kyčlí. Ještě s ní chodím na logopedii a prý je moc šikovná,ani by nebylo potřeba chodit,pže má dost času a umí to co umět nemá,ale aspoň jí odborník naučí jak správně dávat jazýček v pusince,aby jí to šlo lépe vyslovovat.
Jinak se omlouvám,že o nikom nic nevím,protože opravdu má nálada jinak je hrozná. Jsem šťastná z kamarádky,dnes pporodila holčičku(o měsíc dřív). Narodila se přirozeně a né císařem jak minulé dítko. Jmenuje se Karolínka a má 2710g 46cm. Ale díky tomu si za i uvědomím co já nemám a co mít nebudu. Prostě Míša odmítá,dost se bojí. Já se teda taky bojím,ale zkusila bych to ještě jednou naposledy a pak prostě to umělé. Je fakt,že nechci teď, prostě rok určitě počkat.Ale i tak nevím zda to bude k něčemu.
Snad až nebudu mít brigádku,tak se tu víc ukážu,ale uvidíme. Všem snažilkám přeju brzo // a všem nově příchozím držím pěsti,aby bylo co nejdříve psychicky a fyzicky v pořádku,aby se mohli brzo snažit o mimíska 😉

majjka24
13. pro 2010

@lucierob Ahojki, spoždění mám zatím dva dny, což není prakticky nic, 😵 Ještě je času...... 😀 Třeba to odpolko dorazí a zbytečně bych si dělala testík a peněz to stojí.... 😎 😀 😀 Až to bude tak týden, pak si asik už koupím 😉 Ale jinak na návštěvu bys klidně přijet mohla 🙂
@markee Přeju ti aby tě ten kašel brzo opustil, A bude líp, uvidíš, musíme tomu věřit 🙂 🙂 🙂 Z celého srdička Ti to přeju !!!

tea80
13. pro 2010

ahoj holky, jsem tu nová. Mám 3 letou holčičku, první těhu v pohodě, teď jsem byla těhotná znovu, dr. mi ale v 10 tt. řekl, že nebije srdíčko a dítě neroste, mám jít ve středu na revizi. Můžete mi poradit, co mám potom dělat? Jestli se musí nějak ležet, dodržovat nějaký režim atd., jestli můžu už po šestinedělí znovu začít zkoušet otěhotnět nebo fakt dodržet ty tři měsíce... atd.Díky za každou radu, vůbec nevím co mě čeká, tohle jsem nečekala, že se to stane zrovna mě a ještě před vánoci. 😅

mari111
13. pro 2010

Ahojda holčinky moje, jsem vás postivě dočetla,
tak držím Natálce palečky // prostě musej bejt,
Wladěnce brzké uzdravení,
Martinko téda ten tvuj chlap tě zlobíkuje,co, mysli především na Adélku a sebe a užívej si ji, pak by tě mrzelo že si se zaobírala jeho blbostí a neužívala si malinkou 😉
Farmísek furt líta, nakupuje maká místo toho aby odpočívala 😒 a chlapečka má pořád choroučkyho, ach jo
Markee bude za chvíli bez práce, no to mne mrzí ☹

mari111
13. pro 2010

@tea80 ahoj, moc mne mrzí co tě potkalo a ještě k tomu před vánocema. Osud je tak nespravodlivej ☹ no po revizi hlavně hodně odpočívat a šetřit se, pít kontryhelovej čajíček, papat vitamínky a myslet pozitívně jak jen to pude. No a kdy to skoušet znovu? to ti každej řekne jinak i názor doktorú je rozlišný, každopádně aspoň měsíc vydržet a pak uvidíš jak na tom budeš, jak se budeš cítit a jak se bude telíčko zotavovat. Ve středu držím palečky ať to máš co nejrychlej za sebou a ať je vše v pořádku

mari111
13. pro 2010

u nás už byl holky dneska ježíšek, přinesl Laurince židličku, je od 0m + a je suprová 😵

madormi
13. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 40tt..................................KO 15.12 (zároveň termín porodu)........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO ?...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
majjka24 .................30 DC
Ivomal.......................28 DC
Katyna ......................17 DC
Madormi.................. 15 DC
Aja............................. 15 DC
M.aa.b ...................... 15 DC
Martasek ................ ..12 DC
Natalie77 ..................12 DC
lenik_25................... ...6 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

