Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
22. pro 2010

@aronek jejda, tak to je šmoula 🙂 jsem zvědavá, co u nás... i když mě trochu děsíš, že ani v jeho věku není to spaní lepší...

handm
22. pro 2010

jinak ahoj všem 🙂
@farmarska dostane asi na prd...!!!!!! koukej odpočívat a žádný alotria! lehnout !!!🙂🙂.-)🙂 no ale hlavně že je všechno ok!!!!

@tercie 😀😀😀😀 je to šikulka!😀

@cajori, supeer!!! krasny darek!!!🙂
@maartina já zase včera koupila ten Extra, jak tu radila Petroska, včera zatím nic, vstával zas jak švycarsky hodinky třikrát za noc, tak uvidíme, jak to bude pokračovat...

lucadav
22. pro 2010

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mě dnes cerka usla po ŘMĚSICICH U POHADKY NA GAUČI a už 10 min je tu tak krasny božsky klid=)

paajaa
22. pro 2010

Krásný den,
všem moc děkuji za gratulace. Foto hodím časem. Zatím se doma zajíždíme a malého trápí ucpaný nos.
Jinak nakonec jsme ráda, že mi to vyvolali, protožr plscenta byla malá a měla nějaké poškození. Takže tam opravdu strádal.Zatím pááá

Cajori: moc gratuluji k //

natalie77
22. pro 2010

Ahoj koníkovky,
jdu Vám popřát krásné Vánoce 😵 . Užijte si je v pohodě, já to letos tak vzala. nemám nakoupeno, uvařeno, naklizeno....ale zase mám klid v duši.....nějak mě to nestresuje.... Zítra večer nakoupím jen na řízky, vinnou klobásu a salát a ostatní bude o užívání si společných Vánoc....žádný stres, aby všechno bylo tip ťop.

Jinak se mám dobře, nějak jsem se hodila do klidu, Mareček je miláček.....no a bohužel jsem neposlechla rady v CARu a udělala test...je pozitivní, ale je to prý Pregnylem.....který mi píchli minulé pondělí....je to HCG hormon, tak ho mám ještě v těle....
Břicho bolí, jako před menstruací, je ještě brzo....a léky na stimulaci mi dali zabrat, teploty, zimnice, břicho, jako bych čekala slůně.....ještě je brzo, ale pořád mi to vrtá v hlavě, to čekání je asi na tom všem nejhorší...kdybych měla věštící kouli...někdo by mi řekl, bude to za rok...tak ok, zařídím se podle toho, ale ta nejistota je někdy zničující....

Farmi, odpočívej....Terci, věř, že kdybych // našla, hned letííííííím sem a řeknu Vám to, jinak budu jako voda...nikomu nic neřeknu 🙂 .

@cajori, @madormi holky tichounce blahopřeji a držím pěsti 😵 Moc Vám to přeji... teď ještě Aja a spol a ocas tabulkový je vyřízený 🙂 .
Jo a vše nej Šimonkovi.

majjka24
22. pro 2010

VESELÉ VÁNOCE 😀

majjka24
22. pro 2010

@farmarska to je jedno, jsou krásný a promě to jsou kozy 😀 A kolikrát jsme ti tady říkaly, že máš odpočívat a ne furt cosik robit 😠 😀 takže OPOČÍVAT A UŽÍVEJ SI TO BŘÍŠKO JEŠTĚ 😉 🙂 a jsem moc ráda, že je všechno v pořádku 😵

cajori17
22. pro 2010

mám takový bílo průsvitný výtok,spozorovala jsem ho na toaletnim papire,je to na zacatku tehu normalni?

majjka24
22. pro 2010

@cajori17 jj je to úplně normální, nesmí tě to pálit a svědit 😉 🙂 Těhulinky mívají výtok i celé těhu, 🙂 Ale vždycky je lepší když to Dr. ví 🙂

madormi
22. pro 2010

@cajori17 já ho mám taky ...

cajori17
22. pro 2010

tak to jste me uklidnily,citila jsem se dole mokra,uz jsem se bala,ze prisla ms,nastesti jen vytok 🙂

ale porad me poboliva bricho jako pred ms a prsa jsou strasne tezky a pali me.....bojim se ,aby neprisla mrcha 😔

madormi
22. pro 2010

@cajori17 nepřijde potvora jedna neboj se nic 🙂

cajori17
22. pro 2010

jsem strasnej poseroutek porad myslim jen na to nejhorsi a uplne se bojim radovat se ,abych nebyla zas sklamana 😔

madormi
22. pro 2010

@cajori17 to máme upllně stejně, já zatím nemám ani trochu radost ☹ bojím se šíleně ale snažím se na to nemyslet, ale zarazilo mě že mudři nechtějí řešit tumou mutaci preventivně, tak sjem ještě psala strýcovi( je to primář gynekolog) a uvidím co jeho názor a dle toho se budu řídit, pže komu věřit víc než rodině

cajori17
22. pro 2010

@madormi budu ti držet palečky , a je paráda ,ze mas v rodine gynekologa,urcite ti poradi

mari111
22. pro 2010

ahojda holky. Formísku to jsem ráda že je vše v pořádku, si mne holka vylekala, takže zakazuju ti něco dělat, koukej se válet,ju.
Čajdo júúú, super dálnice, jen tak dál, a taky se šetři, držím moc palečky.
Lauruška se dneska rozhodla že celej den prostě nepotřebuje spinkat 😅 takže musíme počkat na taťku, jed ještě dokoupit pár věcí a dopíct ať zítra mám čas jen na vaření. Jinak stromk už jsem dneska ozdobila, nemohla jsem to už vydržet 😝

madormi
22. pro 2010

@cajori17 akorát škoda že je dost daleko, ale tak když bude nejhůřu tak si tam dojedu 🙂

mari111
22. pro 2010

no a samo že jem ještě chtěla popřád Šimonkovi vše nej nej k svátku 😵

cajori17
22. pro 2010

@majjka24 pejci jsou uzasni 🙂

majjka24
22. pro 2010

@cajori17 kujííí, to jsou zatím takové moje chlupaté dítka 🙂

nicollka
22. pro 2010

Ahoj holky přišla jsem kuknout. Caj ještě jednou mooooc gratuluji a přeji krásné vánoce, užívej si to. Tentokrát celých 9 měsíců a dalších 100 let ;)

madormi
22. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 20tt ...........KO 20.12.
cajori17......................41 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!!
Ivomal.......................37 DC
Katyna ......................26 DC
Madormi.................. 24 DC
Aja............................. 24 DC
M.aa.b ...................... 24 DC
Martasek ................ . 21DC
Natalie77 ..................21 DC
lenik_25................... ..15 DC
majjka24 ......................6 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

cajori17
22. pro 2010

@nicollka děkuju ti kočko moje 🙂

cajori17
22. pro 2010

poslušně hlásím, že mám poklizeno, nazdobeny stromeček, a ted se jdu vrhnout na posledni varku marokanku a mam hotovo 🙂 vyprala jsem dve pracky a treti jeste zapnu ted....zitra me ceka nakup potravit,vytrit cely byt a udelat bramb.salat 🙂 mozna si nachystam na rizky a budeme mit lososa 🙂 mnamky.........jinak mi je cely den nejak blivno,to jsem pri mem prvnim tehu nemela

lucadav
22. pro 2010

@cajori17 Mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ,taky bych si dala lososa.........Bud rada aspon je vidět a citiš ,že jsi těhotna=)...................Mě bylo blivno doted ,,,,,mela jsem furt jakoby těhot. v krvi tak asi toto,,,,jinak to nechapu.....Popijim vinko a odreagovavam=)

ivomal
22. pro 2010

Tak hlásím, že jsem taky testla a nic. Takže vysazuju utroš a v lednu nás čeká další IUI, tentokrát v pořadí už 6. Rok 2011 bude ten pravý na početí 🙂

lucadav
22. pro 2010

@ivomal vy už se 6rok snažite?????=(

ivomal
22. pro 2010

@lucadav neeee zatím začínáme 4.....To IUI bude 6. 😀

majjka24
22. pro 2010

@ivomal určitě bude !!! Nový rok a bude nový život 😀
@lucadav Na zdraví !!! Taky popíjím vínko, ale lososa bych si nedala, ale tuňáka s ledovým salátem , mňamíí 🙂

lucadav
22. pro 2010

@ivomal aha ,ale stejně,,,tak držim palečky a do noveho roku at to vyjde.....
@majjka24 ja tady uplně slintam,,,,vino vypite a pujde se asi na kutě=)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru