• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
nechci falesne nadeje,jen vas nazor......
17. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz
omlouvam se za kvalitu,je to focene mobilem
17. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz
@flair Ahojky, já jsem si říkala, že je to deka, ale nikde jsem neviděla takhle plně černou, vždycky na ní někde byl vzoreček. Hodila by se mi taky.
17. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz
@cajori17 Jupí, jupí, jupí, moc gratuluji!!!! :slight_smile:
17. pro 2010 ve 13:41  • Odpověz
@cajori17 Ducha tam vidím taky, neboj nevydedukovala sis ho :slight_smile: Čárečka sílí a počkej za další dva dny, jak bude hezky vidět.
17. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz
@wlladka Nádherná fotečka. Také přejeme krásné svátky, hlavně ať jsou o pohodě a klidu :slight_smile:
17. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz
Leni dekuju,zatim se neraduju,pac to neni poprve co jsem nasla // a nikdy to nevyslo.......zkusim testnou zitra rano,tyhle testy jsou delany vecer a odpoledne....zatim to nikdo nevi,jen vy konikovky :slight_smile:
17. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz
@paajaa Už se těším na zprávičku. Myslím na vás!
17. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz
@cajori17 No tak z ranní moči už tam budeš mít ty dvě čárky jasné. A kolikrát to už nevyšlo?
17. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz
@cajori17 vydrž ještě pár dnů. Snad to konečně vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držím ti moc palce :wink:
17. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz
@tea80 Mně po revizi nevolali vůbec, tak to beru tak, že tam nic pro mě zásadního nenašli a nebyl důvod volat.
17. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz
@cajori17 Ahojky, nic si nenamlouváš, taky tam vidím druhou čárku a mooooc Ti přeji, aby to konečně vyšlo.
17. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz
leni,nevyslo to celkem trikrat...jednou jsem potratila ve 12 tt a dvakrat to odeslo samo s menstruaci par dni po pozitivnim testu.........nevim,jestli si nemam na noc zavest utrogestan,pro jistotu
17. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz
diky holky,jsem z toho nesva...akor kdyz to nikdo nevi,nechci to nikomu rikat,ani pritelovi,ale jestli bude silit,reknu mu to na vanoce-dostal by boticky
17. pro 2010 ve 13:48  • Odpověz
@cajori17 Já nevím, jestli se utrogestan může nasadit takhle hned, ale holky možná poradí. Já jsem ho nikdy neměla. Pokud je to možné, tak bych ho být tebou použila.
17. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz
@cajori17 To vydržíš mu to týden neříct? To jsi dobrá. Já bych neodolala.
17. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz
@lenik_25 jo vydrzim to,pac se spolu zrovna nebavime,takze to bude snadny :slight_smile: a dneska mame v praci vecirek,tak nevim jestli mam jit,pit samozrejme nebudu
17. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz
Omlouvám se, ale zase jdu. Od rána se mi motá hlava, že nemůžu ani sedět, tak se radši natáhnu, když leží i mrňous. Pa
17. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz
@cajori17 U nás v práci je dneska taky vánoční večírek, ale nejdu, protože na zítřejší mega velkou rodinnou oslavu dělám tři dorty. Určitě běž, aspoň se odreaguješ. Neblbni, neskákej nějak při tanci :slight_smile: a určitě nepij alkohol. A teda tak to chápu, že bude snadné udržet tajemství do vánoc. Ale vy se stejně usmíříte dřív... neboj.
17. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
@lenik_25 dekuji ti moc za podporu,moc mi to pomohlo,jsem uplne na nervy a cela jsem z toho zmrzla :pensive:
17. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz
čajdo už se nemúžu dočkat ranního testu a moc moc držím palečky aby to už bylo jak má :slight_smile:
@wlladka krásne foto, no bodeď by ne když je focenej takovej fešák :dizzy_face:
17. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz
@cajori17 Taky budu na nervy, až budu mít dvě čárky na testu, budu se bát, aby se to neopakovalo. Věřím, že máš obavy, ale neboj, jednou to vyjít musí a to už bude teď!
17. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý hurááááááááááááááá Oliver je na světě, psala pajuš " Nejkrásnější vánoční dáreček se jmenuje Oliver, narodil se dnes v 13:13 s mírami 2880g a 49cm. Je to celej taťka. " :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz
Mari,dekujeme za zpravicku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je nadhera,gratuluji a mamince i Oliverkovi preju hodne zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz
@mari111 to je úžasná zprávička od pajuš, a ani není Oliverek tak malinkatej, jak se obávala paaja. Jsem taky prosincové dítko a taky mamku strašily, že budu malá a muset být v inkubátoru a nakonec jsem měla 2600 g.
17. pro 2010 ve 14:34  • Odpověz
kuku jéé kukám akorád včas :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju mamince k Oliverkovi.Nakonec jaké má krásné míry šikulík :wink:
17. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz
@mari111 děkujeme za zprávy :wink: Oliverkovi vše nej do života :grinning:
@cajori17 vypadá to slibně :wink: potichoučku gratuluji :wink:
17. pro 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahojky,moc Pajušce gratuluju. To jsou krásné zprávičky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 ve 14:47  • Odpověz
no máme tady další miminečko. Taď už jen aby se sypali samé // :wink:
17. pro 2010 v 15:16  • Odpověz
@cajori17 držím palečky ať čárečky zesílí :wink:
17. pro 2010 v 15:16  • Odpověz
@aronek jsem si na tebe nedávno spomenula, jak si taf´dy tenkrát psala jak tio moc padaj vlasy, no mne teď taky, ale jako fakt hodněm, no asi budu za chvíli plešounek :confounded: A jak se máte s Honzíčkem, co tatínek zvláda a co ty, máš toho hodně co?
17. pro 2010 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.