lucadav
13. pro 2010

@tea80 Tak to znam,,,,taky jsem to ted zažila....Mam Anetku 2,5 a furt si řikam ,že hlavně že mame ji. Jinak odpočivat s dětma to snad ani nejde ...Ja mam do toho ještě nějakou komplikaci kvuli ktere ,musim na krev a hlidat jak to dopadne. Ale jinka mam maku v nemocnici a nedoporučuje se otěhotně hned po 6ti neděli ,jak si někdo pry mysli ,že to tam mame nově vyčištěna jako v bavlnce....Tělo s e musi dat pořadně do kupy...Tak jsem si to vzala k srdci...hlavně v mem připadě ,jak mě musi hlidat ,tak otěhotně mužu až za rok=( ale pro mě bylo nejhorši asi v te nemocnici ,když tam človšk čeka a nevi nic...Ja strašně krvacela a v nemocnici jsem už zustala a na revizi jsem šla hned rano...Je to neštěsti,ale ja si řikam ,že stim nic neudělam a sam anechapu...u Anet jsem komplikace nikdy neměla,ale asi to tak mělo byt . A ted jsem už bych řekla vpohodě ...Mam tu opru manžela a dceru a to je ted pro mě hlavni... bude lip. DOUFEJME držim palce

maarrtina
13. pro 2010

Krásné pondělí,
přítel odjel na montáž a v sobotu jsme si spplu promluvili, tak snad to bude lepší.
Adík usnul, ale je to sranda, když spí vydává takový prapodivný zvuky. A už když se chová tak zkouší držet hlavičku, je to holka šikovná.
@mari111 to má Laurinka dobrý, že už u vás chodí Ježišek.
U nás asi moc chodit nebudu a kdoví jestli příjde. Je to teď děs s penězma.
Dneska příjde hlídat mamka jdu na pracovat na úřad.

maarrtina
13. pro 2010

Jinak jak se tak dívám, tak zde zase přibívám nových bolestivých dušiček. Prošli jsme tím všechny, prostě musíte věřit, že příště se to podaří a pak budete mít zlatíčko u sebe. Příroda to takhle zařídila.

mari111
13. pro 2010

@maarrtina na ježíška přidala Laurušky teta a děda, my sme taky trochen bez peněz, musíme šetřit na auto ☹ my sme se s manžou dohodli že si nic nedáme na ježíška, hlavně ať má něco Lauruška 😉

lucierob
13. pro 2010

ahoooj holky,
tak já už jakžtakž dodělala vánoční úklid. A zítra manža hlídá a já vyrážím na vánoční nákupy. Konečně. Udělala jsem si radost a konečně jsem manželovi koupila kuchařskou zástěru s postavou nahého svalnatého chlapa.. Ať se mám na co dívat. 😀 A sobě jsem objednala nové CD od Kabátu.

@majjka24 jako já bych klidně přijela, ale nějak mě zase pobolívá v krku. A autobusem s kočárkem je to teď na houby.Ale neboj, až se oteplý a ty budeš těhu, tak se s Aninkou přijedeme kouknout.
Jsi ještě doma nebo už chodíš do práce? A ještě jsem se chtěla zeptat. V Bohumíně je Moravel,že? Dá se tam koupit cvičební náčiní? např. gymball, posilovací guma atd

tercie
13. pro 2010

Ahoj holky, nedočítám, nemám čas, snad večer zajdu, aleeeeeeeee jdu vám něco říííííííííííct!!!

Ondrášek se dere na svět, psala @veve.b že má od devíti hodin kontra, je už v porodnici, voda ještě neodtekla ...
Tak mooooooooooooooooooc držíme palce ať je to co nejdřív a ať jste oba v pořádku!!!
Sice by bylo fajn, kdyby naši kluci slavili stejnej den, 14. ale radši ať to máte za sebou už dneska 😀

maarrtina
13. pro 2010

@mari111 my taky jen nějakou maličkoust, aby jsem tam něco měli, adík dostane plenky a přemýšlíme o kolotoči nad postýlku. Ty máš nějaký? My se dívali na ty od Fischer price co promítá i na zeď, ale nevím.

maarrtina
13. pro 2010

@veve.b tak držím pěsti, ať to máš rychle za sebou.

tercie
13. pro 2010

Jak budu mít další info tak napíšu jo? My se teď chystáme ven, a rostou nám zuby, teda Lukáškovi, tak je chovací a muchlací a kakací😀 tak nějak nestíhám, a ještě doděláváme finální úpravy po přestavbě krbu, tak toho mám nějak moc, večer vás stíhám vždycky jen dočíst, ale než se dám do psaní tak odpadnu a nebo letím do ložnice, mrňous má špatný spaní díky zoubkům zatracenejm. Už to trvá 3 dny, snad už se prořežou a bude klid a budu na vás mít víc času 🙂

madormi
13. pro 2010

jeee rodíme :D

mari111
13. pro 2010

@tercie dík za info, a ať se Lukymu brzo uleví, to musí bejt au au ☹
@maarrtina já mám ten od FP promítací http://www.supco.cz/produkt_images/FP-C0108.jpg 😉 v ložnici a dolu na cestovní postýlce tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37610951&tab=7

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru