Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
22. pro 2010

@paajaa ty už jsi maminka no páni gratuluji 😵 😵 😵 😵 malý měl krásnou váhu i cm 🙂 šikulínek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!přejeme do života jen to nej 😵 😵

majjka24
22. pro 2010

@lucadav no vypít asik ne,ale na kutě se určo půjde 😉 😀

aronek
23. pro 2010

Ahoj, přejeme hezké ráno. My balíme a jedeme domů. Výsledky ze zkoušky budou až v lednu, asi nám nechce zkazit Vánoce 😖

ikopretinka
23. pro 2010

Ahoj holky,
přeji vám krásné, kouzelné a pohodové vánoce!!!!! 😉
U mě dopadla ko dobře, jen na velký ultrazvuk musím znova 3.1. protože mimčo bylo hlavičkou hodně dole a nešlo změřit jakousi řasu v mozku, pak mám 5.1. echokardio. JInak v neděli jsem myslela, že už tady nebudu, jak mě chytly střeva-nadýmání, asi mi to dělá to magnézium. V úterý jsem měla jen jedno a včera mě tak tvrdlo břicho, že jsem myslela, že budu rodit. Máte s tím některá zkušenost? Díky za případné odpovědi.

madormi
23. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 30tt.........................KO 27.12................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 21tt ........................KO 3.1.
cajori17......................42 DC, našla // a krásně sílí, tak držíme palečky!!!
Ivomal.........................38 DC
Katyna ........................27 DC
Madormi.................. ..25 DC
Aja............................. .25 DC
M.aa.b ...................... .25 DC
Martasek ................ . 22DC
Natalie77 ..................22 DC
lenik_25................... ..16 DC
majjka24 ......................7 DC
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

katyna6
23. pro 2010

Dobré ráno 🙂
Přišla jsem vám popřát krásné Vánoce.Pajince moc gratuluji k Oliverkovi,je to opravdu ten nejkrásnější dárek,co si člověk může přát! 😵
madormi,caj-vám holky strašně moc moc držím palečky,ať to tentokrát vyjde a je všechno bez problémů! 🙂
Maminky,vy si i Vánocích užívejte ty vaše zlatíčka-i ty ještě nevylíhlý v bříškách,no a my,ten zbytek,budeme doufat,že ten příští rok pro nás bude ten správnej! 😉 😵
pa holky

majjka24
23. pro 2010

Krásné dopoledne 🙂
Taky Vám chcu popřát krásné a poklidné svátky a ještě krásnější Nový rok . Hlavně všem hromadu zdraví 😀 !!!

madormi
23. pro 2010

Krásné Vánoce všem holky ! 😵

ivomal
23. pro 2010

Přeji krásné a pohodové vánoční svátky 🙂

maarrtina
23. pro 2010

Holky jdu Vám všem popřát krásné vánoční svátky, dětem bohatého Ježiška. Moc Vám děkuji hodně jste mi tady pomohly a i teď jsem chodím pro rady.
Nevím jestli to sem ještě dnes stihnu jedem na nákup a pak budu uklízit a chystat na zítřek.

Tak ať Vám to vše výjde jak si přejete. 😵

lucadav
23. pro 2010

Ahojiky ,,,take vam všem přeju krasne vanoce...HOdně štěstička ,těhulkam zdravička a at se vam vše vyplni co si přejete a maminkam krasne vanoce s dětma........Mějte se krasně

aja.83
23. pro 2010

Ahoj holčinky! Chci Vám popřát krásné a pohodové Vánoce! Do nového roku hlavně zdraví, štěstí a lásku! Těhulkám přeji příjemné těhulení, maminkám ať jsou dětičky hodné a snažilkám konečně v novém roce splnění toho největšího přání! 😵 😵 😵

cajori17
23. pro 2010

ahoj holky 🙂 chci vam vsem poprat ty nejkrasnejsi svatky .Hlavne hodne zdravicka celym vasim rodinam 🙂 kazdemu at se splni ta nejtajnejsi prani 🙂

prikladam testik delany pred chvilkou,koupila jsem si uz citlivost 25 a nevypada to spatne,ne?

mari111
23. pro 2010

Ahojda holčinky, Čajdo testík vypadá dobře 🙂

😵 😵 Taky vám všem du popřád krásne svátky, hodně dárečku, hlavně hodně zdraví, Maminkám hodné dětičky, Těhulkám krásne těhulkování a Snažilkám brzo dáreček do bříška. 😵 😵

mari111
23. pro 2010

ja jsem se od rána nezastavila, ještě mám hodně práce ale vše dnes stihnu a zítra jen vysmážet a koukat na pohádky 😵 😵 😵 jo a jinak se už moc těším na žranici a na dárky i když jich já nebudu mít moc ale Lauruška bude a to je něco, těším se jak jí vyfotím s dárečkama 🙂

lenik_25
23. pro 2010

Ahoj zlatíčka.

Nám už tady svítí stromeček. Poprvé máme pořádně velký, tak jsem si splnila svůj dětský sen. Daneček s námi zdobil, podával ozdoby a hlásil, kam je přesně máme umístit a běda, jak jsme je chtěli dát jinam. No na stromek furt s Dádou čučíme, jsme z něj mimo Miluju to. Salát hotový, maso v lednici. Obalovat budu až čerstvě zítra. Mám tady ale takovou kupu nevyžehlenýho prádla, že to do zítra určo nedám, tak vyžehlím jen to nejdůležitější.

HOLKY, POKUD SE CHCETE VÁNOČNĚ POBAVIT, TAK JUKNĚTE NA TYHLE ODKAZY:

http://elfyourself.jibjab.com/view/21QLalaGehpc...
http://elfyourself.jibjab.com/view/kDISiIfEKLBt...

lenik_25
23. pro 2010

@cajori17 No už se testíkovat ani nemusíš, to je jasný 🙂 Krásný 🙂

lenik_25
23. pro 2010

@majjka24 Super hafani 😀

@paajaa Moc moc gratuluji k Oliverkovi. Má úžasné míry. Tak vidíš, jak se to podařilo. Už se těším na fotečku. Krásně si s prťouskem užijte Vánoce.

sarlotta
23. pro 2010

@farmarska kua ležet 😠 😠 😠 😠 😉 do března daleko... ale ono to nic nebude, neboj, asi ses trošku přetáhla, tak už jen papej a hlaď Mišánka 😎

sarlotta
23. pro 2010

@maarrtina já teda zkoušela malé sunar, ale nechtěla ho... a nutrilon si vzala.. takže je asi hodně podobný MM. Sunar je dost tučný. Já bych měnila UM, pokud by dítku nesedělo na bříško, že by ho bolelo, nebo byl průjem a tak... to, že pije častěji se myslím srovná, ještě bych vydržela, každé dítko je jiné a kolem 6týdne může být spurtík.
Já objednávala na netu nutrilon a vyšel o 200,- levněji než v lékárně. Nový sunar už je taky dražší.. tak to ještě promysli🙂))

sarlotta
23. pro 2010

@lenik_25 my budeme zdobit tajně až malý usne🙂)) aby bylo ráno překvápko 😵 😵 😵 ale letos už hodně řešil jakože prooooč eště nemáme nazdobený stromeček a jak to jako stihnem a že všichni už mají 😲 😀 😀 😀 😀

sarlotta
23. pro 2010

@cajori17 krása, nejlepší dáreček .-) co na to Tvůj ? už to ví ?

sarlotta
23. pro 2010

@ikopretinka to magnésko bys měla popíjet průběžně celý den, ono se hodně rychle vylučuje z těla. mě tvrdlo hodně bříško, ale později až kolem 30tt. tak se drž a odpočívej.

cajori17
23. pro 2010

@sarlotta pritelak to vi,protoze to na me poznal ,je mi porad spatne od zaludku 🙂 a vi,ze jsem to mela dostat,takze zajemnstvi bylo prozrazeno 😅

lenik_25
23. pro 2010

@sarlotta Jo, spousta lidí to taky tak dělá, že zdobí přes noc a pak je to stromeček od Ježíška. Dáda zdobil s námi a já jsem zdobívala s rodiči, tak se mi to líbí takhle. Ale ono je hezké obojí 🙂

@sarlotta nejlepší magnéstko je Magne B6, to jsem baštila několikrát denně já, myslím, že 2-2-2 tbl. Měla jsem ho od 18tt až asi do 35tt, pak už se to vysazuje.

@cajori17 No vida, že se to neudrželo v tajnosti 😀

cajori17
23. pro 2010

@lenik_25 neudrzelo no,ale porad se s pritelakem hadame,tak je mi smutno.Ja jsem strasne protivna,ale on taky.Vi cekame miminko a ani mi nepomohl s vanocnim nakupem,ktery vazil 20 kg,tak mi ho nesl muj tatka a pritelak lezel doma,vite jak jsem se stydela za pritelaka?fakt mu hrabe....achjo,a to slibil,ze kdyz si koupi fotak za 29 000 tak bude hodnej a nic

lucadav
23. pro 2010

@cajori17 ted jsi mi připoměla ,,,když jsem se urazila a tahla vody=) po cestě brěčela........a vše mi přišlo lito=(

lucadav
23. pro 2010

Jsem dnes napita a takova ufnukana.........................................................tak se omlouvam

cajori17
23. pro 2010

@lucadav vubec se neomlouvej,me je hrozne smutno a mam ☹

cajori17
23. pro 2010

depku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru