• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Sarlott super,že už ti je lépe :wink:
28. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Mury a Paaji hodte depku za hlavu :sweat_smile:
Murynko doufám,že ty už jsi mamino v pořádku.To víš chlapi, :grinning: třeba teprv ted mu dochází,že za chvilku budete tři :sweat_smile:
Paaji ty na manžele prostě skoč a nedej se!!!!!
28. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Hele a kde se nám toulá Jitie?
Tercí už sis vybrala notase?já mám HP a předtím jsme měli Fujitsu.
28. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
Nedá se nic dělat......paaja bude muset manžu prostě znásilnit. :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
holky nebo já vám pučím mýho :grinning: :grinning: ten může furt :grinning: :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
a když už mám tu dovču.... :grinning: :grinning: :grinning: tak vám ho tam pošlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Kopi, nikoho nepůjčuj.........vy musíte přece taky plodit :wink: :grinning:
28. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
:grinning: Kerrie my plodily včera :grinning: :grinning: a dvakrát :sweat_smile: když bych to tam poslala na ovulku,tak bysme mohli být těhu příští měsíc všichni tři :sweat_smile: :grinning: To my zas Farminka vynadáááá,ale já to myslela v zájmu družstva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Joooo, tak to jooo, to by šlo..............a navíc jak je to v zájmu družstva, tak to je jasná věc :grinning: :grinning: Kopi a bude přítelák taky tak vzornej družstevník? Jen aby souhlasil :grinning: :grinning: :grinning: To bude jak Venca........obecní bejk :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: Kerrie co ta fotečka kdy bude v pase???? :sweat_smile:
28. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
:grinning: Kerrie myslím,že kdybych mu ukázala Farminku jakou má fotečku k tomu přidala pouta a podvazky tak by jel hned ted :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Farmí by to aspon ozkoušela ty pouta :grinning: nebo by jí je dovezl až z Prahyyyyyyy :grinning:
28. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ted už mizím,za chvilku je tu Farmi a ta mi vynadá :sweat_smile: :sweat_smile: :fearful:
28. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Kopiii, fotky už jsem vybrala.........ale manža mi je musí zmenšit, bo já jsem na tohle děsný jelito :grinning:
28. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky myslím, že to nehrozí, že bych manžela v 11hod. nepředčila k akcia ještě s nějakým výsledkem. Prostě celé je to na prd. :frowning2: Já se jdu vykoupat a pak u telky žehlit obří koš prádla- super program :confounded:
28. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
paaji.........třeba Tě manža překvapí :slight_smile: :wink:
28. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
paaji také depka :frowning2: :sweat_smile: je nějaký divný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sarlotko ty jsi zlatíčko napsala jsi to tak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: jsem za to moc ráda :slight_smile:

už je to lepší ted jsme si spolu dali vanu :sweat_smile: :grinning: a možná něco večer bude :grinning: :grinning:

ted čekáme kámošku s přítelem mají nově štěnátko tak nám ho jedou ukázat :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Čau ženy, jak je? Jdu nakuknout, jste tu některá, mám jen chvilku.
28. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj šarlotko,
jsem ráda, že ti to dobře dopadlo, tak odpočívej ať se ti bříško pořádně zahojí :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Holky omlouvám se, nestihla jsem ani dočíst, malá už jde spát, dneska jsem se sem dřív nedostala, tak třeba zítra to vyjde líp. Mějte se a dobrou noc. Já teď budu 3 neděle vstávat ve 4 hodiny, to bude jako vražda po tom půlročním ulejvání. Fuj.
Tak papa
28. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
:slight_smile:)) Paajaa já bych si teda to žehlení nechala na pozdějc a vzala si na to nějaké hezké prádlo:slight_smile:)))) a možná nějaká ta hambatá smska dopředu, aby se těšil:slight_smile:)))

marti děkuju:slight_smile:) už jsem z toho odpočívání celá nakřivo :grinning: :grinning: to mě nesvědčí, já radši celý den někde lítám :sunglasses:
28. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
tercii ahojík :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj holky!!

kopi ty jsi ale štědrá, takhle rozdávat ze svýho, to by pro druhé málokdo udělal :wink: třeba já jsem škrt :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj sarlotko, jsem ráda, že ti je líp :slight_smile:

pájí jasně, šupni do podvazků a koš na žehlení hod do skříně na jindy :wink: vrhni se na něj!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
tercíííí kup si už toho vlastního noťáka, tohle je hroznej vopruz :grinning:
já mám taky ted HP a velká spokojenost :wink:
28. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holkýýý!!!

co to? včera poslední dneska první :confused:

kde jste všechny?
29. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
já myslela, že mne tu ještě stihnete politovat, páč v v půl devátý razím k zubní na trhání stoličky :cry: teda spíš toho, co z ní zbylo :sweat_smile:
29. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
tý jo holky, vy mne snad vážně ani žádná nepřijdete utěšovat!! :confused: jak já k tomu přijdu :fearful:

no dobrá ještě teda přidám.... :rolling_eyes: ....

přd chvílí mi brali krev!!

no co vy na to ...teď :wink: :angry: :grinning:
29. črc 2009 v 06:50  • Odpověz
teda holky jestli vám tam umřu... :confused:
tak jsme se ani nestihly pořádně rozloučit :zipper_mouth:
29. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
jo pájí, jak dopadlo znásilnění??? :confused:

a miraxíku jsi v pořádku?? není s tebou nic? si se tu myslím včera ani za celej den neukázala... , tak doufám, že se nic neděje, že jen máš prostě lepčí věci na práci :wink:
29. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
kopi jo my máme za včerejšek další čárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevycházím z údivu, nějak nám to tendle měsíc jde :confused: :sweat_smile: i bez mučení :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
chudák Farmíčekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:
farmíku trhání stoličky přežiješ,neboj!
29. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.