• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
paaja gratuluji k Oliverkovi. Přeji hodně zdravý. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 v 15:20  • Odpověz
@mari111 mně pomalu přestávají padat a podrůstají nově, ale taky to vypadalo na paruku :wink: Honzíček je zlaťoučký, sice neleze, ale válí se všude možně a má dva zoubky :grinning: Já lítám do práce, ve škole mám zkouškové a vánoce jsem zazdila. Pořád někde budem a napeče babička :grinning: Jak se má Laurinka?
17. pro 2010 v 15:25  • Odpověz
gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii=)
17. pro 2010 v 15:31  • Odpověz
@wlladka No tak to je super ,že i přes vše je hlavně malej zdravej a ma se k světu......to je hlavni :slight_smile:
17. pro 2010 v 15:34  • Odpověz
@aronek Laurinka se má snad dobře, nějak si nestěžuje. Tak aspoň že jak tak stíhaš, si šikulka a ještě že ti napeče babička, já něco koupila a upeču akorát kokosové řezy, bez nich bych umřela :sweat_smile: a metrovej , mňam, bez toho si taky nedokážu představit vánoce. No a hlavně že bude salát a řízky :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo už dva zoubky, Lauruška slintá jak hafík a dře si ručičkou dásně, ji furt říkam ať neblbne, že na zoubky má ještě čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 15:35  • Odpověz
@mari111 já kojím i se zoubkama, ze začátku občas kousl, teď už ani ne :grinning:
17. pro 2010 v 16:25  • Odpověz
@aronek au au se zoubkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2010 v 16:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já včera dopadla dobře na gyndě,vše je krásně zahojené.Akorát mám bolesti v podbříšku :unamused:nemohu delší dobu ležet na boku a nebo když udělám prudší pohyb :frowning2: a to by časem mělo vymizet.A nakonec jsem si tu HA nevzala.

Pajinko moc gratuluji k Oliverkovi!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vidíš nakonec tě děsily zbytečně s tou váhou,má jí krásnou :wink: Přeji hodně zdravíčka a těším se na fotečku!

Jinak vás holky obdivuji s tím pečením :sweat_smile: hele nechcete ke mně přijet a nebo něco poslat PPL :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já dělala jen linecké a jen 4 plechy :sweat_smile: víc nezvládám.Mám sice ingredience nakoupené,ale čas není :sweat_smile: a když už čas je,tak sjem ráda,že ho mám pro sebe. :astonished:
17. pro 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
@cajori17 Caj držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aby to už opravdu vyšlo!!!A kolik jsi DC? :confused:
17. pro 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky já sem ženu, odpo mi taky psala Pája, ale já totál nestíhala, a naštěstí už tu zprávička je, to je dobře :slight_smile:

Páájinko moc gratuluju ještě jednou, jsi šikovná mamča a Oliverek je krásnej velikej kluk :slight_smile:

Cajori taky čárku vidím, taky mi to nikdy nešlo pořádně vyfotit, držím palce ať potvůrka sílííííí a v září ať jsi maminkou!!!! :slight_smile:
17. pro 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
Holky manža si bere každý večer malého do vany a koupou se spolu :grinning: je to švanda.Jak dlouho může Vítek s ním být v té vaně?Bývají 20 minut :sweat_smile:
17. pro 2010 v 17:56  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z nákupů. To je děsný v těch nák.centrech. Člověk má problém koupit si 5 rohlíků :confounded: :confounded:

Gratuluji Paajušce k Olíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přeji mnoho zdravíčka a štěstíčka. To bylo strachu a Oliverek má nádherné míry :grinning: :wink: Ještě jednou moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 v 18:03  • Odpověz
Ženy, ženy !!! Nepečete,jo??
Sákryš, to se tu honím sama, nebo co? Koukám, že to musím všechno oddřít za vás.
Co abyste se všechny sebraly, zajeli sem a uděláme taky nějaký vánoční večírek. Co? Otevřu mléčný bar a vytáhnu krabice s cukrovím. Děti nasypeme do jedné postýlky a pořádně to rozjedeme. :grinning:
17. pro 2010 v 18:09  • Odpověz
@lucadav k světu se má. Musíme na něj dávat pozor, nemá žádnou imunitu, ale zato si ho pěkně rozmazlujeme. Jde z náruče do náruče a je to takový náš smíšek. Vůbec nepláče a jen se řehní. To hýčkání si zaslouží, po tom co má za sebou. Šíleně ho milujeme :slight_smile: :slight_smile:

Tak já jdu zase makat, ať se moc nerozsedím. Jsem ráda, že je Paajaa s Olíkem v pořádku a mají vše zdárně za sebou a celý nádherný život před sebou. :wink:
17. pro 2010 v 18:13  • Odpověz
@wlladka hmmm tak večírek jo, no dala bych si ríct, manža zrovna na jeden dneska jel a zítra na další. Wladi ale že by to byl krásnej pohled na tolik detí v jedny postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky, moc se omlouvám, ale poslední dobou stíhám jenom po chvilkách dočítat.. náte to, nákupy, nikdy nekončící vánoční přípravy a dnes jsme celej den s mamkou pekly cukroví..no budeme je mít nejméně do velikonost, páč jsme to nějak přepískly a máme toho mraky :sweat_smile:
ted ale musím rychle zareagovat , páč co to mé oči vidí!! :dizzy_face: :dizzy_face: takové krásné zprávy!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pájínko přeju tobě i Olíkoj moooc zdravíčka a štěstíčka!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nakonec je to pořádne kus chlapa! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se těším na fotečku! :slight_smile:
a ty Čajdo si mi udělala taky moooc velkou radost! :dizzy_face: takhle krááásně před vánocema :dizzy_face: Nádhernej dáreček pod stromeček :dizzy_face:
17. pro 2010 v 18:45  • Odpověz
wladěnko krásné fotečky :dizzy_face: malej je fešák! :dizzy_face: :dizzy_face: a flair to samé, malá je kouzelná, fotečky nemají chybu :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 v 18:47  • Odpověz
wladuš já ti pomáhám to za ty naše nepečenky oddřít :wink: aby jsi na to nebyla sama :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 18:50  • Odpověz
@farmarska tak to jsem ráda, že mám spřízněnou duši :grinning: :grinning: Já teď tlačím do formiček ořechy :unamused: Společně se Šimonkem :grinning:
17. pro 2010 v 18:52  • Odpověz
@farmarska koukám, že jsi v našich týdnech :sweat_smile: Ty si to ale necháš na ten březen, že.
17. pro 2010 v 18:53  • Odpověz
@mari111 myslím, že bychom tu postýlku měly místo telky :grinning: :grinning: To by byla jistě psina - tolik mimin pohromadě, lezlo by to tam přes sebe :grinning: Jak klubko háďat :grinning: :grinning:
17. pro 2010 v 18:55  • Odpověz
kopi gratuluju ke kontrole :slight_smile: to já právě těch plechů dnes udělala asi 30 :sweat_smile: fůůůj to bude slepování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mari a co ty, ještě jste tam nezapadli? :confused:
a co Natál, jak je to s tebou?na tebe furt myslím a palce už mám umačkaný :wink:
17. pro 2010 v 18:58  • Odpověz
wlaďuš, no jo, ráda bych :wink: nebo alspon na konec unora :slight_smile: ted se to u nás točí pořád jen kolem vánoc a přípravy na mimuše šly ted trošku stranou :sweat_smile:
já před chvílí dodělala vaječnej koňak a ještě večer udělám čokoládovej a pro dnešek už padla :sunglasses:
17. pro 2010 v 19:02  • Odpověz
Jé čáááu holky že bysme se chytly online? :grinning:
Já teď konečně uložila malýho, za celý odpoledne mi nespal, tak se bojím, aby si teď neudělal odpolední spánek a za hoďku nebyl vzhůru :rolling_eyes: Tak taky koukám udělat co jsem za celej den nestihla...a na pečení vážně prdím:grinning: budem mít od babičky, už to mám domluvený:grinning:
Zato se vám ale pochlubím, co jsme celej den páchali s Lukym, mrkněte :grinning:
17. pro 2010 v 19:04  • Odpověz
@farmarska jééé domácí likérek...bych si dala :wink: Letos ale asi koupím...
Holky manža dneska dovezl vánoční stromek, borovičku, krásnou, ale ona je potvora tááááák široká že jí budem mít plnej barák:grinning:
17. pro 2010 v 19:06  • Odpověz
ahoj tercí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tý jo malej už je velikej!!! :fearful: :fearful: neskutečně to letí! :zipper_mouth: a je to fešák! :dizzy_face: :dizzy_face:
tý jo a se stromečkem jsme my pozadu..ještě nemáme :cry: tak závidím :wink:
17. pro 2010 v 19:11  • Odpověz
@wlladka mejdan beru, kdy a kde? :grinning:
@mari111 manža zejtra taky jede, maj rozlučku v práci, po novým roce je rozdělej, a jsme pozvaný prej oba. HAHA, tokdyž mi řek, tak jsem si řekla jo, nejlepší fór od rána, fakt :grinning:. Já jsem pozvaná na ten samej den od kolegů z bejvalý práce, takže si neškrtám :frowning2:
17. pro 2010 v 19:13  • Odpověz
jinak já toho asi moc nenapíšu páč mi tady za krk funí Robča a metr ode mne na mne mlulví manža. Se zrovna rozhodli, že sem nějaká nepostradatelná, či co :rolling_eyes:
17. pro 2010 v 19:14  • Odpověz
@farmarska jé jsi tady, já už se lekla že jsem tě propásla :slight_smile: Co Míšánek, jak se má? Doufám, že když pečeš, že mu pravidelně posíláš přísun do pupíku :grinning:
17. pro 2010 v 19:14  • Odpověz
no tak to vidíš jak jsi žádaná :wink: :sunglasses: tak se naklonuj, at si užiješ oboje :wink: :sunglasses:
17. pro 2010 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.