Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
28. črc 2009

Mury, deprese těhulkám nesluší, usměj se.. 😉 To bude dobré. Já mám doma také zlatého manžela, ale jakmile dojde na nějakou organizaci, tak je to tragédie...každý to máme naplánované jinak a naposledy jsme se "názorově rozešli" u přestavby pokojíku pro malou (až se vrátí z tábora, bude mít nový pokojík)...no bylo to na ránu

if.v
28. črc 2009

a s tou holčičkou je to podle mě hloupost....pokud nějak změnil chování, tak nejspíš proto, že i pro něj to začalo být teď daleko reálnější, než když věděl, že máš v bříšku "miminko". Teď je to Sofinka a za chvíli bude s vámi - je to pro chlapy obrovský pocit zodpovědnosti a oni se s tím nepodělí s vámi, ale musí se poprat sami se sebou. Vůbec takové věci neřeš, buď v klidu, všechno stihnete

if.v
28. črc 2009

Mury, halóóóóóóóóóóóóó, nebreč

nekdo
28. črc 2009

ahoj hoky

nekdo
28. črc 2009

nevim jestli jsem tu spravne.. prisla jsem ve 13 tydnu o miminko..potrebuju pomoct.. 😢

if.v
28. črc 2009

nekdo: povidej

paajaa
28. črc 2009

Mury: neplakej. To jsou ty hormony. Manžel miluje tebe i Sofinku. Takže teď se hezky usměj 😉

Někdo: jsi tu dobře. My všechny jsme si tím prošli.

kerrie
28. črc 2009

Ahojík holčinky 🙂

martinkal
28. črc 2009

Ahoj někdo,
víme všechny tady čím si teď procházíš, já přišla o mimi ve 22tt, myslela jsem, že umřu, ale chce to čas a bude líp, i když tenkrát - v březnu 09, jsem tomu nevěřila, ale podívej, teď je opravdu líp, a snad vše dobře dopadne.

Držím ti palečky ať vše zvládneš. 😉

paajaa
28. črc 2009

Ahoj Kerrie 😵 😵 😵 😵

kerrie
28. črc 2009

paaji........koukala jsem, jak spřádáš plány na manželské snaženíčko 😀 Tak ať to všechno klapne dle Tvých představ 😉 😉

farmarska
28. črc 2009

if tak to je přesný! my se s manželem taky ani nedohodnem, jakou barvou vymalujem, jakou barvu budou mít žaluzky, nebo jak bude mít náš syn rozestavěnej pokojíček 😀 Nakonec teda vždycky někdo ustoupí, ale jak píšeš, zprvu je to na facku 😀
třeba den, kdy máme dělat něco spolu vypadá asi takto..
ráno vstaneme, manža už má blbou náladu, bo ví, že se bude něco dělat 😎 pak si nachystáme věci a jdeme na to..než začneme dělat, tak se stihneme kuli maličkosti pohádat, třeba kuli tomu, že má každej připravenej jinej postup 😀 hádáme se a jdeme od toho-většinou každej jinam trucovat.. po nějakém čase se usmiřujeme..povíme si, jak to bude hezké až to bude..jenže to už je pozdě a nemá přece cenu s něčím začínat 😀 😀

a s houpačkou venku mi ani nemluvte! manžel mi rozestavěl velikou konstrukci (monstrum) na zahradě, že tam bude i houpačka i skluzavka plus domek pro našeho tehdy 6letého Robču... byla tam jen ta konstrukce-nevyužitá-celý léto, celou zimu se toho ani nedotkl..tak jsem to další rok už nevydržela a skluzajdu s takovým provizorním domečkem jsem mu tam postavila ja 😝 pak jsem to ale pěkně odstonala, tenisovej loket a záda se přihlásila..přece jenom ženská nemá tolik síly a ani tak šikovná nejsem jako on, to musím přiznat 🤐 co on udělá za hodku, já dělám celý dopoledne 😅

no ale shrnu to..prostě všichni chlapi jsou stejní 😎 a tlačit je do něčeho nemá smysl, bo pak se šprajcnou a je to ještě horší 😝 prostě se s tím musíme naučit žít 😉
tééda s čím vším my se musíme naučit žít!! 😕
my jsme takový chudáci!!! 😅 😅 😅

farmarska
28. črc 2009

tý brďo to jsem se rozepsala! 😨
mažu zase něco dělat 😉
později nakouknu a ty murynko už nebul!!!!! 🙂 🙂 🙂

aronek
28. črc 2009

Ahoj, tak zase zpátky 🙂 . Cesta v pohodě, pršelo, takže vedrem jsem se neupekla 😎 . Za chvilku razím z práce domů 😀 a odpoledne se psem k veterináři a potom dodělávat věci do práce ☹ . Nejraději bych zalezla do pelíšku a alespoň týden nevylezla 😀

if.v
28. črc 2009

no krásně jsi se Farmi rozepsala..nejkrásnější na tom je, že až to všechno odbulíme a překousneme a tak různě, tak si to ti chlapi pochválí...ten pokojík má Ani podle mě, ale pak se posadil manžel do obýváku na gauč a pronesl: to je ale pěkný...stálo to za to zlobení se?

aronek
28. črc 2009

farmi, cestou jsem viděla ukazatele na Trutnov, tak jsem si vzpoměla, že jsem pozvaná 😎 , ale řidič spěchal, tak jsem to zavrhla 😀

murynka
28. črc 2009

ahojky moc děkuji 😔 😔 😔

už je to lepší byla jsme si zafotit 😅 tak se mi spravila nálada...terčem se mi stala beruška 😀 😀 😀

murynka
28. črc 2009

jako na focení myslím 😀 😀 😀 😀

if.v
28. črc 2009

no vidíš Mury, jak to jde...to je dobře, že sis našla zábavu

kopa
autor
28. črc 2009

Holky tak jsem si chtěla dneska koupit tenisky Adidasky,ale to je děs v těch obchodech.Nikde nemaj ty co chci a všude jen bíléééé?Takže jsem lítala 3 hodiny po botech a nemám nic 😒

farmarska
28. črc 2009

aronku no to je škoda 😝
mury 🙂

nekdo co se přihodilo tobě, nebo spíš jaký jsi měla průběh? teda jestli o tom chceš mluvit... 😔
jinak jsi tu správně, každá znás tu zná tudle bolest ☹ některé dokonce i víckrát 😢
jak ti můžeme pomoct?

kopi nesmíš bejt taky tak náročná! 😉 jsi si měla koupit třeba pumy 😎

farmarska
28. črc 2009

kopi a nebo jsi měla zkusit vjetnamce..
sice by jsi měla místo adisas nápis třeba adivas, ale co je to jen jedno písmenko a ti by určitě měli i několik různých barev! 😀 😀 😀

kopa
autor
28. črc 2009

Farmi já jenom adidas,páč ty mám ozkoušené.Kvalita za rozumnou cenu 😀 😀
A nebo místo třech proužků mít 4 😀 😅

paajaa
28. črc 2009

Holky hlásím mega depku. Manža právě volal, že dneska dorazí tak v 11 hod., ale ve čt a pátek bude mít volno. \no myslím si, že ovuli zase prošvihneme a já se toho mimča nedočkám 😢 . Jdu cvičit, abyych tročku vybila energii. ☹

sarlotta
28. črc 2009

Ahojík holčinky🙂)

Murynko... opravdu jsou všichni chlapi stejní a na všechno se musí 3x rozmyslet a vyspat atd...... 😀 😀 😀
Já jsem minulý rok zařizovala rekonstrukci celého bytu- komplet-od nové elektriky až po kohoutky a malbu na zdech.... všechno sem si vytelefonovala sama a vybrala... manža jen schválil nebo jsme vybrali něco jiného spolu. Podlaháři a měli taky spoustu času🙂))))) a byla jsem na nervy- odřekl nám obkladač koupelny.. musela sem sehnat jiného. Celá rekonstrukce zabrala 3měsíce... déle to nešlo.. museli jsme se v té lhútě vystěhovat ze starého bytu... a ono se to stihlo..... takže se neboj..... určitě budeš rodit na termín... jste se Sofinkou rozumné baby, takže ona pěkně počká kde je dokud nebude všechno hotové🙂)))))

sarlotta
28. črc 2009

Paajaa v 11 bude určo ten nejlepší čas na znásilnění mezi dveřmi🙂))))) 😎

kerrie
28. črc 2009

Ahoj sarlottko,
jak se daří? Co pupík, už se hojí? To je dobře, že už jsi z nemocnice doma, však jsi nám tu chyběla 🙂

sarlotta
28. črc 2009

Ahojík kerri, jo hojí se potfora.. sem tam mě v něm pichne a při vstávání musím opatrně, ale to je všechno v klidu🙂))
Pustili mě v neděli🙂
jsem ráda, že sem doma... mužu sedět na balkoně a dát si nedietní jídlo🙂))))
ty mixy v nemocce to byl teda děs- běs. Ve čtvrtek nic-. ani pití ani jídlo. v pátek jen čaj celý den- včer sem uprosila sestru na půlku suchého rohlíku🙂))) a v sobotu byl ráno suchý rohlík a kafe a na oběd mixovaný špenát-kapusta-maso- super oběd🙂))))))))))))) na véču neslazený puding- to sem ani nejdla a dala si pro změnu suchý rohlík 😀 😀 😀 😀

holky dneska máme výročí svatby 8let🙂) dostala jsem stromkouvou růžičku v květináči 😎

kerrie
28. črc 2009

sarlottko.........fůůůj, to byla teda životospráva............tak to musíš teďka doma dohnat 😀

Týjo.........8 let......to je krása...........tak gratulujuuuu 🙂

sarlotta
28. črc 2009

🙂 no jo na chirdě jsou to hrozné patlaniny... jsou tam samé žlučníkářky🙂)))) a nejlepší jak si sestry pak dávají normal oběd a ono to tam voní 😠 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru