Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. pro 2010

veve.b. držím moc palečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucierob
13. pro 2010

veve.b taky držíme palce. A´t to má holka brzy za sebou.

lenik_25
13. pro 2010

@veve.b Hodně štěstíčka, ať je porod bez problémů a máš miminko brzy u sebe.

Jinak u nás fajn. Daneček byl celý víkend u rodičů, tak to byl odpočinek. Škoda, že jsem to ještě měla, už se mohlo "zadělávat" 😀 😀 😀 Však on ale přijde ten správný čas 🙂 Zítra bude kráásný den, dorazí lucadav a ještě jedna kamarádka a budeme fotit vánoční fotečky dětí. To bude legrace. Hrooozně se těším.

handm
13. pro 2010

@díky za zprávy a držíme @veve.b palce!🙂 a jsem pro 14 😀😀😀

tercie
13. pro 2010

@handm no jo to už bysme byli tři na ten datum viď 😀
Jen nakukuju, zatím žádný zprávy...

handm
13. pro 2010

@tercie čtyři 🙂 se mnou ve stejnej den nekdo rodil.. miru mozna.. musela bych mrknout na tabulku 🙂🙂 a moje neter je 14/7 😀

paajaa
13. pro 2010

Ahoj holky,
tak máme nový váhový odhad- 2570g a jsem zvědavá co dál s námi páni doktorři vymyslí. Asi budu v nemocnici do termínu- hrozná představa.

zuzago
13. pro 2010

Ahoj holky, moc vás zdravím a to s mnohem lepší náladou než minulý týden! Děkuji @farmarske za těhuprsky a za to, že na nás myslí! Chci svým příběhem povzbudit všechny snažilky! Zázraky se dějí! 8.12. jsem vám nešťastná psala, že jsem dostala MS. Dva dny to bylo jen slabé špinění a pak nic!!! Dělala jsem si tři testy - negativní! Až včera večer jsem zkusila test znovu a ... objevila se tam poprvé druhá slabší čárka!!! Můžu vám napsat, že podobnou zkušenost jsem měla i v prvním těhotenství, proto jsem to tehdy zjistila až v 9.týdnu!!! Jsme úplně na začátku, ale pevně věřím, že už to bude v pořádku a že se tímto můžu ze snažilek zapsat mezi těhulky!!! K doktorovi hodlám tentokrát jít až na začátku příštího měsíce, protože teď by stejně ještě asi nic neviděl!

markee
13. pro 2010

ahojky holky,
tak jsem se byla ptát dnes na práci. A od 3.1.2011 budu zaměstnaná ve firmě,kde se dělají elektronické komponenty do aut,jako hands free, reproduktory a tak. Prostě dělnice ve výrobě. Sice potřebuju práci v tom co umím,ale bohužel žádná administrativní či účetní práce v okolí není ☹ Platově to nebude ze začátku nic moc,prostě ta firma hřeší na to,že práce není a tady se moc nedává. Jen minimální mzda ☹ ale oproti firmě,kde jsem teď na brigádě,tak mi daj stravenky a zaplatí půlku cestovních nákladů. Když budu dobrá,tak mi každý půl rok přidají 500 k základnímu platu(i když tomu moc nevěřím,že to bude tak často). No a taky za směnný provoz budou příplatky a prémie jak budu dobrá. Tak se snad na těch cca deset tisíc vyškrábu. No obrečela jsem to, i kvůli tomu,že jdu o dost níž i kvůli tomu,že jsem ráda,že aspoň něco bude. Je to teď fakt hrozně těžký něco najít.

mari111
13. pro 2010

@zuzago tak to moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@markee nesmutni - aspoň něco 😉

aronek
13. pro 2010

Ahojky, nakukuji a sama pozitiva. Brzy bude miminko 😀
@zuzago moc a moc gratuluji k // 😉
@markee hlavně, že máš práci 😉

kopa
autor
13. pro 2010

Ahoj holky 🙂
Veve držím palečky at to máš co nejrychlejš za sebou,určitě už máš mimíska u sebe 😵 😵
@paajaa Paji vydrž!!jsi dost silná a už ti zbývá jen pár dnů 🙂 určitě vše bude v pořádku 😉 😉
@zuzago gratuluji ke // 😵 krásný dárek pod stromeček 🙂
@markee Nebuď smutná ☹ i když to chápu.však jsi šikovná tak se vypracuješ a časem ti penízky přidají a nebo se pak naskytne jiná práce.Je pravda že 500,- za půl roku je fakt dost málo 😅 ale zas vem si jak dlouho si sháněla práci.určitě to bude dobré.

kopa
autor
13. pro 2010

@majjka24 Držím palečky aby MS nedošla 🙂
@maarrtina Marti já mám kolotoč od Fisher price a malej je z něj úplně hotovej,směje se a povídá si u něj.
http://www.alza.cz/fisher-price-kolotoc-nad-pos...

lucadav
13. pro 2010

@zuzago Velka gratulace 🙂

kopa
autor
13. pro 2010

Jo a včera proběhl první sexík 😅 😀 a dobrý,dole je to v pořádku 😀 😀 Akorát jsme doma neměli kondomy no 😅 😅

lucadav
13. pro 2010

@markee V červenci mě čeka to same ,,,shanět praci.... 😖 Tak snad jako kadeřnice nějaky flek seženu za par kaček ☹

madormi
13. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 40tt..................................KO 15.12 (zároveň termín porodu)........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO ?...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
zuzago..........................našla // 12.10.
majjka24 .................30 DC
Ivomal.......................28 DC
Katyna ......................17 DC
Madormi.................. 15 DC
Aja............................. 15 DC
M.aa.b ...................... 15 DC
Martasek ................ ..12 DC
Natalie77 ..................12 DC
lenik_25................... ...6 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

lucadav
13. pro 2010

@kopa 🙂

lucadav
13. pro 2010

@lenik_25 A na tebe brouku se moc moc moc moc moc těšime taky,,,,,to bude legrace

kopa
autor
13. pro 2010

@lucadav Jé ty jsi kadeřnice 😕 já jsem bývalá kadeřnice 😀 😀

murynka
13. pro 2010

ahojky holkymáme trápení ☹ jdou nám horní stoličky a trpíme 😔 teplotky 40 ☹ ☹ hrůza jen leží kouká jemi jí tak líto ☹

madormi
13. pro 2010

@kopa to bylo jak poprvé ne po té době 🙂

mari111
13. pro 2010

@murynka ach jo to je děs co, Lauruška takle reaguje na očkováni, taky mi jí bylo strašně líto ☹
Kopísku 😵 😵 😵 a dobrý teda jó 😎

kopa
autor
13. pro 2010

@mari111 ,
@madormi
jojo bylo to dobrý 😀 😀 Akorát jsem si zrovna řikala,že se mi bude stýskat potom co jsem byla v tabulce a nebudu vědět DC 😀 😀 a samo že i po našem snažení 😀

tercie
13. pro 2010

Holkyyyyyy jsem šla s novinou a nešel mi koníííííííííííík!!!! A já to tak krásně sepsala ☹

lenik_25
13. pro 2010

@murynka Držím palečky, ať se zoubky hodně rychle proderou. Ať mi žádnej doktor nenamlouvá, že u zubů je to maximálně do 38. Daneček taky horečkoval. Může se přidat i průjem a rýma. To se zubama taky souvisí.

@lucadav Už mám rekvizit až běda 😀

tercie
13. pro 2010

Tak co, už to půjde?

Máme fungl nový miminkoooo... Ondrášek je na světě, narodil se v 16:55, no ale vím to až od 19, kdy mi volal tatínek, a hlásil 3910g a 51cm 🙂 To je ale veliký štěstí!!!
Tak tě Ondrášku vítám, a přeju Ti ať se máš na světě krásně, ať jsi zdravej a spokojenej, a rodičům dělej jen samou radost 🙂 A mamince @veve.b posíláme obrovskou gratulaci!!!
Snad to zejtra vyjde a budem se za vámi moct přijít podívat, už se těšíme, konečně má Luky parťáka 😀

kerrie
13. pro 2010

Tak jsem hupsla ještě teď na koníka a co to vidíííím.............další miminečko tu máme do party............super zprávička. Mooooc gratulujeme a přejeme hodně radosti, zdravíčka a štístka celé rodince 😵

kerrie
13. pro 2010

@murynka Jejdaaa, chudák Sofinka ☹ Snad to nebude trvat dlouho a zoubky budou venku.......... 🙂

tercie
13. pro 2010

@kopa mě se po tom taky stejská, ale jsem takovej magor, že i když se nesnažíme, tak sleduju, co se děje😀 jsem dneska 14DC a mám taaakovou ukázkovou ovulku že jsem snad takovou ještě neměla 😀

tercie
13. pro 2010

@kerrie ahoj beruško, a jakpak vy se máte s Emi? Nás taky zloběj zubáci, už aby byli venku neřádi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru