Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
13. pro 2010

@tercie ahoooj 🙂 My se máme kráásně............malá má teď fůru práce, páč se začíná stavět a dělat první malinký krůčky, takže nás pořádně zaměstnává,...........ale je to krásný 😵 Jinak zoubky ještě nemáme......ale má nalitý dásničky nahoře i dole, tak už to bude každou chvilku..........zatím to snáší dobře, akorát minulý týden měla asi 3 dny, kdy byla protivná a nechtěla baštit. A nejlepší fór je, že už jsem jí sháněla zubaře a minulý týden jsme tam poprvé byli.....sranda.......jen si nás zapsali, Emička tam dělala na paní zubařku ksichtíky a lumpačila a zas jsme šly 😀 😀 😀 Já jsem říkala, že je to asi jako kdyby se Žižka objednal na oční 😀 😀 😀 Ale když ti zubaři jsou takový nedostatkový zboží, no tak jsem ho sháněla radši s předstihem, noooo 😀

tercie
13. pro 2010

@kerrie tak žižka na oční to jsi mě pobavila, dloooooooooooouho se mi nestalo abych si poflusala monitor, díky za to 😀😀😀 Já doufám, že našeho malýho vezme naše zubařka... měli jsme jít v červnu na prevenci jenže jsem se na to vykašlala, ale asi bysme měli zajít, zuby už má dva, tak už máme co ukazovat 😀
A Emi už zkouší vykračovat, to je šikulka... počkej za chvíli jí nedohoníš😀 Lukášek pořád piluje to lezení, myslela jsem, jak za chvíli bude frčet po kolínkách, jenže jak mu to tu klouže, tak mu to tak ideálně ještě nejde. Holt pomalu ale jistě 😀

kerrie
13. pro 2010

@tercie A co máte za podlahu? My máme plovoučku a Emičce to taky dlouho nešlo ..........a teď tu leze jak motorová myška a i to stavění jí jde krásně 🙂
To jsem ráda, že jsem Tě pobavila 😀 Já jsem malou právě nechtěla brát k mojí zubařce, protože jsem s ní nespokojená.......naopak se pak taky hodlám vetřít k tý, kde jsem registrovala Emičku. 😉
A jak se máš Ty? Co manža, už dostal rozum? 😉

tercie
13. pro 2010

@kerrie máme dlažbu...plovoučku jen v ložnici a Lukyho pokojíčku...je fakt že na ní mu to jde o chlup líp. No uvidíme, zatím to jde, kde ho nechám, tam ho najdu, max o metr, dva dál, to ještě není tak hrozný😀 Ale tuhle se mi vypopelil před krbem, neměla jsem po přiložení zameteno, odběhla jsem, že to uklidím za chvíli a když jsem se vrátila, už se v tom kutálel, byl celej černej 😀 Takže když hodně chce, tak se dostane, kam potřebuje 😀
No, manža, ten dostal rozum, a samou radostí ho zase ztratil, tak má stejně prdlajz😀 Má nervy okolo práce, přijde o prachy, o místo, o psa, od novýho roku bude samá změna pořádně nikdo z těch kluků neví, co je čeká, takže se to odráží i doma, ale holt to tak beru a doufám, že až se situace zas ustálí, že bude zas dobře.

kerrie
13. pro 2010

@tercie musím běžet...........jdu dělat těsto na cukroví 😉 Pápá, Tercinko a zas někdy 🙂

tercie
13. pro 2010

@kerrie Pááááá já asi letos péct nebudu, nějak nemám lidi 😀

tercie
13. pro 2010

Manža akorát dneska dodělal komplet krb po výměně, že ho dozdil, naštukoval, obílil, dneska nasadil římsu, ale místo jídelny mám skladiště nářadí, je tam svářečka, štafle, starý komínový roury, fujtajbl hegeš, takže nějakej vánoční úklid u nás doma ještě nehrozí, a v tom binci m usím hlídat malýho aby mi tam nevlezl, takže jsem mu za zadkem, tak na pečení nějak nemám ani náladu. Zejtra prej skladiště snad zmizne, slíbil manža, tak se do toho budu moct pustit, a pomalu a jistě se tím prokousat. Ale čeká mě praní záclon a komplet všechno vygruntovat, protože se hodně naprášilo. Mezitím jsme byli nemocný a teď zlobí ty zuby, tak se chce pořád chovat, a nebo aspoň musím sedět u něj když si hraje. Jak zmiznu třeba jen na wc tak už brečí, asi taky ta osmiměsíční separační úzkost nebo jak se tomu říká. Jedno s druhým a jsem z toho celá nějaká unavená,holky obdivuju ty, co máte dvě a víc dětí, já nějak nevím, bojím se, že na dvě nebudu mít trpělivost, no uvidíme, ještě máme čas😀
Ale musím se pochlubit, byla jsem v soobotu zapařit😀 vyrazily jsme s tchýní a švagrovkama na mikulášskou zábavu, přišla jsem domů ve čtyři ráno😀 hlídal manža, a malej byl v pohodě, prej jsem mu ani moc nechyběla...tož to nevím, když mě potvůrka noc co noc budí 3-4x kvůli mlíku... asi fakt zvyk. Ale to vstávání ráno, fůůůůůůůůůůůůj bylo mi jak po ráně do palice😀 ale moc fajn na chvíli vypadnout a odreagovat se. Jinak jsem s malým pořád sama a občas na švestku😀
Občas jsem na pokraji sil, to je fakt, jenže pak se na mě ten brouček zasměje a udělá ty svý oči a za nic na světě bych neměnila, ať si klildně padnu na držku hlavně aby byl Luky spokojenej a usměvavej 🙂
Taaaak jsem se vyřečnila a jdu sebou fláknout do pelechu😀

Omlouvám se že jsem nereagovala, ale dočíst jsem dneska nezvládla, ale polepším se 🙂

murynka
14. pro 2010

ahojky
@lenik_25 á volala dr ta mi řekla že můžou být i 40 ☹ už je to lepší díky levá už je venku pravá se tlačí..ale jsme bez teplot 😉
@kerrie díky a co vy?co zoubky jak semáte? 🙂
@veve.b moc moc gratuluji 😵 😵 😵 😵

murynka
14. pro 2010

@kerrie už to čtu první krůčky jéé gratulace 😵 😵 no my do ted má 8 zubů nevěděli že jdou ale ty stoličky to je hrlza ☹

kerrie
14. pro 2010

@murynka Mě zrovna nedávno zas asi 2 týdny poporůstal moudrák a taky to stálo za prd...............tak jsem si říkala, chudinky ty malinký prdelky...........jak to pro ně musí být protivný a bolavý a ještě do toho teploty ☹
A co chladivý kousátka a nebo ty gely na rostoucí zoubky? Já ho v lékárně koupila, ale zatím nevím, jestli to k něčemu je dobrý, když jsme bez zubů 😉

kopa
autor
14. pro 2010

Ahoj holky
to je teda zase počasí co? 😅 😅 Víteček mi dneska krásně spinká 🙂 Včera to zalomil v 23hod, do 4,30hod. pak jsme krmily a od té doby ještě spinká v naší posteli 😀 😀
Tady máte fotečku jak se směje,je to smíšek 😵

handm
14. pro 2010

Dobré ranko, holky!
Tak předně gratuluju @veve.b k Ondráškovi, je to taky kus chlapa !!!🙂🙂🙂 at vám dělá jen samou radost...🙂 a @tercie trošku závidím, že máte konečně partáka.. ten náš (naše) se narodí až v lednu... 🙂 zatím tady nemám kamarádku s prckem a někdy je to taky na palici 🙂
@kerrie, ahoj, už jsem tě dlouho neviděla..🙂 Emička je šikulka, že už capká!🙂 JInak se zubařem to náme stejně, manžel minulý týden jel, tak jsem mu říkala, at se zeptá, jestli bere i děti (chodíme tam oba), a že prý tedy jo, když jsou tam oba rodiče 🙂 ale že máme dooooost času, že stejně na první návštěvu až za rok či dýl stejně jen povozí prcka na křesle a foukne mu větřík do hubičky, aby si zvyknul na prostředí 🙂🙂 prostě žižka u očního 🙂
@murynka.. jajajajajajajjjj....... chudinka Sofí, snad ji to brzy přejde!!!!
@kopi, gratuluju k sexíku, prima že se manžel umoudřil 😀😀😀

A jinak holky se musím pochlubit a prcka pochválit.. dneska jsou mu tři měsíce a včera večer si nadělil k narozkám přetáčení ze zad na bříško 😀😀😀 a pro jistotu dneska vstával už v půl šestý, aby mohl trénovat... myslela jsem, že ho kousnu 😀

handm
14. pro 2010

@kopa jeee, krasny fotečky 🙂🙂🙂 to já nemůžu toho našeho chechtala vyfotit...😀 a máme stejné "plínky" 😀

murynka
14. pro 2010

@kerrie mě nedávno trhali 8 byla to bolest měla jsme tam zánět brečela jsem a horší jak porod!!! 😔 takže vím jak musela sofinka trpět ☹ ale dneska už je to fakt o moc lepší 🙂 už se přořízly ještě že to trvá tak krátce...gelík dávám bez léku je to grapefruit utlumí tu bolest zkoušela jsme to na jazyk 😀 myslím že jí to také zabírá na ty vysoké teplotky dostávaa panadol čípek ted dávám už jen sirup 😉
@handm jéééé to je šikulka!!my začli ve 4 měs 🙂 fakt šikulínek my také vstávaly do roka strašně brzo v 5,6 😠 o nervy 😅 ted vstáváme tak na 7 🙂
@kopa je krásný 🙂

handm
14. pro 2010

@murynka díky, je to naše zlatíčko-šikulka 🙂 on do nedávna vstával tak se mnou v devet, jenze ted nejak potrebuje spat min a min 🙂 a tim jak ma spoustu uz jiny zabavy, tak to bude horsi a horsi 😀😀😀😀😀 ale dneska to byla snad vyjimka - normalne vstavame tak v pul osme, v osm.. tak uvidime zitra🙂

murynka
14. pro 2010

@handm 😀 😀 😀 to tedy bude horší a horší to mi věř 😀 😀 jsou pak děsně zvědavý a nic jim nespí utéct 😝 😀

aja.83
14. pro 2010

Ahoj holky!
Jůů, máme tu další miminko 😵 - @veve.b gratuluji k Ondráškovi a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka! 😵

tea80
14. pro 2010

holky a jestli se můžu zeptat, ten plod se po té revizi posílá někam na histologii? Dá se zjistit, co se stalo?

murynka
14. pro 2010

@tea80 posílá ale nic se nezjistí většinou... ☹ prostě ti řeknou že se to stává a že miminko bylo nějak nemocné tak to vzdalo..

handm
14. pro 2010

@murynka no, horší, ale lepší 🙂 já se těším, až bude ještě větší zábava, i když mnohem víc práce 🙂 už ted mi skončilo s jeho přetáčením nechat ho na gauči 😀 stěhuje se na zem.. a s jeho rychlostí za chvilku poleze 🙂🙂🙂 tak to bdue teprve show 😀😀😀😀

madormi
14. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapečka Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa 38tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 29tt.........................KO ?...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 19tt ...........KO 20.12.
zuzago..........................našla // 12.10.
majjka24 .................31 DC
Ivomal.......................29 DC
Katyna ......................18 DC
Madormi.................. 16 DC
Aja............................. 16 DC
M.aa.b ...................... 16 DC
Martasek ................ ..13 DC
Natalie77 ..................13 DC
lenik_25................... ...7 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

maarrtina
14. pro 2010

Ahoj všichni, u nás opět mrzne a sněží, takže prochajda zase nehrozí. Malá má dneska vstávala v 6h na jídlo a pak už se jí nechtělo spát. A teď leží na kojo polštáři a neví jak usnout drtí oči a řve. A dneska má měsíc.
@veve.b velká gratulace k Ondráškovi.

@murynka ať Sofince brzo zoubky vylezou a je po teplotě
@kopa Víťa má krásný úsměv. A už byl sexík 😵 tak to je super, že jsimanžu ukecala 😉

Musím jít za tím naším uřvance 😉

madormi
14. pro 2010

holky jsem tu tabulka je tu. ale teda k pc jsem dolezla po čtyrech 😀 zvedala jsem maléhona přebalovák a ruplo mi v zádech tak lezu v předklonu 🙂 teď jsem si dala Voltarenovou mast tak snad bude lépe, mám dnes prcka až do večera tak to bude náročné. ale dnes ho mám u sebe doma. Je zlatej, usnul i v cizím prostředí, je poklad fakt takové dítě bych si představovala musím si ho taky tak vychovat 🙂 No tak uvidíme zda něco naježí ježuch, snažili jsem se 10,11,13, 15 DC ovulka by měla být kolem 12 DC tak uvidíme no, kééééž by 🙂 jinak obrovská gratulace veve.b k Ondráškovi!!! a kopy tobě taky gratulka k prvnímu sexu po x měsících 🙂)))) dál jsem ještě nedočetla tak jdu na to

madormi
14. pro 2010

@tea80 posílají to, ale prý malokdy něco zjistí, ono hodně zaleží jak starý byl plod. Jinak mě histologii dělali (dost v začátku to bylo tak je to možná jiné) ale výsledky dosud nevím, nevím jeslti je poslali mému gyndaři a on nic neřekl nebo se na to vybodli těžko říct 🙂

mari111
14. pro 2010

ahojík holky, Veve moc gratuluju k prckovi, ať vám dělá jen radost a užívejte si ho jak jen to de, těším se na foto 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
14. pro 2010

@handm no toje ale šikula, Lauruška se síce ještě neotáči ale už ji nenechávam na gauči dlouho, strašně se odráži nožičkama a tak po tom gauči cestovala, proto jsme včéra rozbalili ježíška židličku a moc se jí tam líbi 🙂 zapnu jí a je v bezpečí a já múžu něco dělat, všude vidí tak je spokojená 😅

mari111
14. pro 2010

@madormi doufam teda že ježuch naježil a budou // 😉

mari111
14. pro 2010

@kopa zlatunkej je a jak se fakt brutálně na tebe podobá 😵

mari111
14. pro 2010

@tercie takže z Lukáška bude kominík jo 😀

madormi
14. pro 2010

@mari111 no já taky doufám, pže máme po snažení dnes už když mi ruplo v zádech jsem ráda že jsem ráda, ale nic si na to nevezmu žádné tablety 🙂 jinak ne jena by naježil ale aby tam taky byly až do září nebo října nebo jak by to vycházelo 🙂

kopy malej je ti fakt podobnej hrozně 🙂 ty ho nezapřeš a krásně se směje už 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru